Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Vásárlás, hol kapható?
 
Témaindító: Gamo, idő: Okt 14, 2005
Témakörök:
Lapozás: OK   79 / 438
(#) bakos13gab hozzászólása Máj 19, 2009 /
 
Sziasztok!

Azt szeretném kérdezni, hogy Budapest környékén hol lehet jóminőségű kondenzátorokat vagy ellenállásokat kapni (panasonic például). Olyasmire gondoltam, mint az alábbi linken a kapcsolásban (klasszikus gainclone)Gainclone alkatrészek

Köszi!
(#) Sir-Nyeteg válasza sunike hozzászólására (») Máj 19, 2009 /
 
Vatera és társai...
(#) bankimajki hozzászólása Máj 19, 2009 /
 
sziasztok, szertnék egy olyat kérdezni, hogy Budapesten a nyolcadik ker. környékén merre lehet olyan matricát kapni, amire lehet nyomtatni és utána lehet rá nylon-t ragasztani? Előlapra kellene.
(#) elektrorudi válasza bankimajki hozzászólására (») Máj 19, 2009 /
 
Szia.
A VIII. ker. melyik részén?
Rákóczi tér jó lesz?

Én náluk szoktam vásárolni:
Panton
A színes öntapadó papírt 70x50 cm, a védőfóliát 100x70cm-es méretben veszem, a XIV-ker. boltjukban.
A papírra lézer printerrel nyomtatok.
Műanyag fóliára nem merek közvetlenül nyomtatni, mert:
- rosszabb lesz a nyomat.
- félek, hogy ráolvad a hengerre.
(#) bankimajki válasza elektrorudi hozzászólására (») Máj 19, 2009 /
 
köszi szépen a segítséget
(#) asddsa0147 hozzászólása Máj 20, 2009 /
 
Üdv! Mostanság támadt egy olyan ötletem, hogy ilyen "érintőgombos" dolgokat szeretnék készíteni, úgy gondoltam valamilyen vezetőképes festékkel lehetne egész ügyesen megoldani. Már olvastam róla, hogy van ilyesmi, és arra lennék kíváncsi, vajon tudja-e valaki, hogy hol lehet ilyet kapni, mennyibe kerül, meg hogy van-e valakinek tapasztalata ezzel kapcsolatban. Előre is köszönöm a válaszokat.
(#) Moderátor hozzászólása asddsa0147 hozzászólására (») Máj 20, 2009
 
Talán ha megpróbálnád a keresőt használni, hamar rájönnél, hogy a vezetőképes festékről már volt szó...
(#) napalm hozzászólása Máj 21, 2009 /
 
Üdv!

Keresek egy alkatrészt, de nem tudom mi a neve
Itt van egy kép róla:
http://www.emgo.cz/www_fa/rx134141mhz_professional.jpg

Jobb oldalt van 3 (piros) gomb. Ezek 1-1 mikrokapcsolót nyomnak meg:

http://www.emgo.cz/www_fa/rx134141_model2007_2.jpg

a Farnell-nél keresném, mint alkatrészt, de kb még magyarul sem tudom, hogy pontosan minek hívják. Kérlek segítsetek az azonosításában
(#) pcman15 hozzászólása Máj 21, 2009 /
 
Hello! Hoztak egy Hyundai CAR3 autórádiót aminek a LCD kijelzőjének a csatlakozója szakadt el. (persze nem magától) gondolom javitani nem lehet. Szoval a kérdés az, hogy hol lehet LCD-t szerezni bele vagy teljes előlapot.
(#) Ricsi89 hozzászólása Máj 21, 2009 /
 
Helló!
Olyan kérdésem lenne, hogy ilyen ventilátort nem-e lehetne beszerezni 230V-os hálózati változatban? Ennek ahogy elnézem elég jó tulajdonságai lennének, ha nem 12V-os lenne, hanem hálózatról járna.
(#) KTobi válasza Ricsi89 hozzászólására (») Máj 21, 2009 /
 
Elvből nem lehet, ez egyenáramú motor, amit a vezérlője irányít a tekercsekhez. Elektronikát tartalmaz, csak egyenáramról működik. 230Vos hálózatra ilyen 99% nem gyártanak, trafót , hidat és egy kondit rakj mellé.
(#) Ricsi89 válasza KTobi hozzászólására (») Máj 21, 2009 /
 
Nem ugyanilyen kellene, hanem csak a méreteket és a tudást illetően. Most ment tönkre egy, amit már évek óta használok és ahelyett kellene másik. És ha itt tudnék venni ilyet, akkor vennék mást is, amire szükségem lenne. Máshol tudnék venni ilyet, de ott meg más nincs, ami kellene. :no:
Szerk.: Például ilyenre gondolok.
(#) llaci56 válasza napalm hozzászólására (») Máj 21, 2009 /
 
Szerinted érti valaki, hogy mit kérdezel? Talán Te sem...
(#) Norberto válasza Ricsi89 hozzászólására (») Máj 21, 2009 /
 
Nekem van egy hasonló 230 V-os ventilárorom (bár még meg kéne keresnem), elég profi minőségű, igazából a csöndesség a specialitása, nem pörög annyira eszeveszettül...
(#) Ricsi89 válasza Norberto hozzászólására (») Máj 21, 2009 /
 
[OFF]Ami nekem volt most, az nem volt csendesnek nevezhető, de mivel csináltam hozzá fordulatszám szabályzást, ha nem kellett nagy fordulat, akkor letekertem és csendesen ment. Most utánanéztem a típusnak és nem egy gagyi fajta volt. Kár, hogy leesett és széttört a ventilátor lapátrésze. :no:
(#) rockersrac válasza llaci56 hozzászólására (») Máj 22, 2009 /
 
Én értem mit kérdez! Azt kérdezi,hogy hol lehet ebbe a tipusú készülékbe LCD-t kapni,vagy pedig komplett előlapot!(Nem kötöszködni akarok,csak jeleztem,hogy én értem mit szeretne kérdezni!)
(#) Norberto válasza (Felhasználó 15355) hozzászólására (») Máj 22, 2009 /
 
ITT kapható pont ugyanaz a típus.
(#) Norberto válasza (Felhasználó 15355) hozzászólására (») Máj 22, 2009 /
 
A HQ-Video 10 percre van BKV-val a Lomex-től :crazya:

Autóval pedig 3 percre.
(#) patexati hozzászólása Máj 22, 2009 /
 
Sziasztok nekem kéne az esr mérőmhöz egy 100-200mV-os egyenáramú analóg müszer de nem tudom hol szerezzem be kész a panel de nincs hozzá megfelelő müszerem így elakadtam a projektemmel valaki tudja hol szerezhető be ilyesmi?Sajna ninncs régi magnódeckem abban voltak ilyesmik
(#) patexati válasza (Felhasználó 13571) hozzászólására (») Máj 22, 2009 /
 
Esr mérőbe kell és analóg! A digitálison külön táblázat kéne a leolvasáshoz és mégegy a jóság összehasonlításoz! Nem jó mert nem számszerű az érték mi kijön a műszerből sőt nem is lineális! Az analóg műszer skálát kell a műszerhez hitelesíteni!
(#) llaci56 válasza (Felhasználó 15355) hozzászólására (») Máj 23, 2009 /
 
Az pedig még messzebb van! A Lomiban is kapsz ezer féle triakot, ami tudja az eredeti paramétereit, vagy még többet! Megmondod, hogy milyen fesz, és mekkora áramra kell, azonnal adják annak a tízszeresét.
(#) szovhoz hozzászólása Máj 23, 2009 /
 
Az alakatrész amit keresek HIP4081 Dip-es tokban.
És egy másik HCPL3700.
(#) ProZsolt hozzászólása Máj 23, 2009 /
 
Valaki tudja hol lehet venni Budapesten Proxxon szerszamokat, mivel en legkozelebb Erden talaltam, a hivatalos markakepviseletet.
Ket tipus az FSB 240/E es az IB/E kozott vacilalok, es jo lenne megnezni, esetleg kiprobalni oket.
(#) pbalazs válasza ProZsolt hozzászólására (») Máj 23, 2009 /
 
Ha jól emlékszem, a Hajós u. sarkán vettem anno egy gépet, egy kis boltban.
(#) Norberto válasza ProZsolt hozzászólására (») Máj 23, 2009 /
 
Bajcsy-Zsilinszki útról nyílik egy utca, az a neve, hogy Hajós utca. Ha minden igaz, ott kaphatóak Proxxon termékek.
(#) ProZsolt válasza Norberto hozzászólására (») Máj 23, 2009 /
 
Koszi hetfon megnezem!
(#) Norberto válasza ProZsolt hozzászólására (») Máj 23, 2009 /
 
Pontosítás!

A Proxxon bolt már nincs meg a Hajós utcában! Tavaly bezárt...

Proxxon termékek a Gömb utcában, a Nóniusznál kaphatóak, egész pontosan, azon belül is az Etalon 2000-nél.
(#) pcman15 hozzászólása Máj 24, 2009 /
 
Hello! Hoztak egy Hyundai CAR3 autórádiót aminek a LCD kijelzőjének a csatlakozója szakadt el. (persze nem magától) gondolom javitani nem lehet. Szoval a kérdés az, hogy hol lehet TFT-t szerezni bele vagy teljes előlapot.
(#) Lujoo hozzászólása Máj 24, 2009 /
 
Hali sziasztok! Szeretném megérdeklödni hogy hol tudnék venni/rendelni egy Novotek Nt68F63LG 0441-CO MJMFO tipusu Lcd monitor vezérlö IC-t?? Elöre is koszönöm! De igazábol nem ttudom mi a baja mivel bedugom bekapcsol és neki áll csikosan vibrálni, aztán ki kapcsol!!Eset leg meegirnánekem valaki! THX megint!!
(#) ProZsolt válasza Norberto hozzászólására (») Máj 24, 2009 /
 
Kosz,akkor ottnezem meg, bar az egy kicsitt tavolabb van :S
Következő: »»   79 / 438
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
XDT.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem