Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Kapcsolási rajzot keresek
 
Témaindító: Kallai Csaba, idő: Márc 11, 2006
Témakörök:
Lapozás: OK   171 / 375
(#) Tetye válasza soldier007 hozzászólására (») Júl 18, 2011 /
 
(#) storm hozzászólása Júl 18, 2011 /
 
Sziasztok!
STK419-140A típusú IC-hez keresek kapcsolási rajzot. PDF-et sehol se találtam. Egy aiwa hi-fiben volt, ahhoz is kerestem szervízkönyvet, de mindenhol fizetni kéne érte. Az IC 20 lábú, 7-es 8-as láb a kimenet rajta.
(#) mineral válasza storm hozzászólására (») Júl 18, 2011 /
 
(#) storm válasza mineral hozzászólására (») Júl 18, 2011 /
 
Eggyik se jó. Az egyik csak valami tájékoztató jellegű, a másik pedig 18 lábú, és más szerepet tölt be a 7-es 8-as láb
(#) mineral válasza storm hozzászólására (») Júl 18, 2011 /
 
Valóban nem egyezik. Egy kicsit elnéztem. Kerestem a neten de sajnos én sem találtam mást.
(#) SELEJT hozzászólása Júl 19, 2011 /
 
Sziasztok

Feszültség szabályzó kapcsolási rajzra lenne szükségem állíthatora 100v dc töl 0 v körülire .
minnél egyszerübb annál jobb.
ha valaki tud segíteni megköszönném.
(#) proli007 válasza SELEJT hozzászólására (») Júl 19, 2011 /
 
Hello! A terhelő áram már nem is számít?.. üdv! proli007
(#) SELEJT válasza proli007 hozzászólására (») Júl 19, 2011 /
 
Üdv! A terhelőáram tulajdonképpen nem, ha pár milliamper az is jó, de igazándiból 20-30 A lesz körülbellül. A bejövő feszültség nagysága miatt nem boldogulok vele. Bocs, hogy ilyen amatőr vagyok!

Szerk : Miért idézted be annyiszor, az email gombot ?
(#) SELEJT válasza (») Júl 19, 2011 /
 
Egy konkrét dologban kértem segítséget és leírtam, hogy miért. Nem vicc volt és nem játék, rákerestem, de nem találtam olyan fesz.szabályzót, amit DC100 volt-tól 0 volt-ig lehetne állítani. Ezért kértem a segítségeteket. Köszönöm, hogy ilyen segítőkészek vagytok, azt hiszem máshová fordulok segítségért, mert úgy látom itt erre nincs lehetőség. Mégegyszer köszönöm!
(#) SELEJT válasza (Felhasználó 13571) hozzászólására (») Júl 20, 2011 /
 
Szia
Köszönöm a segítséged, remélem találok valamit ami használhato.
(#) proli007 válasza SELEJT hozzászólására (») Júl 20, 2011 /
 
Hello!
Tényleg vicces, ahogyan írsz. Mert "az jön le", hogy jó lenne egy Trabant motor rajza, de igazából egy Komatsu dózert akarsz építeni..
Mindazon által, egy 3kW-os szabályozható táp, (ráadásul minél egyszerűbb, és ekkora tartományban) már nem amatőr kategória. Azon gondolkodtál, hogy vajon miért nem találsz hozzá rajzot?
De ha tényleg komolyan gondoltad a dolgot, akkor egy toroid szabályozható trafót, és egy 230V/100V-os 3kVA-es trafót tudok ajánlani. Esetleg három fázisra..
Ez pld. valóban egyszerű megoldás, szabályozható is nullától, és egy amatőr is meg tudja építeni.
üdv! proli007
(#) esztergomi hozzászólása Júl 20, 2011 /
 
Keresem a HE 2003/12 számban megjelent fénysorompó kapcsolaási rajzát és nyáktervét.
(#) sznyeg válasza proli007 hozzászólására (») Júl 20, 2011 /
 
Kérdem én, egy ennyire nagy teljesítményű labortáp nélkül hogy szervízelsz, vagy állítasz be egy ilyen végfokot...? Bővebben: Link
(#) GyurikaBx válasza sznyeg hozzászólására (») Júl 20, 2011 /
 
Nem bele vau, de szervízelni beállítani egy ilyen erősítőt elég egy 1A-os táp is!
(#) sznyeg válasza GyurikaBx hozzászólására (») Júl 20, 2011 /
 
Majd utána bekötöd a saját tápját, ráakasztod egy 10kW-os műterhelésre, megküldöd 1kHz szinusszal a bemeetét, feltekered a hangerőt, és nem látsz a füsttől pár másodperc múlva, ha nincs szerencséd. Ha egy kicsi van, akkor miután üzemmeleg lesz a végfok, akkor elkezd hol szólni, hol nem, majd utána füstöl
Szerinted miért mondtam...? Már pár kijött a kezeim közül, úgy, hogy jó lett. Reggeltől estig kell kergetni, hogy kiderüljön, hogy baja van-e, és 2/3 árammal. Egyébként nem jön elő a hiba, vagy ha előjön, füsttel együtt. Ez már ki van játszva. Mint ahogy dimmer előfűtését is csak úgy tudod pontosra állítani, hogy egyrészt bekötsz a kimenetére egy legalább 100W-os izzót, másrészt analóg műszerrel méred, vagy amint a digiműszerednek megcseréled a mérőtüskéit, nem fogod érteni, hogy miért mutat nagyon más értéket
Próbáld ki, ha nem hiszed
(#) proli007 válasza sznyeg hozzászólására (») Júl 20, 2011 /
 
Hello!
Én sehogy mert még jó a halásom. De hol volt itt szó végfokról vagy valami másról? De nem vagyok gondolat olvasó, csak arra válaszoltam, amit kérdezett.
Azért ha szabad kérnem, ne vonjuk felelősségre a hobbistákat, hogy nem tudnak kapásból 3kW-os labortápot az asztal sarkán összereszelgetni.
Mert ha valaki profi eszközöket javít, akkor az azzal pénzt keres. Ehhez viszont van gyári profi eszköz. Nem olcsón, de egy szerszám, soha nem olcsó, és igen.. fizetni kell érte!
De mindenki azt tesz, amit jónak lát, és azon morgolódik ami bántja. Ez királyi előjoga. Mint ahogy a segítőnek is, hogy akar segíteni, vagy nem..
üdv! proli007
(#) esztergomi válasza elektrorudi hozzászólására (») Júl 21, 2011 /
 
Köszönöm.
(#) kokozo válasza esztergomi hozzászólására (») Júl 21, 2011 /
 
Szia Itt egyben az egész.
(#) Moderátor hozzászólása kokozo hozzászólására (») Júl 22, 2011
 
Akkor itt megemlékezve elektrorudi elsőbbségéről, a darabokban feltettet ezennel töröltem.
(#) kukori hozzászólása Júl 22, 2011 /
 
Sziasztok!

Szeretnék segítséget kérni!
A Whirlpool AWG 650-es kapcsolási rajzára lenne szükségem!
Előre is köszi!
(#) IMi válasza kukori hozzászólására (») Júl 22, 2011 /
 
Szia!
Parancsolj:
(#) dadogo hozzászólása Júl 23, 2011 /
 
Polymobilhoz bfb01 kellene egy profi bekőtési rajz.Ha valakinek van segithetne!!!
(#) ngabi34 válasza 5cmarzo hozzászólására (») Júl 24, 2011 /
 
Szia!! Elektronikus tápoknál általában összes kondi csere ,és már megy is!!
(#) zolika60 válasza ngabi34 hozzászólására (») Júl 24, 2011 /
 
Nem gondolod, hogy 2007 októbere óta már túllendült a problémán?
(#) sipipapa hozzászólása Júl 26, 2011 /
 
Üdv mindenkinek !
A SAMSUNG RL39WBSM kombi hűtőszekrény kapcsolási rajzára lenne szükségem.
Előre is köszönöm.
(#) Zsoltipapa hozzászólása Júl 27, 2011 /
 
Üdv:Mindenkinek! Rozita RA 6500 tipusu erősitőhöz keresek kapcsolási rajzot.Ha valaki tudna segiteni,nagyon megköszönném.Üdv Zsolt
(#) bbb válasza berobbantam hozzászólására (») Júl 30, 2011 /
 
Szia!

A kapcsolások között nézd meg az 555 monostabilt, annyi átalakítással, hogy (mivel lemenő ágban indít), a triggerre egy sima NPN tranzisztoros invertálót raksz. Persze ennek kelleni fog a fix 12V...
(#) lacza1 hozzászólása Aug 1, 2011 /
 
Új vagyok a fórumon. Üdv mindenkinek.
Esetleg ha tudna valaki segíteni. Aiwa TP-22 kazettás magnóhoz keresek kapcsolási rajzot. Ha valaki tud segíteni, előre is köszönöm.
(#) Auf hozzászólása Aug 3, 2011 /
 
Sziasztok!
Olyan kapcsolást keresek, ami 60-200V között változó bemenetről fix 57,6V kimeneti feszültséget készít. A lehető legnagyobb hatásfokkal. Egyenáramra.
Ha esetleg nem jó helyen tettem fel a kérdésem, kérésem, elnézést kérek.
Köszönöm!
(#) sanykaraj válasza Auf hozzászólására (») Aug 3, 2011 /
 
Következő: »»   171 / 375
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
XDT.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem