Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Amatőr Audiokészülék Építők Találkozója

Bővebb olvasni-látnivalók az AAÉT hivatalos honlapján. http://aaet.nhely.hu

Lapozás: OK   80 / 84
(#) Alkotó hozzászólása Nov 26, 2011 /
 
Az idei kiállításon, a nagyteremben, az ajtó mellett lehetett vásárolni, a melléklet fotóin lévő öntapadós lábakat (kb D18-as félgömb). Szeretném elérni az eladót, amihez akár a szervezők, akár az ott lévők segítsége is jól jönne.
(#) Action2K válasza Alkotó hozzászólására (») Nov 26, 2011 /
 
Ha valaki mond Nick nevet...
(#) ticseboy válasza ticseboy hozzászólására (») Nov 26, 2011 /
 
A "mindenigazt" is elirtam! Bocsi

Hol? :whistle: Action2K
(#) Moszkvai hozzászólása Jan 15, 2012 /
 
Hozzánk hasonló találkozgatósósok. ŐK IS
(#) CIROKL válasza Moszkvai hozzászólására (») Jan 15, 2012 /
 
Hasonló " volt " hisz már közel 10 éves 2003-2007 -ből származnak a képek .
A mi találkozónk is már a 3. -on túl ha minden jól megy akkor még lehet több is ...
(#) zolika60 válasza Moszkvai hozzászólására (») Jan 15, 2012 /
 
Csak a legfrissebb képek 2007-esek. Hoppá másnak is feltűnt.
(#) Moszkvai válasza CIROKL hozzászólására (») Jan 15, 2012 /
 
Elfogytak az ötletek vagy már mindent megépítettek?
(#) CIROKL válasza Moszkvai hozzászólására (») Jan 15, 2012 /
 
Szerintem ötlet mindig akad , valami egészen biztos félbeszakította a sorozatot hisz tudjuk az élet produkál furcsa dolgokat , remélhetőleg a mi erősítős találkozónk is még folytatja a hagyományt egy pár évig , de ez is sok mindentől függ .
Lesz -e majd vállalkozó szellem a lebonyolításhoz a szervezéshez ?
(#) Moszkvai válasza CIROKL hozzászólására (») Jan 15, 2012 /
 
Most már kezd kialakulni, egy jó séma. Én bízom benne, hogy nem szakad meg.
(#) klemo86 válasza Moszkvai hozzászólására (») Jan 16, 2012 /
 
Nekem tetszett az előző (csak azon voltam sajnos), és rajtam nem fog múlni Amilyen ütemben haladok, addigra csaktán kész lesz nekem is a cuccom
(#) koncsik03 hozzászólása Feb 10, 2012 /
 
Sziasztok!
Csak érdeklődnék hogy idén lesz-e találkozó?
(#) DuMatyi hozzászólása Márc 2, 2012 /
 
Én nem érdeklődnék, határozottan kérdezem: mikor lesz? A hol már ugye fix. Megint tudnék vinni pár embert, mint tavaly.
(#) CIROKL válasza DuMatyi hozzászólására (») Márc 2, 2012 /
 
Az időpont még nincs de annyit tudok mondani hogy kb junius és augusztus hónapok között , de ha így rákérdeztél akkor egyeztetek egy időpontot és máris megvan , aztán lehet készülődni .
(#) Gafly hozzászólása Márc 2, 2012 /
 
Augusztus 20 előtti szombat már foglalt, egyrészt nosztalgia börze, másrészt HEHET miatt. Legalábbis szerintem...
Bár ha meg lehet dumálni a "Bambi az őz" megfőzését a suli udvaron akkor akár össze is lehet kötni...
(#) CIROKL válasza Gafly hozzászólására (») Márc 3, 2012 /
 
Gábor ! Hol olvastad hogy az augusztus 20. -a i szombat előtti héten bárki is rendezvényt szervezett volna ?
Nagyon tetszik ez a túlkombinálás amit már - már képzelgésnek is fel lehet fogni !
Egyéb iránt meg ez a rendezvény nem holnap lesz ezért még nem lett kitüzve az időpont de igérem a jövőhéten meglesz és aztán lesz BŐ 3-4 hónap azok számára akik ott szeretnének lenni hogy addig úgy intézzék a sorsukat hogy ne ütközzenek az idő ponttal .
Aki 3-4 hónap alatt nem tudja rendezni úgy hogy ott legyen az nem is akar ott lenni és továbbá nem kéne ezen agyalni , kaptok egy időpontot és lehet felkészülni , aki jön az ott lesz aki nem az meg nem !
(#) Action2K válasza CIROKL hozzászólására (») Márc 3, 2012 /
 
Amint megvan az időpont, én is aktiválom magam. aaet.nickmann.hu aktualizálása, plakát (meghívó), belépők gyártása...
Laci, kérlek azt is kérdezd meg, hogy a tavalyi bérleti díjat ugyan oda utaljam idén is?
(#) DuMatyi hozzászólása Márc 7, 2012 /
 
Javaslom, hogy megint legyen Májusban, ne abban a dög melegben nyáron... Az sem feltétlen jó, ha minden program Augusztusra torlódik, mit csinálunk az év többi hónapján?
(#) CIROKL válasza DuMatyi hozzászólására (») Márc 7, 2012 /
 
A május kilőve , egyéb iránt már leirtam és most akkor szájbarágósan leírom megint .
Kapunk egy időpontot és aki jön az ott lesz aki nem meg nem és lesz 3-4 hónap a felkészülésre , a várható időpont június , július , augusztus vagy akár még szeptember eleje is számitásba jöhet .
Mindez csak akkor érvényes ha ragaszkodtok a Puskás technikumhoz amennyiben más helyszin -re van igény akkor majd azt a másik helyszint MÁS fogja intézni nem én !
Amennyiben marad a Puskás akkor meg további magyarázatnak nincs helye !
(#) Gafly válasza CIROKL hozzászólására (») Márc 7, 2012 /
 
Nem ebben a topic-ban, de szerintem a HEHET már le van fixálva akkorra. Vagy ha nem lesz HEHET akkor izén szúrom magam mert már csináltam rá tíz KIT-et rá ajándékba...
(#) DuMatyi válasza CIROKL hozzászólására (») Márc 7, 2012 /
 
Nekem köszönöm, semmit nem kell a számba rágni. Kinőttem abból a korból. Majdnem hogy mindegy, mikor lesz, mert gyakorlatilag Pesten élek. Lehet, hogy tanszéki kutatások miatt nyáron is fent kell maradnom.
(#) Gafly válasza Action2K hozzászólására (») Márc 7, 2012 /
 
Akkor abban van legalább egyetértés, hogy 2012-ben is megtarjuk?
Repülőnap úgysem lesz az idén sem, legalább ennyi jár, nem?
(#) klemo86 válasza Gafly hozzászólására (») Márc 8, 2012 /
 
Tökmindegy, mikor lesz, csak legyen, mert tavaly jó volt És a (f)elkészülési idővel is egyet értek
(#) CIROKL válasza DuMatyi hozzászólására (») Márc 8, 2012 /
 
Nem pont személyeskedni volt szándékom ne értsd félre , azért írtam így hogy tiszta és érthető legyen mindenki számára!
(#) Gafly hozzászólása Márc 16, 2012 /
 
Mi lenne ha össze lenne kötve a Burabu-val (Június 9, szombat)?
Videkieknek kettő az egyben...
Börze is van, Puskás is szabad...
Átfedés is van az érdekődők között, meg nem is...
(#) bakos13gab válasza Gafly hozzászólására (») Márc 16, 2012 /
 
Az a gond ezzel szerintem, hogy így kevés az idő. Bár a térképen nincsenek messze, valójában gyalogosan sok idő a dolog. Mondjuk délelőtt BURABU, délután meg AA... Mire átérsz, meg összeszeded magad, szóval nem jutna idő normális részvételre egyik helyen sem. Esetleg ha a BURABU fő napja szombaton van, ez meg lenne pénteken (ami ugye nem mindenkinek jó) vagy vasárnap.
(#) Gafly válasza bakos13gab hozzászólására (») Márc 16, 2012 /
 
Ott kezdődik a baj, hogy gyalog kacifántos mindkettő.
Burabu különösen...
(#) bakos13gab válasza Gafly hozzászólására (») Márc 16, 2012 /
 
Hehe, a tömegközlekedésre gondoltam.
Amúgy a Népligetből a Puskás 10 perc gyalog. Csepel már egy kicsit messzebb van, de még az sem beláthatatlan (2 óra gyaloglásra saccolom).
(#) deto válasza Gafly hozzászólására (») Márc 19, 2012 /
 
Idézet:
„Repülőnap úgysem lesz az idén sem, legalább ennyi jár, nem?”


Sajnos nem lesz. De szerintem jövőre sem...
(#) koncsik03 hozzászólása Márc 19, 2012 /
 
Én egyszer voltam az előzőn de az tetszett.Miskolci vagyok úgyhogy nekem kacifántos volt az út odafelé de mostmár tudom hogy hová meg merre.Persze ez a Puskás technikumra vonatkozik.
(#) Gafly válasza koncsik03 hozzászólására (») Márc 19, 2012 /
 
Én oda mindíg autóval mentem, de aztán rájöttem (amikor azt kerestem hol hol lehet a közelben takarmányozni (egyébként szerintem sehol )), hogy az 1-es villamostól kicsi séta csak...
Az 1-es villamos meg minden metrótól elérhető.
A Népligettől, ahol ugye a "nagy" buszállomás van, meg fel sem kell rá szállni.
Következő: »»   80 / 84
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
XDT.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem