Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » A műhely (bemutató topik, ahol az alkotások készülnek)
Ez a műhelyünkről készült képek, leírások, mi miért oda került, hogy lehetne még jobb hozzászólások témája.
Lapozás: OK   267 / 308
(#) Szpisti válasza nzozz hozzászólására (») Márc 22, 2014 /
 
Szerintem nem rossz ha van otthon ilyen. Én régóta sóvárogtam egy hasonlóért, és a párom úgytűnik meghallotta, mert a múlt évben kaptam egyet tőle.
Ismerősnél kipróbáltam ennek a profi nagyobb teljesítményű verzióját, hát az nagyon durva .
Oyan nehezen hozzáférhető helyeken lehet vele csiszolni vagy vágni, amit más módon elég körülményes lenne.
Teljesítménye lehetne nagyobb, de nem mindennapos gyilkolásra megfelelő.

A Parkside-ben még nem csalódtam, tőlük van a kompresszorom is, jól bírja a strapát. Igaz mikor megvettem folyt az olaja, de az üzlethálózat szervíze elvitte-visszahoza magjavítva.
(#) szamóca válasza Szpisti hozzászólására (») Márc 22, 2014 /
 
Nézegettem az eredeti FEIN-t, amit most minden gyártó utánoz. De horribilis áron van a ritka kihasználhatóságához mérten. Ez viszont tényleg olcsó, csak tudod a húsnak az a bizonyos leve...
A hozzászólás módosítva: Márc 22, 2014
(#) nagym6 hozzászólása Márc 22, 2014 /
 
BOSCH is gyárt ilyen univerzális ketyerét. Ilyennel valakinek esetleg van tapasztalata?
(#) szamóca válasza nagym6 hozzászólására (») Márc 22, 2014 /
 
Fórumon olvastam, hogy az eredetit nem közelíti meg.
(#) nagym6 válasza szamóca hozzászólására (») Márc 22, 2014 /
 
Köszi. Akkor nem éri meg a -most nézem csak- csillagászati árat. A legkisebb -ez akkus- 33e. Ft.
Gondolkodok a Lidl-ben árult gépen. Egy nagy bajom van vele, hogy egyszer biztos elkopnak a vágó lapok, itt biztosan nem lehet pótolni. Hanem egészet eldobni szerintem.
(#) Szpisti válasza nagym6 hozzászólására (») Márc 22, 2014 / 1
 
Nekem a szerszámszaküzletben azt mondták, ezeknek a multifunkciósoknak egységes a befogó méretük, kompatibilisek egymással ugyanúgy mint a dekopir fűrész lapok.
Ha körülnézel a neten, akad bőven majdnem minden szerszámgép márka kínálatában hozzá tartalék vágólap, véső, csiszoló lap stb.
A hozzászólás módosítva: Márc 22, 2014
(#) szamóca válasza nagym6 hozzászólására (») Márc 22, 2014 / 1
 
(#) nagym6 hozzászólása Márc 22, 2014 /
 
Köszi szamóca Szpisti mindkettőtöknek, így már meg merem venni.
(#) Csongi_ válasza nzozz hozzászólására (») Márc 22, 2014 /
 
En epp ma lattam egy ilyent mukodes kozben. Olyan helyekre tudsz benyulni vele, ahova massal nehezen. Parkett szegolecet vagott ki vele valaki gyorsan es egyszeruen anelkul, hogy felszedte volna, vagy a padlot is felsertette volna. Hasznos tud lenni.
(#) nzozz válasza nagym6 hozzászólására (») Márc 23, 2014 /
 
Köszönöm a választ mindenkinek!
A Fein az igazi, egyszer ki is próbáltam egy barátomét. Jó masszív, minőségi gép, de a legolcsóbb készlet is 50 000Ft körül van. Annyit meg sajnos nem tudok érte kiadni. A nagyobb márkák közül gyárt még a Bosch/Bosch Professional, a Dremel ilyen gépet és esetleg a Skil -t is ebbe a listába lehet venni.
A hozzászólás módosítva: Márc 23, 2014
(#) szamóca válasza nagym6 hozzászólására (») Márc 23, 2014 /
 
No aki megvette, írhatna véleményt, mik a meglátásai.
(#) BEMcorp válasza szamóca hozzászólására (») Márc 23, 2014 /
 
Édesapám megvette, (mert nyitásra odament, és így jutott neki...), azonnal hívott, hogy menjek és vegyek magamnak, mert annyira jó és könnyű használni. Fél 11kor már 2 üzletben se volt Szegeden...
No sebaj, ami ennyire kapós, abból szoktak megint akciózni (mint az akkus fúró/behajtó is volt).
(#) szamóca válasza BEMcorp hozzászólására (») Márc 23, 2014 /
 
Köszi, ugrok a motorra én is.
Lekéstem én is róla.
A hozzászólás módosítva: Márc 23, 2014
(#) kocsgab002 hozzászólása Márc 23, 2014 /
 
Sziasztok.
Segítséget kérnék.
A Ganzuniv3-ba milyen, mekkora, és hány db elem kell?

Köszönöm.
(#) nedudgi válasza kocsgab002 hozzászólására (») Márc 23, 2014 /
 
A leírás szerint R20.
A hozzászólás módosítva: Márc 23, 2014
(#) nagym6 válasza szamóca hozzászólására (») Márc 23, 2014 /
 
Délután fél hatkor értem a Lidl-be, már az árcédulája sem volt a multifunkciós gépnek. Nyomatékkulcs sem volt, azt én nem akartam. Ide csak pár darabot hoznak minden ilyen népugrató akciósból.
(#) BEMcorp válasza nagym6 hozzászólására (») Márc 23, 2014 /
 
Ahogy írtam is, nyitáskor sor állt csak a multifunkciósért. Összesen 20db volt, Édesapám a 10.-et vette el (és nyitáskor ott volt...).
De azért a 20db-os készlet még mindig jobb, mint a Penny/Profi 1-2db-os 'akciós' készlete...
(#) zolika60 válasza BEMcorp hozzászólására (») Márc 23, 2014 /
 
A Pr@ktikerben is van hasonló. Mondjuk az árára nem emlékszem és a webshopban sem tudom hogyan keressem.
A hozzászólás módosítva: Márc 23, 2014
(#) Schnitt hozzászólása Márc 23, 2014 /
 
Jelentem, a Lidl-es nyomatékkulcs megvan

Szépen kidolgozott darab, 1 Nm felbontása van 28-210 Nm-ig, beállítás után lockolható.
A racsnija elég masszív, szétszedhető darab, a forgásirány változtatható, de csak jobbmenetes csavaroknál működik a nyomatékmérő.
A használati érték majd kiderül használat közben, de szerkezetileg, összerakás minőségét tekintve tetszik.
(#) Gabi válasza Schnitt hozzászólására (») Márc 23, 2014 /
 
Az autó kerékcsavarjain kipróbálva nekem a kis toldó levehetetlenül rászorult a racsnis részre Amúgy tényleg szép darab, ennyi pénzért.
(#) Schnitt válasza Gabi hozzászólására (») Márc 24, 2014 / 1
 
A kulcsfej hátulján van egy fényes gomb, azt nyomd be, és közben próbáld levenni a toldót.
Az újabb fajta crova racsnikon ezt a biztosítást használják a toldók, betétek véletlen leesése ellen, nem lehet lerángatni sem róla, a gomb megnyomása nélkül.
(#) Gabi válasza Schnitt hozzászólására (») Márc 24, 2014 /
 
Nagyon köszönöm. Sikerült Mindig tanul az ember...
(#) Schnitt válasza Gabi hozzászólására (») Márc 24, 2014 /
 
Szívesen
Rátenni is könnyebb egyébként benyomott gombbal.
(#) Schnitt hozzászólása Márc 27, 2014 /
 
Tegnap hirtelen felindulásból beszereztem egy hegesztő egyenirányító egységet.
Ez gyakorlatilag kb 6 kiló hűtőborda, 4 izmos dióda, és egy perforált lemez doboz szabvány csatlakozókkal (legalábbis valamikor szabvány lehetett, de nem dinse).
Szétszedtem, portalanítottam, a dobozt és a gumicsíkokat megsikáltam egy vödör vízben, ettől relative szebb lett.
Egy festés ráfér majd a dobozra.
Mindenesetre szépen működik, csak egy fojtótekercs kell még, és hegeszthetek egyenáramról
170 amperig jó lesz, felette meg nem az én súlycsoportom van már
(#) Laslie hozzászólása Ápr 1, 2014 / 1
 
Sziasztok!
Hosszú évek után végre eljutottam odáig, hogy a garázsban kialakíthattam egy sarkot és újjá építhettem fiatalkorom satupadját. A lapján ez látszik is.

P3300382.JPG
    
(#) satlokk válasza Laslie hozzászólására (») Ápr 1, 2014 /
 
Szia!
Ez nem semmi ám!Ezután jöhet a többi lépés.
(#) Alkotó válasza Laslie hozzászólására (») Ápr 2, 2014 /
 
A satu elhelyezése nem szerencsés. Részben nemtudsz egy 4m-es szál anyagot ketté vágni, mert a faltól nem fér el. Másik részben ha le akarsz ülni az asztalhoz forrasztgatni, vagy más célra akarod használni (szétszedni egy szivattyút, vagy felültetni a barátnődet), akkor a satu útban lesz.
(#) Laslie válasza Alkotó hozzászólására (») Ápr 2, 2014 /
 
Köszönöm észrevételed, de nincs szándékomban 4m-es szál anyagot darabolni, illetve nem itt forrasztgatok. Már csak azért sem, mert télen eléggé átfagynék, mivel fűtetlen a garázs. Egyéb munkákhoz meg remélem nem lesz gond a satu elhelyezkedése.
(#) nagym6 válasza Alkotó hozzászólására (») Ápr 2, 2014 /
 
Idézet:
„felültetni a barátnődet), akkor a satu útban lesz.”

Nincs útban, csak jóval nagyobb kellene. Ebbe nem lehet befogni, nem fér bele.
A hozzászólás módosítva: Ápr 2, 2014
(#) szamóca hozzászólása Ápr 2, 2014 / 2
 
Készítettem egy köszörűállványt.

lg 152.jpg
    
Következő: »»   267 / 308
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
XDT.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem