Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Vásárlás, hol kapható?
 
Témaindító: Gamo, idő: Okt 14, 2005
Témakörök:
Lapozás: OK   173 / 434
(#) helektro hozzászólása Dec 17, 2011 /
 
Olyan karámia kondit keresek (10nF , 16V nagyságrendben), amely úgy néz ki, mint egy 2 raszteres ellenállás, és úgyanúgy színkódokkal jelölik, mint az ellenállásokat.

Hol lehet vajon ilyet kapni? Még soha nem láttam ilyet nálunk.
(#) pcroland válasza Firefighter1 hozzászólására (») Dec 17, 2011 /
 
Szerintem ha veszel plexit és megcsiszolod/megreszeled, akkor máris szórja a fényt.
(#) laszlokunstar válasza Firefighter1 hozzászólására (») Dec 17, 2011 /
 
Esetleg ilyen, ha jó neked: 28 ledes optika? Ugyanitt, ehhez a ledekkel szerelt panelt is megkapod. 28 ledes panel
(#) Moderátor hozzászólása HA3GX hozzászólására (») Dec 18, 2011
 
Ez valóban az apróhirdetésbe való, nem ide. A hozzászólás eltávolítva.
(#) Omega1 hozzászólása Dec 20, 2011 /
 
Hello!
BAT64-06-os schottky-t keresek lehetőleg Mo-on! Minden általam ismert üzletet megnéztem de sehol nem találok.
Köszi
(#) Omega1 válasza SPORE hozzászólására (») Dec 20, 2011 /
 
Hello!
A mouser-nél van, 3.51 euro/db.
(#) SPORE válasza Omega1 hozzászólására (») Dec 20, 2011 /
 
Köszönöm!
(#) kameleon2 válasza Omega1 hozzászólására (») Dec 21, 2011 /
 
Én BAT 54-et használok - Lomex. Nagy a különbség?
(#) Omega1 válasza kameleon2 hozzászólására (») Dec 21, 2011 /
 
Igen! Sajnos kevés a 30 volt.
Azért köszönöm.
(#) lacek29 hozzászólása Dec 21, 2011 /
 
Sziasztok.Hol lehet beszerezni nagyobb méretű szigetelő lapot hűtőbordára.szilikon,vagy csillám.
(#) zenetom hozzászólása Dec 21, 2011 /
 
Sziasztok!
Mi a ChipCAD boltjának a címe? Tudom ki van írva a weblapra, de mintha elköltöztek volna.
(#) Kovidivi hozzászólása Dec 22, 2011 /
 
Helló!
Hol lehet vásárolni diákbarát áron DVD meghajtó adaptert, amibe HDD-t lehet beilleszteni? Esetleg érdemes lenne venni egy rossz DVD-írót, és elkészíteni a belsejét? Néztem a DVD meghajtóm: tsstcorp ts-l532u, a csatolófelülete még nem tiszta számomra (szerintem IDE). Köszi!
(#) pajti2 hozzászólása Dec 23, 2011 /
 
Szió!

Boldog Karácsonyt!

Egy spec ac/dc konvertert keresek (hálózati feszről 12v / 0.3A). Van egy pdf róla itt:

http://www.ittechcorp.co.kr/data/SMPS/4w/MS0412.pdf

Cserélni kellene olyan eszközben, amikben kiment, ergo lábkiosztásra / tokozás méretre is kompatibilis eszközt keresek. Aki tud tippet adni, sikítson.
(#) mrobi hozzászólása Dec 25, 2011 /
 
Sziasztok. Az érdekelne engem hogy hol lehet kapni Szegeden nátrium per szulfátot?
(#) Pityu9 hozzászólása Dec 25, 2011 /
 
Üdv!
Az lenne a kérdésem, hogy Budapesten hol lehet vásárolni átlátszó/színtelen szilikonzsírt (fehér nem jó), lemezjátszóba kellene a karlift dugattyújába "lassítónak" és az ellensúly rezgéscsillapító tartályába. A segítséget előre is köszönöm.
Üdv!
(#) Kovidivi hozzászólása Dec 27, 2011 /
 
Helló!
AVR-t Pécsett hol lehet olcsón vásárolni? Kereskedőt házában 100%, hogy rendelésre kapnám, tehát várni is kellene, a többi üzlet, amit ismerek, azok meg kicsik.
(#) briki válasza Pityu9 hozzászólására (») Dec 28, 2011 /
 
Bármelyik vízszerelési boltban, ( pl BE-HA kft, Merkapt kft,stb) a vizesek is ezt használják. Van tubusba, és fél literes kiszerelésben.
(#) elektrorudi válasza Pityu9 hozzászólására (») Dec 28, 2011 /
 
Nem lehet, hogy szilikon olajat keresel??? Nagyon nem mindegy ám!
Egyébként van olyan, hogy Google.... Az első helyen egy VII. kerületi címet ad ki.
(#) Pityu9 válasza elektrorudi hozzászólására (») Dec 28, 2011 /
 
Üdv!
Köszönöm a segítséget. Nekem szilikon olajból (vagy zsírból) a sűrűbb átlátszó változat kellene (méz-sűrűségű vagy sűrűbb), csak nem tudom melyik konkrétan az a típus.
Üdv!
(#) CIROKL válasza Pityu9 hozzászólására (») Dec 28, 2011 /
 
Ha még januárban is jó akkor szerintem tudok adni a melóhelyemen ilyet használunk , van itthon is de egy kicsit szennyezett mert mindenféle csavarhúzóval már belepiszkáltam .
(#) Pityu9 válasza CIROKL hozzászólására (») Dec 28, 2011 /
 
Üdv! Köszönöm szépen, de nem fogadhatom el, inkább vásárolni szeretnék újat a készülék érdekében, csak nem tudom hol lehet ilyet vásárolni.
(#) CIROKL válasza Pityu9 hozzászólására (») Dec 28, 2011 /
 
Ahogy gondolod hisz ez új csak egy hatalmas dobozból vesszük ki , gondolom neked nem kell 10 kiló ?
(#) Pityu9 válasza CIROKL hozzászólására (») Dec 28, 2011 /
 
Üdv! Csak 50-60ml-re lenne szükségem.
(#) bbb hozzászólása Dec 28, 2011 /
 
Sziasztok!

60 eres fóliakábelhez hol lehetne csatlakozót venni? A szokásos listákat már megnéztem (lomex, ret, incomp, hqelektronik, mscbudapest, ...), de csak kissebbet találtam, ami nem elég.

Ilyet találtam valami francia oldalon horror áron...
Bővebben: Link
(#) fakóló hozzászólása Dec 29, 2011 /
 
Sziasztok!
Tudja valaki hol vásárolhatok 29f200bb, 29f800bt, psop44-ben, illetve 28f512 plcc32 epromot
(#) gizmo20 hozzászólása Dec 30, 2011 /
 
hello

most reggeltem az oldalon,nemnagyon ismerem még a szabályokat lehet nem jó helyen teszem fel a kérdésemet,ezért elnézést,de megpróbálom.
a lényeg az hogy lenne egy technics sadx 750-es házimozi erősítőm,és sajnos tönkrement benne egy nais ala2f24 típusú dupla kontaktos relé,átböngésztem magyarországi forgalmazókat is és egyiknél se találtam megfelelőt,főleg a lábkiosztással volt gondom,esetleg akinek lenne otthol ilyen típusú vagy hasonló reléje attól megvennén,árban biztos megeggyezünk,képet mellékeltem,köszönöm előre is.

663410215.jpg
    
(#) Moderátor hozzászólása gizmo20 hozzászólására (») Dec 30, 2011
 
Így szemre az OMRON-okkal azonos a külseje, persze a méreteket tudni kellene hozzá.
(Kérlek, hogy a nagybetűket ne felejtsd el a mondatok elejéről! Egyébként meg a hirdetéseknek nem a fórum a helye, hanem az apróhirdetési rovat...)
(#) gizmo20 válasza (») Dec 30, 2011 /
 
Sokfajtát megnéztem már csak a lábkiosztás nem felel meg a behúzótekercs és a hozzá legközelebb eső nyitott érintkező között van 15mm,sok típusnál 20mm ez a gondom vele.Amúgy az egyik moderátor helyezte át a kommentemet,mert ahova írtam ott se volt jó.
(#) Frankye válasza gizmo20 hozzászólására (») Dec 30, 2011 /
 
Tudom, hogy egy modi helyezte ide, látom. Csak jeleztem, hogy a fórumban nincs helye a hirdetésnek.
A méretet - sajnos - nem tudtam, így azért nehezebb a dolog.
(#) bodgabo hozzászólása Dec 31, 2011 /
 
Sziasztok!
Dunkermotoren GR 63x25 típusú DC motorba keresek szénkefét. 5x8mm-es, kb 10mm hosszú, és fényes, grafitos bronz színű.
Háztartási gépalkatrészekkel foglalkozó oldalakon találtam ilyen méretűt, de nem vagyok meggyőződve róla, hogy azok a "tiszta" szén kefék (fekete színűek) jók-e az én motorjaimba. Fontos lenne a tartós, megbízható üzemelés.
Következő: »»   173 / 434
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
XDT.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem