Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Vásárlás, hol kapható?
 
Témaindító: Gamo, idő: Okt 14, 2005
Témakörök:
Lapozás: OK   29 / 438
(#) trtk hozzászólása Júl 5, 2007 /
 
Szeretném a következő smd alkatrészeket beszerezni

hfa3424
rf2126
rf1k49093
hsmp-3894

hol kapom meg ezeket az alkatrészeket itt magyarországon vagy külföldről beszerezni


köszi
(#) (Felhasználó 1947) válasza trtk hozzászólására (») Júl 5, 2007 /
 
Szia !

Ezeket az RF cuccokat próbáld meg a gyártótól beszerezni.(RF MICRO DEVICES)
Szerintem nem lesz egyszerű,de elképzelhető hogy küldenek alkatrészt.
Esetleg Pesten a Gigatechnik nevű boltban a Laci talán tud segiteni.(www.gigatechnik.hu)

Üdv ! Luki
(#) ferci válasza trtk hozzászólására (») Júl 5, 2007 /
 
Az RF2126-tal nagyon vigyázz, mert GaAs menetű és q....... kényes .........
(#) ha1drp hozzászólása Júl 6, 2007 /
 
Ez-az itt is van:
Bővebben: Link
(#) Moderátor hozzászólása trtk hozzászólására (») Júl 6, 2007
 
"smd alkatrész beszerzése" - téma ide áthelyezve!
(#) Darazsx hozzászólása Júl 6, 2007 /
 
Sziasztok!
Én hangszóró peremet (nem tom mi a pontos neve) keresek, már körül néztem az álltalam ismert online boltokat de nem találtam sehol , MAGNAT mélyre és középre kellene.
(#) trtk hozzászólása Júl 6, 2007 /
 
ami megadtatok oldalakon nem találtam semmit az smd ic-k miatt

valami pontos oldal amiről akár meg is rendelhetem?


köszi
(#) denes44 hozzászólása Júl 12, 2007 /
 
Tudtok miskolcon olyan boltot, ahol lehet kapni rézhuzalt? Tekercshez kellen FM adóhoz.
(#) denes44 válasza denes44 hozzászólására (») Júl 12, 2007 /
 
Senki?
Holnap megyek be Miskolcra, és jó lenne ha megtudnám ezt is venni.
(#) centauri99 válasza ha1drp hozzászólására (») Júl 13, 2007 /
 
Sziasztok!

van egy Alcatel E801es telefonom,és hozzá egy head setem.a kimenete sajnos egy elég egyedi 10 pin-es miniUSB szerű valami.itt látható a bekötési rajz,és egy rajz arról is,hogy hogykéne rá kivitelezni egy jack dugó átalakítót.A kérdésem csak annyi lenne,hogy hol tudnám beszerezni a szükséges csatalkozót a telefonhoz??? a többi már nem okoz annyi gondot köszi előre is!!!
(#) feki00 hozzászólása Júl 13, 2007 /
 
Üdv!
Olyasmibe szeretnék segítséget kérni hogy ha valaki rendelt már a tme.huról, az elárul6ná hogy hogy kell csinálni, ennyire bonyolult illetve hülye rendszert még nem láttam
Amugy ezt leszámítva nagyon jó kis hely, sok alkatrész van aránylag jó áron ( nem conrad ). Már csak rendelni kéne megtanulni XD ...

Előre is köszi a segítséget
(#) paul64 válasza feki00 hozzászólására (») Júl 14, 2007 /
 
Hello! Szerintem először regisztrálnod kellene, utána küldhetnéd a megrendelésed el Emilben. Hogy ez automatikus, vagy neked kell, nem tudom. Egyébként árban a Lomex-et találom jónak, házhoz is szállítanak és jó a rendelési oldaluk.http://lomex.accept.hu/Olcsó dobozok+alkatrészek:Miskolchttp://www.soselectronic.hu/www/app/index.php?f=main küldenek csomagot is. Nem tudom hol laksz, de Bp.-n van még 1-2 üzlet.
(#) feki00 válasza paul64 hozzászólására (») Júl 14, 2007 /
 
Regisztrálva vagyok náluk, olyasmi a rendszer hogy amit beteszel a kosárba az le is van rögtön foglalva neked. DE! ha a kosarat nem ürited ki akkor a cumókat bepakolja valami "várakozó áru" szerű dologba ahonnan nem tudod őket törölni csak ha emailbe szépen megkéred őket. Majd próbálok írni nekik hogy csináljanak valamit a cumóval.

Sajnos nem Bp-en lakok hanem Győrbe, összesen csak 1 Somogyi van minimális választékkal. Sajnos csak a rendelés marad

(#) paul64 válasza feki00 hozzászólására (») Júl 14, 2007 /
 
Akkor viszont a Lomex-et ajánlom 1600+áfa a szállítás,vagy az S.O.S-t, esetleg a Retelektronikát. Ez utóbbi kicsit drágább és nem árt ha van katalógusod, amit kérni kell tőlük.
(#) feki00 válasza paul64 hozzászólására (») Júl 14, 2007 /
 
Ok kösz, rettől már rendeltem meg hq is jó, sajnos conraddal is voltak tapasztalataim
tme-t még erőltetem egy darabig.
by
(#) paul64 válasza paul64 hozzászólására (») Júl 14, 2007 /
 
Bocsi most nézem, az S.O.S. csak nagyker
(#) Darazsx hozzászólása Júl 16, 2007 /
 
Hol lehet kapni/rendelni HT12A és HT12d ic-ket?
(#) paul64 válasza Darazsx hozzászólására (») Júl 17, 2007 /
 
Hali!
HT12D van a conrad katalógusában.
(#) Darazsx válasza paul64 hozzászólására (») Júl 17, 2007 /
 
Sajnos nem találtam meg, máshol nem lehet kapni?
(#) tizedeske hozzászólása Júl 17, 2007 /
 
Üdv mindenkinek! 1kis segitséget szeretnék kérni. Internetes alkatrész árlista érdekelne. Ha vki vmit tudna azt megköszönném!
(#) maTaKee válasza Darazsx hozzászólására (») Júl 17, 2007 /
 
(#) maTaKee válasza tizedeske hozzászólására (») Júl 17, 2007 /
 
őő... lehet h én értem félre, de sztem amire te gondolsz az mindegyik üzlet honlapján fenn van!

pl.:
elektrokontha
hqvideo
lomex
(#) paul64 válasza maTaKee hozzászólására (») Júl 18, 2007 /
 
Az elektrokonthával vigyázzatok, nem frissítenek rendesen van amiből a listában 120db-ot ír, de a boltban nincs egy darab se. A lomex korrekt, már egy éve rendelek tőlük rendszeresen.
(#) Darazsx válasza maTaKee hozzászólására (») Júl 18, 2007 /
 
Tőlük lehet rendelni is? Nem találtam az oldalon.
(#) maTaKee válasza Darazsx hozzászólására (») Júl 18, 2007 /
 
hát sztem lehet rendelni csak a postaköltség az... én inkább a személyes vásárlást szeretem
(#) maTaKee válasza paul64 hozzászólására (») Júl 18, 2007 /
 
én már több mint 1 éve járok a konthába és semmi bajom nincsen velük rendesek, az áraik meg jók sztem, sőt volt már olyan is h elég sokat elengedtek nekem a végösszegből
(#) Darazsx válasza maTaKee hozzászólására (») Júl 18, 2007 /
 
Én is inkább személyesen mennék de 2db alkatrészért nem megyek el Pécsre, meg ha el is mennék akkor annyiba kerülne az út mint a póstakölség.
(#) dancus1213 hozzászólása Júl 22, 2007 /
 
Üdv.! Érdeklődék, hogy olcsó hangszorót hol tok venni (mélyet kb. 15-18") Bpest és környéke!
(#) Topi válasza dancus1213 hozzászólására (») Júl 22, 2007 /
 
Somogyi electronic. Csomagküldés.
(#) feki00 hozzászólása Júl 22, 2007 /
 
tme.hu
Nagyon sok termékük van, szerintem jó áron! :yes:
Bár trükkös a rendelés:
Először bekerül a "bevásárló kocsiba" a dolog amit rendelsz aztán ha sokáig nem macerálod akkor bekerül 1 olyan "bevásárló kocsiba" amiben már nem tudsz módosítani semmit! Max ha nagyonszépen megkéred emailba vagy telefonon a kollégát hogy vegyen ki ezt azt. A rendelést is így indíthatod el hogy szólsz nekik. 1500huf körül szállítanak (+súly) gls-sel.
én banki átutalással fizettem, de szerintem rá lehet beszélni másra is őket.

HQ-t és RET-et is csak ajánlani tudom.
:violent: conrad.

UI: nyákot honnan tudnék sokat olcsón rendelni? Sajna a környéken sehol semmi
Következő: »»   29 / 438
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
XDT.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem