Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » HESTORE.hu
 
Témaindító: Topi, idő: Máj 8, 2009
HESTORE elektronikai alkatrész kis- és nagykereskedelem - Elérhetőségek

Ez a fórum a HESTORE.hu alkatrész áruház műszaki, webes és beszerzési kérdéseire jött létre, nem hivatalos kapcsolatfelvételi lehetőségként kötetlen formában. HESTORE-os ügyintézők fel-fel néznek ide szabadidejükben is, de hivatalos ügyfélszolgálati és rendelésekkel kapcsolatos kérdésekkel továbbra is ügyfélszolgálat keresendő.

Ügyfélszolgálat: info@hestore.hu (+36 1 783 3436)
Lapozás: OK   125 / 172
(#) don_peter válasza Tocska hozzászólására (») Júl 1, 2015 /
 
Köszi, igen tudom, hogy kicsit már aktualitását vesztették már.
Keresek alternatív forrásokat, gondoltam megkérdezem..
(#) szucsistvan123 hozzászólása Júl 1, 2015 /
 
Helló!
Rendeltem egy pár alkatrészt, és online kártyával fizettem. A postai szállítást választottam, de nem kaptam számot, úgyhogy nem tudom nyomon követni. Kb hány nap míg megérkezik?
Köszi.
(#) Topi válasza szucsistvan123 hozzászólására (») Júl 1, 2015 / 1
 
A rendelési visszaigazolásban lévő rendelési számmal keresd az ügyfélszolgálatot, mindenben készséggel segíteni fognak, minden könyvelt küldeményként került feladásra.

Az ügyfélszolgálat ezen fórum keretein belül adatvédelmi okokból semmilyen rendeléssel kapcsolatos információt nem fog tudni adni, de telefonon / személyesen / e-mailben bármikor.
A hozzászólás módosítva: Júl 1, 2015
(#) szucsistvan123 válasza Topi hozzászólására (») Júl 1, 2015 /
 
Rendben! Köszönöm!
(#) Müszi hozzászólása Júl 7, 2015 /
 
Sziasztok !

Milyen áron tudtok beszerezni IRS2004 tipusú FET meghajtót DIP tokozásban ?
(#) Tocska válasza Müszi hozzászólására (») Júl 7, 2015 /
 
(#) q765 hozzászólása Júl 8, 2015 /
 
Sziasztok!
Az imént telefonáltam UT-90A műszer után, mert a múltkor szóltatok, hogy rendelés előtt egyeztessek.
Az oldalon 20 darab felett van elérhető mennyiségben, telefonon viszont nemláttak bennt egyetsem.
Töröm a fejem, mivel szombaton mennék pestre, a maradék két nap viszont áttudnák nekem venni személyesen. Hogyan tudom meg, hogy melyik műszer elérhető nálatok? Aztmondta a hölgy, ha van készleten, egy nap alatt ottvan náluk. Telefonba nemszeretnék felsorolni több típust.
Mondjuk EZ?
A hozzászólás módosítva: Júl 8, 2015
(#) HESTORE válasza q765 hozzászólására (») Júl 9, 2015 /
 
Szia!

Az UT-61A multiméter is gyorsan fogyó, de még van készleten több darab is. Külön lefoglalást nem tud az ügyfélszolgálat fogadni, a legegyszerűbb egy rendelést leadni rá, azzal lefoglalásra kerül a raktárban a tétel automatikusan.
(#) Müszi hozzászólása Júl 10, 2015 /
 
Sziasztok !

Hamarosan szükségem lenne IRS2011 IC-re, DIP tokozásban. Mennyiért tudnátok beszerezni ?
(#) teszti hozzászólása Júl 10, 2015 /
 
Üdv!

Kapható nálatok rizsszem izzó?
(#) teszti válasza (Felhasználó 13571) hozzászólására (») Júl 10, 2015 /
 
Oh, szuper, köszi!
(#) zenetom hozzászólása Júl 10, 2015 / 1
 
Hali!
Bár nem sűrűn rendelek a HEStore-tól, de most rendeltem, és személyesen mentem érte. Egészen gyorsan le is zajlott a dolog, ezért köszönet is. Node most nem ezért akartam írni, hanem hogy rendkívül csinos (visszafogottan fogalmazva) kishölgy volt a pult mögött..
(#) Tocska válasza Müszi hozzászólására (») Júl 10, 2015 /
 
A helyedben nem nagyon terveznék rá, elég macerás, ráadásul 1500 feletti ára lenne.
(#) Müszi válasza Tocska hozzászólására (») Júl 12, 2015 /
 
Nagyon szépen köszönöm, hogy utánanéztél !
(#) kocsgab002 hozzászólása Júl 13, 2015 /
 
Sziasztok.
56nF/400V fólia kondit be tudtok szerezni?
Köszönöm.
(#) kocsgab002 válasza kocsgab002 hozzászólására (») Júl 13, 2015 /
 
Illetve SF68G Diódát be tudnátok szerezni?
Köszönöm.
(#) gernerakos hozzászólása Júl 14, 2015 /
 
Sziasztok!
Nézelődés közben észrevettem, hogy a kiteknél a nem szerelt és a szerelt kit egymást helyettesíti. Tehát a nem szerelt kitet a szerelt társa helyettesíti, és fordítva. Ez direkt van így?
(#) Tocska válasza gernerakos hozzászólására (») Júl 14, 2015 /
 
Igen, direkt. Ha nem a maga a megépítés a lényeg, akkor triviálisan helyettesítik egymást. Mivel külön cikkszámon futnak, a raktárkészletük is különbözik. Vagy van ezzel valami bibi?
(#) gernerakos válasza Tocska hozzászólására (») Júl 14, 2015 /
 
Semmi gond sincs, csak érdeklődtem.
(#) Tocska válasza kocsgab002 hozzászólására (») Júl 14, 2015 /
 
Az 56nF már nem nagyon járatos érték, esetleg nem rakható össze (22+33) -ként?
Úgy már lenne rá lehetőség. Milyen raszterre gondoltál?
(#) teszti hozzászólása Júl 14, 2015 /
 
Szia!

Ilyet vagy ehhez hasonlót be tudtok szerezni?
(#) kocsgab002 válasza Tocska hozzászólására (») Júl 14, 2015 /
 
10,16mm (4 raszter) lenne a furat távolság. Sajnos meglévő nyákba kellene nekem. Nem is létezik már ilyen érték?
(#) Tocska válasza kocsgab002 hozzászólására (») Júl 15, 2015 /
 
Az európai beszerzéseik mostanában már inkább metrikus egységben számolnak (RM5, RM7,5, RM10, stb). Az egy jó kérdés, hogy ezek valóban takkra annyiak-e vagy csak kerekítve adják meg a colos tutit. Tapasztalat szerint az a tized milli már nem oszt, nem szoroz. 56n-t én friss áruban nem látok, elfekvőben még létezhet valahol.
Szaktársak! Rajta, rajta, segítsünk a bajba jutotton!
(#) kocsgab002 válasza Tocska hozzászólására (») Júl 15, 2015 /
 
Nagyon szépen köszönöm a segítséget, _vl_ kolléga a segítségemre sietett, és megírta, hogy ITT még lehet kapni, megrendelésre. Köszönöm még egyszer.
(#) q765 hozzászólása Júl 15, 2015 /
 
Sziasztok!

Erről a vezetékről kérdeznék.
Mekkora feszültségre javasoljátok? 500V ra kellene nekem. Láttam van nálatok külön sortiment szinenként ilyen típusból, csak vékonyabb. Amire szükségem volna az "6" szín, 0,20 -0,25mm2 keresztmetszettel, tömör réz. 15-20 méter mindegyikből. Ugyanilyet szövetfonattal betudtok szerezni?
Köszönöm előre is. : )
(#) Tocska válasza q765 hozzászólására (») Júl 15, 2015 /
 
Több probléma is van:
1, a linkelt vezeték NEM erősáramú
2, 0,25-ös méret sincs vagy 0,14 vagy 0,35
3, a merev vezetékektől "borsódzik a hátunk", nem szívesen tartanánk.
Ilyen "speciális" igényekre vannak kifejezetten vezetékekkel/kábelekkel foglalkozó cégek.
(#) q765 válasza Tocska hozzászólására (») Júl 15, 2015 /
 
'Mögpróbáltam.. : )
(#) HESTORE hozzászólása Júl 17, 2015 / 1
 
Sziasztok!

Örömmel tudatjuk, hogy a Hestore.hu alkatrész webáruház ügyfélszolgálata bővülés okán elköltözött! A rendeléseket ezentúl a 1163 Budapest, Cziráki u. 26-32. EMG Ipari Park (Főépület, földszint, főbejárat mellett balra) vehetitek át! Ügyfélszolgálatosaink továbbra is készséggel állnak rendelkezésre telefonon és e-mailben egyaránt.

Tömegközlekedéssel az Örs vezér teréről kb. 5 perc alatt juthattok el hozzánk, az autóval érkezőknek pedig külön jó hírrel szolgálhatunk: nem kell többé parkolóhelyet "vadászni", mivel az Iparterületen belül és környékén is kényelmesen meg lehet állni, akár tehergépjárművel is!

Bővebb információt, térképet és a nyitvatartást honlapunkon megtaláljátok:
http://www.hestore.hu/
(#) Bakman hozzászólása Júl 20, 2015 /
 
Sziasztok!

AX-8450: kicsit hiányos a leírása.
(#) Swindler válasza Bakman hozzászólására (») Júl 22, 2015 /
 
Köszönjük szíves észrevételét. Az adatlapot kiegészítettük.
Következő: »»   125 / 172
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
XDT.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem