Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » [OFF] Pihenő pákások témája - Elektronika, és politikamentes topik
Lapozás: OK   1892 / 3580
(#) Action2K válasza (Felhasználó 13571) hozzászólására (») Jún 14, 2012 /
 
Ugyan, az már semmi az eddigi 10 évhez képest.
(#) Action2K válasza poros hozzászólására (») Jún 14, 2012 /
 
A teljes talajcsere elég nagy macera és költség, de a magas ágyásos termesztés könnyen megoldható. Ha ezt kombinálod a részleges talajcserével, akkor még esztétikus, kis mediterrán kert is kihozható belőle.
(#) zolika60 válasza Action2K hozzászólására (») Jún 14, 2012 /
 
Legalább egy kis gyümölcs van benne. Legelészhetnek a gyerekek.
(#) poros válasza Action2K hozzászólására (») Jún 14, 2012 /
 
A jövő évi tervek közt szerepel a részleges helyre állítás.
Igen nekem is az jutott az eszembe ha a spanyolok sziklán is tudnak kertészkedni akkor nálunk is megoldható.
(#) WaRL0 hozzászólása Jún 14, 2012 /
 
Sziasztok. Használta már valaki ezt az anyagot? Szeretnék, én is belőlle vásárolni pár darabot, csak nem tudom, hogy most ez mesevideó vagy a valóság.
(#) WaRL0 hozzászólása Jún 14, 2012 /
 
Szerintem, ha ilyen jól müködik, akkor 500ft nem is olyan drága egy pálcáért! De viszon MAP,propán melegítők már elég drágák.
(#) WaRL0 válasza (Felhasználó 13571) hozzászólására (») Jún 14, 2012 /
 
Hát én nem igazán értém Egy airsoft "sebváltót" (gearbox) kéne pár helyen forrasztani. TIG szóba se jöhet mivel elég vékony az anyag és 100%, hogy deformálódna.
(#) hibbantpasi válasza WaRL0 hozzászólására (») Jún 14, 2012 /
 
Kisértetiesen emlékeztet a békebeli Solderal lágyforraszra...
Az jól működött a maga idejében (persze aluöntvényt nem lehetett vele rendesen forrasztani)
(#) WaRL0 válasza hibbantpasi hozzászólására (») Jún 14, 2012 /
 
Ezzel a forrasztóanyaggal állítólag több mindent lehet forrasztani.
(#) poros válasza WaRL0 hozzászólására (») Jún 14, 2012 /
 
Valaki a közelmúltban árult ilyen pálcákat a hobbi cnc adok veszek fórumában. Ha jól emlékszem 500Ft/db áron.
(#) WaRL0 hozzászólása Jún 14, 2012 /
 
Én itt találtam 520ft/darab áron
(#) poros válasza WaRL0 hozzászólására (») Jún 14, 2012 /
 
Ha kipróbálod kérlek oszd meg tapasztalataidat. Szerintem sokunkat érdekelne!
(#) zoly15 válasza poros hozzászólására (») Jún 14, 2012 /
 
Ezt az anyagot már próbáltam én is, még van is itthon belőle, anno a Vakerán vettem... Bővebben: Link
Maga a cucc jó, csak nem mindegy milyen a forrasztani kívánt anyag...
(#) WaRL0 válasza zoly15 hozzászólására (») Jún 14, 2012 /
 
Megkérdezhetném, hogy mit forrasztottál vele?
(#) zoly15 válasza WaRL0 hozzászólására (») Jún 14, 2012 /
 
Persze, megkérdezheted, egy RC autó alvázát szerettem volna vele forrasztani, de az alapanyag eléggé szennyezett volt (még AWI-val sem lehetett meghegeszteni ) De próbáltam már egyszer egy jó minőségű lemezen, ott eléggé jól muzsikált, csak fontos hogy a drótkefe saválló anyagú legyen!
(#) jani1987 hozzászólása Jún 14, 2012 /
 
Holnap megyek Békéscsabára annak ellenére, hogy a kutya gyomor vérzéses és gyulladásos a doki szerint. De majd anyám a gondját viseli addig.
(#) jani1987 hozzászólása Jún 14, 2012 /
 
(#) zolika60 válasza jani1987 hozzászólására (») Jún 14, 2012 /
 
Nem lehet, hogy mérgezett egeret evett szegény jószág? Az hasonló tüneteket produkál.
(#) jani1987 válasza zolika60 hozzászólására (») Jún 14, 2012 /
 
A doki szerint ez kis kutya betegség. Előfordul.
(#) zolika60 válasza jani1987 hozzászólására (») Jún 14, 2012 /
 
Öreg kutya?
(#) jani1987 válasza zolika60 hozzászólására (») Jún 14, 2012 /
 
Egy éves sincs.
(#) szamóca hozzászólása Jún 14, 2012 /
 
(#) Doncso hozzászólása Jún 15, 2012 /
 
Hát ezt nem fogjátok elhinni, egy barátomtól kaptam egy nagy tekercs hangszigetelő anyagot, azt mondja nem tudja mi ez, valami filcszőnyegnek néz ki, nagyjából olyan, mint amiket az autókban használnak a szőnyeg alá az a vastag, csak egy vékonyabb, és egy nagy tekercsbe van, egy építkezésen maradt meg...??? Mondom jólvan, elteszem, gondoltam jó lesz a teherautó padlólemezére, hogy még halkabb legyen. No fel is szedtem a műbőr borítást, bevágtam mindenhova, szépen leterítettem, majd vissza mindent. Valóban halkabb lett a kocsi, sőt mitöbb, kényelmesebb is ha taposok rajta, puhább, szóval egyértelmű a javulás. Nem is foglalkoztam vele mi ez. Tegnap felhíva haver, kérdezi, hogy jó lett e a filc? De már kuncog, hallom a telefonba, mondom persze, bevágtam frankón mindenhova, na erre hatalmas röhögés hallatszik, nem egy embertől, mondom miva' ? Mit röhögtök? Azt mondja kiderült mi az a szőnyeg. Még nagyobb röhögés.....
Azt mondja olyan geotextil, amibe fűmagok vannak, be kell teríteni földdel, locsolni kell, kinő a fű, az anyag meg lebomlik.......na kösz mondom. Majd megyek füvet nyírni a teherautóba
(#) Norberto válasza Doncso hozzászólására (») Jún 15, 2012 /
 
Idézet:
„Majd megyek füvet nyírni a teherautóba”


Nehogy unalmas legyen az életed.
(#) WaRL0 válasza zoly15 hozzászólására (») Jún 15, 2012 /
 
Remélem, hogy én meg fogom tudni forrasztani vele az airsoft-om gearbox-át.
(#) zoly15 válasza WaRL0 hozzászólására (») Jún 15, 2012 /
 
Megvan az esélye, hogy összejön, de annak is hogy nem fog sikerülni, de ezt ki kell próbálni...
(#) zolika60 válasza WaRL0 hozzászólására (») Jún 15, 2012 /
 
Mielőtt nekiesel gyakorolj valami máson, mert kell a művelethez egy kicsi rutin. Aztán hajrá.
(#) Action2K válasza (Felhasználó 15355) hozzászólására (») Jún 15, 2012 /
 
És még az OFF-ban is sikerült offolnod.
(#) Frankye válasza Doncso hozzászólására (») Jún 15, 2012 /
 
Van négy nyulam, ha kell, kölcsönadom őket, lelegelik a füvet!
(#) Norberto válasza (Felhasználó 15355) hozzászólására (») Jún 15, 2012 /
 
És mi ebben az igazi vicc?

A csigának nincs is homloka!
Következő: »»   1892 / 3580
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
XDT.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem