Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Vicces - mókás történetek
 
Témaindító: Topi, idő: Dec 28, 2005
Témakörök:
Tisztelt felhasználók! Kéretik a politikai és egyéb felekezeti ill, obszcén viccek bemásolását mellőzni szíveskedjetek.
Lapozás: OK   566 / 972
(#) pepe091 válasza Orbán József hozzászólására (») Máj 30, 2012 /
 
Örülök, hogy vannak még ilyen emberek mint Te, akik tudnak fogalmazni. Példát vehetne rólad a sok ember, aki még helyesen írni sem tud.
Tetszik, hogy így fogalmazod meg a mondandód.
(#) szamóca hozzászólása Jún 1, 2012 /
 
(#) Frankye válasza szamóca hozzászólására (») Jún 2, 2012 /
 
Egy kapun láttam kiírva, gondolkodtam rajta, hogy nálunk is kiteszem, az alábbi feliratot:
- Nem veszünk semmit.
- Nem adunk el semmit.
- Nem térünk át semmilyen hitre.
- És ezt a kutyák is tudják!

Ami a régi házunkon volt, pedig így szólt:
Kérem, hogy csengetés nélkül ne lépjen be! Ha már csengetett, kérem, várja meg a gazdámat!
Ellenkező esetben a várható mellékhatásokról kérdezze meg kezelőorvosát, plasztikai sebészét.
(#) Action2K válasza Frankye hozzászólására (») Jún 3, 2012 /
 
Idézet:
„Ha már csengetett...”

Amióta leszereltem a mesebeli (hol jó volt, hol nem) csengőgombot a kerítésről, mondván, lesz új (de még nincs cirka 2 éve)... Azóta békében telnek az itthon töltött órák.
(#) FIGIRI hozzászólása Jún 3, 2012 /
 
Ha tudni akarod, ki csenget, telepíts biztonsági kamerát !
Más : kedves hölgyismerősöm beszólása :
Idézet:
„Akkora pofont kapsz, hogy csokorba szeded a villanyoszlopokat és felköszöntöd vele a trafóházat!”
(#) szamóca válasza FIGIRI hozzászólására (») Jún 3, 2012 /
 
Az is nagy szám volt anno, amikor a városi térfigyelő kamerát, egy létrával érkező tolvaj, élő egyenesben leszerelte.
(#) velegiistvan hozzászólása Jún 4, 2012 /
 
Milyen az orosz szex?
Szása ráfekszik a tükörre.
Nem érted? Felül a szása, alul a mása.

Az alábbi mese az én képzeletem szüleménye:
Egyszer volt, hol nem volt. Akarom mondani volt volt is meg amper is, így tehát teljesítmény is. Történt, hogy instabillá vált a hálózati feszültség Bivalyrecsege egyik lakásában, hol épp egy autóakkumulátor-töltő üzemelt egy konnektorról. Mindaddig jól végezte dolgát, mégnem a töltő transzformátorának primer körében lévő biztosíték bele nem szeretett a secunder körben elhelyezkedő, kisebb áramú társába. Mikor már nagyon tette a szépet, a kis biztosíték így szólt:
-Jaj, ne mondj nekem ilyeneket, mert mindjárt elolvadok!
A nagy megszakító persze nem hagyta annyiban.
-Neked a legszebbek elektromágneses hullámaid, kerek e nagy áramkörben!
Ha a kis biztosíték a túlfeszültség következtében el nem olvadt volna, az én mesém is tovább tartott volna.
(#) Balugray válasza pepe091 hozzászólására (») Jún 5, 2012 /
 
Dzsibuti???
(#) gyerek67 hozzászólása Jún 5, 2012 /
 
- Azt mondta a feleségem, hogy bundát kér a születésnapjára.
- És?
- Kiírtam neki DVD-re a tavalyi Siófok-ZTE meccset...
(#) pepe091 válasza Balugray hozzászólására (») Jún 5, 2012 /
 
Nem Európában van.
(#) totya694 válasza pepe091 hozzászólására (») Jún 6, 2012 /
 
Üdv
Nem rég kérésre összeraktam egy PC-t.Az ismerős mondta,hogy van egy CRT monitorja de nem 100%-os.
A beüzemeléskor jót nevettem amikor megláttam a több éven keresztül non stop működő a helyi benzinkútról leselejtezett monitort.Egy DOS-os program futott rajta ami egy oszlopos diagramba mutatta az üzemanyag tartályok készletét és ez úgy beleégett a képcsőbe,hogy az op rendszer felállása után is tisztán látható volt.De még kikapcsolt monitor esetében is
(#) Hp41C válasza totya694 hozzászólására (») Jún 6, 2012 /
 
Sajnálatos módon a modern LCD monitorok is képesek erre. Egy évig sem működött egy rendszer, ami egy bizonyos sémaképet mutatott általában, most már kikapcsolt állapotban is remekül látszik rajta. Elgondolkodtató..
(#) laszlo987 válasza gyerek67 hozzászólására (») Jún 6, 2012 /
 
Ez jó
(#) Lamboo hozzászólása Jún 6, 2012 /
 
Lehet régi és volt már, de legalább felelevenítek egy jó poént:
Az öngyilkos elektron gyászjelentése:

Örvényáramokba vetette testét a Wheatston-hídról.
Élt: 17ns-ot
(#) szamóca hozzászólása Jún 6, 2012 /
 
(#) pinkova válasza szamóca hozzászólására (») Jún 6, 2012 /
 
Jó lehet az a nyolc ólmos hangszóró!
(#) pepe091 válasza szamóca hozzászólására (») Jún 6, 2012 /
 
Mindig sajnálom ilyenkor, hogy olyan alacsony volt az a bizonyos kerítés....
(#) Frankye válasza pinkova hozzászólására (») Jún 7, 2012 /
 
Lelki szemeim előtt megjelent egy hangszóró, 8 db ólom nehezékkel, horgászati célra, halaknak csalogató zenei előadások céljára kiváló módon, tacskó gazdaságos nájlon szatyorba csomagolva... Juj!
(#) Dodi_ hozzászólása Jún 7, 2012 /
 
Egy kisvárosban zajló perben az ügyész behívta első tanúját, egy idős nagymamát. Odalépett a tanúhoz és megkérdezte tőle:
- Takács néni, ismer engem?
Mire a hölgy:
- Persze, hogy ismerlek. Gyerekkorod óta ismerlek, és mondhatom, kiábrándultam belőled. Hazudsz, csalod a feleségedet, befolyásolod az embereket, rágalmazod őket a hátuk mögött. Nagy embernek hiszed magad, miközben annyi eszed sincs, mint egy utcaseprőnek. Igen, persze, hogy ismerlek.
Az ügyésznek tátva maradt a szája, azt sem tudta, köpjön vagy nyeljen. Némi gondolkodás után a terem másik végébe mutatott és megkérdezte:
- Takács néni, ismeri a védőügyvédet?
- Hát persze. A védőügyvédet is gyerekkora óta ismerem. Gyenge jellem, italos természetű, senkivel sem tud normális kapcsolatot teremteni és mint ügyvéd, egyike a legrosszabbaknak az országban. Hogy el ne felejtsem, ő is csalja a feleségét méghozzá három nővel, az egyik a maga felesége, ügyész úr... Igen, ismerem.
A védőügyvéd sokkot kapott. Erre a bíró magához kérte az ügyészt és az
ügyvédet, és nagyon halkan így szólt hozzájuk:
- Ha bármelyikük megkérdezi a hölgytől, hogy ismer-e engem, esküszöm, hogy
börtönben fog megrohadni.
(#) Rober_4 válasza Frankye hozzászólására (») Jún 7, 2012 /
 
És ugyebár a 8 ólmos sokkal mélyebbre megy mint a négy ólmos!
(#) Gery78 válasza Frankye hozzászólására (») Jún 8, 2012 /
 
Lehet hogy a hangszórót ki kellett centírozni, azért volt szükség a 8 db ólomra. Vagy lehet hogy a rezonanciafrekit akarták lejjebb nyomni ezzel a sok ólommal?
(#) Gery78 hozzászólása Jún 8, 2012 /
 
Hát ezek a XXI. századi cicák már nem a régiek. Őket is elkapta az informatikai láz...
(#) Balugray válasza szamóca hozzászólására (») Jún 10, 2012 /
 
De a "bogzsák" se semmi
(#) vicsys válasza Balugray hozzászólására (») Jún 10, 2012 /
 
Igen, a bogzsákban egy csomó csomó van. Csak győzze a vevő kibog-ozni.
(#) jani1987 hozzászólása Jún 12, 2012 /
 
Na én egyszer hallottam egy olyat, hogy az illetőre rájött a pisilhetnék. Csak rossz helyre, mert a villany pásztorra eresztette.
(#) witi válasza jani1987 hozzászólására (») Jún 12, 2012 /
 
Én nem csak hallottam, láttam is ilyent! Kedves osztálytársam "begömbölyödött" mint a sündisznó, csak nem szúrt hanem üvöltött...:nyes:
(#) edison14 válasza Balugray hozzászólására (») Jún 13, 2012 /
 
Találó videó de igaza van. A fehérek színesebbek mivel a fehér szín tartalmazza az egész színskálát.
(#) nagy hoho válasza Balugray hozzászólására (») Jún 13, 2012 /
 
Valószínűleg rajtam kívül még többen nem beszélnek angolul, így fogalmunk sincs miről szól a videó. De rendkívül vicces lehet.
(#) Sir-Nyeteg válasza nagy hoho hozzászólására (») Jún 14, 2012 /
 
Következő: »»   566 / 972
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
XDT.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem