Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » [OFF] Pihenő pákások témája - Elektronika, és politikamentes topik
Lapozás: OK   1409 / 3579
(#) Action2K hozzászólása Okt 28, 2010 /
 
Ezennel megnyitom a mai OFF-ot. Szép, napsütéses, fagyos reggelre ébredtünk itt minálunk. Nálatok? Laknak-e állatok? Ja bocs az egy másik mese.
Az időjósok nagy telet jósolnak idénre, meg öt évnyi havat.
(#) Ricsi89 válasza Action2K hozzászólására (») Okt 28, 2010 /
 
Itt, kinézve az ablakon süt a nap, bár biztos hideg van kint. Ha nem fúj a szél, akkor talán lehet még jó idő is ebből, de ha olyan rossz szeles idő van, mint tegnap, akkor meg lehet fagyni. tegnap is jó idő lett volna, ha a szél nem fúj.
(#) Action2K válasza (Felhasználó 13571) hozzászólására (») Okt 28, 2010 /
 
Szerintem IT szemszögből nézik a dolgot. Ugyanis ha egy PC túlmelegszik s megáll, azt mondják, lefagyott. Ebből kiindulva, ha valami túlhűl, azt kell mondani, hogy felmelegszik. Különben is, ha valami felolvad (sarki jegek) akkor az hőt von el a környezetétől. Ezért lesz nálunk is hideg. Vagy csak egyszerűen arról van szó, hogy a Föld soron következő pólusváltása elkezdődött, s ideiglenesen, kis időre (mint a törökök) mi leszünk az északi sark.
(#) mineral válasza Action2K hozzászólására (») Okt 28, 2010 /
 
Szóval az volt az a nagy nyikorgás. Megnyíltak az off rozsdás kapui. Hajnal négykor ébredtem akkor napsütés még nemigen volt viszont fagy az igen. Kerti csapom nagyon szereti az ilyen reggeleket. El kellene már zárnom de nagy macera. Az elzáró csap a kád alatt van. Van kis ablak , hogy benyúljak de az alapos tervezés miatt pont a kád falazatában esett a szerelvény. Elég macerás elzárni.
Állatok? A szomszédaim de ezt most hagyjuk. A madarak viszont nagyon hiányoznak. De még jó , hogy vannak Cyber madarak akik dalolnak.
Sem a hideg tél sem az öt évnyi hó nem hiányzik nekem. Szerintem sokan vagyunk ezzel így.
(#) Action2K válasza mineral hozzászólására (») Okt 28, 2010 /
 
Madárrádió Mondjuk a nagyvárosi embereknek jó lehet, hisz ott max a galambok, meg a verebek élnek, de énekesmadarakat nem hallhat.
Viszont ennek ötletén én meg indítok egy Urban Radio-t (város rádió). Nem is nehéz, csak kiteszem a mikrofont a teraszra, és már élvezheti a sok vidéki, hogy milyen is az, amikor egyszerre három busz áll be az ablak alá, meg a forgalmas kereszteződésben csikorgó kerekes repülőrajttal indulnak bele a forgalomba, a vadmotorosok meg 120-al, vagy egy kerekezve repesztenek át a zebrán. Majd az ilyen, vagy ehhez hasonló attrakciók miatt kivonuló hatósági és életvédelmi járművek szirénázását s ehhez társuló kutyák vonyításait hallhatjuk. Ugye milyen jó műsor lenne?
(#) mineral válasza Action2K hozzászólására (») Okt 28, 2010 /
 
Urbán rádió! Ez hatalmas ötlet. csattog a villamos, kukásautó megáll elindul 5 méterenként, Mentő szirénázás 3 percenként, Autó riasztó stb. Egy ügyes programozó szerintem hamar tudna írni egy progit ami véletlen időben véletlen wav fájlokat játszana. Esetleg több csatornán keverve őket.
(#) Action2K válasza mineral hozzászólására (») Okt 28, 2010 /
 
Idézet:
„Egy ügyes programozó”
Assz'em az lennék vagy mi? Urban Radio
(#) mineral válasza Action2K hozzászólására (») Okt 28, 2010 /
 
Csak egy szakadt szmájli! Gyors volt voltál! De azért lehetne finomítani rajta. Pl. véletlenszerű lejátszás. Több hang. Pl. légkalapács.
S ha már ilyen profi vagy akkor csinálj olyan opciót , hogy hol hallod a város zajt. Pl ha irodában akkor billentyűzet+telefon csörgés. Ha étteremben akkor kés, villa zörgés egy kis csámcsogással. Boltban akkor pénztárgép csipogás stb. Ha taxiban ülsz akkor halk cb rádió +star fm
(#) Action2K válasza mineral hozzászólására (») Okt 28, 2010 /
 
Kapott egy kis "csicsát" is. A többit majd a folytatásban.
(#) Action2K válasza mineral hozzászólására (») Okt 28, 2010 /
 
Megvan az Urban Radio első virtuális bemondója, Mis Action. A bájos hangja az Intro-ban hallgatható meg.
(#) Action2K válasza (Felhasználó 13571) hozzászólására (») Okt 28, 2010 /
 
Olyan 15 mp után van. Amúgy a hangfalaid is bekapcsoltad? Esetleg egy átmeneti tárolótörlés segíthet (C-Cleaner).
(#) zenetom hozzászólása Okt 28, 2010 /
 
Hali!
Ami kintvan a MÁV honlapján menetrend, illetve ha keresünk és kiírja menetdíjat, InterCity-nél az árban bennevan a pótjegy is?
(#) Ricsi89 válasza zenetom hozzászólására (») Okt 28, 2010 /
 
Én úgy emlékszem, hogy benne van az is. Egy bő éve mentem utoljára IC-vel, és akkor is kinéztem előtte az árat innen és ha jól emlékszem, akkor megegyezett a pénztárnál fizetett összeggel.
(#) _ampervadasz_ válasza Action2K hozzászólására (») Okt 28, 2010 /
 
Sziasztok. jelentkezek késve, mert nálam olajozva vannak az off kapui, így nem halottam semmit.

Látom beindul valamiféle rádió? Legyen akkor a neve: Akció Telereláció Városi Rádió, az az ATVR.

Készítettem is egy logót. Ezt majd leszámoljuk a gázsiból

_atvr_.png
    
(#) szamóca válasza _ampervadasz_ hozzászólására (») Okt 28, 2010 /
 
Látok ott egy EM83-as szívfájdítót is.
(#) _ampervadasz_ válasza szamóca hozzászólására (») Okt 28, 2010 /
 
Jól látod.
(#) szamóca hozzászólása Okt 28, 2010 /
 
Hökkenet!
"2008-ban egy 14 és egy 15 éves holland fiú többszöri verés, és késsel való fenyegetés révén arra kényszerítette 13 éves társukat, hogy átadja számukra a RuneScape nevű online szerepjátékban használt virtuális tárgyait. A fiatal sértett feljelentést tett a leeuwardeni rendőrségen, a két tolvajt elfogták és bíróság elé állították. Mivel a holland büntető-törvénykönyv nem tesz különbséget a valós és a virtuális javak eltulajdonítása között, ezért a kerületi bíróság a két kamaszt 200, illetve 160 órányi közmunkára ítélte."
(#) zenetom válasza Ricsi89 hozzászólására (») Okt 28, 2010 /
 
Köszi a választ!
(#) szamóca hozzászólása Okt 28, 2010 /
 
Hogy lehet leszedni egy micro SD kártyáról azokat az esküvői képeket, amiket formatálás nélkül készítettem rájuk? Kártyahibára panaszkodik a gép.
(#) Frankye válasza szamóca hozzászólására (») Okt 28, 2010 /
 
Ha van kártya-olvasód, akkor tedd be abba, úgy próbáld. Ha nincs, ugorj át, nekem van, megnézzük, mit tehetünk. Vagy ha ráér, akkor holnap járok arra estefelé, beugrok, elhozom, azután meg visszaviszem valamikor a jövő héten.
(#) szamóca válasza Frankye hozzászólására (») Okt 28, 2010 /
 
Próbálta a vőlegény, ill ifj. férj ezt a módszert, de nem vált be sajnos.
(#) _ampervadasz_ válasza (Felhasználó 15355) hozzászólására (») Okt 28, 2010 /
 
Biztos pislogtál és félre olvastad. Nézd meg még egyszer.
(#) szamóca válasza (Felhasználó 15355) hozzászólására (») Okt 28, 2010 /
 
Köszi a linket, majd próbálom.
(#) _ampervadasz_ válasza szamóca hozzászólására (») Okt 28, 2010 /
 
Próbáld meg, ha a gép nem olvassa az SD kártyát, hogy berakod a fényképező gépbe, és úgy csatlakoztatod a géphez. Ha így se lenne jó, akkor helyezz át annyi képet a belső memóriájába a gépnek amennyit csak tudsz, majd vedd ki a kártyát gépből, és csak a fényképezőgépet csatlakoztasd fel, majd áthelyezéssel másold át a képeket gépre. Ezt addig kell ismételgetni, ameddig az összes kép át nem került a számítógépre.
Pepecs munka, viszont eredményre vezethet.
(#) szamóca válasza _ampervadasz_ hozzászólására (») Okt 28, 2010 /
 
Feltéve ha beenged a menüjébe.... Mert hogy azzal van a baj.
(#) szamóca válasza (Felhasználó 15355) hozzászólására (») Okt 28, 2010 /
 
Én még nem prószáltam, de majd fogom. :yes:
Addig is inkább ezt hallgatom.
(#) zolika60 válasza (Felhasználó 15355) hozzászólására (») Okt 28, 2010 / 1
 
Végső esetben meg kell ismételni az esküvőt Nem nagy dolog. :hide:
(#) szamóca válasza zolika60 hozzászólására (») Okt 28, 2010 /
 
Tiszta Maty, meg Amp! Egy húron pendültök.
(#) zolika60 válasza szamóca hozzászólására (») Okt 28, 2010 /
 
No majd mindjárt jól kikérik maguknak.
(#) szabi83 hozzászólása Okt 28, 2010 /
 
Egy oldal a férfiaknak....a főzni nem tudó férfiaknak.... is.

Vita ne legyen belőle, van ilyen, csak nem valljuk be
Következő: »»   1409 / 3579
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
XDT.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem