Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » NYÁK-lap készítés kérdések
A témában nincs helye a nem szakmai indíttatású vitáknak, ezért a szabályszegést elkövetők azonnali figyelmeztetés nélküli kitiltásban, vagy némításban részesülnek. Ugyan így járunk el azokkal szemben, akik "blog"-nak nézik a fórumot. Ezt mindenki tartsa szem előtt!
Lapozás: OK   475 / 1385
(#) gtk hozzászólása Júl 9, 2010 /
 
Sziasztok ! Oxidos NYAKot mivel lehet konnyeden letisztitani? Probaltam mar ipari szesszel, meg mososzerrel - ez a sima panelon bevalik amugy, csak most eppen beepitett panelrol van szo.
Ha jol emlekszem a kensav jol tisztitja, de arra mar nem emlekszem hogy milyen utohatasai vannak, hogy viselkedik a NYAK utanna.
(#) FlashJimmy válasza gulasoft hozzászólására (») Júl 9, 2010 /
 
És hány darab UV ledet használsz? Hogy oldottad meg a teljes felület levilágítását? Milyen nagy felületet tudsz vele levilágitani?
(#) Zoli_bácsi válasza peter1995 hozzászólására (») Júl 11, 2010 /
 
Hát, bocsi, de ezzel nincs mit dicsekedni. Én is elkezdtem anno, de ilyen munkával még nem dicsekedtem.
(#) gulasoft válasza FlashJimmy hozzászólására (») Júl 11, 2010 /
 
3 uw leddel fél a4-et, kb 20 cm-ről.
(#) mate_x válasza gtk hozzászólására (») Júl 11, 2010 /
 
Szia!

Egy kis csiszolópapír csodákra képes...

Üdv.: mate_x
(#) FlashJimmy válasza gulasoft hozzászólására (») Júl 12, 2010 /
 
És azt mozgatod rajta, valami mechanizmussal, vagy csak felette van és világít rá? Mert láttam itt valami léptetőmotoros projektet, de nekem ilyenek nem kellenek.
Ha a fénycső nem lesz jó, akkor veszek egy pár UV ledet, az ára csak nem öl meg. Még valamit, csak klasszikus UV ledeket használsz, vagy azt a spécit, nem jut eszembe a neve.
(#) gulasoft válasza FlashJimmy hozzászólására (») Júl 12, 2010 / 1
 
A spéci uv cree ledet, a simából rahatsz bele jó sokat, ebből meg 3 elég. Ütős fénye van.
(#) iTrack hozzászólása Júl 12, 2010 /
 
Sziasztok kis segítséget kérnék.
Lézerprinterrel szerettem volna nyákot "csinálni" (fóliatervet nyomtatni)...
Vettem Pantonban fényes műnyomópapírt, 150grammosat, a nyomtató az egy okiB3400ás.
Csakhogy a műnyomópapír felhólyagosodik és elakad a nyomtatóba... szóval valami nem stimmel.
Mi lehet a gond?
Kissebb súlyú papír kellene? vagy nem a fényes? mondjuk ezt nem hiszem de hátha okosabbak vagytok...

Előre is köszi a segítséget!!!
(#) luxmanpower hozzászólása Júl 12, 2010 /
 
Nekem szintén pantonos van, 90g-os fényes, és azzal tökéletesen működik a gyártás. Csak sajna azt hiszem olyat már nem forgalmaznak. Nekem is azért van mert rendeltem párat. Szerintem próbáld meg vékonyabbal. Én ennek már próbaképp 400C-ot is adtam hőlégfúvóval de csak bebarnult
(#) pittosi hozzászólása Júl 12, 2010 /
 
A vastag fajta őn tapados tapéta hátulja . Az tőkéletes.
(#) elektromos válasza iTrack hozzászólására (») Júl 12, 2010 /
 
Szia!
OKI nyomtatóm van nekem is, de a B2200-as. Nekem csak a 120mg-os matt műnyomó jött be, a fényesek egyik sem vált be. A nyomtatónál állítsd írásvetítő fólia nyomtatásra, és úgy is próbálj meg nyomtatni.
Azt hiszem az én nyomtatóm csak 130mg-osat tud max. lekezelni, de szerintem a tied is.
(#) roland0327 hozzászólása Júl 17, 2010 /
 
Sziasztok.
Eddig nem volt gondom ilyennel de most már nem bírom kiküszöbölni a hibát.Mit csináljak, hogy ne legyen cakkos a nyomtatásom? Már annyi mindent próbáltam.
Üdv.
(#) elektrorudi válasza luxmanpower hozzászólására (») Júl 17, 2010 /
 
Két hete vettem a Thököli úton 90grammosat...
(#) pittosi válasza roland0327 hozzászólására (») Júl 17, 2010 /
 
A csikos nyomtatás ,fogytán a patron .Ez a tünete.
(#) roland0327 válasza pittosi hozzászólására (») Júl 17, 2010 /
 
Félre értettél.. A vezető sávok szélei cakkosak.
(#) szabi83 válasza pittosi hozzászólására (») Júl 17, 2010 /
 
Nem csíkos, hanem cakkos.

Egy HP lézernyomtató a megoldás
:hide: .
(#) roland0327 válasza szabi83 hozzászólására (») Júl 17, 2010 /
 
Az lehet! De nekem az EPSON EPL5800-al kell beérnem mert nincs pénzem újra.
(#) pittosi válasza szabi83 hozzászólására (») Júl 17, 2010 /
 
Nekem samsung ML-1640
És szépen nyomtat .
Az egyenes az egyenes , horizotba is meg vertikálissan is .
(#) roland0327 válasza pittosi hozzászólására (») Júl 17, 2010 /
 
Itt nem a nyomtatóban van a hiba. Hanem a konvertálásban. Csak már semmi nem jut eszembe, hogy hogy kellene ezt kiküszöbölni.
(#) slogan válasza roland0327 hozzászólására (») Júl 17, 2010 /
 
Mutass képeket !
(#) gydanee válasza slogan hozzászólására (») Júl 17, 2010 /
 
Szerintem valami hasonló lehet mint ez: Bővebben: Link
(#) roland0327 válasza gydanee hozzászólására (») Júl 17, 2010 /
 
Jól mondod. Ugyan ez a probléma.
(#) pittosi válasza roland0327 hozzászólására (») Júl 17, 2010 /
 
Én a Sprnt: Layout 4.0 Hun
progit használom ha kell át tudom küldeni
(#) roland0327 válasza pittosi hozzászólására (») Júl 17, 2010 /
 
Akkor most bővebben, mert látom még nem érted
Szóval... Ha kétoldalas panelt csinálok úgy szoktam, hogy kiexportálom mindkét oldalt és pl. a Office Wolrd-ben egymás mellé teszem. Ez azért kell, hogy a két terv egyszerre nyúljon és szépen lehessen pozícionálni. Na és itt jön képbe a hiba mert ha ki exportálom akkor olyan cikk-cakkos lesz a vezetősáv széle mint amit gydanee mutatott az imént. Szóval azt akarom elérni, hogy ne legyen cakkos. De nem tudom hogy ezért írtam ide.
(#) patexati hozzászólása Júl 17, 2010 /
 
Nyomtassatok egy tesztet SprintLayout 5-el készített vonalakkal közvetlen a programból! Ha az cakkos akkor a nyomtató vagy a driver a rossz!
(#) roland0327 válasza patexati hozzászólására (») Júl 17, 2010 /
 
Ha közvetlen a progiból nyomtatok ilyennel nincs gond. Csak ha kiexportálom BMP, PNG, TIFF vagy bármilyen formátumba, akkor csinálja ezt.
(#) Attila86 válasza gydanee hozzászólására (») Júl 17, 2010 /
 
Igen, nekem is voltak ilyen gondjaim de megoldottam:
Bővebben: KÉP
(#) roland0327 válasza Attila86 hozzászólására (») Júl 17, 2010 /
 
Hogyan tudtad megoldani?
(#) Attila86 válasza roland0327 hozzászólására (») Júl 17, 2010 /
 
Úgy emlékszem már leírtam egyszer.
(#) roland0327 válasza Attila86 hozzászólására (») Júl 17, 2010 /
 
Segítenél megtalálni? Kerestem de nem igazán találtam használható dolgot. Amit te leírtál azt meg egyáltalán nem találtam.
Következő: »»   475 / 1385
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
XDT.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem