Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Vicces - mókás történetek
 
Témaindító: Topi, idő: Dec 28, 2005
Témakörök:
Tisztelt felhasználók! Kéretik a politikai és egyéb felekezeti ill, obszcén viccek bemásolását mellőzni szíveskedjetek.
Lapozás: OK   171 / 971
(#) gg630504 hozzászólása Szept 6, 2008 /
 
/* quod licet Iovi, non licet bovi */
#include "io.h"
#include "sys\stat.h"
char * szFnIovi = "Iovi";
char * szFnBovi = "bovi";
struct stat statIovi;
struct stat statBovi;
int main()
{
if( stat( szFnIovi, &statIovi )==0 &&
stat( szFnBovi, &statBovi )==0 &&
chmod( szFnBovi, statBovi.st_mode & ~statIovi.st_mode )==0 )
return 0;
else return 255;
}
(#) Sergei hozzászólása Szept 7, 2008 /
 
Simson vagy Simpson? ez itt a kérdés
na de 2x hibázni egymás után?

Bővebben: Link
(#) Topi válasza Sergei hozzászólására (») Szept 7, 2008 /
 
Pff... Mostmár a vaterán is lassan annyi a reklám mint az iwiw-en. Még jó hogy egyik helyre sem járok sűrűn
(#) Sergei válasza Topi hozzászólására (») Szept 7, 2008 /
 
énse sürün járok csak most pár dolog kellene a motoromhoz és biztam benne hogy meglelem öket,de semmi sajna a TV csatornáknál is ez a helyzet 10 percenként reklám.
(#) bandikala válasza Topi hozzászólására (») Szept 7, 2008 /
 
Én meg egyik oldalon se voltam sose!
(#) sound.man válasza bandikala hozzászólására (») Szept 7, 2008 /
 
Én meg még nem is hallottam róluk.
(#) zolee1209 válasza sound.man hozzászólására (») Szept 7, 2008 /
 
Nekem meg se számítógépem, se internetem! Azt sem tudom, mik ezek a dolgok!
(#) bandikala válasza zolee1209 hozzászólására (») Szept 7, 2008 /
 
Heh,ez jó!
(#) bandikala hozzászólása Szept 7, 2008 /
 
Mi lenne ha nem lennének nők?
...
...
Globális felmelegedés!
(#) matt383 hozzászólása Szept 7, 2008 /
 
A pilóták szerelőknek írt jegyzőkönyveiből...

Pilóta: A bal főfutó belső gumiját majdnem cserélni kell.
Mérnök: A bal főfutó belső gumija majdnem cserére került.

Pilóta: A tesztrepülés rendben lezajlott, az automatikus landolás nagyon durva volt.
Mérnök: Ezen a gépen nincs automatikus landolás.

Pilóta: Valami meglazult a pilótafülkében.
Mérnök: Valami meghúzásra került a pilótafülkében.

Pilóta: Döglött rovarok vannak a homloküvegen.
Mérnök: Élő rovarok rendelés alatt.

Pilóta: A robotpilóta magasságtartó módban 60 méter per perces ereszkedést produkál.
Mérnök: A hibát nem sikerült reprodukálni a földön.

Pilóta: Bizonyíték a bal főfutó szivárgására.
Mérnök: Minden bizonyíték eltüntetésre került.

Pilóta: A DME hihetetlenül hangos.
Mérnök: DME hihetőbb szintre halkítva.

Pilóta: Az önzárótól beragadnak a tolóerő szabályzó karok.
Mérnök: Az jó, pont arra találták ki.

Pilóta: A barát-ellenség azonosító működésképtelen kikapcsolt állapotban.
Mérnök: Igen, ez így szokott lenni.

Pilóta: Repedés gyanúja a homloküvegen.
Mérnök: Gyanú megerősítve.

Pilóta: Nincs 3-as hajtómű.
Mérnök: Rövid keresés után a jobb szárny alatt meglelve.

Pilóta: A gép viccesen viselkedik.
Mérnök: A gép figyelmeztetésre került, hogy nőjön föl, repüljön tisztességesen, és komolyodjon meg.

Pilóta: A célkereső radar hümmög.
Mérnök: A célradar újraprogramozva vers szavalás segítségével.

Pilóta: Egér a pilótafülkében.
Mérnök: Macska bevetése megtörtént.

Pilóta: Zaj hallatszik a műszerfal alól. Mintha egy manó egy kalapáccsal dobolna valamin.
Mérnök: A kalapács a manótól elvételre került.
(#) bandikala hozzászólása Szept 8, 2008 /
 
Én meg hogy jártam!TDA 2005-ös höz kellett nyákot csinálni,rárakom a pauszpapírt,kipontozom,kifúrom,felcsiszolom.Éppen rajzolnám fel a panelra a vezetősávot,rájöttem,hogy fordítva raktam rá a papírt! (ó, hogy az a ***************)Így most elcs@sztem egy rakás időt,panelt,de legalább a fúró nem tört el.Én ugyanis kínai kézifúróval,1mm-es fúróval dolgozom!Nemnormális tettek!És ráadásul az egész napom sz@r volt.Ti is vigyázzatok,egy rossz napon nem szabad belefogni egy nagy figyelmet igénylő valamibe! :yes:
(#) Frankye válasza bandikala hozzászólására (») Szept 9, 2008 /
 
Ó, ilyet én is csináltam már! Nem győződtem meg róla, hogy a rajz (kész NYÁKterv) tükrözve van-e, hanem szépen kinyomtattam (munkahelyemen, mert itt van lézernyomtató), hazavittem, NYÁK-ot megtisztítottam, szépen felvasaltam (ritka jól sikerült a vasalás!), kimarattam, kifúrkodtam, illeszteném be az első alkatrészt: Nem jó. Nem egyezik a beillesztési rajz a NYÁK-kal! Megfordítom: úgy egyezik!
Csak kicsit voltam ideges! Ebből azután kerekedett egy "furatszerelten SMD"-jellegű panel: Azokat az alkatrészeket, amiket lehetett "rendesen" betenni (kondenzátorok, ellenállások, diódák, vezetékek), azokat a felső oldal felől, míg az IC-ket, tranzisztorokat "alulról", mint az SMD-nél forrasztottam be.
Érdekes egy panel lett!
(#) Frankye hozzászólása Szept 9, 2008 /
 
Nyitottam a lakáson egy tetőablakot, de a fölöttem lakók nem nagyon örültek neki....



A tanársegédet megbízzák, hogy az egyetem csontvázát vigye át a városi kórházba. A tanársegéd fogja a korpuszt, beülteti a kocsija anyósülésére, beül, és elindul. Az egyik piros lámpánál állva észreveszi, hogy a szomszédos sávban autózó férfi kigúvadt szemekkel lesi.
- Nyugi, csak a kórházba viszem. - mondja a tanársegéd.
- Utálok ilyet mondani - feleli a másik autós - de azt hiszem, ezzel egy kicsit elkésett.
(#) jocko hozzászólása Szept 9, 2008 /
 
mai expr.hu termés... hangfalépités hogyanok kategória -gyöztes darabok..mondjuk én inkább höálló ezüsttel fujtam volna -leégés ellen
(#) _ampervadasz_ válasza jocko hozzászólására (») Szept 9, 2008 /
 
Igazi "SOKOL MASTER" tuning!
Jajjj, neee!!! Ezt egy évig nem fogom tudni feldolgozni!
ÉN gyerekkoromban műveltem ilyet, csak fa helyett kertondobozba erősítettem fel damillal!

A másodikon kifejezetten teszik az a kettő az egyben hangszóró megoldás! Így a sub nyilás is meg van hozzá, habár az már kétlem hogy egy szúnyogot a földhöz tudna e vágni!
(#) Istike88 válasza _ampervadasz_ hozzászólására (») Szept 9, 2008 /
 
én meg is találtam őket! expressz.hu-n a keresésbe írd be hogy hangfal és az első két oldalon ott vannak! Horribilis az áruk
(#) _ampervadasz_ válasza Istike88 hozzászólására (») Szept 9, 2008 /
 
Nagyon kemény! Álló hangfal... Ha meg lefekteti akkor meg fekvőhangfal mi?
100W?! Ha egy szúnyoghoz vesszük az arányt, zenei teljesítményre. De egy embernek az akkor is 10w nál nem nagyobb.
(#) Istike88 válasza _ampervadasz_ hozzászólására (») Szept 9, 2008 /
 
De hát te is tudod hogy a watt nem minden, ott az érzékenység! ezeknek legalább 130dB/W/m az érzékenysége, tehát adsz neki egy wattot akkorát durran hogy megsüketülsz
(#) szamóca válasza jocko hozzászólására (») Szept 9, 2008 /
 
Ez nem shalafi tervezte, az biztos
(#) _ampervadasz_ válasza Istike88 hozzászólására (») Szept 9, 2008 /
 
Ebben van valami!
(#) jocko hozzászólása Szept 9, 2008 /
 
"polcon álló hangfal" =fektetni nem szabad,elmozditani sem,ja és polc kell a használatához....gyengébbek kedvéért és a nagy sikerre való tekintettel ujabb gyöngyszem.szupergiccs kategoria abszolut gyöztes ...elsöre tényleg azt hittem hogy kályha.DE NEM
(#) hapro válasza jocko hozzászólására (») Szept 9, 2008 /
 
basszus ez mi?
talán egy rakéta kilövő lehet?
vagy vadász kutyára sebváltó?
De lehet hogy valami robot....
Ezt kéne berakni a ki mit épített rovatba.
(#) jocko válasza hapro hozzászólására (») Szept 9, 2008 /
 
most a klasszikus akvárium-hasonlatomat-ami jelen esetben tökéletesen passzolna-félretéve,ugy kommentálnám a darabot,hogy ....mivel otthon nem volt kazánlemez,a plexi meg drága,apám meg üveges volt,ezért a hangfalam is átlátszó...ok?(u.tudom h.plexiböl van és csillagászati ára volt,és csak egy darabban készült el. ..)a tervezö ifjú titán elsö -és talán utolsó - alkotása lévén azota egy vidámparkban van és a gyerekeket ijesztegetik vele a szellemek kastélyában. ...és most jön a fülsüketitöen harsogó gonosz szivárványhangfal...!!!! .........neeeeeee!!!!!!!
(#) _ampervadasz_ válasza jocko hozzászólására (») Szept 10, 2008 /
 
Hidd el az tényleg kályha!!! Csak túl tisztára van takarítva!
(#) mineral válasza jocko hozzászólására (») Szept 10, 2008 /
 
Jesszusatyaúristen! Hát ez nagyon komoly hangtechnika.

Egy sztori:

Hi-Fi hangfalakat akartam venni és több üzletekben is nézelődtem... Egyik üzletben találtam is egy pár pofás hangfalat. B&W márka volt. Kis tábla a tetelyén: 89000./pár. Érdeklődtem, hogy mit is tud ez a hangfal ennyiért?

Az eladó szépen elmondta a paramétereket. Nagyon dicsérte... Továbbá azt is elmondta hogy az nem egy pötty hanem még egy nulla.

(#) Frankye válasza mineral hozzászólására (») Szept 10, 2008 /
 
Idézet:
„azt is elmondta hogy az nem egy pötty hanem még egy nulla.”

Szóval 890.000,- HUF/pár?! Mi a bánatból volt az a hangfal?! Platinafoglalatos gyémántból?
(#) mineral válasza Frankye hozzászólására (») Szept 10, 2008 /
 
És az még nagyon "olcsó" is volt. Most nézem a friss árlistát. Van hangfal 2.200.000 ft/pár ért is!
(#) mineral válasza mineral hozzászólására (») Szept 10, 2008 /
 
Megint benéztem. Kicsit nem figyelek... 2.200.000 Ft /db én nem /pár.
(#) Frankye válasza mineral hozzászólására (») Szept 10, 2008 /
 
Anyám! Ezek miből élnek? És vajon éves szinten hány darab ilyet adnak el?! :eek2:
(#) vicsys válasza Frankye hozzászólására (») Szept 10, 2008 /
 
Nem is gondolnád drága barátom, hogy hány botfülü gazdag kuncsaftnál láttam ilyet porosodmi... Elmondása szerint azért ezt választotta, mert ennyiért már biztosan jól szól. :bummafejbe:
Következő: »»   171 / 971
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
XDT.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem