Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Vicces - mókás történetek
 
Témaindító: Topi, idő: Dec 28, 2005
Témakörök:
Tisztelt felhasználók! Kéretik a politikai és egyéb felekezeti ill, obszcén viccek bemásolását mellőzni szíveskedjetek.
Lapozás: OK   83 / 974
(#) puskas87 válasza vicsys hozzászólására (») Dec 9, 2007 /
 
pl arra hogy az a par programozo aki evek ota a Windowst fejeszti az nem epp annyira lüke mit mi az gondolnank.

ha jobban belegondolunk akkor nem csak halozati kartyaval lehet inernet hozzaferesunk,pl. belso fax modem,usb-s stb stb
(#) puskas87 hozzászólása Dec 9, 2007 /
 
Ezt mindenkinek latni kell!
(#) Frankye válasza puskas87 hozzászólására (») Dec 9, 2007 /
 
Szegény Trabi... :rinya:
(#) zoly15 válasza puskas87 hozzászólására (») Dec 9, 2007 /
 
te jó isten
szétknozzák szefény trabit
(#) Ricsa válasza zoly15 hozzászólására (») Dec 9, 2007 /
 
De az a legdurvább benne, hogy tényleg szét tud szakadni így ey Trabi, és nem megcsinálták, hanem téynleg szétesik. Nagybátyám járt így nem si olyan régen. Valami lúdnyak biz-basz tartja össze a két részt, és ha az elrohad, akkor bekövetkezik a látott történet. Tök gáz, nem?
(#) neomur hozzászólása Dec 9, 2007 /
 
jah egyik ismerősömnek volt egy tuning trabija, és elrohadt az alváz és ketté tört . utána összehegesztették, valahogy úgy hogy a kasztni fogta össze a kocsit, és amikor egy nagyobb emelkedő elején lefékezett, majd el akart indulni KB így szakadt ketté a trabi
(#) tamas88 hozzászólása Dec 9, 2007 /
 
Ha már trabi feeling,akkor ezt nézzétek Mondtam hogy jobb 2.....
(#) Kovidivi hozzászólása Dec 10, 2007 /
 
vasárnap délután 4óra körül, szeged pláza parkolója autókkal dugig, eszméletlen nagy tömeg, és egy nő. Nem is vártam mást... Mintha direkt így akarta volna. És a képen az úr, csak egy reklámember, tehát nem azért ment oda, hogy szóljon a nőnek, hogy rossz dolgot csinál.
És a nő ezek után nyugodtan ment vásárolni, mindent így hagyva... Szép dolog (én is csak azért vettem észre, mert valaki rádudált, mikor már 15kocsi várt rá...) szép dolog
(és itt nem a női társadalmat szeretném megbántani, hanem csak ezt az egy nőszemélyt fikázom...)

a képet moderáltam--vicsys
(#) valve válasza Kovidivi hozzászólására (») Dec 10, 2007 /
 
En csak azt nem ertem mi a baj ezzel a Novel, es miert vart ra 15db auto?
(#) Kovidivi válasza valve hozzászólására (») Dec 10, 2007 /
 
Akkor magyarázok egy kicsit: Nézd meg a csíkokat. Ugye azok közé kellene beállíni. Hát neki nem nagyon sikerült. Hogy nem vetted észre? Sztem ez elég gáz. És hogy miért várt rá 15 autó, azt nem tudom, mert rádudáltak, hogy menjen, és akkor állt be. utána meg kb. 15 autó állt...
Á.így már nem is jó poén.
(#) Ricsi89 válasza Kovidivi hozzászólására (») Dec 10, 2007 /
 
Amugy nem lehet látni semmilyen csíkot amire ráállt volna.
(#) valve válasza Kovidivi hozzászólására (») Dec 10, 2007 /
 
A zold Skoda allt ra a csikra, de lehet hogy a Reno alatt is van,.. De az nem latszik! Sztem meg mindenki raall a csikra 50alkalombol 1x,.. Lehet az No vagy Ferfi,..
Ha pedig a Reno alatt csik van akkor vagy a zold melle vagy a szurke melle kelett volna allnia,..
Ha a szurke melle allt volna akkor ki tudott volna kelni az autobol de ha meg beall valaki akkor nemtudott volna visszaulni es aki beall az sem tudott volna kiszallani az autobol,.. Ha meg a zold melle all akkorsem tudott volna kikelni az autobol,.. (hogy a csikot ne tapossa,..) Ez egyatalan nem "szokenoseg",..
Mar bocsi a velemenyert,..
(#) Kovidivi válasza valve hozzászólására (») Dec 10, 2007 /
 
Jólvan...
Csak nevetni tudok. Azért jól megvédted . Na mindegy. A lényeg, hogy ha normálisan beáll, akkor egy másik autó (akár kispolszki... ) be tudott volna állni mellé (ugyanis ő pont a csíkra állt rá. nem is az, ogy egy picit túllóg az egyik helyre, hanem pont megcélozta a két hely közepét ). Én ha rosszul állok be, inkább javítok rajta, ameddig jó nem lesz, és nem hagyom úgy. Oké. Aki viccesnek tarja, az nevet, aki meg nem, az nem. Bocs.
köszi a kék kitakarást! nem vettem észre.bocsi
És a kiszállással akpcsolatban: folyamatosan jönnek-mennek az autók, sztem be tudott volna szállni később is ha mellé áll vki.
(#) valve válasza Kovidivi hozzászólására (») Dec 10, 2007 /
 
Jo na, aze vicces;
(#) zsoltee0001 válasza Kovidivi hozzászólására (») Dec 10, 2007 /
 
Lol... a nők már csak így parkolnak.. és még örülhetünk, ha nem húzzák végig a kocsinkat...
Amúgy én tegnap voltam ilyentájt a szeged plázában és símán találtam parkolóhelyet a mélygarázsban, ilyen messze meg ki akar parkolni a plázától?.....
De ha már a parkolásnál tartunk, ime egy gyöngyszem az eggyik teccsos parkolóból (saját szerzemény)

rendőr.jpg
    
(#) Kovidivi válasza zsoltee0001 hozzászólására (») Dec 10, 2007 /
 

a mélygarázsban nem jártam de abban te is meg tudsz erősíteni, hogy a föld feletti parkoló teli volt.
A rendőrnek mindent lehet. ennyi
(#) Báddzsó válasza Kovidivi hozzászólására (») Dec 10, 2007 /
 
hát, ilyen helyre én is direkt így álltam volna be, ha a felfestett csíkok szerint állok be, akkor nagy valószínűséggel gyönyörködhettem volna az autóm oldalán lévő mások által nekinyitott ajtónyomokban!

(oké, lehet hogy nem pont így henem egy kicsit a vonalakkal párhuzamosabban állok be de középre)
(#) valve válasza zsoltee0001 hozzászólására (») Dec 10, 2007 /
 
Na ez ma dofi,.. "Szolgalunk es vedunk" Vedik a fogyatekosok parkolohelyet,..
(#) levii hozzászólása Dec 10, 2007 /
 
Skywalker lajos és a sintértelep! csak mp3! végig röhögtem az egészet Bővebben: Link
(#) levii válasza levii hozzászólására (») Dec 10, 2007 /
 
most látom hogy ez már volt csak máshogy volt beírva
(#) Frankye válasza zsoltee0001 hozzászólására (») Dec 10, 2007 /
 
Ha már női vezetők (ez kevésbé vicces...) :
A minap (úgy két hete) a Keleti parkolójából jöttem (volna) ki. Aki ismeri a kereszteződést, tudja, hogy a jobb oldali sáv rögtön kanyarodó a Thököly út felé, csak a középső sáv vezet tovább a Rákóczi út felé. Mivel arra akartam menni (Rákóczy), hát a középsőbe kanyarodtam (volna), de egy balfék előttem megállt félig a középső, félig a külső sávban. Nem bírtam beállni teljesen a sávba, csak az autó orrával.
Jött egy "idős hölgy" (vén p...a), épp "plázázni" voltak az öreggel (férj), és a sok eszével úgy váltott sávot, hogy az oldalával lehorzsolta az autóm orrát... (indexbúra, lökhárító, kürt bánta)
Ezek után volt képe üvöltözni, hogy én mentem neki az ő Skodájának!
A vén tyúk azt akarta bemesélni, hogy egyenesen haladt!

Komolyan nem értem, egyesek hogyan kaphatnak jogsit! Kész életveszély! Ha nem kocsival vagyok, hanem mondjuk bringával, lehet, azóta már lábam sincs...
A "slusszpoén": Az öreg fennhangon magyarázta a helyszínelő rendőrnek, hogy az asszonyra rá kellett szólnia, hogy álljon meg, mert "nekik mentek"... (A nő észre se vette a koccanást! )
(#) Frankye válasza valve hozzászólására (») Dec 10, 2007 /
 
Ne legyünk gonoszak! Ha jött volna egy mozgáskorlátozott, akkor biztos átadta volna a helyet, azzal, hogy addig vigyázott, nehogy valaki elfoglalja, aki nem is jogosult rá! :hehe:
(#) valve válasza Frankye hozzászólására (») Dec 10, 2007 /
 
Es mi lett azutan? Remelem nem te huztad a rovidebbet,..
(#) huhuu válasza Frankye hozzászólására (») Dec 10, 2007 /
 
Tényleg, mi lett a vége, mit mondott a rendőr?
(#) Frankye válasza huhuu hozzászólására (») Dec 11, 2007 /
 
A rendőr nem mondott semmit, csak fotózott, meg rajzolt, meg felvette a vallomásokat. Mivel egymásnak ellentmondó volt, ezért majd szabálysértési eljárás keretében fogják tisztázni (ha tudják), hogy mi történt.
Amúgy az én káromat leírtam, a Skoda ajtaja sérült (horpadt és festékhiányos lett), de működőképes maradt - szerencsére - mind a két autó.
(#) Tom025 hozzászólása Dec 11, 2007 /
 
Sziasztok!

Nem is tudom hova írjam, szétkaptam egy STK-szerű IC-t, ami egyébként valami léptetőmotor-meghajtó volt újkorában, gondoltam hátha érdekel, hogy néz ki belülről...
(#) zsoltee0001 hozzászólása Dec 11, 2007 /
 
Hali
Ezt a minap fényképeztem, a képen egy sorompónak az infra tartó oszlopa látható a bejáratnál, kissé meg van rozsdásodva, de azért még működik ..... Lol (békéscsabai közútkezelő kht bejárata)

oszlop2.jpg
    
(#) zoly15 válasza zsoltee0001 hozzászólására (») Dec 11, 2007 /
 
még jó hogy függőlegesen áll az oszlop...
(#) még1MbR válasza zsoltee0001 hozzászólására (») Dec 11, 2007 /
 
A mozgássérült parkolók elfoglalóinak nyomtattam vagy 10db A5-ös cédulát... mindig nálam van és ha ilyesmit tapasztalok, ráteszek egyet a szélvédőre.
A következő felirat van rajta:
"A parkoló mozgásfogyatékosok, nem pedig szellemi fogyatékosok számára van fenntartva!"
(#) zsoltee0001 válasza még1MbR hozzászólására (») Dec 11, 2007 /
 
Ez jó!
de az egyik haverom ennél jobb megoldást csinált!
kapott egy mikuláscsomagot (lejárt a parkolójegye), fogta a csomagot és átrakta egy roki parkolóban szabálytalanul parkoló kocsi ablaktörlője alá.... Lol az a hülye meg befizette helyette.... na jó, ez azért nem mindig jön be
Következő: »»   83 / 974
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
XDT.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem