Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Börze
 
Témaindító: llaci56, idő: Jan 12, 2009
  1. Kőrösi Csoma Sándor Kőbányai Kulturális Központ Rádióamatőr találkozó és börze: börze időpontok.
Lapozás: OK   16 / 146
(#) SzervízMacska válasza (Felhasználó 13571) hozzászólására (») Márc 16, 2009 /
 
Néztem az adatlapodat, nem láttam feltüntetve. Elnézést a tudatlanságomért. :hide: Kőbányáról nézve nem itt van a szomszédban...
(#) zolee1209 hozzászólása Márc 17, 2009 /
 
Sajnos nem tudok most sem menni! Ha minden jól menne, akkor egy munkahelyi terepszemlét szeretnék összehozni szombatra, ha az nem jön össze, akkor kézilabdásokat (csajokat ) kísérek majd, vagy ha még ez sem jön össze, akkor a verseny videóját készítem! Majd legközelebb! :yes:
(#) Frankye válasza zolee1209 hozzászólására (») Márc 17, 2009 /
 
Na, a kéris csajokat én is szívesebben kísérgetném, mint néhány - jó értelemben vett! - "technikaőrült" barátot...
(#) zolee1209 válasza Frankye hozzászólására (») Márc 17, 2009 /
 
Mennék szívesen börzézni. mert jó lenne ismét elbeszélgetni! Még meglátom mi lesz... De azért írjatok időpontot, mettől meddig lesztek! Lehet kinézek...
(#) llaci56 válasza zolee1209 hozzászólására (») Márc 17, 2009 /
 
Ha jön Akcio Laci, akkor a vontjához igazítom magam, aztán ott megyek el, ahol a múltkor. Egy piros sapkás embert is felveszünk valahol...
(#) zolee1209 válasza llaci56 hozzászólására (») Márc 17, 2009 /
 
Sajnos nem tudom mikor megyek, ha megyek, ezért kértem, hogy írjátok le, mikor tudnátok jönni, hogy ki tudok-e menni úgy, hogy jó legyen. Mostmár gond nélkül odatalálok!
(#) kocsgab002 hozzászólása Márc 17, 2009 /
 
Sajnos most én sem tudok menni, páromnak megígértem hogy csak minden másodikra megyek el De aki megy, annak jó szórakozást.
(#) DuMatyi válasza llaci56 hozzászólására (») Márc 17, 2009 /
 
Az én lennék. :whistle: A sapka rajtam lesz, és az első alkalommal megbeszélt lebontott épület előtt ha lehetne fél 8 körül... ha kell előbb felmegyek. Müszike mindjárt elvérzik...
(#) DuMatyi válasza kocsgab002 hozzászólására (») Márc 17, 2009 /
 
Töröld a Párod memóriájából a börzére vonatkozó bejegyzést. Crackeld meg! Igen, és töröld a karácsonyi " Gábor bundát ígért" bejegyzést is! Javaslom a hipnózist!
(#) llaci56 válasza DuMatyi hozzászólására (») Márc 17, 2009 /
 
Akcio Laci nyilatkozhatna! Akkor tudnék én is pontosabb időt mondani. De megint nincs itt. Ezt mivel fogja igazolni?!
(#) llaci56 válasza kocsgab002 hozzászólására (») Márc 17, 2009 /
 
Ez pont a második! Nem?
(#) Müszi válasza DuMatyi hozzászólására (») Márc 17, 2009 /
 
Már megtörtént. Egy vigasztal: MUNKAHELY!!!
(#) Action2K válasza llaci56 hozzászólására (») Márc 17, 2009 /
 
Sziasztok, megjöttem! Már pedzegettem, itt-ott, hogy egyenlőre a május 10.-ei a kitűzött időpont. Jön a jobb idő, van mit tenni egy kertes háznál, pláne, ha még építkezik is az ember.
(#) Imi65 válasza (Felhasználó 13571) hozzászólására (») Márc 18, 2009 /
 
Zolikám, sajnos most nem. A Dózsa György úttól az Ecseri útig nem tudom a metróval * sehogy útba ejteni. Hiába fenyegetném meg a "metrósofőrt".
A hozzászólás módosítva: Júl 13, 2014
(#) llaci56 válasza Action2K hozzászólására (») Márc 18, 2009 /
 
Úgy néz ki, hogy hóembert lehet építeni... Azt akartál?
Én is a május 10. -t tűztem ki, de olyan soká lesz még, hogy ezt az egyet csak beiktattam. Ráadásul egyedül lennék itthon, mert a nejem a jövőévi elsősöket tutujgatja...
(#) Imi65 válasza Müszi hozzászólására (») Márc 18, 2009 /
 
Dolgozol már, Müszikém?
(#) Müszi válasza Imi65 hozzászólására (») Márc 18, 2009 /
 
Neeem, a Matyi érti miről van szó
(#) zolee1209 hozzászólása Márc 18, 2009 /
 
Megharagudtam egy picit a csajokra, így elsőnek a börzére MEGYEK, majd utána lesem csak a jányokat a meccs közepette! Szóval én is ott leszek!
(#) llaci56 válasza zolee1209 hozzászólására (») Márc 19, 2009 /
 
Akkor 8-kor ott, ahol a múltkor. Matyi pedig 8:10-kor.
(#) DuMatyi válasza llaci56 hozzászólására (») Márc 19, 2009 /
 
Jóreggelt, rendben! Ott leszek: piros baseballsapka, a lebontott régi ZMNE előtt! Üllői út 138....
(#) zolee1209 válasza llaci56 hozzászólására (») Márc 19, 2009 /
 
Rendben! 8-kor ott lesz egy piros karika, majd vegyétek fel!
(#) Moszkvai hozzászólása Márc 19, 2009 /
 
Sajnos nem tudok menni, mert tanfolyamon vagyok hétvégén.
De áprilisban ott leszek.
(#) Danaman hozzászólása Márc 19, 2009 /
 
Nos úgy döntöttem megint megyek de sajnos megint fél 9 után mennem kell, valaki elmondhatná hol van akitől ingyen el lehet vinni ezt azt ami már "selejt"-nek számít amiről a multkor beszéltetek.
(#) CIROKL válasza Danaman hozzászólására (») Márc 19, 2009 /
 
Idézet:
„valaki elmondhatná hol van akitől ingyen el lehet vinni ezt azt ami már "selejt"-nek számít amiről a multkor beszéltetek.”
Amikor én ott voltam már többször is az öreg telefonoknál voltak ezek a bizonyos dolgok kirakva az ablakba !Viszonylag gyorsan lábakélt az összes oda kirakott "ingyenesen elvihető cuccnak ?
(#) Danaman válasza CIROKL hozzászólására (») Márc 19, 2009 /
 
Na majd lecsapok rá :smoke:
(#) Danaman válasza (Felhasználó 13571) hozzászólására (») Márc 19, 2009 /
 
Mondom fél 9-kor húzom el onnan a beleimet (márha nem beleztek ki)
(#) DuMatyi válasza Danaman hozzászólására (») Márc 19, 2009 /
 
Ha meg kibeleznénk, magad után fogod húzni a beled!
(#) Danaman válasza DuMatyi hozzászólására (») Márc 19, 2009 /
 
Miért nem kell nektek a belem csak úgy kiveszitek aztán had vigyem?
(#) Müszi válasza DuMatyi hozzászólására (») Márc 19, 2009 /
 
Jaajmár Matyi, nemszabad ilyen gonosznak lenni...
(#) hugi00 válasza DuMatyi hozzászólására (») Márc 20, 2009 /
 
Sracok hol lesz ez a borze ?
- es mikor ?

Melo utan kievickelnek en is. )
Következő: »»   16 / 146
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
XDT.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem