Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » [OFF] Pihenő pákások témája - Elektronika, és politikamentes topik
Lapozás: OK   1411 / 3579
(#) Gafly válasza szamóca hozzászólására (») Okt 29, 2010 /
 
Vagy Peterbald macska. Bővebben: Link
(#) szamóca válasza _ampervadasz_ hozzászólására (») Okt 29, 2010 /
 
Üdv a csapatban! Nem olyan rossz ez, pláne ha van egy nemtörődöm, parlagfűtermesztő szomszédod.
(#) _ampervadasz_ válasza Gafly hozzászólására (») Okt 29, 2010 /
 
Még ha ilyen egyszerű lenne dolog de sajnos nem az.
(#) _ampervadasz_ válasza szamóca hozzászólására (») Okt 29, 2010 /
 
Ez esetben nincsen, viszont Ács -ról jólétezhetően idehordja a pollenszmogot, mert ott az ilyen "apróságokkal" nem törődnek.

Ez a tüdőbe leszívós, nyomigombos befújkodó mennyire "egészséges"? Eléggé gyógyszerellenes vagyok, és azért mégiscsak érdekelne, hogy ez milyen kihatással lehet szervezetre, és mellette mi történik az allergiával/asztmával, mert az köztudott egyik sem gyógyítható.

Voltaképp kaptam kettőt is, az egyiket kétszer naponta, a másikat akkor ha valóban elviselhetetlenül fulladok (hörgőtágító).
Csak azért kérdezem, mert figyelmeztettek, hogy ne adagoljak többet kelleténél stb. stb. Matyi is mondott korábban valamit ezzel kapcsolatban korábban de már rég elfelejtettem.
(#) szamóca válasza _ampervadasz_ hozzászólására (») Okt 29, 2010 /
 
Az orrspray kinyiffantja a szaglókádat, a belélegzőpor is ártalmas, és a gyógyszer is. De ezek nélkül meg kinyiffansz! Volt hogy nem volt nálam az Oxi, és nem kaptam levegőt. Azt hittem annyi nekem. Mondjuk az orrspray kiiktatható gyógyszertári vazelinnel, mert ha bekened vele az orrod, nem érintkezik az allergénekkel a nyálkahártya.
(#) sooty válasza Gafly hozzászólására (») Okt 29, 2010 /
 
Hát ha az a kinyomott szemű csupasz dög (a videóból) jönne felém éjszaka egy sikátorban, lehet hogy nagyon megijednék tőle. Még jó, hogy nem a sündisznóval keresztezte az az orosz Frankenstinova a macskáját.
(#) zolee1209 válasza klemo86 hozzászólására (») Okt 29, 2010 /
 
Üdv a klubban! Én már "nyomozok"...
(#) zolee1209 válasza zolee1209 hozzászólására (») Okt 29, 2010 /
 
Még egy dolog eszembe jutott, ezt a kérdésem a modiknak, illetve Topinak címzem!

Kiadható-e azoknak az embereknek a neve, akikkel ez a csiga levelezett? Szeretném felvenni velük a kapcsolatot, amennyiben lehetséges lenne. Eddig úgy gondoltam, semmiség a problémám, így nem is foglalkoznának vele a rendőrségen. De ha többeket átvert, akkor lehetne esélyünk szerintem megfogni a "csillagos rész"-t...
(#) _ampervadasz_ válasza szamóca hozzászólására (») Okt 29, 2010 /
 
Anyám! Az a gyógyszertári vazelin majd fog érdekelni, tuti! Inkább arra ruházok be.
(#) lui144 válasza zolee1209 hozzászólására (») Okt 29, 2010 /
 
Nem szeretnék beleavatkozni, de szerintem nem biztos, hogy kiadja (kiadják).
(#) lui144 válasza Frankye hozzászólására (») Okt 29, 2010 /
 
Idézet:
„A HE nem tud, és nem is akar felelősséget vállalni a hirdetőkért.”

Ezzel egyetértek.
(#) vicsys válasza (Felhasználó 13571) hozzászólására (») Okt 29, 2010 /
 
Háááát, ez így elég negatív hozzáállás. Zolikám, bennem sem bízol annyira előre utalj? (Az asszonyt még értem...)
(#) DuMatyi válasza vicsys hozzászólására (») Okt 29, 2010 / 1
 
Zoli nem utal, hanem utalásokat tesz erre-arra... Akinek ilyen mosolygós asszonya van, mint Neked, ne panaszkodjon.
(#) vicsys válasza (Felhasználó 13571) hozzászólására (») Okt 29, 2010 /
 
Köszi, ezt jó tudni!
Matyi, a szóforgató nyelvmester... Csak, hogy tudd, a drágám mosolyogva tud költekezni. (Persze, nem panaszkodom!)
(#) szamóca válasza vicsys hozzászólására (») Okt 29, 2010 /
 
Ő is egy nagy magyar költő.
(#) _ampervadasz_ válasza Frankye hozzászólására (») Okt 29, 2010 /
 
Egy kérdésem azért lenne nekem is a dologgal kapcsolatban.

Ha a rendőrségi ügy lenne a dologból, akkor a hobbielektronika.hu üzemeltetőjétől - ha a hatóság így rendelkezik - nem kötelessége kiadni minden információt az ominózus esettel kapcsolatban (felhasználói adatok, és az ezzel kapcsolatos privát üzenetek tartalmai, böngészési előzményei, Ip címek stb., stb.) ?

klemo86: Szerintem nyugodj meg, mert azt a pénzt úgy nem fogod látni mint ahogy jómagam azt az ellopott 150 ezer forintot sem, amiről ráadásul hivatalos bírósági végzéssel is rendelkezek! A bank sajnos meg nem fog semmit tenni, mert nem adhatja ki számlaszám alapján az ügyfél személyes adatait.
(#) zolika60 válasza _ampervadasz_ hozzászólására (») Okt 29, 2010 /
 
Szerintem próbáld ki a kecsketejet. Erősen csökkenti az allergiás tüneteket, és van olyan ismerősöm aki meg is gyógyult az allergiából tőle. Az asztma ellen meg legjobb a tiszta levegő. Sóbarlang meg a hegyek. A magam részéről szintén a természetes dolgok híve vagyok.
(#) _ampervadasz_ válasza zolika60 hozzászólására (») Okt 29, 2010 /
 
Köszönöm a tanácsokat mindenkinek, igyekszem minden végig zongorázni magam.
(#) nagy hoho hozzászólása Okt 29, 2010 /
 
Van egy oldal ahonnan a Rádiótechnika régebbi számait lelehet tölteni.Tudja valaki a topik nevét?
(#) Tomi20 válasza nagy hoho hozzászólására (») Okt 29, 2010 /
 
Szia

Konkrét könyv kellene, vagy az összeset le szeretnéd tölteni, hogy meglegyen? Címet sajnos nem tudok mondani, de jó párat lementettem én is.
(#) _ampervadasz_ válasza nagy hoho hozzászólására (») Okt 29, 2010 /
 
Jövőhéten hétfőn az összes meg lesz DVD -n az első számtól az utolsóig. Amit megkaptam, tudom küldeni tovább. (toldacuccot.hu -n keresztül)
(#) _ampervadasz_ válasza nagy hoho hozzászólására (») Okt 29, 2010 /
 
Hoppá, figyelmetlen vagyok, ünnep lesz, majd csak kedden este megyek dolgozni, az az Szerda Este lesz valószínű, hogy eltudom majd küldeni.

Jó éjt mindenkinek mentem pihenni.
Sok sört, sok sikert mindenkinek.
(#) nagy hoho hozzászólása Okt 29, 2010 /
 
Köszönöm a segítségeket, konkrétan az 1974, októberi Rádiótechnika kellene
(#) nagy hoho hozzászólása Okt 29, 2010 /
 
Illetve egy a rádióamatőrök által használt morze gyorsbillentyű rajza ebből az októberi számból.
(#) Ricsi89 válasza nagy hoho hozzászólására (») Okt 29, 2010 /
 
Ment egy PÜ.
(#) _ampervadasz_ válasza nagy hoho hozzászólására (») Okt 29, 2010 /
 
A leggyorsabb, és legbiztosabb megoldás, ha felkeresed imi65 barátunkat, mert neki megvan az elejétől a végéig.
(#) nagy hoho válasza _ampervadasz_ hozzászólására (») Okt 29, 2010 /
 
Köszönöm a segítség már úton van.
(#) _ampervadasz_ válasza nagy hoho hozzászólására (») Okt 29, 2010 /
 
Szívesen. Ha nem jönne össze, akkor Szerdán tudok segíteni biztosan.
(#) nagy hoho válasza _ampervadasz_ hozzászólására (») Okt 30, 2010 /
 
Megmozdult az ország. Jön a segítség pü.-ben is.
Köszönöm mindenkinek!
(#) zolika60 hozzászólása Okt 30, 2010 /
 
Ma padlót lakkoztam, még délelőtt, de most is roppant büdös. Hiába a régi jó Gemini lakk verhetetlen. :yes:
Következő: »»   1411 / 3579
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
XDT.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem