Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » [OFF] Pihenő pákások témája - Elektronika, és politikamentes topik
Lapozás: OK   399 / 3569
(#) válasza Frankye hozzászólására (») Feb 12, 2009 /
 
Idézet:
„Nos, mi lementünk, megkerestük az eszközt, majd szétszedtük, és a teherlift, meg némi emberi erő igénybe vételével felszállítmányoztuk azt a lakótelepi lakás 8. emeletére, ahol ismét összeraktuk.”


Frankye! Ilyet többet ne csinálj, az életemre törtél! Ebéd közben olvastam az írásodat, és esküszöm hogy majdnem megfulladtam a röhögéstől...
Tudod, valahogy nagyon vizuális típus vagyok,
és elképzeltem a 8. emeleti panellakás nappalijában a
Idézet:
„"kispolszki" nevű, géperejű személyszállító eszközt”
(#) zolee1209 hozzászólása Feb 12, 2009 /
 
Van egy rossz hírem! Egy őrült sofőrrel több az utakon! Megvan a jogsim!
(#) Attila86 válasza zolee1209 hozzászólására (») Feb 12, 2009 /
 
Ilyen gyorsan? Nekem anno vagy egy hét volt mire kiküldték a vizsga letétele után. Egyébként gratulálok!
(#) zolee1209 válasza Attila86 hozzászólására (») Feb 12, 2009 /
 
Na jó, a rózsaszín műanyagdarabka még nincs a kezembe, csak a papíros forma, de én már ennek is örülök!
(#) zolee1209 válasza (Felhasználó 13571) hozzászólására (») Feb 12, 2009 /
 
Köszönöm szépen!
(#) llaci56 válasza Attila86 hozzászólására (») Feb 12, 2009 /
 
Nyilván úgy értette, hogy túl van a vizsgán. 4 nap múlva kap egy papírt róla, azzal mehet az ocsmányirodába. És akkor kezdődik a 2-3 hét...
Egy szakállas vicc...
- Na, meghúztak a vizsgán? - kérdi a férj az asszonytól.
- Meg, mind a ketten. De a vizsgám sikerül!

Ja, és gratula a Zolinak!
(#) kaszarobert válasza zolee1209 hozzászólására (») Feb 12, 2009 /
 
Én is izgultam érted az előző oldalon! Gratulálok, aztán még pár év és vezetni is tudsz
(#) gydanee válasza zolee1209 hozzászólására (») Feb 12, 2009 /
 
Gratulálok én is!
Nekem Kedden lett meg a forgalmi vizsgám, még majd el kell mennem az okmányirodába és jöhet a várakozás.
(#) DuMatyi válasza zolee1209 hozzászólására (») Feb 12, 2009 /
 
Gratula! MEGÚSZTAM A SÖRT! Természetesen vendégem vagy egyre, a sikeres vizsga ellenére! Aztán csak óvatosan! Túl sok őrültnek adnak jogsit - RAJTAD KÍVÜL

Bocs, nem hagyhattam ki! A viccet félretéve: kaszarobert-nek igaza van! Pár év és vezetni tudsz... Aztán csak óvatosan! Várnak haza!
(#) Frankye válasza hozzászólására (») Feb 12, 2009 /
 
Bocs Gé, nem tudtam, hogy mazochista vagy, és evés közben a HE OFF-topicját olvasod!
(#) Frankye válasza zolee1209 hozzászólására (») Feb 12, 2009 /
 
Szívből gratulálok, és kívánom, hogy sok-sok kilométert vezess balesetmentesen! Csak óvatosan az utakon... Ahogy eotvospm írta:
Idézet:
„Várnak haza!”
(#) Frankye válasza llaci56 hozzászólására (») Feb 12, 2009 /
 
"ocsmányiroda" Ez nagyon tetszik!
(#) zolee1209 hozzászólása Feb 12, 2009 /
 
Köszönöm mindenkinek a bíztatást! Nem áll szándékomban őrültködni az utakon, egyenlőre nincs is mivel! És nem csak engem várnak haza, szóval még inkább figyelnem kell majd! De persze ez nem csak rám vonatkozik!
(#) llaci56 válasza DuMatyi hozzászólására (») Feb 12, 2009 /
 
Áááááá....! Matyi! Te csak sör miatt izgultál!
(#) zolee1209 válasza llaci56 hozzászólására (») Feb 12, 2009 /
 
Amiatt ne izguljon! Majd a legközelebbi börze után (ha lesz addigra píízem), akor majd elmegyünk valahova inni!
(#) DuMatyi válasza llaci56 hozzászólására (») Feb 12, 2009 /
 
Szép dolog, hogy elsőre átment mindenből. Engem rutinból meg forgalmiből kirúgtak egyszer-egyszer. Ma meg... be sem engednének ülni a kocsiba a vizsgáztatók...
(#) DuMatyi válasza zolee1209 hozzászólására (») Feb 12, 2009 /
 
Olvasd az apró betűt ctrl-c, majd át wordbe... és kinagyít!
(#) zolee1209 válasza DuMatyi hozzászólására (») Feb 12, 2009 /
 
Jó a szemem, anélkül is ment! :yes: Amúgy ha meg nem, akkor ctrl+görgő felfele!
(#) DuMatyi válasza zolee1209 hozzászólására (») Feb 12, 2009 /
 
Apropó börze! megvettem a börzére a névjegytartó kitűzöt... Olyant, amit fel lehet csiptetni és be lehet csúsztatni az oldalába a kis névjegyet... Még egyszer nem engedhetem meg magamnak, hogy Köbzoli ne ismerjen meg... :whistle:
(#) Sergei válasza zolee1209 hozzászólására (») Feb 12, 2009 /
 
Gratulálok és Balesetmentes Közlekedést
(#) Sergei válasza Frankye hozzászólására (») Feb 12, 2009 /
 
Halkan kérdezem hogy a holnapi napra.Esetleg nem-e lehetne-e hogy megkapjam a nevem mellé azta zöldszinü Elakadésjelzö háromszöget? :whistle:
(#) Frankye válasza Sergei hozzászólására (») Feb 12, 2009 /
 
Sajna, zöldet nem tudok adni, de ha megfelel a hagyományos, piros színű, azzal szolgálhatok!
(#) Sergei válasza Frankye hozzászólására (») Feb 12, 2009 /
 
mé nincs zöd? multkor kreálltam egyett azt nem lehet felhasználni? ha tényleg nem nincs más akkor jo lesz a piros is

szerk:Link
(#) Frankye válasza Sergei hozzászólására (») Feb 12, 2009 /
 
Igen, tudom, hogy kreáltál, láttam én is. Sajnos azt nem lehet felhasználni, legalábbis mi, egyszerű földi halandók, nem tudunk olyat "adományozni". Viszont a "hagyományos" piros iránt máris intézkedem!
(#) Sergei válasza Frankye hozzászólására (») Feb 12, 2009 /
 
Rendben és Köszönöm Repül az idö ez már a 29.
(#) llaci56 válasza DuMatyi hozzászólására (») Feb 12, 2009 /
 
A következő fog lejátszódni, amikor találkoztok Köbükivel:

- Őőőőő..., várj csak... , nem a Mi... Nem! Matyi, ugye, Te vagy a Matyi?! Alig ismerlek meg így kitűzővel.
(#) DuMatyi válasza llaci56 hozzászólására (») Feb 12, 2009 /
 
Na hát nem akkora kitűzőm lesz, hogy eltakarna... Ha gondoljátok...

Nagyon jó volt a hangulat. Májusban Müszivel megyek majd fel. Alig várom a következő alkalmat! Kérlek Benneteket, minél többen kérjetek Laci által indított "Börze" topicról értesítést, hogy minél többen legyünk ott! Igaz, csak páran voltunk ott, de olyan volt, mindha ezer éve ismernénk egymást! Mégegyszer köszönet llaci56-nak a szervezésért, meg mindenért! Érdemes eljönni!
(#) DuMatyi hozzászólása Feb 12, 2009 /
 
És én nem kaphatnék háromszöget? csak úgy! mert "jó" voltam!
(#) llaci56 válasza (Felhasználó 13571) hozzászólására (») Feb 12, 2009 /
 
Szerencsére a buszmegállóban rajta volt a piros sapka. A baj csak az volt, hogy még egy piros sapkás srác volt ott. Kikiáltottam, hogy: - Matyi! Ha mindkettő odanézett volna, nem tudom, melyiket hozom el...
(#) llaci56 hozzászólása Feb 12, 2009 /
 
Csatlakozom a jókívánságokhoz! Isten éltessen Sergei!
Következő: »»   399 / 3569
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
XDT.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem