Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » [OFF] Pihenő pákások témája - Elektronika, és politikamentes topik
Lapozás: OK   402 / 3569
(#) KTobi válasza llaci56 hozzászólására (») Feb 14, 2009 /
 
Egy nap talán kialudhatja magát az ember, vagy még ezt is megtiltod?
(#) llaci56 válasza KTobi hozzászólására (») Feb 14, 2009 /
 
Amikor lehet bütykölni, akkor aludnál???
(#) titi válasza llaci56 hozzászólására (») Feb 14, 2009 /
 
Én nemrég jöttem meg az éjszakásból - szóval még csak most fogok menni aludni - de úgylátom tegnap nem volt valami nagy mozgás... alig kellet pár topikot, pár HSZ-t átnéznem.
(#) llaci56 válasza titi hozzászólására (») Feb 14, 2009 /
 
Na, nehogymá most feküdj le! Aki éjjel legény, az legyen nappal is legény! :yes:
(...éjszakázik, oszt nappal meg aludna...)
(#) KTobi válasza llaci56 hozzászólására (») Feb 14, 2009 /
 
Nem ezt mondtam. Tegnap egész délután bütyköltem. De azért a minden reggel hat előtti kelés fárasztó, és ilyenkor szeretek hétnél tovább aludni. Miután szétnéztem a netten, lesz mit bütykölnöm.
(#) titi válasza llaci56 hozzászólására (») Feb 14, 2009 /
 
Azért 12 órás meló után nem igazán vagyok már a toppon..
De délután meló előtt még felnézek...
(#) vtsoftware hozzászólása Feb 14, 2009 /
 
Sziasztok

Semmi dicsekvés, csak kérdés...
Hétfőn ha minden jól megy veszek egy notebookot.
18-áig azaz jövő hét szedáig lesz akciósan 100 ropi nekem meg 25-én lesz pénzem rá.
Abban maradtam az eladóval hogy megveszem ingyen (0tp) részletre.
Ez tényleg ingyenes? Tényleg 10 hónap 10 ropi/hó?

Köszi
(#) llaci56 válasza vtsoftware hozzászólására (») Feb 14, 2009 /
 
Ingyen hitel nincs. Olyan van, hogy kezdő részlet nélkül, de a hitel mindig pénzbe kerül.
Mondd meg, milyen típus, és megnézem, nálunk mennyi. (Nagyker ár) És ha megfelel akkor a tied, amikor pénzed lesz.
(#) vtsoftware válasza llaci56 hozzászólására (») Feb 14, 2009 /
 
Hmm... nem tudom, na majd akkor hétfőn megbeszéljük rendesen a dolgokat az eladóval.
Tegnap csak úgy futólag beszéltünk. Ő is és haverom is azt mondta - ők is vettek másikat, máshol ugyan így és azt mondják tényleg 10x10.
Egyébként egy Fu-Si Amilo Pi3525-ös notiról lenne szó.
(#) Ricsi89 válasza vtsoftware hozzászólására (») Feb 14, 2009 /
 
Mi egy pár éve vettünk ilyen akcióban egy hűtőt, és ott a helyszínen vételkor kellett 10%-ot fizetni és ennyi volt. utána már csak a 10 havi részlet, ami "kamatmentes". De mivel már vételkor befizettünk valamennyit, az számít a kamatnak. :yes: Lehet, hogy ezzel is így van.
(#) llaci56 válasza vtsoftware hozzászólására (») Feb 14, 2009 /
 
Ez az?

FSC NB Amilo Pi3525 15.4" WXGA Dual Core T3200 2,0GHz, 1GB, 160GB, DVD-RW DL, NO Os, 6cell
(#) vtsoftware válasza llaci56 hozzászólására (») Feb 14, 2009 /
 
Pontosan.
Majd hétfőn tudok neked mondani pontosat, hogy mi lesz, llaci56, de azért kíváncsian várom mit mondasz.
A FényképHallban van "kinézve".
(#) MaSTeRFoXX válasza vtsoftware hozzászólására (») Feb 14, 2009 /
 
[OFF]Nekem csak annyi megjegyzésem van hogy biztos hogy Fu-Si-t akarsz venni? Mert eléggé nagy a meghibásodási arányuk, meg egyéb gyerekbetegségeik vannak. Nekem is van egy PA1538-asom aminek gyárilag rossz a tapipadja (mindegyik ilyen típusúban rossz és nem tudják cseréln) Meg már volt egyszer garanciával alaplapot cserélni. Meg linux alatt is nehézkes fényerőt szabályozni mert külön progi kell rá, meg linux alatt az acpival is vannak gondjai (a ventillátor indulás után pörög mint az állat amig először el nem éri a bekapcsolási hőfokot, ezért tervezek most neki egy ventillátor szabályuó modult az ExpressCard foglalatba) Még van 2 éve garanciásan. Ha meg is veszed, vegyél még hozzá vagy 2 év garanciát, 1év garanciával ne vedd meg!. Viszont a garanciás javítással nem volt gond (Szegeden), kb 3 hét alatt megvolt, és rendben ment..
A felsorolt hibái mellett igazából nagyon jó kis gép, ezeken kívül nincs vele bajom...
(#) vtsoftware válasza MaSTeRFoXX hozzászólására (») Feb 14, 2009 /
 
Persze hogy FuSi-t szeretnék...
Nekem teljesítéményben szuper, játékra ott a nagy gép. Ezt meg net, honlapírás, programozás, wifivadászat stb... re szeretném használni meg ráadásul nagyon jól is néz ki.
(#) Action2K válasza MaSTeRFoXX hozzászólására (») Feb 14, 2009 /
 
Csatlakozom! Én a mechanikai összerakásuk miatt is panaszkodom, könnyen tekeredik, nyaklik az egész. Ebből meg kontakthibák adódnak.
Pótold ki 15-20 ezerrel, és márkás, megbízhatóbbat kapsz.
(#) vtsoftware válasza Action2K hozzászólására (») Feb 14, 2009 /
 
Pótoljam ki. Na ez az ami nem fog menni...
(#) wg_kezdo válasza vtsoftware hozzászólására (») Feb 14, 2009 /
 
Nézd meg mennyi a THM és ha bizonytalan vagy kérjél tőlük egy nyilatkozatot a THM-ről, hacsak nem iratnak alá olyan szerződést ahol ez szerepel.
Ez megmutatja, hogy mennyi az éves ktg-d vele.
Általában szoktak ingyen hitelt adni boltok mert megéri nekik kifizetni a kamatot.

Gondold csak el, ha vesznek mondjuk 50 ilyen laptopot akkor az mondjuk 500.000 Ft ktg.
Namost egy TV reklámnál 500.000-ből max a terembérletet tudják kifizetni.
(#) vtsoftware válasza wg_kezdo hozzászólására (») Feb 14, 2009 /
 
Haverom azt mondta hogy a THM az 0%
De rendben akkor erre is figyelek, köszi.

És ha jól nézem akkor tényleg nincs THM, bár nem vagyok biztos hogy ezt jelenti.
Itt találtam
Idézet:
Mekkora saját erő szükséges?
Ha OTP Banknál vezetett Lakossági Folyószámlával rendelkezik, amelyre legalább 3 hónapja jövedelem-átutalás érkezik, akkor

300.000 Ft kölcsönösszegig 0%,
300.000 Ft kölcsönösszeg felett 20% a saját erő aránya.
Minden más esetben

150.000 Ft kölcsönösszegig 10%,
150.000 Ft kölcsönösszeg felett 20%.”
(#) Norberto válasza vtsoftware hozzászólására (») Feb 14, 2009 /
 
A THM nem az önerőt jelenti.

THM = teljes hiteldíj-mutató, amely kifejezi, hogy mire a részleteket totál visszafizeted, hány százalékkal fog "gazdagodni" az a hitelszervezet, akitől a hitelt kaptad.
(#) vtsoftware válasza Norberto hozzászólására (») Feb 14, 2009 /
 
Na mostmár ez is tudom. Köszönöm
Akkor a THM hogy a végén mennyibe fog kerülni a hitelfelvétel

Meg is van.
Ez a noti már volt régebben, de lemaradtam.
Most az újságban is a FuSi Esprimo Mobile V5555 van.
De mondta az eladó hogy amint elmentem a múltkor elfelejtette hogy kaptak egy mailt hogy nem 5555-ös lesz hanem a 3525-ös.
Akkor lehet hogy ugyan az vonatkozik rá.
És amost az üzlet főoldalán ott van az 5555-ös.
Ott ezt írja:
Idézet:
„Hitel: 0% THM*
10 x 9999 Ft/hó Saját erő: 0 Ft”

Akkor ingyen hitel nem?
(#) Norberto válasza vtsoftware hozzászólására (») Feb 14, 2009 /
 
A THM után van egy csillag is! Ami valószínűleg valami apróbetűs részhez vezet...
(#) vtsoftware válasza Norberto hozzászólására (») Feb 14, 2009 /
 
Igen, szét is néztem gyorsan de nem találtam...
Most is azt böngészem, de lehet átfutottam rajta.

Az 5555-ös lapján nincs csillag a THM-nél.
A hiteligénylés feltételei "buborékban" azt írja hogy a hitelösszeg 10%-ával kell törleszteni, saját erő ugyan úgy 10%, Referencia THM: 26,27% (500 000Ft, 10hó)
Ez akkor ha jól értem akkor 500.000 Ft felett van ~27% THM?
Bár ezt a cet-elem -hez írja, nem az 0tp-hez.
Majd megkérdem, de szerintem nincs THM, haverom is, az eladó is ezt mondja, és itt is nagyon úgy tűnik, de a biztos ha majd ezt megkérdem.
(#) zenetom hozzászólása Feb 14, 2009 /
 
Multkor valamilyen kis aprósághoz kerestem 1Kohmos ellenállatot, találtam is, kiforrasztottam, majd a megmértem (biztos ami biztos). Elég pontos
Ti is megszoktátok mérni amúgy beépítés előtt az ellenállásokat?
(#) llaci56 válasza zenetom hozzászólására (») Feb 14, 2009 /
 
Atyavilág! Ennyit csal a műszered?
(Írhattam volna: - Persze, mi is megmérjük, de a mi műszerünk az pontos.)
De ha ezen megsértődnél, becs szó, többet nem írok neked ilyet!
(#) zenetom válasza llaci56 hozzászólására (») Feb 14, 2009 /
 
Életemben először mért ennyit 1k ohm-os ellenálláson. Amúgy ez elég jó kis műszerecske, meg lehet kérdezni Gé kollégát is :yes:
Nem sértődtem meg
(#) llaci56 válasza llaci56 hozzászólására (») Feb 14, 2009 /
 
Az az igazság, hogy örülök, ha megtalálom, (az 1k-s ellenállatot) nem hogy még méricskéljem is...
Tudod Te, milyen pici?
(#) zenetom válasza llaci56 hozzászólására (») Feb 14, 2009 /
 
Miért, SMD-ben keresed?
(#) aderka hozzászólása Feb 14, 2009 /
 
Üdv!
Tudtok nekem tanácsokat adni router vásárlásban? Milyen szempontokat érdemes nézni, milyen ártól kezdődnek a normálisabba routerek, és ha ADSL netem van akkor DSL router-t kell vennem? Még sosem volt, ezért még nincs tapasztalatom. Laptopot szeretnék venni, és a rendes PC és a laptop közt szeretném elosztani a netet.
Ez például jó adsl nethez? és tudásban is megfelel?
(#) vicsys válasza aderka hozzászólására (») Feb 14, 2009 /
 
Hello
Én úgy vettem a routert, hogy bementem a boltba és azt mondtam, hogy: kérek egy routert. Mire az eladó: és milyen legyen? Mire én: akciós! (D Link volt 6900.- és azóta is tökéletesen megy.)
(#) q765 hozzászólása Feb 14, 2009 /
 
Következő: »»   402 / 3569
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
XDT.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem