Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » NYÁK-fólia rendelés
 
Témaindító: gulasoft, idő: Feb 16, 2010
Lapozás: OK   22 / 39
(#) dinokal válasza gulasoft hozzászólására (») Szept 14, 2011 /
 
Köszönöm. Bocs hogy elkerülte a figyelmemet.
(#) atko hozzászólása Szept 16, 2011 /
 
Sziasztok!

Jelentkeztem a Lötstopp fólia rendelésre.
Húzzatok le legyetek szívesek a listáról mert sikerült beszereznem egy pár A4-es ívet más forrásból.
Köszönöm
atko
(#) mrobi válasza atko hozzászólására (») Szept 16, 2011 /
 
Engem is húzzatok le a listáról légy szíves! Köszi!
(#) Zoli_bácsi válasza atko hozzászólására (») Szept 16, 2011 /
 
Publikus a forrás?
(#) gulasoft hozzászólása Szept 16, 2011 /
 
Én adtam el mivel mint mondtam a múltkor rendeltem 4 vagy 5 zacskóval és itt rohad rám, mert az elsőből is van még több mint 3 lap, annyira nincs hova használni. Vitt dry fóliát, és mutattam milyen a löt, és megkérdezte eladom e. Én meg eladtam már csak 2 vagy 3 feleslges zacskónyi lötöm van, ezért írtam, hogy tényleg csak az vegyen akinek kell.
(#) pcroland hozzászólása Szept 17, 2011 /
 
Akik egyet kértek: Zoli_bácsi; mate_x; slogan; kaqkk; pcroland; Auf; koczka; iamrob; Zozi85; Barnapili; papa43; pluto;
Akik kettőt kértek: emmzolee; alevike.

Auf: aztán küldj mindenkinek egy árat, ami tartalmazza a postát is! Aztán, mindenki visszaírja a lakcímét.
(#) emmzolee válasza pcroland hozzászólására (») Szept 20, 2011 /
 
Szevasztok. Ha még nem késő. Le szeretném írni magam a listáról. Mégsem veszek ilyen lötstopot, mert a gulasoft-tal kitaláltunk egy más módszert. Már meg is rendelte ha igaz. Akkor azzal a cuccal szeretnék kísérletezni.

Kössz, és bocs.

Ha valakinek kérdése van a használatról írja meg, mert ezt a fóliát régóta használom.
(#) pcroland válasza emmzolee hozzászólására (») Szept 20, 2011 /
 
Mi az a más módszer?
(#) emmzolee válasza pcroland hozzászólására (») Szept 20, 2011 /
 
Ehhez hasonló. Bővebben: Link
Csak ez nagyon drága. A gulasoft földerített egy céget, aki tud ilyesmit olcsóbban. Most rendelünk majd belőle közösen, és ki kísérletezzük mit lehet belőle kihozni. Mennyire bírja a hőt, stb.
(#) pcroland válasza emmzolee hozzászólására (») Szept 20, 2011 /
 
Lötstopp lakk? Szerintem még le tudtad mondani, mert Auf nem ír... Szerintem még nem rendelte meg.
(#) koczka hozzászólása Szept 20, 2011 /
 
Elnézéseteket kérem én is szettném lemondani a rendelést.

Másfelől szerintem senki ne rendeljen semmit amíg nem jött össze pénz a rendelőhöz mert utána csak probléma lesz belőle.
(#) pcroland válasza koczka hozzászólására (») Szept 20, 2011 /
 
Nem értem. Meddig ne rendeljünk?

Akik egyet kértek: Zoli_bácsi; mate_x; slogan; kaqkk; pcroland; Auf; iamrob; Zozi85; Barnapili; papa43; pluto;
Akik kettőt kértek: alevike.
13db.

Nem értem miért mondja le mindenki...
(#) emmzolee válasza pcroland hozzászólására (») Szept 20, 2011 /
 
Arra gondolt, hogy először szedje össze valaki a pénzt, és utána kell megrendelni. Ha viszont megrendeled először, utána kifizeted, és idegbajt kapsz amikor nem jelentkezik rá aki megrendelte.
(#) pcroland válasza emmzolee hozzászólására (») Szept 20, 2011 /
 
Ja értem. Persze... Addig nem rendeli meg Auf... 6 napja fel se jött az oldalra. Kéne küldjön mindenkinek üzenetet, hogy hova utaljon és mennyit. Közleménybe pedig mindenki a nicknevét írja. Ha megvan, mehet a rendelés.
(#) Auf válasza pcroland hozzászólására (») Szept 20, 2011 /
 
Sziasztok!

Bocsi, de épp a héten költözködtem. Elég húzós volt.
A netem ma lett meg csak. Viszont nem válaszolnak.
Holnap felhívom, hátha felveszik a telefont.
Ha nem, akkor nem tudom, hogy akarnak eladni...
Nem feledtem, el a dolgot, de most meg ahogy nézem, mindenki vissza mondja. Döntsük el, hogy akarunk, avagy nem.
A héten meg kéne rendelni már, szerintem, és persze az előrefizetős dolog lenne, a legjobb, azért, hogy ne legyenek a végén gondok.
(#) gulasoft válasza Auf hozzászólására (») Szept 20, 2011 /
 
Én mondtam, hogy ilyenek. Kedvezményre ne számíts, rendeld, meg add meg a címet és majd küldik egyszercsak.
(#) Zoli_bácsi válasza Auf hozzászólására (») Szept 20, 2011 /
 
Támogatom. Amint lehet, utalok.
(#) Auf válasza Zoli_bácsi hozzászólására (») Szept 20, 2011 /
 
Ha jól látom akkor végül 13db?
Várjak akkor vagy rendeljem? Ha rá bólint mindenki, akkor megrendelem és küldöm az árakat.
(#) kaqkk válasza Auf hozzászólására (») Szept 20, 2011 /
 
Szerintem aki nem "rostálódott ki " az még mindig komolyan gondolja írd meg mindenkinek az árat és ahány emberke visszajelez annyi lesz a rendelés .
(#) Zoli_bácsi válasza Auf hozzászólására (») Szept 20, 2011 /
 
Szerintem ahogy szó volt róla. 16-án lezártuk a jelentkezést, aki bújt aki nem, rendeljük.

Ugye gulasoft tapasztalatból ír, tehát ki tudja mikor ér ide az áru. Amúgy meg elmehet a francba az ilyen eladó, ha nem fontos a kis tételű vásárló. Van ám annak a vásárlónak véleménye, van ám annak a vásárlónak szája... Tudja az mondani, tudja az minősíteni a céget.

No de visszatérve, rendeljük.
(#) gulasoft válasza Zoli_bácsi hozzászólására (») Szept 21, 2011 /
 
Ez az, minősíts egy külföldi céget, baromira fogja őket érdekelni mit vartyog egy ungarise gulás! Értsd már meg, olyan kis pont vagyunk a térképen, hogy az nem is látszik a földgömbön szinte, eltakarja a főváros kockája!
(#) pcroland válasza Zoli_bácsi hozzászólására (») Szept 21, 2011 /
 
Szerintem is rendeljünk. 13 lett a végeredmény, igen.
(#) Zoli_bácsi válasza gulasoft hozzászólására (») Szept 21, 2011 /
 
Na, meg ne egyél már! Igaz, hogy megvan nélkülünk is, de akkor is.
(#) gulasoft válasza Zoli_bácsi hozzászólására (») Szept 21, 2011 /
 
Akkor sem. ***

Törölve ! Légy jó és ezt egy másik, politikai fóromon írd le .
(#) Zoli_bácsi válasza gulasoft hozzászólására (») Szept 21, 2011 /
 
Én viszont arról beszéltem eddig, hogy milyen cég az ilyen cég és mi vásárlók milyen véleményt alkotunk... Nem arról, hogy mi mekkorák és milyen fontosak vagyunk.
(#) koczka hozzászólása Szept 21, 2011 /
 
Másik forgalmazótól kértem egy árajánlatot egy tekercs megvétele esetén 1500Ft/m. Viszont egy egy tekercs 150m.
(#) gulasoft válasza koczka hozzászólására (») Szept 21, 2011 /
 
Milyen fólia ez?
(#) koczka válasza gulasoft hozzászólására (») Szept 21, 2011 /
 
Dynamask a hivatalos neve.
(#) gulasoft válasza koczka hozzászólására (») Szept 21, 2011 /
 
Az már csak 300ft/a4
(#) koczka hozzászólása Szept 21, 2011 /
 
Igaz is lötstop elvileg ugyan az a fajta mint amit az octamexnél árulnak. 30.5cm széles.
Következő: »»   22 / 39
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
XDT.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem