Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » [OFF] Pihenő pákások témája - Elektronika, és politikamentes topik
Lapozás: OK   579 / 3592
(#) zoly15 válasza Action2K hozzászólására (») Jún 25, 2009 /
 
Hohó!
Terepjáró, munkaerő a platón, mi kell még?
De én elmennék szívesen betont keverni, nem tudom miért de nagyon tetszik
Talán így tudom nyomni a sódert, vagy mi a fene
Ma jöttem haza Miskolcról busszal..
A miskolci Tacskóval szemben látok egy hajléktalant sétálni téli nagykabátban
Aztán leül az egyik bolt elé majd felhúzza a kabátot, közben hallom hogy mögöttem 2 asszony röhög rajta meg hogy fázik, stb
Szerintem igaza van!
Ő kizárja a meleget ezért nincs melege Tuti fel volt töltve jéggel a csóka
(#) zoly15 válasza Attila86 hozzászólására (») Jún 25, 2009 /
 
ááá, de cukik
Szerintem te még azért nem tetted ki a satupad alól mert még hasznát fogod venni!
Szerintem be akarod őket fogni nyákot tisztítani
(#) zoly15 válasza (Felhasználó 13571) hozzászólására (») Jún 25, 2009 /
 
Honnan vagy te ilyen nagy szakértő?

Netán volt már arrafelé is süninvázió?
Én megmondom életembe 1X láttam sünt azt is 2-3 másodpercig..
(#) zoly15 válasza (Felhasználó 13571) hozzászólására (») Jún 25, 2009 /
 
Én meg 17
(#) zoly15 válasza (Felhasználó 13571) hozzászólására (») Jún 25, 2009 /
 
No igen..
Hát ez van..
Te már sokkal tapasztaltabb vagy sok téren én meg még
(#) Attila86 válasza (Felhasználó 13571) hozzászólására (») Jún 25, 2009 /
 
Ez jó ötlet!
Pont felettük van a karos lemezvágó olló meg a satu, úgyhogy most már figyelnem kell hogy hova lépek ha darabolom a nyákokat.

Pesten én is csak egyetlen egyszer láttam sünt, de itt a pároméknál vidéken azért elő szoktak fordulni néha. Nálunk a macskák kint vannak, és a macskakajára rendre rájártak régebben (éjszaka). Most meg beköltöztek a garázsba.
Féltem őket a macskáktól, de eddig a legkisebb érdeklődést sem mutatták egymás iránt.
Itt van még egy kép, hogy eszi az egyik a sajtos sütit:
Bővebben: KÉP
(#) titi válasza (Felhasználó 13571) hozzászólására (») Jún 25, 2009 /
 
Mi köze a hegynek a sünhöz?
(#) KTobi válasza Action2K hozzászólására (») Jún 25, 2009 /
 
Jó neked. Bírsz betonozni. Itt esett egész nap. Nem lehet nekikezdeni a földmunkának. Mára végre megszáradt a három napos eső után. Meg volt beszélve, hogy jön a gép eltakarítani a humuszt, erre elkezdett esni.

Régebben erre is jártak sünök. A kutyák szokták őket megtalálni. Így lehet észrevenni. Mostanában csak fülbemászók és hangyák vannak, de minden felé.
(#) Szebence hozzászólása Jún 25, 2009 /
 
Nem hiszem el! Valamelyik nap zenetomnak ment valami a szemébe, most meg nekem, üvegszilánk. Ma voltam orvosnál, viszont ilyenkor nincs szemészorvos, egy másik megvizsgálta, azt mondta nem lát benne semmit, menjek vissza holnap, amikor rendel a szemész. Most megyek is mert nagyon szúr.. Jó éjt midnenkinek.
(#) Attila86 válasza Szebence hozzászólására (») Jún 25, 2009 /
 
Úgy tudom hogy ilyenkor kiveszik egy speciális kanállal a szemgolyót és úgy mossák meg. Aztán visszateszik. Érdekes látványban lehet majd részed.
(#) Action2K válasza KTobi hozzászólására (») Jún 25, 2009 /
 
No ezt hamar idezavartad! Már villámlik, meg dörög az ég nálunk is
(#) KTobi válasza Action2K hozzászólására (») Jún 25, 2009 /
 
Az utóbbi hétben minden erről mén felétek. Előre tudom, milyen idő lesz nálatok. Ne félj maradt elég itt is. Csak ne úgy legyen, mint ma mindenütt világos az ég, csak a fejünk felett egy felhő, amiből szakad.
(#) DuMatyi válasza Action2K hozzászólására (») Jún 25, 2009 /
 
Idézet:
„Az alap már a földben, rajta is az első sor lábazat.”
Nem úgy akartad írni, hogy rajta is az eső sor? :hehe: :hide:
(#) KTobi válasza Attila86 hozzászólására (») Jún 25, 2009 /
 
Elméletileg lehet, de nem hiszem. Elég komoly beavatkozás kivenni a szemet. Az már operációnak számít. Szerintem egyszerűbben is meg tudják oldani.
(#) Attila86 válasza Action2K hozzászólására (») Jún 25, 2009 /
 
Itt is, de itt Piliscséven már kb háromnegyed órája. Látom te Esztergom-Kertvárosban laksz, úgyhogy szerintem erről megy felétek.
(#) DuMatyi válasza Attila86 hozzászólására (») Jún 25, 2009 /
 
Ez nekem is ismerős. Ezt én is hallottam. A "víz alatti fényképezést" egyszerűbben is meg lehet oldani ilyenkor a szemedet ha jól tudom, csak a szemideg tartja. Veszélyes művelet... Nemem ugyan csak a szemizmokat műtötték, de az sem volt sétagalopp.
(#) Attila86 válasza KTobi hozzászólására (») Jún 25, 2009 /
 
Nem, nem operáció az! Bizonyos helyzetekben ki is tud esni a szemgolyó, nekünk a suliban anno mesélt pár szaftos történetet a munkavédelem-tanár...

Egy kanállal simán kiveszik és megmossák, majd visszateszik. Ehhez nem kell semmi operáció. Egy régi ismerősömnek egyszer vaspor ment a szemébe és akkor így mosták ki neki.
Persze ne úgy képzeld el hogy kiveszik aztán leteszik a fél méterrel arrébb lévő asztalra. Úgy tudom csak pár centire lehet kivenni.
(#) Action2K válasza Attila86 hozzászólására (») Jún 25, 2009 /
 
Itt laksz Piliscséven, vagy csak leugrottál ide? Csak mert az adatlapodról azt hittem pesti vagy.
Délelőtt jártam felétek, a Babicseknél.
(#) KTobi válasza Attila86 hozzászólására (») Jún 25, 2009 /
 
Hát nem hiszem, talán csak kiemeli, teljesen kivenni azt hiszem nem lehet egyszerűen. Bár nem vagyok orvos.
Testvéremnek már egyszer operálták a szemét (szemizmokat állítgatták), most kellene még egy finomkorekciót végrehajtani. Nem kapkodják el.
(#) titi válasza (Felhasználó 13571) hozzászólására (») Jún 25, 2009 /
 
...hát te emlegetted itt a "mecsek"-et...
(#) Attila86 válasza Action2K hozzászólására (») Jún 25, 2009 /
 
A bejelentett állandó lakcímem Pestre szól, de most már szinte mindig itt vagyok. Néha azért felmegyek Pestre ha van pár dolgom, bár pályakezdő munkanélküliként sajnos időm mint a tenger. De itt legalább jobb a levegő és több a sün.

Babicseket nem ismerek, meg úgy igazából senkit a (leendő) rokonokon kívül. Tudom vidéken mindenki ismer mindenkit, de nekem azt is hónapokba telt megszokni hogy a buszmegállóban mindenki köszön mindenkinek. Pesten ha ezt megtenném például egy busz vagy egy metrómegállóban, furcsán néznének rám.
(#) titi válasza (Felhasználó 13571) hozzászólására (») Jún 25, 2009 /
 
Tudom, tudom...
De nem tudtam kihagyni...
(#) zenetom hozzászólása Jún 25, 2009 /
 
Aki szeret filozofálgatni, annak találtam egy érdekes cikket. A fénynél is gyorsabban
(#) valve válasza zenetom hozzászólására (») Jún 25, 2009 /
 
A szemed rendben van?
(#) zenetom válasza valve hozzászólására (») Jún 25, 2009 /
 
Rendben, olyan mint régen
(#) valve válasza zenetom hozzászólására (») Jún 25, 2009 /
 
Szuper! Na erre iszunk...
(#) DuMatyi hozzászólása Jún 25, 2009 /
 
Újra kellene forgatni az X-aktákat Bill Gates-szel a főszerepben! Xp-akták lenne a címe. Körülbelül fél órát kínlódtam egy HP printer telepítésével. A helyzet úgy hozta, egy 6 éves laptoppal kellett összehoznom. 2 USB port. Pont elég annak meg az egérnek, de kerítettem egy usb hub-ot hisz a pendrive-ot hova teszem? Összekábelezés stb, a nyomtató életjelt ad magáról. Először ugye kéri az XP CD-t az USB nyomató támogatáshoz. Na mondom... Hol is van? 10 perc és előkerült. Miután ez megvolt, betettem a saját driver CD-t. Mi jött elő? Na mi? A gépre telepített ATI Videokártya driver uninstall/repair modulja Na mondom CD ki-CD be. Megint ugyanaz. :circling: Újraindítás, dettó. A problémát manuális setup.exe indítással sikerült orvosolni, mivel a gép által (Új hardver telepítése varázsló/fájlok keresése) a nyomtató telepítő CD-ről kiválasztott DLL-ek kevésnek bizonyultak. Valaki erre tud valami magyarázatot? Én már kezdek teljes apátiába esni a micro baromságai miatt. Az az egyetlen dolog zavar, hogy nagyon sok ember életéből megy el sok-sok idő feleslegesen, ha az "üveges ablakkereteket" gyártó cég NORMÁLISAN dolgozna, nem kellene sem nekem, sem másnak ennyit kínlódni. Minden elvesztegetett percért az életünkből kár. A bizonyíték erre: Linux. gr89 mondta: ott nem kell semmi driver, minden gördülékenyen megy! Nem nem tudna, nem akarja megcsinálni a "katedrálablak", hisz Linux megy. Ráadásul arra legjobb tudomásom szerint a vírusok száma elenyésző, bootvírus meg nincs is.
(#) zenetom válasza DuMatyi hozzászólására (») Jún 25, 2009 /
 
Még mindig nem törődtél bele a micro ablakok rendszer csodás kezelésébe?
(#) Ricsi89 válasza DuMatyi hozzászólására (») Jún 25, 2009 /
 
Nekem olyat csinált, hogy egyszer csak feldobott egy ablakot, hogy új hardvert észlelt, SMbusz vezérlő személyében. Viszont drivert nem talált hozzá, így maradt a kikapcsolásig a hiba. Következő indításnál viszont már minden rendben volt és az eszközkezelőben sem volt semmi gond. Ezután egy ideig nem is zaklatott, majd gondolt egyet és újra feldobta ugyanazt az üzenetet. Most viszont fent van az Ubuntu 9-es verziója, semmi gond vele, szépen fut, semmi hiba, vilámgyors, pedig már csak 160 mega hely van a particióján. Telepítés után egyből felismerte az usb-s wlan-t és a bt adaptert is és be is állította magának. Semmit nem kellett állítani és már netezhettem is. Nyomtatót szintén pillanatok alatt felismerte és semmit nem kért tőlem, egyből használhattam. Még a telefonomat is felismerte, amihez alapból driver kellene a win-nél. Pedig nem egy olyan nagyon elterjedt és mindenki által használt típusról van szó. Bármit dugok rá, felismer mindent, max ha nem talál drivert a gépen ,akkor letölti a netről.
(#) titi válasza zenetom hozzászólására (») Jún 25, 2009 /
 
Na ezzel elvettél tőlem majdnem egy óra HE-t.
Következő: »»   579 / 3592
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
XDT.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem