Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » ADSP 21020 EZ-LAB felélesztése
Lapozás: OK   1 / 1
(#) simib hozzászólása Ápr 13, 2010 /
 
Sziasztok!

Nem rég hozzám került egy, a topic címében is leírt, ADSP-21020 EZLAB EVALUATION BOARD (1-es kép).
Sajnos a neten csak a processzorról találtam leírást, az egész kártyáról nem. És egyéb dokumentációm sincs hozzá.

A kérdésem az lenne, hogy hogyan tudnám működésre bírni (felprogramozás)? Azt szeretném megnézni, hogy működik-e még, mert nem a legújabb konstrukció . Habár használva nem hiszem hogy volt, szinte ki sem volt csomagolva a dobozából.
Keresgettem a gyártó weboldalán és ott találtam meg a VisualDSP nevű programot amivel elvileg lehetne programozni. Ez nekem nem sikerült, több ok miatt sem.
Az egyik, hogy csak soros porton keresztül próbáltam, így nem találta meg a gép a kártyát... (Lehet egyáltalán soros porton keresztül programozni?)
A másik az az, hogy a programok elvileg támogatnák ezt a processzort, de a licensz, amit kérni kell a programhoz, nem tartalmazza ezt a típust. A gyártó veboldalán találtam még mintaprogramokat is amik kifejezetten ehhez a típushoz valók: Bővebben: Link

Van még egy ADSP-21020 EZ-ICE kártya is hozzá. Inkább ezen keresztül lehetne programozni?

A lényeg az lenne, hogy egyszerűen meg tudjam nézni, hogy működik-e.

Valaki ismeri ezt a típust? Dolgozott már ilyennel? Esetleg valakinek bővebb leírása van-e hozzá?

Még valami zárójelben...
Ha meghirdetném eladásra, kellene ez valakinek?

Előre is köszönöm a válaszokat!
Szép napot!
(#) simib hozzászólása Ápr 13, 2010 /
 
képek még...
(#) kadarist válasza simib hozzászólására (») Ápr 13, 2010 /
 
Szia!
A számítógéped soros portjának sebességét és egyéb paraméterit be kell állítanod az eszközkezelőben ehhez a fejlesztőkártyához.
A gyártó oldalán biztosan van beállítási útmutató.
(#) kadarist válasza simib hozzászólására (») Ápr 13, 2010 / 4
 
Egy kis okosság: Bővebben: Link
Az az IDE-kártya egy emulátor-kártya ehhez a jelfeldolgozó procihoz. A fejlesztési időszakban a programok futását lehet tesztelni ezen keresztül.
(#) gergoa4 hozzászólása Ápr 13, 2010 /
 
Szevasztok!
Valaki ért a motorokhoz??
nagy teljesítményű Vecoplán motorról kéne nekem valami leírás vagy hogy milyen indítási fajtákban indítsák??ha ért hozzá valaki?!
(#) simib válasza gergoa4 hozzászólására (») Ápr 13, 2010 /
 
Ezt miért ide...???
(#) simib válasza kadarist hozzászólására (») Ápr 13, 2010 /
 
Köszi szépen!

Úgy látom ez hasznos lesz számomra. Holnap el is mélyülök a tanulmányozásában...

Azt tudtam nagyjából hogy az ICE EMULATOR megfigyeléshez van, de azt hidtem hogy felprogramozásra is használható, mert a VisualDSP-ben elvileg ilyen kártyákat keres a program...
Következő: »»   1 / 1
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
XDT.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem