Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Vásárlás, hol kapható?
 
Témaindító: Gamo, idő: Okt 14, 2005
Témakörök:
Lapozás: OK   80 / 436
(#) koadi hozzászólása Máj 24, 2009 /
 
Sziasztok!
Nem tudja véletlen valaki, hogy M.o.-on hol kapható ténylegesen Induktivitásmentes ellenállás?
(Nem csak olyan, amire rá van fogva, mert jó nagy )
Előre is köszi !
(#) Norberto válasza koadi hozzászólására (») Máj 24, 2009 /
 
Próbáld megérdeklődni a VE-MIX Kft-től, hátha ők forgalmaznak ilyesmiket...
(#) koadi válasza Norberto hozzászólására (») Máj 24, 2009 /
 
Ja, köszi! De valami rendelős lenne jó, mert nem budapesti vagyok, és még csak nagyváros közelében sem lakok..
(#) Norberto válasza koadi hozzászólására (») Máj 24, 2009 /
 
Attól függetlenül megérdeklődheted tőlük

Utána esetleg megkérsz valakit innen a fórumról, valakit, aki a bolt közelében lakik, hátha egy postaköltségnyi összeg fejében megveszi neked, amit kell és elküldi...
(#) koadi válasza Norberto hozzászólására (») Máj 24, 2009 /
 
Ohh, ha lenne ilyen úriember itt a fórumon.. :kalap:

Így biztos, hogy holnap fehívom őket!
(#) kajozs hozzászólása Máj 24, 2009 /
 
Sziasztok!

AVR égetőt akarok építeni, de nem tudom hogy Nyíregyházán hol kaphatnék hozzá alkatrészeket.

A postai rendelést nem akarom megjátszani, mert ahogy számoltam az utánvét és a csomagküldés kb. megkétszerezné az árát.

Láttam már egy linket a "pápai féle" boltról, tudom is hol van, csak potyára nem mennék be Nyíregyre(telefonszámot meg nem találtam, eddig).

Ha valaki tudja, hogy ott kapható-e AVR és FT232RL (és smd alkatrészekkel hogy állnak?), akkor kérem szóljon.

Előre is köszi.
(#) bankimajki válasza kajozs hozzászólására (») Máj 24, 2009 /
 
Én Pápai boltját semmiféleképp nem ajánlom, ha csak nem akarsz 10*annyit fizetni érte, ott csak azt szabad venni, ami tényleg halaszthatatlan.
(#) kajozs válasza bankimajki hozzászólására (») Máj 24, 2009 /
 
Egy jó alternatívát tudsz esetleg közelben? (Kisvárda is szóba jöhet)
(#) paul64 válasza kajozs hozzászólására (») Máj 24, 2009 /
 
Nézd meg a TME-t sokminden van náluk és 5Euro a házhozszállítás
(#) kajozs hozzászólása Máj 25, 2009 /
 
Láttam már a TME-t, ha semmiképp sem megy akkor az lesz.
Többen is felajánlották, hogy Pesten megveszik és elpostázzák nekem, egyenlőre ez tűnik a legjobb megoldásnak, köszönet nekik

(#) napalm válasza llaci56 hozzászólására (») Máj 25, 2009 /
 
Sorry, most így pár nap után átolvasva tényleg nem a legérthetőbb
Szóval akkor: Azt a képen is látható jobb oldali 3 piros gomb-előtétet nevére vagyok kiváncsi, hogy mik is azok. (Az előlapra vannak felfogatva, és 1-1 mikrokapcsolót "nyomnak" meg) Nem tudom, hogy pontosan minek hívják, ezért raktam az "Ez milyen alkatrész" topicba, aztán itt landolt.
Aminek meg a nevét sem tudom, hogyan keressem termékek között, nemde?
(#) koadi hozzászólása Máj 26, 2009 /
 
Sziasztok!
Nem tud véletlen valaki egy elektronikai boltot Szombathelyen?
A cégtudakozók eltérő adatokat közölnek, a boltok honlapjaipedíg vagy nem elérhető, vagy "fejlesztés alatt".
Légyszi segítseteeeek!
(#) szidom válasza koadi hozzászólására (») Máj 27, 2009 /
 
Szeva!

Málta bt. Losonc utca(Naumann suli mellett az utca vége felé)
Mikroshop Szelestei u. 28.

Én náluk vásárolok (másról nem is nagyon dudok)

(#) pcman15 hozzászólása Máj 27, 2009 /
 
Hello! Hoztak egy Hyundai CAR3 autórádiót aminek a LCD kijelzőjének a csatlakozója szakadt el. (persze nem magától) gondolom javitani nem lehet. Szoval a kérdés az, hogy hol lehet LCD-t szerezni bele vagy teljes előlapot.
(#) bankimajki hozzászólása Máj 27, 2009 /
 
Sziasztok tudja valaki, hogy Budapesten olcsón esetleg hol kaphatóak tömör téglatest alakú alu profilok? (2*21*1)cm-ben, vagy hasonlóak. És kb. milyen árban?
(#) hapro válasza bankimajki hozzászólására (») Máj 27, 2009 /
 
Metalloglobus Jászberényi út, vagy Ferroglobus talán a maglódi úton van. Mindkettő X kerület.
(#) bankimajki válasza hapro hozzászólására (») Máj 27, 2009 /
 
köszönöm hapro
(#) Norberto válasza bankimajki hozzászólására (») Máj 27, 2009 /
 
Esetleg Bronz-Ker a XIII. kerületben. Náluk kisebb, emberibb darabok is megtalálhatóak.
(#) hapro válasza Norberto hozzászólására (») Máj 27, 2009 /
 
Metalloglobusnál is levágják amekkorára szeretnéd. Náluk szoktam ALU-t L profilt venni onnan az info.
(#) Norberto válasza hapro hozzászólására (») Máj 27, 2009 /
 
Én csak egyszer jártam náluk, de körülbelül egy kis porbafingónak néztek, talán egy féllábú nyulat többre értékeltek volna, mint akkor engem. Lehet, hogy rossz napjuk volt, de olyan flegmán vágták nekem azt a választ, hogy: "Mindet el kell vinnie, nem darabolunk!" Pedig csak annyit kérdeztem, hogy mekkora a minimális méret, amit elvihetek bizonyos profilú alumíniumokból, és hogy darabolnak-e vagy vágnak-e méretre.

Majdhogynem köszönés nélkül jöttem el tőlük, azóta a közelükbe se mentem... de megmondom őszintén, nincs is kedvem a leírtak miatt.
(#) hapro válasza Norberto hozzászólására (») Máj 27, 2009 /
 
Érdekes... nekem nincs ilyen tapasztalatom velük. A munkások kicsit defektesek, de más problémám nem volt. mindig 1-1 métert vettem a szálakból és nem problémáztak semmin. 4 vagy 6 méteres szálakból vágták le őket.
(#) Norberto válasza hapro hozzászólására (») Máj 27, 2009 /
 
Nnna, nekem pont egy 4...6 méteres szálat akartak volna csak egyben odaadni. Mondom köszi, BKV-val vagyok......
(#) szamóca válasza hapro hozzászólására (») Máj 27, 2009 /
 
Amikor a régi fémvágó fűrészük volt még, a 200forintot be kellet csurgatni a zsebébe hogy egyenesen vágja el a bordát, mert otthon reszelgethettél amúgy.
Mostanság egy vágás 250Ft hivatalosan.
(#) koadi válasza szidom hozzászólására (») Máj 27, 2009 /
 
Köszi a Szombathely infót Szidom!
(#) hapro válasza szamóca hozzászólására (») Máj 28, 2009 /
 
Már a számlát nem tudom előkeresni, de nem emlékszem hogy kellett volna fizetnem a vágásért. De még ha 250Ft is, megéri kifizetni. Voltam náluk max 3-szor eddig.
(#) bakos13gab válasza hapro hozzászólására (») Máj 28, 2009 /
 
Hát én csak egyszer voltam eddig náluk, de hamarosan megint megyek. Akkor a lenéző dolog nem volt nyilvánvaló, de azért ki lehetett érezni, hogy te itt csak kegyből vagy, viszont a pénztáros rendes is volt, mert amikor megkérdeztem, hogy az 1 méteres L idomot fel lehetne-e 12,5 cm-es darabokra vágni, nagyot nézett, de rávezette a papírra, hogy vevő kérése szerint. A munkások is elég érdekesek, képtelen volt felfogni, hogy az egy métert 12,5cm-es darabokra kérném (na jó, nagyon komplex feladatot adtam neki, mert úgy kértem, hogy elsőként félbe, majd az egyik felet még 4 darabba, ez már érettségin is sok lehet....), de amúgy meg segítőskészek, behívott a géphez, hogy ugyan mutassam már meg neki. Eszembe jutott, hogy adok zsebbe 200Ft-ot, de miután levágta, eltűnt. Én meg mint ki jól végezte dolgát viszont látásra...
(#) bakos13gab válasza bakos13gab hozzászólására (») Máj 28, 2009 /
 
Azért mindent összevetve az ajánlható kategória, mert rengeteg mindenük van, rézrudak is, idomok, borda profilok és ha kicsit szőröznek is, de simán kiadnak 1 métert is.
(#) klemo86 hozzászólása Máj 28, 2009 /
 
Hali!
TA7796P nevezetű IC-t honnan tudok szerezni, ha az országból nem? A gyártónak írjak levelet, hogy küldjenek már 4-et kipróbálni? Esetlegesen aki tud, megírhatná, merre találok ilyet! Előre is köszi!
(#) frankie hozzászólása Máj 28, 2009 /
 
Sziasztok!
Nekem egy fejegyseghez lenne szuksegem egy BD9781HFP tipusu IC-re. Ismertebb boltok online keresojen nem talaltam ra. Tudnatok segiteni, hogyan kellene ilyenbol egy cserepeldanyt beszerezni?
Koszi: frankie
(#) VRubenX válasza klemo86 hozzászólására (») Máj 28, 2009 /
 
Hello helyettesítő nem jó
mert ITT kettő is van
Következő: »»   80 / 436
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
XDT.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem