Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Sprint-Layout NYÁK-tervező
Alkotó fórumtárs Sprint Layout 6 leírása: sp6_alkoto.pdf
Lapozás: OK   10 / 211
(#) Rapidus hozzászólása Okt 20, 2007 /
 
A text színét zöldről át lehet állítani, vagy csak én vagyok béna?
(#) PCB válasza Rapidus hozzászólására (») Okt 20, 2007 /
 
Szia !

Válaszd ki a réteget amelyikre írni makarsz, és a réteghez definiált szín lesz a text szine.

Alapban a zöld a vezetősáv oldala, ezért vannak a betük is fordítva.
Kék a beültetési oldal.
Fehér szín tartozik az alkatrészek stilizált rajzához, ezen érdemes írni.

További hasznos segítség

Üdv!
(#) Rapidus válasza PCB hozzászólására (») Okt 20, 2007 /
 
Köszi!
(#) delmur82 hozzászólása Okt 21, 2007 /
 
Sziasztok!
Lenne egy kérdésem!
Terveztem egy nyákot 4 - essel de amikor lementem képként akkor a vonalak és a légvonalak is látszanak ami igen vékonnyá változtatja a vonalakat. Mellékelem a képet hogy egyértelmübb legyen. Szóval hogyan lehet eltüntetni a légvonalakat hogy csak a sima vonalak látszodjanak?

idozito.jpg
    
(#) Fery válasza delmur82 hozzászólására (») Okt 21, 2007 /
 
Ne képként exportáld hanem nyomtasd ki olyan progival ami pdf-be nyomtat és nem a nyomtatóra. Úgy hivják Pdf creator, legalábbis amit én hasznákok. Akkor a nyomtatásnál kijelölöd melyik réteget szeretnéd nyomtatni, oszt had menjen.
(#) delmur82 hozzászólása Okt 21, 2007 /
 
Köszi szépen
(#) PCB válasza delmur82 hozzászólására (») Okt 21, 2007 /
 
Szia !

Gyalázat az autoroute ebben a programban,ne használd a légvonalakat, mert felesleges vonal alakok
és ronda forrpont kötéseket csinál.

Ha segítségként használod, utána igazítsd ki, hogy normális legyen minden kötés és vonal.


Üdv!
(#) troby hozzászólása Nov 1, 2007 /
 
Sziasztok!
Olyan problémán van a szóban forgó programmal, hogy letöltöttem az első oldalon feltüntetett weblapról és a magyarositást is el is indul nem ir ki semmi hibát, de amikor meg akarok nyitni egy fájlt akkor azt irja ki hogy "a fájl neve ist keine Datei" hogy nincs ilyen fájl?
pedig jó a fájl netről szedtem! csatolom a fájl, megprobálnátok hogy nektek jó-e.
Mi lehet a baja, tudtok segiteni?
Köszi üdv
(#) szabi83 válasza troby hozzászólására (») Nov 1, 2007 /
 
Sprint Layout 5 -el nyíssad meg.
(#) amplifier hozzászólása Nov 1, 2007 /
 
Üdv mindenkinek!

Lenne egy kérdésem.
Tervezek egy csöves erősítőt a Sprint Layout programmal és az alkatrészlistában sehol sem találok csöveket.
Aki tud az legyen szíves segítsen

Előre is kösz
(#) gulyi88 válasza amplifier hozzászólására (») Nov 1, 2007 /
 
csá
misem egyszerűbb:
megszerkeszted a tokot, elmented (makroként) és kész
(a cső adatlapja alapján)...

csá
(#) borvendeg hozzászólása Nov 26, 2007 /
 
Hello Az a problémám hogy terveztem egy nyákot és az auto GND funkciót szeretném használni be is állítom de a vonalakhoz tól közel van a terület amit lefed (0.4mm) próbálom átállítani a távolságod de nem változik semi. Vajon mit csinálok rosszul???
(#) gulyi88 válasza borvendeg hozzászólására (») Nov 26, 2007 /
 
jelöld ki az egész rajzot (ctrl+a)
és utána állítsd a 0,4 et felfelé..

csá

ha valahol nagyobbat akarsz, azt külön jelöld ki (shift használható) és, akkor csak azoknak a távolságát állítod...
(#) borvendeg válasza gulyi88 hozzászólására (») Nov 26, 2007 /
 
Ezer kösz sikat segítettél.
(#) sütirádió hozzászólása Dec 12, 2007 /
 
Hali mindenkinek.Most találtam meg ezt a topicot,és lenne egy pár kérdésem. '.Hogy lehet a demo 5.0 Makro Cuccait a 4.0-ban használni??
Illete tud-e valaki segiteni , hogy honnan tudok magyar 5.0-t csempészni (Persze ha nem illegál.) Előreiskösz.
Ja,emil: sutiradio@freemail.hu
THX
Sütirádió
(#) sütirádió hozzászólása Dec 12, 2007 /
 
Hali mindenkinek.Lenne egy kérdésem. A Vicsys-nek volt egy Propellerclock nevü projektja,és volt egy pcb,illetve egy mdi kiterjesztésü file. Na én ezt semmivel nem tudtam megnyitni,igy a dolog annyiba maradt...Kérdésem lenne,mivel lehet ezeket megnézni?? már csak azér is,mert én megcsináltam a nyákokat,de a ledek sorrendjét nem tudom.Ha valaki tud bővebb infót küldeni,előre is köszi.
Sütirádió
(#) vicsys válasza sütirádió hozzászólására (») Dec 12, 2007 /
 
Hali!
A pcb-t Circuit Maker 2000-rel készült. Az mdi-t pedig a Microsoft Office Document Imaging program tudja megnyitni ami az office része (mint pdf, pl.)
(#) sütirádió hozzászólása Dec 14, 2007 /
 
Hali ismét mindenkinek.Sajna nem találtam választ a kérdésemre,ezért ismét feltenném...Tud-e valaki segíteni nekem sprintlayout 5.0-ban ? ha itt gáz,akkor priviben,vagy emilen. Konkrétan én a 4-et használom,de az 5.0-nak a makro filejait nem tudom berakni. Viszont az 5.0 angol, és demo......no comment
Illetve ha valaki tudna a vicsys propellerclockjáról mondani egy kis helpet,hogy a .pcb kiterjesztésü file-t , mivel tudom megnézni ???
letöltöttem egy raklap progit,dfe semelyik nem tudta. PLEASE Help ME !
(#) sütirádió hozzászólása Dec 14, 2007 /
 
Vicsys...Köszi a helpet,Aza gáz,hogy nem jutok mindíg netközelbe, (mert a b..i c..llo nem jött még ki ),igy nem tudok mindennap netezni.
A clock fain,Már el is kezdtem megcsinálni,de nem voltam tisztában a ledek sorrendjével. Mostanra már ez is tisztázódott,ugyhogy már csak idő kérdése. Egyaébként az óra pontosságára nem sikerült még semmi okosságot kitalálni ?
Előre is köszi mindent,és sok sikert az újabb projektekhez. Süti
(#) miklosch hozzászólása Dec 18, 2007 /
 
Terveztem egy kétoldalas furatgalvános panelt a programmal, és el szeretném küldeni legyártatni, de nem tudom, hogy hogyan van a gerber készítése! Nézegettem, de nekem bonyolultnak tűnik, nem tudom, hogy miket kell bepipálni!
Valaki meg tudná nekem csinálni? Privátban küldeném a tervet!
(#) Fery válasza sütirádió hozzászólására (») Dec 18, 2007 /
 
Azt is elmondanád miért kérsz itt programot ha se az üzeneteidet sem pedig a mailodat nem olvasod el ???
Küldtem neked mindent amit kértél, nézd már meg azt a nyavalyás postaládádat.
(#) fureszk válasza miklosch hozzászólására (») Dec 18, 2007 /
 
Olvasd el a cikkem.
Bővebben: Link
Megjegyzés: lehet, hogy azt kéri a gyártó, ne tükrözd semelyik réteget, azesetben aszerint járj el!
(#) vicsys válasza miklosch hozzászólására (») Dec 18, 2007 /
 
Boldog karácsonyt!

Sl_hu.zip
    
(#) miklosch válasza vicsys hozzászólására (») Dec 18, 2007 /
 
Gondolom ez a magyarosítás, de még nem sikerült magyarra bírni a programot! Hogy járjak el?

fureszk: Olvastam a cikkedet, de ott nincsen minden leírva, hogy mi micsoda, meg az én progim német.
(#) vicsys válasza miklosch hozzászólására (») Dec 18, 2007 /
 
Nos, a program csak németül angolul és franciául telepíthető. (itt most nem kívánok kitérni a tört verzióra) Igen, ez a "gyári fordítás"-a a helpnek. Sztem fureszk cikke jól leírja a gerber témát.
(#) Rapidus hozzászólása Jan 12, 2008 /
 
Valaki kipróbálta, hogy megy-e a progi Vista alatt?
(#) vicsys válasza Rapidus hozzászólására (») Jan 12, 2008 /
 
Igen, nekem megy.
(#) Rapidus válasza vicsys hozzászólására (») Jan 13, 2008 /
 
(#) Georgee hozzászólása Jan 14, 2008 /
 
Lehet h nem ide való a kérdés de nem naon taliztam ilyesmi témát. A lényeg Valakinek meg van a ************************
A segítségeket előreis köszönöm

A fórumban tilos az illegális dolgok reklámozása!
(#) Georgee hozzászólása Jan 14, 2008 /
 
egszerűbb lett volnaakkor az egész hozzászólást törölni.....
Következő: »»   10 / 211
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
XDT.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem