Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Vicces - mókás történetek
 
Témaindító: Topi, idő: Dec 28, 2005
Témakörök:
Tisztelt felhasználók! Kéretik a politikai és egyéb felekezeti ill, obszcén viccek bemásolását mellőzni szíveskedjetek.
Lapozás: OK   79 / 974
(#) tszaboo hozzászólása Nov 22, 2007 /
 
Itt egy remélem mókás írás, amit saját tapasztalatok alapján írtam, hogy mások ne essenek az én hibáimba.
(#) puskas87 válasza tszaboo hozzászólására (») Nov 22, 2007 /
 
mi ismeri az odt formatumot?
(#) valve válasza puskas87 hozzászólására (») Nov 22, 2007 /
 
OpenOffice
(#) árpix válasza dbase hozzászólására (») Nov 22, 2007 /
 
a csillagkapu engem is érdekel annyit tudok róla, hogy kell egy függőleges kör alakú medence
(#) Sergei hozzászólása Nov 22, 2007 /
 
tul rövid csak 64 karakter Bővebben: Link
(#) Boldika válasza tszaboo hozzászólására (») Nov 22, 2007 /
 
Pár formátumba(.doc, .html, .pdf) áttettem. Itt van az eredeti is.
(#) vicsys válasza árpix hozzászólására (») Nov 22, 2007 /
 
Igen, igen. Ez tényleg így van! Csak függőleges vizet nem tudtam venni bele. A kísérleteim során rájöttem, hogyha nem fűrészelem ki a függőleges medence alját akkor az kvázi stabil íriszként működik.
Egyébként célszerű beépíteni a medence köré egy nagyobb medencét és akkor lehet vele tárcsázni is. A szomszéd Józsival pörgettük, még a nyáron... (ja, és nincs benne PIC!)
(#) valve válasza vicsys hozzászólására (») Nov 22, 2007 /
 
"és nincs benne PIC!" Tamogatom; NINCS benne PIC! Egy 555 -os van benne es annak is csak ket laba van bekotve, a tobbi tok folosleges; sem kondi sem ellenallas,.. A 3-as labrol a negyszogjelek attpattannak telepatikusan a csillagkapu, ill medencenek alcazott kutyuhoz, es a bittek forgatjak ill. leptetik a rendszert,.. Ez mind helyettesitheto egy soviet vagy naci tarcsazos lehallgatos tegergetos-aramfejlesztos telefonnal,.. Kep alabb csatolva; ha valaki neki akar kezdeni akkor csak olyan 555 -ost vegyen aminek csak ket laba van es biteket dobigal a 3 -as laban a csillagkapu fele,.. A lomexben jeldobalo 555 -os kent vagy bittszoro -kent ismeretes,.. Sok sikert az utanepiteshez!
komoly
(#) Boldika válasza vicsys hozzászólására (») Nov 22, 2007 /
 
A singularis genitivus sosem egyezik meg a pluralis genitivussal, kivéve, ha a szó egy singularis pluralis szó.

Ez elég tudományosan hangzott, de semmi értele.

Ha a helyesírásra nem figyelnék, akkor a latintanárom szívbajt kepna, és idegbajjal vinnék be a kórházba.
(#) dpeti válasza gg630504 hozzászólására (») Nov 22, 2007 /
 
én csak két műveleti erősítős szuperkondenzátor kapcsolási rajzot tudok :p
(#) vicsys válasza valve hozzászólására (») Nov 22, 2007 /
 
Rendeltem ilyen bitdobálos 555-öst. Kiváncsi vagyok, hogy fog-e működni...? (a lyukak gyárilag rajta vannak-ergo a tárcsázás meg van oldva!)
555
(#) valve válasza vicsys hozzászólására (») Nov 22, 2007 /
 
Es tutty 2laba van, csak nemtom forraszthato-e?! Ha nem akkor a LeoKoplasz megtartja
Az elso tesztnel a medencebe majd belevessuk Amerikat, h ne legyenek nagy vesztesegek! Ha majd mukodik akkor eladjuk BinLadennek,.. Vagy hanem felvaltsuk azt a mondast, miszerint, Szaddam ledobta az Atomot A HE feltalalta a bitdobalo idoutazo gepet,..
(#) nyulbul válasza vicsys hozzászólására (») Nov 22, 2007 /
 
Már elnézést,de amihez nemértesz ahoz ne szoljál hozzá OK????!!!!
Nem szimpla hanem dupla deflektor, a szingularitást pedig nem nyitjuk hanem leválasztjuk, és nem delta hanem gamma az a kvadráns, ja és tudhatnád /Boldika is mogmondta/ PIC nélkül SEMMIKÉP nem megy. :nevetes1:
(#) vicsys válasza valve hozzászólására (») Nov 22, 2007 /
 
Persze, hogy forrasztható! És ólommentes is!
(nem látszik a képen, hogy műhanyag?)
(#) vicsys válasza nyulbul hozzászólására (») Nov 22, 2007 /
 
Én meg azt kívánom neked, hogy hétvégén csak leolagyökérpörköltet egyél egész nap és közben egy vulkáni meséljen vicceket! Simogassa meg egy borg az okos kis buksidat. Ja, és miközben vizsgál a doktor, fagyjon le a vindóza!

ja, és PIC nélkül! Hányszor mondjam, hogy nincs picégetőm és nem tudok porgrammot írni és, hogy nics hozzá ic foglalatom! :bohoc:
(#) uli válasza ensium hozzászólására (») Nov 22, 2007 /
 
"Tudod, épp egy elektrosokkoló készüléket készítettem akkumlátorból, egy kondenzátorból és a kapcsolóból" Erre kíváncsi lennék.......

amugy azt csipem hogy a holnapon az elején 1990 van, az alján 1994 január, és a legalján egy hivatkozásnál ahol ugyanez található (azaz itt) már 96ot írnak... lehet hogy tudott valamit a csávó és tényleg időtutazott?????
(#) tszaboo válasza tszaboo hozzászólására (») Nov 22, 2007 /
 
Kaphatok egy kis kritikát pls?

Amúgy a Google megadta mindenre A választ
(#) vicsys válasza tszaboo hozzászólására (») Nov 22, 2007 /
 
Jajj, már eltelt az egymillió év és a google a nagy számítógép? Na, megyek, megetetem az egereimet... (aztán lehet, kapok tőlük egy szép bolygót)
(#) valve válasza vicsys hozzászólására (») Nov 22, 2007 /
 
Jah vagy ugy, olommentes,..
Amgy nekem van egy Commodor -om, meg egy tobb billio dollaros PIC egetom ami egeti az Amtelt a microChip de meg az Intel markat is, neha ha kedve van megsuti az AMD -t is!!! De a PIC! Na az okozza a galibat! Csak 8 labu IC foglalat kettyintheto az egetohoz es a Commodore azt irja ki, h ilyen keves tarhellyel rendelkezo PIC -et nem tud beegetni, a teljes merevlemez tartalma raferne 1bit -re! Es Megjgyzeskent: azt irja, h kar pazarolni! Ezen kiakadtam! Segiccsetek mit csinaljak? Tergobito is jo lenne a csillagkapu projekthez! Ami Top Szeker, azt irja a doszaron, amgy; NASA projekt!
(#) ensium válasza valve hozzászólására (») Nov 22, 2007 /
 
Nalátod! Ezek a hájtek modern cuccok! Mindent tudnak csak azt nem amit kéne. Ilyen volt egy phillips dévédé lejáccó is, semmit se olvasott, csak nagy ritkán pár formátumot, a legtöbb formátumot nem is támogatta, erre a nóném meg úgy olvasta a dvdt, mintha az "élete" múlott volna rajta! Kérd meg a NASA embereit, hogy fejlesszenek rádszabott PIC égetőt, ami még az 555-ös IC-t is felprogramozza. Tuti van nekik ilyen, csak nem reklámozzák
(#) valve válasza ensium hozzászólására (») Nov 22, 2007 /
 
Nekem is volt egy CD-Rom -om amit eladtam 8db Asus DVD-RW -ert! Es tudod mit tudott? 4x -es volt! Es ez nem csak az olvasasi sebesseget jelentette, hanem azt is, h csak a Track 4 -et olvasta az audio lemezrol! Az mp3 lemeznel pedig azt jelentette, h 4x megporgeti a lemezt es kiadja! Az adat lemeznel pedig miko beraktad megporgette es ha mar porgott 4-et es utana akartad kivenni nem engedte csak ha benyultal neki egy csavarhuzoval,..

Ui; psssszt! A Top Szeker azt jelenti, h teljesen legalis! Szabadon terjesztheto!
Hacker mondas; az informacio szabadsagra vagyik
(#) Antauri válasza vicsys hozzászólására (») Nov 22, 2007 /
 
Csak nehogy a Vogonok szétszedjék!
Viszlát, és kösz a halakat!
(#) árpix válasza Antauri hozzászólására (») Nov 23, 2007 /
 
vicsys-
szóval továbbfejlesztve az ötletet, mikor télen befagy a balcsi kell vágni egy nagy kört láncfűrésszel , jó lesz a függőleges eltérítésű medence helyett , és tárcsázáskor egy kifordított mikró kiolvasztaná és megnyílna az átjáró , igaz eccerhasználatos ! :yes:
(#) gg630504 hozzászólása Nov 23, 2007 /
 
Egy kis szépirodalom: Szétszabdalta ( e-mese ).
(#) Qli válasza dB_Thunder hozzászólására (») Nov 23, 2007 /
 
HIHIHI Tök jó
(#) Topi hozzászólása Nov 24, 2007 /
 
Ezt azért elég nehéz megfejteni: Bővebben: Link
(#) árpix válasza Topi hozzászólására (») Nov 24, 2007 /
 
nemsemmi az biztos !
(#) árpix hozzászólása Nov 24, 2007 /
 
csütörtökön poénkodtunk a munkahelyemen azzal az utolsó oldalas internet üzenettel , pénteken mikor felkeltem itthon , bekapcsoltam a gépem és nem volt net :eek2: , bent a munkahelyemen sem volt mindenkinek ráfagyott a mosoly az arcára mikor a telómmal próbálkoztam és azzal sem sikerült , délután egykor lett net , már mindenki telefonált ismerőseinek ,hogy náluk van-e , volt ! csak nálunk nem ! Borzasztó volt , hogy nem tudtam megnézni egy adatlapot sem meg semmit !!! :yes:
(#) zsoltee0001 hozzászólása Nov 24, 2007 /
 
Hali
Keresek egy videot..... tegnap láttam a youtube-on.
Sajna nem emlékszek, hogy mi volt a címe és nem volt időm végignézni, de amit láttam belőle attól hülyére röhögtem magam......
Egy pár villanyszerelő bénázik sötétben, az egyiket meg is b**a az áram, össze vissza káromkodnak.
Nem tudná valaki elküldeni a linkjét, mert nem találom
előre is köszi
(#) Istike88 hozzászólása Nov 24, 2007 /
 
ez a videó a projektor házilag témába elmenne: Bővebben: Link
Következő: »»   79 / 974
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
XDT.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem