Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Vicces - mókás történetek
 
Témaindító: Topi, idő: Dec 28, 2005
Témakörök:
Tisztelt felhasználók! Kéretik a politikai és egyéb felekezeti ill, obszcén viccek bemásolását mellőzni szíveskedjetek.
Lapozás: OK   8 / 972
(#) tatabike válasza Norberto hozzászólására (») Jún 12, 2006 /
 
Régebben volt egy boltja apámnak, vegyesbolt. Én is dolgoztam ott, mint eladó. Árultunk többek között elemet is. Egyszer egy öregebb pali vett egy 9 voltosat. Másnap visszahozta, hogy mégsem olyan kell neki, mert nem ilyen való a rádiójába. Mondtam, semmi baj, adja vissza, vigyen helyette olyat amilyen kell. Erre elővette a 9 voltos elemet, ami szinte légmentesen be volt tekerve alufóliával, és persze már sütni lehetett volna rajta rántottát, úgy felforrósodott a zárlattól. Kérdeztem, minek tekerte be. Erre azt mondta, hogy mivel eredetileg is be vot csomagolva fóliába, gondolta ő is becsomagolja, de csak ilyen fóliája volt otthon. Fél órán át magyaráztam Neki, hogy az alufólia az alumíniumból van, és vezeti az áramot. Majdnem leharapta a fejemet, hogy én milyen buta vagyok, mert csak a fémek vezetik az áramot, az alumínium nem....
(#) tatabike válasza tatabike hozzászólására (») Jún 12, 2006 /
 
Másik alumíniumos sztorim, amikor dolgoztam a Ford székesfehérvári gyárában. Gépészmérnök csávó hosszasan tárgyal a gépkarbantartókkal, hogy ilyen meg olyan alkatrész kell az egyik géphez, mert akkor könnyebb vele dolgozni, ide egy lyuk, ott marjátok ki, ennyi milliméter, ennyi fok, stb., stb., minden frinc-franc. Két szaki nekiesett, kábé 4 óra hosszát izzadtak fölötte, mire kész lett. Épp vitték volna beépíteni, mikor rohan utánuk a mérnök csávó, és kiabálja messziről, hogy "ne építsétek beee... most jutott eszembe, hogy plexiből kéne megcsinálni, mert az alumínium vezeti az áramot, és meg fogja rázni az operátort, mikor elindítja a gépet....". Mondanom sem kell, a fél részleg sikítva fetrengett a röhögéstől....
(#) vicsys válasza nyulbul hozzászólására (») Jún 12, 2006 /
 
Nem akarok kötekedni, de a látható rendszám személyiségi jogokat sért (het). Ahhoz, hogy publikáld a nagyközönség előtt, a tulaj írásos beleeggyezése kéne...szerintem.
(#) nyulbul válasza vicsys hozzászólására (») Jún 12, 2006 /
 
Igazad lenne ha nem nyilvános helyen azaz nem közterületen történt volna,és én nem a CORA embléméját fényképeztem volna hátúlról. Az hogy Ő béneságuk is látszik........Istenem.
(#) tatabike válasza vicsys hozzászólására (») Jún 12, 2006 /
 
Kimész az utcára, mást sem látsz, csak rendszámokat. Szerintem olyan mindegy, nem értem, miért baj, ha egy fényképen is látszik....
(#) isamisa válasza tatabike hozzászólására (») Jún 12, 2006 /
 
Ráadásul olyan vicces rendszáma van hogy még illik is a sztorihoz IDE 999- Szal ide parkoj drágám...
(#) Tomee válasza tatabike hozzászólására (») Jún 12, 2006 /
 
Szerintem a nyugalom kedvéért fesd ki a rendszámot. Engem nem zavar, de szerintem itt többen hangot fognak neki adni.
(#) Stefan válasza Tomee hozzászólására (») Jún 12, 2006 /
 
hagyjatok mar..... inkabb [link=http://www.youtube.com/watch?v=Ee18vXyLBMM&eur!]ezt[/link] nezzetek
nagyondurva
(#) Stefan válasza Stefan hozzászólására (») Jún 12, 2006 /
 
(#) Norberto válasza Stefan hozzászólására (») Jún 12, 2006 /
 
Katasztrofális...megdöbbentő, hogy ilyen létezik :eek2: :eek2: :eek2: :eek2: :eek2: :eek2: :eek2: :eek2: :eek2: :eek2:

(Ezek után örülök, hogy sose voltam a számítógépes játékok rabja...nem is leszek soha )
(#) nyulbul válasza Stefan hozzászólására (») Jún 12, 2006 /
 
Vaze..........ehez mentő kell.
Agyvérzést fog kaphi szegény
(#) MaSTeRFoXX válasza Stefan hozzászólására (») Jún 12, 2006 /
 
aatttyyaaúúúúrrrriiisssten :eek2: :eek2:
Az elején úgy gondoltam hogy kamu, de ezt nem lehet eljátszani.
Ez már nagyon dúúrva szájbergyerek...
A gyerek milyen lehet ha nem játszik??
Nekem is volt lassú gépem, de nem vertem szét...
(#) tatabike válasza Stefan hozzászólására (») Jún 13, 2006 /
 
Elég durva. Hibbant német kölyök... Mondjuk a szüleit is csak jól fenékbe kéne billenteni, nem hiszem, hogy normális családban idáig fajulna valakinek a játékfüggősége...
(#) gerpetya válasza tatabike hozzászólására (») Jún 13, 2006 /
 
Sziasztok!
Ezt lessétek meg:
[link=http://www.sawstop.com/media/Table%20Saw%20-%20WMV%20high.wmv]http://www.sawstop.com/media/Table%20Saw%20-%20WMV%20high.wmv[/link]
[link=http://www.sawstop.com/]http://www.sawstop.com/[/link]

Ja és zárásként egy vicc:
Feleség ágyban újságot olvas, bejön a férj hóna alatt egy birkával.
Férj:
- Látod ezt a disznót dugom amikor fáj a fejed!
Feleség:
- De hát ez nem is disznó hanem birka!
Férj:
- Kussolj, nem hozzád szóltam!
(#) Frankye válasza gerpetya hozzászólására (») Jún 13, 2006 /
 
Hah! Bezzeg, amikor az ujjamat kishíján levégtam a körfűrésszel, akkor nekem nem volt ilyen csodagépem...

De a vicc nagyon jó!!!

ÁÁÁÁ! Nem hiszem el!!!! Az ilyen szót én írtam j-vel...
(#) Topi válasza Frankye hozzászólására (») Jún 13, 2006 /
 
Végignéztétek, hogy hogyan is tudja érzékelni, hogy az az újjad és nem egy fa??
Nagyon durva... Nagyon egyszerű, frappáns, zseniális...
(#) szabi83 válasza Topi hozzászólására (») Jún 13, 2006 /
 
a videoból nem derülki mi érzékeli.. de klasz..
(#) fureszk válasza szabi83 hozzászólására (») Jún 13, 2006 /
 
de kiderül, egy processzor érzékeli a rezgést és így tudja mikor van puhább tárgynál.
(#) Topi válasza fureszk hozzászólására (») Jún 13, 2006 /
 
Én amit találtam video-t abban, az volt hogy a test statikus töltését érzékeli, nem rezgést...
(#) Topi válasza Topi hozzászólására (») Jún 13, 2006 /
 
Még a [link=http://www.sawstop.com/how-it-works-overview.htm]http://www.sawstop.com/how-it-works-overview.htm[/link] oldalon is az van...
Érdekes lenne rezgést nézni... Szerinted hogy lehet bármi értelmes adatot kiszedni egy brutálisan gyorsan forgó kés rezgéséből?? Általad felvázold működés szerintem ott vérzett el, hogy mikor hozzáér az ujjad a körfűrészhez, akkor még fát vág. Szal nem szabadon futás közben ér hozzá... És mikor épp vágja át a 2es rétegeltlemezt, nemhiszem hogy a Te kis ujjcsontocskád és a pengén létrejövő rezgés változás valahogy elvezetne minket a kés fékezéséhez
(#) fureszk válasza Topi hozzászólására (») Jún 13, 2006 /
 
a processzor a lényeg igazából nem figyeltem annyira, igazatok van
(#) Stefan válasza fureszk hozzászólására (») Jún 13, 2006 /
 
talan meg processor se kell bele... eleg egy jo szar erosito IC modnjuk lm386 amit ha nem szursz ugy kapkodja a radiohullamokat mint annak a rendje elviszed mellette a kezed es gerjed mint a szemet...
innen meg mar csak okoskodni kell
azer megmutathattak volna elesbe a dolgot nem csak virslivel....
(#) Topi válasza Stefan hozzászólására (») Jún 13, 2006 /
 
A how it work-ben van videjó amin van... Bár lehet hogy az összevágás... De ha virslike túlélte....
Amúgy meg egy BC182 is elég
Bár... most hogy így belegondolok... Nem tudod a bázisát egy ellenálláson keresztül csakúgy rákötni.. Azért egy ilyen forgó kés szed össze soksok kósza jelet... Sőt még a forgó kés és a védőáramköri s kényes rész.. Hisz ott az érintkezésnél is van zizi, mikor surlódik a forgó és az állórész...
(#) nyulbul válasza Topi hozzászólására (») Jún 13, 2006 /
 
JÓ jó.........De azért még ezt is fejleszteni kell,ugyanis a fazon nem merte az ujjával demonstrálni a dolgot,mondván hülye azért nem vagyok
(#) MaSTeRFoXX válasza Topi hozzászólására (») Jún 13, 2006 /
 
Én ha jól vettem ki a leírásból, akkor úgy olvastam, hogy folymatosan elektromosan töltik felfelé a korongot, és amikor az ember hozzáér, akkor az emberi test ellenállása miatt ez a töltés gyorsan kisül, és ezt érzékeli az elektronika.
(#) Topi válasza MaSTeRFoXX hozzászólására (») Jún 13, 2006 /
 
Jaja... Leföldeli az emberke... Ezt mutatják a grafikonon is...
(#) szabi83 válasza Topi hozzászólására (») Jún 13, 2006 / 1
 
surlódás nélkül ezt légmagos tekercsel tudják elérni szentem, lásd Propeller Clock-ban! bár az úgy még kevés
(#) Norberto válasza szabi83 hozzászólására (») Jún 13, 2006 /
 
Elektromos teret tekerccsel elég nehéz létrehozni

Maximum mágneses teret...

Elektromos teret fémlemezek között/közelében lehet létrehozni...a fém ugyanis elég sok töltést tud felhalmozni...de a műanyagfésű is megtartja kis ideig a töltéseket...vagy akár egy műszálas pulóver...most ha egy ilyen feltöltött pulóverre pl. egy kis fémlemezt erősítenénk (még a töltése előtt), akkor az összes töltés kiszabadulna a fémlemezen keresztül, ha a közelébe kerülne a kezünk, esetleg hozzá is érnénk.

Tehát nem kell más hozzá, csak mondjuk 2 darab, folyamatosan egymáshoz dörzsölődő műszálas anyag; az egyik fixen és elektromosan csatlakozik a tárcsához...információt "levenni" ugyanilyen elven lehet a forgó tárcsáról...bár sztem ezt egy lépésben oldották meg.
(#) szabi83 válasza Norberto hozzászólására (») Jún 13, 2006 /
 
hja tom hűlyeségre gondoltam
(#) Stefan válasza szabi83 hozzászólására (») Jún 13, 2006 /
 
ez kicsit off lesz de az a topic amugy is az
naszoval aki ugyerzi hogy a gitar kozel all a szivehez annak ezt kotelezo megneznie
(tobbieknek csak ajalnott )
a gyerek nem gyengen nyomja
[link=http://www.youtube.com/watch?v=QjA5faZF1A8&search=guitar]http://www.youtube.com/watch?v=QjA5faZF1A8&search=guitar[/link]
Következő: »»   8 / 972
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
XDT.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem