Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Golf IV elektronika
 
Témaindító: Tomszy, idő: Jún 28, 2008
Témakörök:
Lapozás: OK   5 / 48
(#) timea60 hozzászólása Ápr 13, 2011 /
 
Köszönöm.
(#) mtomihun hozzászólása Ápr 14, 2011 /
 
Sziasztok!

Ajtózárba való nyitásérzékelő mikrokapcsolót nem tudjátok hol lehet venni?
Vhonnan biztosan lehet, mert tudok olyan emberről, aki javítja ezeket a kapcsolóhibás zárakat!

Köszi
(#) lanti válasza mtomihun hozzászólására (») Ápr 15, 2011 /
 
Én az 5. ajtó zárjába sima mikrokapcsolót raktam be ide esetleg nem lehet ilyesmit ?
(#) mtomihun válasza lanti hozzászólására (») Ápr 15, 2011 /
 
Hát a fene tudja, de majd megnézem milyenek vannak itthon, hátha találok vmi olyat, ami belepasszol!
(#) bmotor60 válasza bmotor60 hozzászólására (») Ápr 17, 2011 /
 
NÁLAM ***

*** Az oldalon nem reklámozunk !
(#) mtomihun válasza bmotor60 hozzászólására (») Ápr 17, 2011 /
 
Köszi, közben már én is megtaláltam, jelentkezek, ha kiderül milyen van benne!
(#) bmotor60 válasza mtomihun hozzászólására (») Ápr 18, 2011 /
 
AZ ADMINNAK ÜZENEM HOGY RENDBEN,NEM IS FIGYELTEM,MEGSZOKÁSBÓL IRTAM,ELNÉZÉST!
(#) macro13 hozzászólása Ápr 24, 2011 /
 
sziasztok!

lenne 1 kerdesem nekem olyan problemam van h nem mukogik a vilagitas az ablaklehuzon 1ik ajton se+ a visszapillantot se tudom allitani es szinten ott se megyen a vilagitas se,ha rakotom a szamitogepre azt irja h a kozponti vezerles/Riadiace jednotky/ van a problema,de viszont hallottam h azt nehez kiutni esetleg ha mas autorol startoljuk /bebikazzuk/ ha a mi akumulatorunk lemerulne.az autot hasznaltan vettem mar akkor evel a problemaval ha esetleg valaki tudna segiteni megkoszonnem! akkar erre az emailre is irhat, lom123@azet.sk,

problemak amire megtanaltam a megoldast:
-ha blikal az ESP,a kormanyon kellett forgatni 180 fokot mert a geometriat eltoltak/viszont ovatosan aramtalanitani kell a verdat mert az airbag kilohet ha elszakad a szallag a kormanyban/ vagy a fekpedal alatti kapcsolot kicserelni ha a ESP + A SPIRAL is blikal+a feklampak se egnek
-ha nem erzekeli az auto h kivan nyitva a kapcsolot a zaron ki kell cserelni ,probaltam kontakt speeket de nem segitett

ezekrol bovebben : lom123@azet.sk
(#) macro13 hozzászólása Ápr 24, 2011 /
 
ja es van szerviz konyvem, de nem olyan amivel a kocsit adjak ez joval komolyabb olyan amit szervizbe is hasznalnak , komplett minden talan az elektronika kicsit hianyos, viszont ha finoman szeretned szetbontani a verdat akkor nagyon tuti rajzok vannak benne jelolve/ 1,2,3lepes/lepesrol lepesre csak annyi h csehul van irva
(#) lanti válasza macro13 hozzászólására (») Ápr 24, 2011 /
 
Szia! Nem vagyok szaki csak egy érdeklődő de nem lehet-e hogy egy kábel van elszakadva , testre zár vagy bizti hiba ? Valamiért nem jut oda a + táp erre gondolnék.
(#) VIM válasza macro13 hozzászólására (») Ápr 24, 2011 /
 
Szia! A motorkódot add meg és hátha találunk hozzá valami konkrét segítséget. Ha volt hibakód, annak a számát is. (ha lehet...)
(#) macro13 hozzászólása Ápr 24, 2011 /
 
szevasztok!
a motorkod az merre?
a hibakoddal meg az a problema h szervizbe kell vinnem mert nincsen hozza kabelom, de a kozeljovobe megkeritem,
es koszi a gyors reagalasotokat
(#) VIM válasza macro13 hozzászólására (») Ápr 24, 2011 /
 
Az a forgalmiban megtalálható, általában három betű pl.: AHW, BFQ, AFP stb. .... De a blokk oldalában is benne van itt.
(#) macro13 hozzászólása Ápr 24, 2011 /
 
VOLKSWAGEN AG, SRN > motokod
(#) VIM válasza macro13 hozzászólására (») Ápr 24, 2011 /
 
Inkább mondj egy évjáratot és elnevezést, hengerűrtartalommal. Az SRN az Sharan lenne?
(#) macro13 hozzászólása Ápr 24, 2011 /
 
kis segitseg ha netan valakinek meg kellene
hatso ajto bontasa :
(#) macro13 hozzászólása Ápr 24, 2011 /
 
konyokolo beszerelese:
(#) macro13 hozzászólása Ápr 24, 2011 /
 
kormany alatti resz,ajto bontas:
(#) macro13 hozzászólása Ápr 24, 2011 /
 
van meg ha kell:
futomu,feltengely,fekberendezek,
(#) macro13 hozzászólása Ápr 24, 2011 /
 
vw golf4 AG,SRN 1.9 pompa dizel 74 kw,5 ajtos HATCHBACK
gyartasi ev: 7.9.2001
motorszam: AXR / az elobb elneztem ,bocs/
(#) VIM válasza macro13 hozzászólására (») Ápr 24, 2011 /
 
Nagynehezen így már megtaláltam kocsid rajzát. Ezen része tartalmazza a központi zárat és belső világítást. A hibát valószínű, hogy a vezető oldali ajtóban lévő mikrokapcsoló hibája okozza.
(#) macro13 hozzászólása Ápr 24, 2011 /
 
nagyon kosz!
meg annyit kerdeznek :
jelenleg nalam 2 mikrokapcsolo rossz amirol tudok az 1ik az elso jobb oldali a masodik a hatso kufferos,amit ugy vettem eszre h nem vilagitott a lampa elol a jobb oldali ajtoba es a kufferba hatul + nem erzekelte ha mar a taviranyitoval blokkoltam az ajtot es kinyitottam/hiaba kinyitottam automatikusan lezart,de csak ezeknel az ajtoknal/a kuffernal az ablakspriccolo alatti tengely elrepett es igy folyt nekem be a viz a ha nyomtam hatra a vizet, egy darabig jelzett a kontrolka h nyitva a kuffer 1* sikerult javittatnom a kapcsolot de vegul megadta magat +van nekem a kocsiba gyari+meg 1 beszerelt riaszto ami allandoan riasztott most csak a gyarit tudom hasznalni.

amit kiakartam ebbol az egeszbol hozni :
ha a mikrokapcsolo a rossz nekem akkor nem kellene h NE vilagitson nekem az ajtoba a lampa a sofor oldalan+ ha nyitom akkor azt a reszt erzekeli h mar kinyitottam es ha jol tudom akkor ez a mikrokapcsolo dolga?
szoval kb mas lesz a bibi ,de meg 1* nagyon szepen koszonom a rajzokat
(#) VIM válasza macro13 hozzászólására (») Ápr 24, 2011 /
 
Hát nem nagyon jó, hogy két rendszer vigyáz(t)a a kocsidat. Nem gondolnám, hogy a zéner diódának volna köze a hibához, mert akkor nem jelezne vissza a műszerfalon, így marad a mikrokapcsoló.
(#) macro13 hozzászólása Ápr 24, 2011 /
 
akkor cserelnem kell ezekszerint 3 kapcsolot,es miert nem jo h 2 rendszer vigyazza a kocsit+ meg meg 1 imobilizer a gyarin kivul, engem amugy annyira a vilagitas nem is zavarna csak az h nem tudom allitani a visszapillanto tukrot es mar volt ra alkalom h majdnem felsertettem a gumit a diszkel 1ut valamek utpatkan tolatas kozben
ezeket a mikro kapcsolokat hogyan tudnam lemerni megnezni h jok e+ van valami cimed ahonnan lehet rendelni, ha jol tudom mar csak zarral kaphatoak regebben lehetet keriteni kulon kapcsolot es csak rakellet nyitelni,ha nem gond akar skypeon is felvennem veled a kapcsolatot ezen az emailon elkuldhete a neved amin megtalalhatnalak : lom123@azet.sk
(#) macro13 hozzászólása Ápr 24, 2011 /
 
ja es ha mar ennyire benne vagyunk ALFAkhoz nem ertesz?
(#) kari4 hozzászólása Júl 27, 2011 /
 
Sziasztok!

*** Törölve ! Az oldalon nem üzletelünk !
(#) Roli73 hozzászólása Aug 4, 2011 /
 
Sziasztok. A segitségeteket szeretném kérni,van egy 2001 , golf4 ,1.6 16v villog az ABS és a FÉK visszajelzö lámpa egyszerre ,gépen volt, hibaüzenet vagy hibakod nincs. Tárcsák ,betétek ujjak,ABS nem müködik.( Bizti 25A)ok. Fékfolyadék szint rendben. (olyan mintha kikapcsolták volna az ABS-t) .
(#) zolika60 válasza Roli73 hozzászólására (») Aug 4, 2011 /
 
Forgásszenzorok rendben vannak? (ABS jeladó)
(#) Roli73 válasza zolika60 hozzászólására (») Aug 4, 2011 /
 
Köszönöm. Hol találom és hogy lehet laikussan ellenörizni hogy jo-e.
(#) zolika60 válasza Roli73 hozzászólására (») Aug 4, 2011 /
 
Mind a négy keréknél láthatod. Van egy fogazott gyűrű az agyon vagy a féltengelycsuklón azt "nézi". Ellenállás mérővel tudod ellenőrizni. Valahol a gólyalábon, vagy az alvázon van egy csatlakozója. Azt széthúzva a jeladó felé néhány száz ohm ellenállást kell mérned. Majd valaki mindjárt megírja a pontos értéket én nem tudom. A lényeg az, hogy nem mérhetsz szakadást. Ez tulajdonképpen egy tekercs. A mérés közben a tövénél mozgasd a vezetéket, mert néha csak kontakthibás és jónak méred de mégsem az. Egyenként ellenőrizd mind a négyet. Ha jónak találod őket, akkor az elektronika felé menő vezetékeket is ellenőrizni kell, de ahhoz nem ártana egy rajz, hogy tudjad hol a vezeték másik vége.
Következő: »»   5 / 48
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
XDT.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem