Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » [OFF] Pihenő pákások témája - Elektronika, és politikamentes topik
Lapozás: OK   1861 / 3581
(#) pepe091 válasza vilmosd hozzászólására (») Máj 5, 2012 /
 
Idézet:
„egy offline virusirtot, ahol a kedves felhasznalo elfelejti a frissitest”


Itt van a kutya elásva... Ha már 30 gépet kezelsz, akkor érdemes lenen beruházni egy rendes vírusirtóra, ami nem freeware, hanem rendesen megveszed... És a lényeg az onlineban van, ha már van 30 gép nem nagy dolog megosztani rájuk egy netet hogy frissüljenek. De ha a net nem lehet megosztani, akkor minimum hetente ráfrissíteni, és nem lenne ez a gubanc.
(#) Szabi1 hozzászólása Máj 5, 2012 /
 
Már unatkoztam, és épp vicceket kerestem, találtam is egy jót gondoltam felrakom ide:
Hány fórumozó kell egy villanykörte kicseréléséhez?
1 aki kicseréli a villanykörtét és beírja, hogy ki lett cserélve.
12 aki megosztja hasonló tapasztalatait a villanykörte cserélésről, és hogy hogyan lehet más módon is kicserélni.
6 aki figyelmeztet a villanykörte cserélés veszélyeire.
1 aki az egészet átrakja a világítás topicba.
2 aki nem ért egyet ezzel és átrakja az elektromosság topicba.
5 aki felhívja a figyelmet a nyelvtani hibákra a villanykörte cserélésről szóló hozzászólásokban.
4 aki flame-eli a nyelvtanárokat.
3 aki kijavítja a nyelvtani hibákat a flame-ekben.
6 aki vitázik azon, hogy "villanykörte" vagy "villany körte" és másik 6 aki hülyének ítéli ezt a 6-ot.
2 gyártásban jártas mérnök, aki felvilágosítja a csoportot, hogy a helyes kifejezés a lámpa.
17 mindent tudó aki azt állítja, hogy dolgozott az iparágban, és a villanykörte kifejezés teljesen korrekt.
19 hozzászóló, aki azt mondja, hogy ez a topic nem a villanykörtékről szól és legyenek szívesek a beszélgetést egy villanykörtés topicban folytatni.
11 aki megvédi a hozzászólásokat, mert mindannyian használunk villanykörtét ezért a hozzászólások idevágóak a fórumba.
36 vitázik azon, hogy melyik módszer a legtökéletesebb a villanykörte kicserélésére, hol lehet megvenni a legjobb villanykörtéket, melyik márkájú villanykörte a legjobb ehhez a technikához, és melyik márka hibás.
7 aki hivatkozásokat ír be, ahol különböző villanykörtékről lehet látni példákat.
3 aki megállapítja, hogy az előző hivatkozások nem jók, és beírja a jó hivatkozást.
5 aki olyan hivatkozásokat ír be amiket a beírt hivatkozások alapján talált.
4 aki belinkeli az összes hozzászólást, az összeset idézőjel közé véve odaírja, hogy "szerintem is".
13 aki azt mondja, hogy "csinálj inkább egy Google keresést a villanykörtékre, mielőtt kérdezel a villanykörtékről".
1 aki az eredeti hozzászólásra válaszol mától 6 hónap múlva, így újrakezdi az egészet.
(#) vilmosd válasza pepe091 hozzászólására (») Máj 6, 2012 /
 
Nalam nem offline, viszont a kerdes felvetojenel volt offline a kitetel. Amugy 30 gepre azert nem olcso mulatsag a fizetos virusirto. Olcsobb egy net szerver, es tudok szurni a DNS-re. Nincs MSN, nincs chat, nincs problema. Oszt annyi. Emil csak yahoo, gugli, es a ceges. a tobbit majd otthon lehet hasznalni.
(#) szamóca hozzászólása Máj 6, 2012 / 1
 
(#) janikukac válasza szamóca hozzászólására (») Máj 6, 2012 /
 
De miért?
(#) janikukac válasza (Felhasználó 13571) hozzászólására (») Máj 6, 2012 /
 
Jaaa, hogy ez kép rejtvény volt.. De buta vagyok...
(#) Szabi1 válasza janikukac hozzászólására (») Máj 6, 2012 /
 
Hirtelen én sem tudtam miről van szó
(#) szamóca válasza (Felhasználó 13571) hozzászólására (») Máj 6, 2012 /
 
ez csavaros anya Műszakiak az látszik.
(#) BarnaPili válasza (Felhasználó 13571) hozzászólására (») Máj 6, 2012 /
 
De NEM a TV-nek vinni virágot.... !
(#) BarnaPili hozzászólása Máj 6, 2012 /
 
Szerintetek melyik legyen?
A : SONY CDX DAB700
Vagy B : Kenwood DAB 41
Mindkettő DAB Autórádió.Egy OPEL Astra Bertone Coupe-be lenne.
(#) jani1987 hozzászólása Máj 6, 2012 /
 
Sürgős segítség kellene. A héten veszek egy asztali körfűrészt, egy háti permetezőt és egy flexet 90ezer-ből. Utóbbinál kérem a segítségeteket, hogy milyet vegyek (én német gyártmányra gondoltam, a kínai szóba se jöhet). Ha tudtok, akkor fényképes típusokat is mutassatok, mert nem szeretném rövid ideig használni. Előre is kösz.
(#) Gafly válasza jani1987 hozzászólására (») Máj 6, 2012 /
 
Otthonra vagy melóhoz kell?
(#) Gafly válasza Gafly hozzászólására (») Máj 6, 2012 /
 
Panasz:
Gép rendszeresen véletlenszerűen kikapcsol.
Ha be is kapcsol nincs internet.
Meg semmi se megy, még a gombnyomásokra sem reagál.

Szétszedem, sehol egy púpos kondi (mint amióta az internet létezik, tudjuk hogy bármit meg lehet javítani a "púpos" kondenzátorok cseréjével

De itt azt hiszem a jégkrém miatt benyomott állásban ragadt billentyűzet lehetett a hibás, mert mióta kipiszkáltam a gombot azóta "hasít" a gép
(#) jani1987 válasza Gafly hozzászólására (») Máj 6, 2012 /
 
Itthonra és a korong élezéséhez. Meg a késekhez.
(#) Gafly válasza jani1987 hozzászólására (») Máj 6, 2012 /
 
Permetezővel élezed a korongot?
(#) jani1987 válasza Gafly hozzászólására (») Máj 6, 2012 /
 
Idézet: "Gép rendszeresen véletlenszerűen kikapcsol." Na nálunk a sulis gép csinálta ezt a töménytelen mennyiségű vírus miatt. A többire nincs tipp. Nekem meg olyanom volt, hogy el se indult. Olyan programot használtam, amit a vírusírtó nem engedett. Én mégis kikapcsoltam, pechemre. Kínomba újra raktam.
(#) szamóca válasza jani1987 hozzászólására (») Máj 6, 2012 /
 
Sarokcsiszolóval nem igazán jó kést élezni.
De vegyél KRESS-t az jó.
(#) jani1987 válasza Gafly hozzászólására (») Máj 6, 2012 /
 
Nem, csak a permetező behalt. A körfűrész korongját akarom a flexxel élezni.
(#) jani1987 válasza szamóca hozzászólására (») Máj 6, 2012 /
 
Nálunk a kettő egy és ugyanaz. Legalábbis ezen a részen.
(#) jani1987 válasza szamóca hozzászólására (») Máj 6, 2012 /
 
Kipróbált darab? Vélemény is van róla?
(#) szamóca válasza jani1987 hozzászólására (») Máj 6, 2012 /
 
Sokan hívják így az első profi gyártó után.
(#) szamóca válasza jani1987 hozzászólására (») Máj 6, 2012 /
 
Nekem a kék variánsa megy 10 éve gond nélkül.
(#) granpa válasza jani1987 hozzászólására (») Máj 6, 2012 /
 
Sokkal olcsóbban vehetsz egy kis asztali köszörűt, amivel biztonságosabban élezhetsz kést, vagy körfűrészt. Egy billenthető tartót csinálsz (akár fából), csavar a közepén (oda fogod fel a körfűrész korongot), és tuti egyformára élezed. A permetezőhöz van javító készlet (a pumpához), legtöbbször a golyó rohad be; kisikálás, új golyó (csapágy), és szól is. Ezek a műanyag permetezők elég egyszerűek.
(#) zoly15 válasza szamóca hozzászólására (») Máj 6, 2012 /
 
Ezek az istenkirály masinák miért ilyen olcsók? :eek2: Az első 3 ra gondolok...
(#) Auf hozzászólása Máj 6, 2012 / 1
 
(#) granpa válasza Auf hozzászólására (») Máj 6, 2012 /
 
Ugye, a mohóság?!
(#) mark.budai válasza jani1987 hozzászólására (») Máj 6, 2012 /
 
Jani, ne akarj, főleg ne flexxel körfűrész korongot élezni! rettentő veszélyes lehet, és ráadásul nem is szakszerű. Én éleztetni vinném, olyanhoz aki ért is hozzá. A kések élezéséhez köszörű kell. Flexből vegyél olcsó sz.rt, az eddigi tapasztalataim szerint jobban megéri (3 évente veszek egyet 3000-ért, az nem kiadás..)
(#) zoly15 válasza mark.budai hozzászólására (») Máj 6, 2012 /
 
Idézet:
„Flexből vegyél olcsó sz.rt, az eddigi tapasztalataim szerint jobban megéri (3 évente veszek egyet 3000-ért, az nem kiadás..)”

Ezt ugye nem komolyan mondtad, mert egy 3E forintos pici óccó sarokcsiszolónak kb 30 perc az egész élete. Vagy csak azért mondod ezt mert te havonta egyszer elvágsz vele valamit és neked ennyire kell. Van aki sűrűbben használja, annak nagyon rossz vétel lenne.
Sokkal érdemesebb erről a listáról az elsőt megvenni és az elég sokáig kiszolgálja az embert.
Ahogy az egyik tanárom mondta: "nem vagyunk olyan gazdagok, hogy az olcsót vegyük"......
(#) zolika60 válasza zoly15 hozzászólására (») Máj 6, 2012 /
 
Nekem egy kici ócó van 15 éve. Elég sokat használtam. Ma is működik. Egyszer eltört a vezeték tőben, de gyorsan kellett,elkértem a szomszédomét. Az az első vágásnál leégett. Másnap elmentem a Tuskóba, vettem kinézetre kettő olyat, mint ami nekem volt. Egyet a szomszédnak adtam kárpótlásul, egyet meg magamnak a régi helyett. Az enyém két nap után tönkrement. Akkor megjavítottam a régit és azóta is azt használom. A régi és az új gép között a súly a különbség. A régi talán kétszer olyan nehéz. Ha elpusztul, majd súlyra választok másikat.
(#) zoly15 válasza zolika60 hozzászólására (») Máj 6, 2012 /
 
Én irtózom a gagyi noname gépektől,ezért nem is szoktam nagyon kezembe venni, pedig van itthon 2-3 sarokcsiszoló. Az csak játékszer a maga 3-400W jával. Ellentétben az 1010W-os Flex, na az már gépezet
A melóban szinte csak Metabo-k vannak, azok is nagyon jók, ezt a gépet nagyon bírom, főleg ha valamit gyorsan darabolni kell, lehet neki testtel is nyomni, nem áll meg. Igaz megvan a súlya, de inkább ez mint a kici óccó...
Következő: »»   1861 / 3581
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
XDT.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem