Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » [OFF] Pihenő pákások témája - Elektronika, és politikamentes topik
Lapozás: OK   1914 / 3562
(#) Ricsi89 válasza Müszi hozzászólására (») Júl 12, 2012 /
 
Itt meg folyik a víz rólunk a hőség miatt. Ilyen kettő közötti idő pont jó lenne.
(#) KTobi válasza nagy hoho hozzászólására (») Júl 12, 2012 /
 
Irigyellek a lehetőséged miatt. Egész délután a kivezetéseket számoltam, nagyon sűrűn vannak a csatlakozó lábai. Végén már nem is láttam mit csinálok.
Vedd jó tanácsnak. Tudom, hogy sokkal több képet csináltál, válogasd át őket, majd még egyszer, 4-5nél több igazán jó képed nem lesz. Csak azt mutasd meg ami igazán jó. Nem untatod vele a népet, és jobb fotósnak is nézel ki. Fárasztó nap után kicsit sok ez a képmennyiség, de nem vészes még. (Vannak sokkal rémesebb emberek, akik egy napról több száz képet publikálnak)
(#) nagy hoho válasza KTobi hozzászólására (») Júl 12, 2012 /
 
Mivel erősen kezdő vagyok ha egyszer van időd elmagyarázhatnád mi a gond a képekkel.
Ha tudsz időt szakítani szívesen elviszlek egy fotós túrára természetesen díj mentesen.
(#) nagy hoho válasza KTobi hozzászólására (») Júl 12, 2012 /
 
A képeket nem kimondottan Neked tettem fel. Én csak szerettem volna megmutatni egy aranyos madarat amit kevesen ismernek és nem gondolom, hogy ezzel untatnák bárkit is.
(#) minicooper válasza (Felhasználó 13571) hozzászólására (») Júl 13, 2012 /
 
Én csak reagáltam!
Igaz kicsit hosszan.
(#) poros válasza nagy hoho hozzászólására (») Júl 13, 2012 /
 
Nincs semmi baj a képeiddel! Remélem megörvendeztetsz még bennünket hasonlókkal.
Aki nem akarja megnézni őket nem nyitja meg , ennyi.
(#) gyerek67 válasza (Felhasználó 13571) hozzászólására (») Júl 13, 2012 /
 
Bocsáss meg Zoli, nem állt szándékomban semmi tüzet szítani.
:no:
(#) vicsys válasza nagy hoho hozzászólására (») Júl 13, 2012 /
 
Hoho! Miért nem csinálsz a neten egy-két albumot és teszed fel eredeti felbontásban? Még élvezetesebb lenne a nézegetése és az is lehet, hogy sokan letöltenének közülük. Ha művészinek tartod, akkor használhatod a deviantart.com -ot, vagy akár a picasa-t is.
(#) minicooper válasza vicsys hozzászólására (») Júl 13, 2012 /
 
Egyetértek!

Mellesleg nekem tényleg tetszettek! :yes:
(#) ekkold hozzászólása Júl 13, 2012 /
 
Egyébként pedig:
- Mi a vegetáriánusok indián megnevezése?
- Béna vadász....
(#) Moderátor hozzászólása Júl 13, 2012
 
A személyeskedés és moderátorral szembeni vagdalkozás a HE-n nem "divat", kéretik mellőzni!
(Akinek nem inge, ne vegye gatyára, akinek meg igen, az lesz szíves felöltözni belőle, de villámgyorsan és végérvényesen!)
(#) gyerek67 válasza (Felhasználó 13571) hozzászólására (») Júl 13, 2012 /
 
Jegyzem meg, amúgy én is természetjáró vagyok és eszembe sem jutna fegyvert fogni egy vadra. Erősen irigylem pl. Nagy Hoho-t, hogy ilyen gyönyörű területen területen tud vadászni - fényképezőgéppel. :yes:
(#) Attila86 válasza (Felhasználó 13571) hozzászólására (») Júl 13, 2012 /
 
Ne haragudj, de sportlövőként én ezt igen durva sértésnek veszem! Aki szereti a fegyvereket az gazdag gyáva féreg? Nagyon remélem Zoli hogy valamit félreértek...
(#) Moderátor hozzászólása Attila86 hozzászólására (») Júl 13, 2012
 
Attila86, és a többiek!
Kérem, hogy fejezzük be a fegyver-témát!
Zoli kijelentése ("gazdag gyáva férgek") azokra vonatkozik, akik azok, ergo itt is érvényes az, hogy akinek nem inge...
(#) Rober_4 hozzászólása Júl 13, 2012 /
 
Sziasztok!
Egy kempinget keresek Tiszafüreden, ahol faházak vannak, és a starndra(a Tisza egyik holtágára) rögtön le lehetett menni. Nagyon jó játszórész volt a közepén a gyerekeknek. Most nem találom a google-ben sem. De elég rég voltam ott, lehet, hogy nem jól emlékszem...
(#) janikukac válasza Attila86 hozzászólására (») Júl 13, 2012 /
 
Attila, te mivel lősz? Amúgy én is egyezek a véleményeddel. :yes:
(#) janikukac válasza (Felhasználó 13571) hozzászólására (») Júl 13, 2012 /
 
Oké, oké, igazad van. De mi van azokkal , akik célba lőnek, nem élő személyekre??? Azt hiszem .177 kaliberű légfegyverbe még ember nem nagyon halt bele, nem is arra van kitalálva.
(#) gyerek67 válasza (Felhasználó 13571) hozzászólására (») Júl 13, 2012 /
 
Sajnos a fenti esetben is az "emberrel" vannak a bajok....
(#) Moderátor hozzászólása Júl 13, 2012
 
Uraim!
Értem én, hogy a szavam pusztába kiáltott szó, de nem lehetne valami békésebb témáról beszélgetni, mint a fegyverek, lövöldözés, mások kárára történő mindenféle tevékenység?
A HE (eddig) egy békés portál (volt), ne tegyük már mássá, ha kérhetem!
Köszönöm.
(#) Attila86 válasza (Felhasználó 13571) hozzászólására (») Júl 13, 2012 /
 
A kérdésemre nem válaszoltál. Minden sportlövő gazdag gyáva féreg? Én gazdag gyáva féreg vagyok?

Nagyon durván megsértettél minden sportlövőt, itt most nem fogsz tudni egyszerűen kibújni alóla egyszerű mellébeszéléssel (a "fegyver" szó definiálásával, a box és a céllövészet összehasonlításával, az állatok érző lénysége melletti kiállással, a felháborodásod okának megjelölésével).
Itt vagy bocsánatot kérsz, vagy egyértelműsíted hogy itt valami esetleg félre van értve, vagy továbbra is fenntartod amit írtál.
(#) janikukac válasza Attila86 hozzászólására (») Júl 13, 2012 /
 
Az tök jó, gratulálok!

Felőlem a téma lezárva, és bocsi. Én kezdtem a légpuskás témát felhozni, de semmi állatölő célja nem volt, csupán hobbi célú kérdés... Ha büntetést von maga után, vállalom a felelősséget.

Üdv!
(#) Attila86 válasza (Felhasználó 13571) hozzászólására (») Júl 13, 2012 /
 
Elolvastam, többször. Továbbra is úgy gondolom hogy a hozzászólásod alkalmas arra hogy minden sportlövő megsértve érezze magát, nem is kicsit. Most elolvastam még párszor, nem változott a véleményem.

Ez nem olyan mint irodalom órán arról beszélni hogy a költő vajon itt mit akart írni, hogy értette ő ezt és azt... Itt szerintem elég egyértelmű a dolog és nem is vagy költő.

Bocsánatot kérni szoktam, ha van rá okom. Az hogyha leírom hogy megsértve érzem magam, az nem adhat okot rá.

Befejeztem. Ha folytatnám csak rosszabb lenne.
(#) vicsys válasza Attila86 hozzászólására (») Júl 13, 2012 /
 
Jajj Attila! Az öreg HE-sok ismernek már és tudják, hogy nem lennél képes ölni (legyen állat vagy ne adj Isten, ember). Frankye is írta, hogy a történetben az a szép, hogy akinek nem inge, ne vegye gatyára! Értem én, hogy kiállsz a kedvenc sportod mellett, de most egy kicsit úgy érzem "mellé lőttél". Egyetértek Köbivel és Téged is ismerlek és azt is tudom, hogy csupán félreértetted a dolgot. Sportolj sokat, hajrá, szurkolunk neked, hogy szép eredményeket érj el! :yes:
(#) jani1987 hozzászólása Júl 13, 2012 /
 
(#) reloop válasza vicsys hozzászólására (») Júl 13, 2012 /
 
"az első felvonás színfalán lógó puska a harmadik felvonás végén elsül"
(#) lui144 hozzászólása Júl 13, 2012 /
 
Hogy nyugis téma legyen: Úgy döntöttem, hogy biciklire pattanok, de előtte szerzek rá egy km órát, hogy tudjam mennyivel megyek. Analógot azaz mutatósat gondoltam mivel a digitális az valahogy nekem nem nagyon tetszik. Szerintetek lehet kapni analógot azaz mutatósat biciklire? Mert én csak digitálisakat találok csak.
(#) Norberto válasza lui144 hozzászólására (») Júl 13, 2012 /
 
Lehet kapni.

De nem árt visszamenni hozzá az időgépeddel.
(#) nagy hoho válasza vicsys hozzászólására (») Júl 13, 2012 /
 
Köszönöm a biztatást mindenkitől. Egy kép eredeti mérete 5-6 MB. Valamit megpróbálok, talán a picasat.
(#) minicooper válasza (Felhasználó 13571) hozzászólására (») Júl 13, 2012 /
 
Bocsánatot szeretnék kérni hogy így felborzoltam a kedélyeket!
Ezzel tényleg nem akartam rosszat és én nem csinálok ilyesmit!
(#) Ricsi89 válasza lui144 hozzászólására (») Júl 13, 2012 /
 
Teljesen analóg nem hiszem, hogy lenne. Max digitális alapú, de analóg kijelzéssel. Mivel hogyan vennéd le a jelet az analóghoz és hogyan állítanád be a kerék méretéhez a kijelzést?
Következő: »»   1914 / 3562
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
XDT.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem