Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Vásárlás, hol kapható?
 
Témaindító: Gamo, idő: Okt 14, 2005
Témakörök:
Lapozás: OK   30 / 436
(#) Ardwaark hozzászólása Júl 22, 2007 /
 
Sziasztok!

Nem tudná valaki megmondani hogy aluminium illetve textilbakelit lemezeket hol tudok olcsón szerezni Bp.en?

Hulladékként is megfelel.

Üdv!

Ardwaark
(#) dancus1213 hozzászólása Júl 23, 2007 /
 
Nah a hangszoró típusa már megvan egy db. Fs-sound Ew-15H. Nem tud vki többet róla (www.voicekraft.hu). kép esetleg videó v vmi? Fontoss lenne. Kösszi
(#) angelero hozzászólása Júl 23, 2007 /
 
Sziasztok!
Hol lehet viszonlag jó minőségű de elfogadható árú panelfúrót?
Előre is köszi
(#) hunkiraly hozzászólása Júl 24, 2007 /
 
Sziasztok szerintetek hol probálkozak beszerezni mobil kijelzőt?Nokia 6020-hoz kéne előre is köszi
(#) Topi válasza angelero hozzászólására (») Júl 24, 2007 /
 
A SOS-nál cirka 1500Ft fúrókkal együtt. Kis fekete csoda, 12V-os
(#) Stadi válasza hunkiraly hozzászólására (») Júl 24, 2007 /
 
Nem mondom, hogy olcsó, de itt kapsz. Esetleg próbálkozhatsz még a Vaterán, vagy a TeszVeszen.
(#) Norberto válasza hunkiraly hozzászólására (») Júl 24, 2007 /
 
A SpeedShop nevű céget keresd fel, nekik minden bizonnyal van a kijelzőből!!!

(Én is náluk vettem 1 éve a Nokia 6170-esemhez a külső kijelzőt...)
(#) hunkiraly hozzászólása Júl 24, 2007 /
 
Köszi tökéletes pont ijenre gondoltam
(#) RdsG hozzászólása Júl 27, 2007 /
 
Rádióhoz számskálás forgatógombot hol tudnék beszerezni (rendelni)?

Köszi
(#) fongab hozzászólása Júl 29, 2007 /
 
Tisztelt szakemberek és barkácsolók a kép közepén lévő kapcsolót keresem
A kapcsolónak 5 funkciója van fel, le, balra, jobbra, és függőleges irányba elfogad.
Hat kivezetéssel csatlakózik a panelhez.
Melle PMC 200 készülékbe van ezt szeretném pótolni mert szétvan esve hiányos 3db ívelt kör alakú lemez hiányzik belőle így nem tudom összerakni . (a fólia taszterekbe van ilyen, de ez jóval kisseb kb. 2-2,5 átmérő ) esetleg ha valakinek van, valami megoldása kérem, írja le köszönöm
Kérdésem melyik boltba lehet ilyen kapcsolót kapni vagy melyik szerkezetbe van hasonló, amivel tudnám ezt cserélni.
üdv. fongab

kapcsolo.JPG
    
(#) fongab válasza fongab hozzászólására (») Júl 30, 2007 /
 
Senkinek nincs ötlete?
(#) Norberto válasza fongab hozzászólására (») Júl 30, 2007 /
 
Ezt mikro joystick-nak szokták nevezni. Talán esetleg mobiltelefon-szaküzletben lehetne utánanézni, hogy tudnak-e ilyet beszerezni...pl. SpeedShop nevű helyen érdeklődhetnél...
(#) fongab válasza Norberto hozzászólására (») Júl 30, 2007 /
 
csak a neten próbáltam conrád és hasonló nem találtam ilyet esetleg te láttál, melyik oldalon volt?
telefonba nem hiszem hogy ilyen van ahhoz túl magas ott fólia gombok vannak.
nekem jobb lenne a csomag küldés nem akarok pestre menni de nem zárom ki.
üdv.
(#) fongab válasza Norberto hozzászólására (») Júl 30, 2007 /
 
nem akarom elkiabálni de igazad volt SpeedShopnál néztem és nokia E50 készülékbe van ilyen vagy hasonló ezt majd akkor ha itt lesz a alkatrész. köszönöm
(#) maTaKee hozzászólása Júl 30, 2007 /
 
Hello!
Létezik 2 oldalas fényérzékeny NYÁK lemez? Ha igen, akkor hol lehet olyat venni (Budapesten)?
(#) fongab válasza maTaKee hozzászólására (») Júl 30, 2007 /
 
ha utánrendeléssel vásárlok akkor a rettet részesítem előnybe két oldalas van náluk160x100 rendelési szám75-00-08 vagy 150x200 rsz.75-00-17 vagy 300x200rsz.75-00-23 Budapesten is van iroda ott is át lehet venni, de kérdezz rá ahol megtalálod ( www.ret.hu ) ott a kapcsolat ha nem találsz mást próbáld meg.
üdv.
(#) maTaKee válasza fongab hozzászólására (») Júl 30, 2007 /
 
min. nettó 2000. huf kell vásárolnom??
(#) fongab válasza maTaKee hozzászólására (») Júl 30, 2007 /
 
csomag küldésnél igen nem Budapesti vagyok össze várom vagy másokat meg kérdek de holnap kérdezd meg a Budapesti irodát lehet nem kell a 2000Ft. ezt nem tudom, talán meg ér egy telefont. én mindig Szegedről rendelek, Budapestet nem tudom.
(#) Donpedro hozzászólása Júl 31, 2007 /
 
Hellow
Retelektornika katalógusból tudna nekem valaki ajánlani olcsó ámde jó próbanyákot?
(#) Stadi válasza Donpedro hozzászólására (») Júl 31, 2007 /
 
www.ret.hu->részletes keresés/webshop->cikkcsoportnál: NYÁK->keresés gomb

Neked a "forrpontos", "pont-sávos" és "fóliasávos" végű sorok érdekesek. Az elsőnél lyukanként külön van egy kis rézgyűrű, a középsőnél hármasával vannak csoportosítva a lyukak, az utolsónál pedig csíkokban vannak összekötve, faltól-falig. A méretek fel vannak tüntetve mm-ben. Válaszd azt, amelyik Neked megfelelő.
(#) Donpedro válasza Stadi hozzászólására (») Júl 31, 2007 /
 
Köszönöm szépen, asszem a forrpontos az, ami nekem kell
Miliméterben vannak megadva az értékek?
(#) Donpedro hozzászólása Júl 31, 2007 /
 
Meg azt se lenne rossz tudni hogy ezek a próbanyákok vághatőak? vas és lombfűrész is van itthon
(#) Stadi válasza Donpedro hozzászólására (») Júl 31, 2007 /
 
Én nem a RET-től szoktam venni a próbanyákot, hanem a Lomexben, mert ott nem kell rendelni, hanem van polcon. Bár nem hiszem, hogy nagy lenne a különbség.

Simán vághatod akár vasfűrésszel, akár lombfűrésszel. A lombfűrésszel némi kézügyességgel két lyuk között félúton is el tudod vágni, vasfűrésszel sztem inkább a lyukakat célozd meg, az nem olyan finom szerszám, és előbb-utóbb úgyis valamelyik lyuknál fog kikötni.
(#) Donpedro válasza Stadi hozzászólására (») Júl 31, 2007 /
 
Azér venném a retbe, mert az egy köpésnyire van tőlem.
(#) Stadi válasza Donpedro hozzászólására (») Júl 31, 2007 /
 
Tudom, az idevágó topikodba is írtam. Azért is írtam, hogy sztem túl nagy különbség nem lehet a próbanyákok között. Veszel egyet és meglátod. Azon a párszáz Ft-on talán csak nem múlik semmi.
(#) Stadi hozzászólása Júl 31, 2007 /
 
Jut eszembe, valahol régebben felmerült, a Lomexben milyen dugdosós panelt lehet kapni. Nos, azóta vettem náluk. Kép mellékelve. Ránézésre olyan, mint a conrados. Csak olcsóbb.

Aki meg a másik képen baloldalt látható, fémdobozos TS500-as gyantát szeretne venni, az Soroksáron (XX. ker.) a Warfornál még talál. Úgy 2-3 volt még a polcon, mikor eljöttem. (Igen, előtte még eggyel több volt. )
(#) fgabor hozzászólása Júl 31, 2007 /
 
Sziasztok Olyan helyet keresek Budapesten ahol klima szereléshez jó áron talállok cuccokat /rézcső fali-konzol stb.
(#) ha1drp hozzászólása Aug 1, 2007 /
 
Hello!
Tudna valaki infót hol szerezhető be 47mH-s (mili) induktivitás.
Előre is köszi
(#) stampedlipityu hozzászólása Aug 1, 2007 /
 
Tápegységhez lenne szükségem 230/24V-os 5A-es trafóra! Egyetlen boltban se találtam, illetve volt 3A-es 6000 ft-ért. Miből lehet kiszerelni/bontani ilyet? Vagy jobban megéri, ha magamnak tekercselek egyet?
(#) Attila86 válasza stampedlipityu hozzászólására (») Aug 1, 2007 /
 
Én biztos hogy tekertetnék egy ilyen tororidot. 24V 2A-est még kapsz boltban mint pákatrafó, de 5A-est már nem hiszem. Vagyis kapsz, de jóval az drágább mintha maszeknál tekerteted. Reklámozni nem akarom azt a emberkét, akinél én tekertettem a Quadomhoz a toroidomat, de ha érdekel privátban elküldöm a nevét és a telefonszámát.
Következő: »»   30 / 436
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
XDT.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem