Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Hajvasaló GA.MA
 
Témaindító: (Felhasználó 71690), idő: Ápr 12, 2011
Témakörök:
Lapozás: OK   1 / 1
(#) (Felhasználó 71690) hozzászólása Ápr 12, 2011 /
 
Sziasztok! Segítséget szeretnék kérni. Van egy hajvasaló, ami megszűnt működni. A panelen úgy tűnik, mintha felrobbant volna valami. Megköszönném, ha valaki be tudná azonosítani azt a valamit. Esetleg be lehet-e szerezni?
ERRŐL a készülékről van szó.
GA.MA Piastra per capelli Modell CP1ME HP
KÉP1
KÉP2
KÉP3
Köszi a segítséget.
(#) Inhouse válasza (Felhasználó 71690) hozzászólására (») Ápr 12, 2011 / 6
 
Triak volt szegény. Anno én is cseréltem egyet, az nem smd volt (TO-220, BT136 talán), működött is, nem is értettem miért ment tönkre. Aztán 1-2 hét múlva megint szóltak, hogy rossz...
Szerintem ezekben nem fűtőszál van, hanem amit annó a Philips kezdett, egy masszából kiöntött ellenállás fűtőrúd. Az vacakolhat... Az arcgőzölőikben voltak ilyenek, haltak sorra...

Üdv
Inhouse
(#) (Felhasználó 71690) válasza Inhouse hozzászólására (») Ápr 12, 2011 /
 
Kicsit jobban szétszedtem. Az egyik kerámia fűtő alatt találtam egy
Ilyet. Gondolom, hőérzékelő.
Aztán a fűtőlapból kiesett egy ilyen.
Lehet, hogy leejtette a gazdája, megrepedt a fűtőbetét, attól meg elment a triak? Akkor ez most már kuka?
(#) Inhouse válasza (Felhasználó 71690) hozzászólására (») Ápr 12, 2011 /
 
Pont erre gondoltam, szerintem már nem lesz belőle hajsütés...

Üdv Inhouse
(#) (Felhasználó 71690) válasza Inhouse hozzászólására (») Ápr 12, 2011 /
 
Nem baj, mostantól göndören is jó lesz.
Köszi.
(#) konam válasza (Felhasználó 71690) hozzászólására (») Ápr 13, 2011 /
 
Szia a Gyáli piacon fillérkeért tudsz ujjat venni.Üdv.
(#) (Felhasználó 71690) válasza konam hozzászólására (») Ápr 13, 2011 /
 
Igazából nem én használom. A hajam sem hosszabb 3cm-nél, meg nő sem vagyok. A gazdája viszont szeretné javíttatni. Esetleg a 17.kerületben vagy közelében tudtok ilyen szervizt? A triakot még kicserélném, de fűtőlapot nem találok sehol.
(#) Inhouse válasza (Felhasználó 71690) hozzászólására (») Ápr 13, 2011 /
 
Többe fog kerülni, mint egy új. Nem éri meg. Az új meg még garanciás lesz, ha időn belül ég szét, legalább cserélik (javítani ők sem fogják).

Üdv
Inhouse
(#) Directors hozzászólása Júl 2, 2011 / 1
 
Üdv!

Kaptam ma javításra egy hajvasalót. A márkája Remington.
Állítólag használták majd pukkant egyet és elment a túlvilágra. Én szeretném visszahozni de sajna nem tudom,hogy hogyan lehetne szétszedni.Találtam két két csavart de ezekhez nem férek hozzá míg nem tudom két részre szedni az egészet. Van valami ötletetek,hogy hogyan tudnám szétszedni?

Itt van pár kép róla.
(#) Gafly válasza Directors hozzászólására (») Júl 2, 2011 /
 
Ezeket ívesen kell javítani, nem?
(#) Directors válasza Gafly hozzászólására (») Júl 2, 2011 /
 
Ívesen?
Arra gondolsz,hogy meg kell fogni és had repüljön?

Egyébként nagy nehezen sikerült szétszednem. Hát a belseje egy kicsit elhalódott.
Itt szerintetek mi lehet a probléma? Azon kívül,hogy a vezetősávokat újra kell csinálnom illetve ellenálláscsere tuti.
Itt valami nagyon rövidzárba ment szerintem.Lehet a fűtőszál rész halt meg?
(#) kalevala válasza Directors hozzászólására (») Dec 16, 2011 /
 
Szia!
Hasonló gonddal küszködünk. Elárulnád, hogyan kell szétszedni egy Remington hajvasalót? Köszi.
(#) gabesz34 válasza Directors hozzászólására (») Ápr 22, 2013 /
 
Üdv! megmondanád hogy is lehet szétszedni ezt?

Köszi Gabesz
(#) Directors válasza gabesz34 hozzászólására (») Ápr 22, 2013 /
 
Szia!

Sajnos már olyan régi ez a történet,hogy nem igazán emlékszem rám. :S
Ám valami olyan rémlik nekem,hogy ahol van az a kis lakat jel az alatt van a csavar.
(#) Diuskaleo hozzászólása Szept 15, 2013 /
 
Sziasztok! Hasonló gondom van nekem is mint nektek. Nekem egy bellissima style creator 230-as hajvasalóm van, ami a napokban adta fel. Egy pukkanás és azóta semmi. Pedig nem volt agyon használva. Sajnos szétszedni meg nem tudom. Kidobni sajnálom, mert ahhoz képest elég drágán vettem. Meglehet még szerelni olcsóbban vagy tegyek le róla?
(#) dettus hozzászólása Nov 27, 2013 /
 
Sziasztok!
Braun Satinliner 3 546 típusú hajvasalómnál merült fel az alábbi probléma:
A bekapcsoló gomb megnyomására egy másodpercre bevillan a kijelző, majd kialszik, nem kapcsol be a készülék. Azonban ha ezt a folyamatot elég sokszor megismétlem, a kijelző egyre hosszabb időre villan fel, mígnem be is kapcsol a készülék és működik rendesen. De mire bekapcsolva marad, az vagy 5-10 perc folyamatos nyomkodás. Mi lehet a baj? Ma szétszedtem a készüléket, a panelen nem látszik, hogy bármi sérült volna. Esetleg ki lehet valahogy iktatni a kapcsolót?

Köszönöm a segítséget!
(#) bia001 hozzászólása Máj 21, 2014 /
 
Sziasztok!
Online vásároltam egy állítólag új hajvasalót ami max csak állt a szekrényben. Nos miután megkaptam, és használtam, a negyedik tincs vasalásánál pattanó hang és sűrű füst szállt ki a hajvasalóból (ehhez égett szag társult)
Csatolva küldöm a képet! lehetséges lenne hogy új termék esetén ez történjen? lehet arról szó h ez már korábban hibás volt csak ragasztva lett? Ha bármi vélemény lenne kérlek segítsetek mert most próbálom visszakérni tőle a pénzt....

Köszönöm előre is!
(#) Johnycorp válasza bia001 hozzászólására (») Máj 21, 2014 /
 
Szia.

Valószínűleg túlmelegedett. Gondolom nem szabályzott le.
Szedtem már szét egy párat és jó részüknek a belseje kész életveszély.
Az alulméretezett csatlakozóvezetékről nem is beszélve.
(#) Inhouse válasza bia001 hozzászólására (») Máj 21, 2014 /
 
Nálam is volt vagy 2, véletlenszerűen kilőtte a BT136-ot, csere után egy ideig jó, nincs mérhető zárlat. Nem mélyedtem bele jobban, de nagy valószínűséggel a fűtőszál környékén nagy a hanyagság. Az is lehet, hogy nem hagyományos huzalos a fűtőbetét, hanem a Philips féle ellenállás kencéből sütött...
Ez simán előfordulhat egy újnál is, gondolom ez is noname cucc volt.
(#) Szilvia hozzászólása Nov 20, 2014 /
 
Sziasztok, segítséget szeretnék kérni.
Van egy Remington hajvasalóm, ami már kb 4-5 éve megvan.
Két nappal ezelőtt hajvasalás közben egyszer csak kikapcsolt. Visszakapcsoltam, nem volt utána semmi baja.
Tegnap reggel viszont, már nem kapcsolt be és azóta sem kapcsolt be.
Mit lehet tenni vele?
Esetleg van valamilyen szaküzlet, ahová elvihetném, hogy megcsinálják:
Vagy meg lehet e egyáltalán csinálni?
Köszönöm a segítséget.
(#) zolika60 válasza Szilvia hozzászólására (») Nov 20, 2014 /
 
Ha nincs a közeledben egy ügyes ezermester, nem igen van esély a javításra. Ha van akkor is kicsi az esély, alkatrész ellátás híján, de lehet vele próbálkozni.
(#) Dino71 hozzászólása Júl 4, 2019 /
 
Sziasztok! Kérdésem az lenne, hogy hol kapni tápkábelt ezekhez a hajsütőkhöz?
A hozzászólás módosítva: Júl 4, 2019
Moderátor által szerkesztve
Következő: »»   1 / 1
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
XDT.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem