Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Kapcsolási rajzot keresek
 
Témaindító: Kallai Csaba, idő: Márc 11, 2006
Témakörök:
Lapozás: OK   112 / 375
(#) larky hozzászólása Feb 28, 2010 /
 
Sziasztok!

Éjszakai horgászathoz (bója) keresek egy nagyon egyszerű ledes villogó kapcsolási rajzot.
A lényeg hogy 2db AAA ceruzaelemről működjön, beleférjen egy bermanncsőbe és ne kelljen rá semmilyen kapcsoló.
Előre is köszönöm!
(#) gabi20 válasza larky hozzászólására (») Feb 28, 2010 /
 
Én valami ilyesmire gondoltam (kép) .Ennél egyszerűbb talán már nincs is...

kapcs.JPG
    
(#) IMi válasza gabi20 hozzászólására (») Feb 28, 2010 /
 
Hello!
Esetleg ez még egyszerűbb : Bővebben: Link
(#) melcher hozzászólása Feb 28, 2010 /
 
Üdv mindenkinek!
Szeretnék egy olyan jelerősítőt építeni, amelynek a bemenetébe a lemezjátszó jelét kötöm, ami kb 3mV, és ezt a kapcsolás felerősíti, hogy a keverőm AUX bemenetére, vagy valaminek a Line bemenetére tudjam kötni. Ilyen kapcsolást keresnék, ha valaki feltenné, megköszönném.
Előre is köszönöm.
(#) tiggersoft válasza melcher hozzászólására (») Feb 28, 2010 /
 
RIAA korrektorként keress rá...több ezer közül választhatsz!
(#) melcher válasza tiggersoft hozzászólására (») Feb 28, 2010 /
 
Köszi a gyors választ!
(#) tiggersoft válasza melcher hozzászólására (») Feb 28, 2010 /
 
Sőt itt is van ilyen téma...riaa
(#) picur1977 hozzászólása Feb 28, 2010 / 1
 
Sziasztok! Tudna valaki simson gyujtáskapcsolórol, részletes bekötési rajzot küldeni.?
(#) Peti.Janka válasza picur1977 hozzászólására (») Márc 1, 2010 /
 
Szia! Bővebb link Ha ez nem pont az akkor szocimotoros.hu/szakirodalom sok szimós kapcsrajzuk van.
(#) djgabi_8 hozzászólása Márc 2, 2010 /
 
Helló
Tud valaki 14.4V-os NiCd akumulátorhoz töltőt amiben van tultöltés védelem is?
(#) kristikoma hozzászólása Márc 3, 2010 /
 
Sziasztok!
Egy ismerősömnek van 2 db BRG MAROS D rádiója, melyből hiányozn(ak) a kvarc(ok), és modulok. Milyen frekvencián működnek ezek az ex. rendőrségi adó-vevők? Kapcsolási rajzot, ha valaki tud, kérem küldje el! Ezúton is köszönöm!
(#) StMiklos válasza kristikoma hozzászólására (») Márc 3, 2010 /
 
Szevasz!
Jellemzően 160MHz környékén..
Rádiótechnika úgy 10-12 évvel ezelőtti valamelyik számában benne van, de nem tudom melyikben.
Üdv: StMiklos
(#) kristikoma hozzászólása Márc 3, 2010 /
 
Köszi!
Kíváncsi vagyok, hogy megvannak-e azok a lapok, mert a gugli nem adott kapcs. rajzot
(#) StMiklos válasza kristikoma hozzászólására (») Márc 3, 2010 /
 
Szevasz!
Én se találtam, pedig abban az áthangolás is le van írva, kérdés, mire akarod használni? Azért az nem "toki-voki".
Még talán kvarcom is van hozzá.. /nem rendőrbe/
Üdv: StMiklos
(#) Sebi válasza StMiklos hozzászólására (») Márc 4, 2010 /
 
Pedig megvan az...
Össze is állítottam a sorozatot, még éppen idefér.
A komplett eredeti gépkönyv 42 mega.

Maros D.pdf
    
(#) kristikoma válasza Sebi hozzászólására (») Márc 4, 2010 /
 
Köszönöm, ezt bisztos tudjuk ismerősömmel használni!
(#) 187BodyGuard hozzászólása Márc 4, 2010 /
 
Sziasztok! Azért nyitottam ezt a témát, mert keresem ennek a bizonyos Marshall MG15-ös erősítőnek a rajzát, Gugli barátom nem találta, pedig kismillió oldalt átnéztem vele. Ha valaki véletlenül megtudja szerezni nagyon örülnék neki!
(#) goldscorpio07 hozzászólása Márc 5, 2010 /
 
Sziasztok.
Tudom egyszer már írtam de még egyszer megpróbálok segítséget kérni.
Van egy sony str-vx2l erősítőm.
Végfokos volt (stk 463),már kétszer javítottam a gyereknek,hiába mondtam neki hogy szedett vedett hangfalakkal ne használja,mindig megölte az ic-t.
Na most itt van megint már nekem adta,én megvettem bele az stk 465-öt,na de észrevettem hogy már valaki más buherált a végfokmodulon,főleg az ellenállásokat variálta ahogy elnézem egyet kettőt,amik most melegszenek is.
A helyzet a következő,szól az erősítő bal oldala,bivaly erőteljes basszushangok,azonban a bal oldal magasai néha sisteregnek és erőteljesen hiányzik a mély a jobb oldalról.
Kapcsolási rajzot én sehol se találok ehhez a típushoz,pedig jó kis erősítő lenne,a többi részét már rendbe raktam Ha valaki ismeri ezt a típust és volna valamiféle rajza,vagy ha volna valakinek ilyen erősítője,ossza már meg velem annak a modulnak az alkatrészlistáját ahol a végfokozat kap helyet.
Bármiféle segítséget elfogadok és előre is köszönöm!
Üdv,Ati.
(#) zolika60 válasza goldscorpio07 hozzászólására (») Márc 5, 2010 /
 
Miért nem indulsz ki a 463 adatlapjából? Kugli barátunk számtalan találatot ad rá. Itt van példának 1:Bővebben: Link [OFF]Szerk.: Ahogy látom a linken csak a kereső jelenik meg, de ha ide beírod a típus számot jön a PDF.
(#) szbalint25 hozzászólása Márc 5, 2010 /
 
Sziasztok!!!

Egy az LM3914-es IC-vel felépített hőmérőnek a kapcsrajzát kersem, de úgy hogy a max mérhető érték olyan 100-120°C legyen. Autóba a víz hőmérsékletét szeretném mérni vel

Köszi előre is!
(#) djgabi_8 hozzászólása Márc 5, 2010 /
 
helló
Tudvalaki segíteni IR PCB SBX1610-52 vevő kapcsolási rajz ban, ami egy mágnes kapcsolót működtet?
(#) granpa hozzászólása Márc 5, 2010 /
 
Szevasztok!
Beírtam valahová nemrég a kérésemet, de szerintem nem jutott el ebbe a topicba. A TESLA NZC 143 gramafonnak keresem a kapcsolási rajzát. Hibajelenség:bal oldal süket, jobb o. erősen zúg (brumm), hang semmi.
Ha valaki megtalálta, sőt válaszolt, nagyon kérem a kegyes elnézését, de még kezdő vagyok itt. Granpa
(#) mp3maker válasza granpa hozzászólására (») Márc 5, 2010 /
 
Itt tetted fel a kérdést.(és itt a válasz is)Bővebben: Link
(#) klemo86 hozzászólása Márc 5, 2010 /
 
Egy 230-as áramkondícionálóhoz kellene kapcsolási rajz, valaki tudna valahonnan szerezni nekem? Előre is köszi!
(#) picur1977 hozzászólása Márc 5, 2010 /
 
Sziasztok! Tudna valaki Einhell I.S.G. 1000-es INVERTERES hegeszőről, kapcsolási rajzot küldeni...!? Előre is köszönöm.!
(#) Sebi válasza klemo86 hozzászólására (») Márc 5, 2010 /
 
No de melyikhez?

Talán ez?
(#) klemo86 válasza Sebi hozzászólására (») Márc 5, 2010 /
 
Valami Furmanra gondoltam, pl erre, persze nem feltétlen kell ez a típus, tudásra valami hasonló kellene… (100000Ft elég sok érte, és jó volna egyet építeni - kíváncsi is vagyok, mi kerül benne ennyibe)
(#) NagyKrisz válasza 187BodyGuard hozzászólására (») Márc 6, 2010 /
 
Tessék ezt találtam neked. Marshall MG15DFX. Remélem segít.
(#) tibibubu hozzászólása Márc 6, 2010 /
 
Sziasztok ezt keresem:
LENCO R50 AM-FM Stereo Receiver Kapcsolási rajz
Előre is köszönöm a segítséget.
Addig is (Tangerine Dream)
(#) Syn7h37ic hozzászólása Márc 6, 2010 /
 
Sziasztok.
Egy JVC KS-F350F autórádió rajzát keresem.
Következő: »»   112 / 375
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
XDT.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem