Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Vásárlás, hol kapható?
 
Témaindító: Gamo, idő: Okt 14, 2005
Témakörök:
Lapozás: OK   31 / 436
(#) stampedlipityu hozzászólása Aug 1, 2007 /
 
Persze, hogy érdekel, de miskolci vagyok...
(#) udvaria válasza trtk hozzászólására (») Aug 1, 2007 /
 
Ezek a cumók nekem is kellenének.
Elvileg mindegyiket megküldi a gyártó mintában, de eléggé macerás. Szal ha valaki esetleg ráakadna ezekre MO.-on az jelezze pls...
(#) Gery hozzászólása Aug 1, 2007 /
 
Hellosztok
Ezt a dugaszos próbapanelt a hqvideoban nemlehet kapni?? Mert én nem vok Peszi de muterom ott dolgozik és oda eltud menni de nemtaláltam az árlistán :no:
Vki mondta a Conradot de a helyi boltban rendeltettem és nekik azt mondták nincs és nemis tudják hogy mikor lesz
Vagy vmi egyéb helyen?
(#) Norberto válasza Gery hozzászólására (») Aug 1, 2007 /
 
Lomex-ben 100%, hogy lehet kapni ilyen dugaszolós panelt!

Nincs messze a HQ-Videotól...
(#) Stadi válasza Gery hozzászólására (») Aug 1, 2007 /
 
Eh, tegnap tettem fel a képet róla ehhez a hsz-hoz: #108092
(#) paul64 válasza stampedlipityu hozzászólására (») Aug 2, 2007 /
 
Elektrokonhában van 2x12v 160va vagy 2x24v 220va-es. 6000Ft nettó körül. Ha nem kérsz áfás számlát.Elvileg küldenek csomagot is.
(#) hunkiraly hozzászólása Aug 3, 2007 /
 
Sziasztok még 1 kis anyag kéne Üveg lapok hol keresem?
(#) Haszuboy hozzászólása Aug 3, 2007 /
 
üveges?
(#) Seer hozzászólása Aug 4, 2007 /
 
Sziasztok!
Keresek GPS nyomkövetőt autóra, amit egyszerűen fel lehet szerelni pl: lökhárítóba, alvázra.
Elörre is köszönöm
(#) retoocs hozzászólása Aug 5, 2007 /
 
köszi

amp50w1.gif
    
(#) Medve válasza retoocs hozzászólására (») Aug 5, 2007 /
 
Hello! Mennyit ér egy ilyen IC?
(#) Moderátor hozzászólása Aug 5, 2007
 
Idézet:
„nem tudjátok hol lehet hozza jutni két si1050g ic-hez”
téma ide áthelyezve!
(#) hunkiraly válasza Seer hozzászólására (») Aug 8, 2007 /
 
helló egy újságban olyat találtam hogy Égi póráz www.egiporáz.hu 1162 bp Gusztáv u. 151. -tel 06-1-409-5024
Ja a reklám szöveg :
Költséghatékony
Folyamatos nyomkövetés
Maroknyi méretű,könnyű
Azonnali helyzetlekérdezés
Részletes SMS/GPRS üzenet
GPS-es helyzetmeghatározás
(#) Gory hozzászólása Aug 8, 2007 /
 
Helló!

Nem tudjátok hol tudnék csináltatni egy plexi piramist?
Kb olyan 15 centi lenne az alapján az oldalhosszúság, meg kb 15 centi magas. Plexi lapokból kéne, hogy a közepe üreges legyen. Meg valami módon rögzítenem kell egy talapzatra. Plexi lapot azt lehet hogy tudnék szerezni, de összeragasztani szépen azt már nemhiszem. Féleg a legtetején a csúcsnál lenne macerás ha lapokból ragasztanám össze.

Ha bárkinek van ötlete az szóljon.

Köszi.
(#) Frankye válasza Gory hozzászólására (») Aug 8, 2007 /
 
Plexit ragasztani nem egyszerű móka! Sajnos igazán jól csak kloroformmal lehet(ne), de az meg méregengedélyes...
Maradnak a "gyorsragasztók", amik előtt javasolt "felborzolni" a ragasztandó felületet.
Vagy, ha nem akarod Magad csinálni, akkor dekorációs cégeket keress. (Egyet tudok, az itt van nem messze, Ecseren, a vasútállomásról látni lehet őket. Másutt nem tudok, sajnos.)
(#) Gory válasza Frankye hozzászólására (») Aug 8, 2007 /
 
Köszi az infót. Akkor szerintem az átlátszó és kiönthető műgyanta vonalon haladok tovább. Kell lennie ilyen anyagnak mert ezt meg akarom csinálni
Vannak a westendben azok a lézergravírozós kockák meg ilyesmik amikbe 3D képet gravíroznak. Azt is gondolom ilyesmiből csinálhatják.
(#) Norberto válasza Gory hozzászólására (») Aug 8, 2007 /
 
Igen, ilyenből. Pont tegnap volt egy műsor ennek a készítéséről a Discovery-n!

Folyékony, formá ba öntik, közben beletesznek apróságokat pl., majd megszilárdul, formára munkálják, polírozzák és kész.
(#) Gatery hozzászólása Aug 8, 2007 /
 
Sziasztok!

Nekem szükségem lenne ipari trimmerekre, amik legelább 10e vagy legalább ezer elfordulást kibírnak kopás nélkűl.

Hallottam hogy léteznek cermet típusú potik, de trimmerekkel még nem találkoztam.

esetleg valaki hallott ilyenekről? Vagy van ötlete hogyan lehetne ekkora méretben helyettesíteni.?

Előre is köszi!
(#) JZoli hozzászólása Aug 9, 2007 /
 
Nem tudná valaki leírni nekem, hogy hol lehetne kapni a vasalásos technikához használt Műnyomó- vagy Tiszalux papírt. Bárhol kérdezem sohasem hallottak róla. Jó lenne az ország nyugati részén, de ha nincs más akkor Budapest is jó, ha lehet konkrét címet írjatok. Előre is köszönöm.
(#) Norberto válasza JZoli hozzászólására (») Aug 9, 2007 /
 
(#) Gery válasza JZoli hozzászólására (») Aug 9, 2007 /
 
Papíríroszer boltban.
Nállunk van 5db asszem ebből csak egy helyen lehet kapni és azis szupervastag, alig lehet átvasalni. Ha nemtudják miaz mondjad hogy vmi műanyaggal bevont papír stb...
Egyébként itt az elektronikai boltba is lehet kapni, az olyasmi ránézésre mint a neylon, rányomtatod szinte épphogy rárakod a vasalot már oda is rakad a rajz kb 1perc az egész. Egy ilyen A4es lap 1600HUF
(#) Norberto válasza Gery hozzászólására (») Aug 9, 2007 /
 
Idézet:
„Egy ilyen A4es lap 1600HUF”


Hát akkor téged több százszorosan átcsesztek! :eek2:

A Panton áruházakban B0 méretű kerül kb 300-400 Ft-ba!
Ebből a B0 méretből 9 db A4-es jön ki.

Tehát valójában kb. 40-50, max. 60 Ft-ot ér egy A4-es méretű papírdarab...
(#) Norberto válasza Norberto hozzászólására (») Aug 9, 2007 /
 
Bocs, ezt benéztem!

B1-es méretűt lehet náluk kapni, és kisker áron, ÁFA-val együtt !!51 Ft!! darabja...ebből ugye kijön 9 db A4-es méretű...szóval 6 Ft darabja...amit nálatok 1600-ért adnak?!?!?! :eek2:

300-szoros haszon...nem semmi...
(#) Gery válasza Norberto hozzászólására (») Aug 9, 2007 /
 
Félreértessz!
A műnyomó papírt azt én 16ft/db/a3 árban veszem írószerben
Ami 1600Huf azt az elektro boltban lehet kapni az vmi spéci überszuper cucc , bár ott elég drága a többi cucc is (most nemtom , de nyár elején a tda7294 2200HUF volt :eek2: )
(#) Frankye válasza Gery hozzászólására (») Aug 9, 2007 /
 
Öööö... Lehet, hogy hüleség, de az az "überhipercsoda" papír (fólia) nem egy lézerprinterbe való írásvetítő fólia? Mert az is elég jól elviseli a hőt (vasalást), és (elvben) arról is fel lehet(ne) vasalni a NYÁK-ot...
(#) pista91 válasza JZoli hozzászólására (») Aug 9, 2007 /
 
Ha esetleg nem tudsz műnyomót felhajtani (mert nekem sem sikerült), akkor használhatsz hejette bármijen fényes vagy fotópapírt, sőt allítólag még a fényes újságlap is működik!
(#) kacsaba hozzászólása Aug 9, 2007 /
 
Hahó!

Szükségem lenne 2-4 MB-s nem BGA SRAM IC-kre. Persze rengeteg ilyen van, de sehonnan sem tudok beszerezni, mert mindenhol azt mondják, hogy a minimális rendelési mennyiség kb. 100-1000 db, de nekem csak 4 db kéne.
Tudna-é valaki segíteni ilyen téren?

Előre is köszi!

Üdv:
Cs.
(#) Moderátor hozzászólása Aug 9, 2007
 
2-4 MB-s nem BGA SRAM IC-t hol kapok?- c. téma ide áthelyezve.
(#) zoz11 hozzászólása Aug 9, 2007 /
 
Engem az érdekelne hogy hol lehet kapni nagy frekis vasmagokat, invertereket építek és elfogyott az összes vasmagom.
Válaszaitokat előre is köszönöm!!!
(#) zoz11 hozzászólása Aug 9, 2007 /
 
Engem az érdekelne hogy hol lehet kapni nagy frekis vasmagokat, invertereket építek és elfogyott az összes vasmagom.
Válaszaitokat előre is köszönöm!!!
Következő: »»   31 / 436
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
XDT.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem