Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Kapcsolási rajzot keresek
 
Témaindító: Kallai Csaba, idő: Márc 11, 2006
Témakörök:
Lapozás: OK   247 / 375
(#) majorka válasza (Felhasználó 13571) hozzászólására (») Jan 20, 2014 /
 
a keresömbe mi irjak be mert a mert hiába irtam becsa azt a pic-eset adta meg amit nem tudok a PIC Megépiteni.
(#) majorka válasza (Felhasználó 13571) hozzászólására (») Jan 20, 2014 /
 
Hátnagyon köszönöm a segitségedet de kat ide semmi képeket nem adott vagy én vagyok nagyon kezdő majorka
(#) eyess válasza majorka hozzászólására (») Jan 20, 2014 /
 
Ott van az pedig.
(#) Hx-2 válasza majorka hozzászólására (») Jan 20, 2014 /
 
Hat nem tudom mire akarod hasznalni de itt egy "egyszeru":Bővebben: Link

A pontos meresekhez keress digitalisat.
(#) SzT3 hozzászólása Jan 20, 2014 /
 
Sziaztok!
Két órája túrom a fórumot de sehol se találom!
Egy időzítő lámpakapcsolót keresnék mozgásérzékelőhöz illetve kapcsolóhoz!
Tulajdon képen az a kapcsolás kellene ami a mozgásérzékelős lámpákba van mert az kapcsolható időzítősre is és állandóra is ugye?


Köszönöm!
(#) Fantasy hozzászólása Jan 21, 2014 /
 
Üdv Mindenkinek!
BLY91A típusú tranzisztorral felépített rf végfokhoz keresek kapcsolási rajzot.Köszönöm
(#) gerenk válasza Fantasy hozzászólására (») Jan 21, 2014 /
 
Itt van egy, de számít ám a frekvencia is !!!!
(#) JSandor hozzászólása Jan 23, 2014 /
 
Üdv!

Erősítőhöz szeretnék audio power meter/peak power indicator-t készíteni egy LM 3915 N-1 típusú led vezérlővel. Valaki tudna kapcsolási rajzot hozzá ami stereo ? Két csatornás az erősítőm, és azt szeretném hogy mind a két csatornát mérje, és hogy a legnagyobbat jelezze.

Köszönöm!
(#) kaqkk válasza JSandor hozzászólására (») Jan 23, 2014 /
 
Ha a gugliba beírod a tipusszámot ,dob ezer linket ....ez az egyik mondjuk ebből építs 2 db ot
A hozzászólás módosítva: Jan 23, 2014
(#) gerenk válasza JSandor hozzászólására (») Jan 23, 2014 /
 
Itt sok mindent megtalálsz audió és egyéb témában, közte van a keresett kapcsolás is.
(#) pumpa hozzászólása Jan 25, 2014 /
 
Sziasztok!

Keresem az OPEL gyártmányú ASTRA GCC1.2 típusú 1999köbcentis 55KW-os 2002 évjáratú autó kapcsolási rajzát. A kilométer óra jeladójával van gond azt szeretném kikeresni.
Ha valaki útba tudna igazítani az jó lenne.
Köszönettel :pumpa
(#) sprofan válasza pumpa hozzászólására (») Jan 25, 2014 / 1
 
Szia!
Biztos hogy pontosak az adatok? Mert az elején azt írod 1200ccm aztán meg már 1999... de valószínűleg az 1.2-es amit az 55kW-is alátámaszt ha 16 szelepes. Egyébként ha jeladó gondod van akkor magát a jeladót cseréld, ami általában a bal első tengelyen/ben van.
(#) gerenk válasza pumpa hozzászólására (») Jan 25, 2014 / 1
 
Itt megtalálod, le kell tölteni
A hozzászólás módosítva: Jan 25, 2014
(#) pumpa válasza sprofan hozzászólására (») Jan 26, 2014 /
 
Szia!

Bocsánat valóban elírtam 1199köbcentis az autó. Én tudomásom szerint sajnos külön a jeladót nem lehet cserélni, csak egybe az egységgel. Még megpróbálom a kábelt kimérni hátha szerencsém lesz és itt van a gond.

Gerenk-nek köszönöm a linket letöltöm és tanulmányozom.
Köszi a segítséget mindkettőtöknek!
Üdv:pumpa
(#) Lali24 hozzászólása Jan 29, 2014 /
 
Sziasztok, egy olyan hőfokvezérlőnek keresem a kapcsoló rajzát, ami olyan 75-85 fokon nem ki hanem be kapcsol egy relét.
(#) voodoo válasza Lali24 hozzászólására (») Jan 29, 2014 /
 
Egy számítógéphez kapható (vagy készíthető) ventilátor indító áramkör nem lenne jó? 12V kapcsol (oda ráteszel egy relét) és állíthatod a hőfokot.
(#) Lali24 válasza voodoo hozzászólására (») Jan 29, 2014 /
 
De nagyon is jó lenne köszönöm.
(#) kadarist válasza Lali24 hozzászólására (») Jan 30, 2014 /
 
Szia!
Mennyire pontos kellene? Várhatóan mennyire sűrűn kapcsolna és milyen hiszterézissel (differenciál)? De úgy is kérdezhetném, hogy mihez kellene.
(#) Lali24 válasza kadarist hozzászólására (») Jan 30, 2014 /
 
Szia.
Erősítőbe kéne nekem. Annyira pontos nem kell, csak mint irtam kb 70-80 fokon tujon be kapcsoni egy relét.
(#) levaitamas válasza Lali24 hozzászólására (») Jan 30, 2014 /
 
Bővebben: Link
Bővebben: Link
Bővebben: Link
Az utolsót megcsináltam, erősírtőbe tökéletes megoldás, előlapi kijelzés is van rajta.
A hozzászólás módosítva: Jan 30, 2014
(#) Lali24 hozzászólása Jan 30, 2014 /
 
Jó kis kapcsolások köszi, csak az a baj hogy nincs MBR10100 diódám nekem valami olyan kellene ami egy 10k ntc-el müködne. Olyat tudnátok ajánlani?
(#) levaitamas válasza Lali24 hozzászólására (») Jan 30, 2014 /
 
Bővebben: Link
Ezt is megépítettem, tökéletesen működik (proli007, Alkotó produkció).
(#) Lali24 válasza levaitamas hozzászólására (») Jan 30, 2014 /
 
Nekem valami kis egyszerübb kellene nem muszáj kivezérlésjelzővel.
(#) orcika70 válasza Lali24 hozzászólására (») Jan 30, 2014 /
 
Kettő alapfokú, viszont műv. erősítővel precízebb építhető.
(#) Lali24 válasza orcika70 hozzászólására (») Jan 31, 2014 /
 
Köszönöm a kapcsolásokat, az elsőt meg is építettem és hibátlanul müködik. Csináltam hozzá nyáktervet is, ha valakit érdekel
(#) Lali24 hozzászólása Jan 31, 2014 /
 
Csináltam az erősitőmbe régebben egy nyomógombos Mute vezérlést 4011-es ic-vel. Most ehez kellett ez a hőkapcsoló, azt szeretném elérni, hogy mind két kapcsolással lehessen vezérelni a relét, de nem nagyon sikerül ha a relére rákötöm mind a két kapcsolásnak a kimenetét a relé behúz és nem kapcsol ki sehogy sem. Megoldható hogy lehessen müködtetni mind a két kapcsolással a relét?
(#) proli007 válasza Lali24 hozzászólására (») Jan 31, 2014 /
 
Hello! Pld. így.. üdv!
(#) Lali24 válasza proli007 hozzászólására (») Feb 1, 2014 /
 
Szia jó megoldás, behúz a relé csak mikor lehűl a borda nem enged ki, bekapcsolva marad. Lehet mé valahogy korigálni?
(#) proli007 válasza Lali24 hozzászólására (») Feb 1, 2014 /
 
Hello! Lehet, csak úgy gondoltam, ha kikapcsolt, akkor már túlmelegedett valami. Vagy is bekapcsolni kézzel kell ezután. Míg meleg, meg nem lehet bekapcsolni sem. Azért át kellene gondolni mit tegyen, hátha nem is ezt akarod, vagy esetleg nem logikus amit szeretnél..
Mert még mondani is fordítva mondod. Egy relé "meghúz és elejt". Valamint akkor kapcsol be, mikor meghúz. és nem fordítva. (Legalább is ha nem a nyugvóérintkezőt használja valaki..) üdv!
A hozzászólás módosítva: Feb 1, 2014
(#) Lali24 válasza proli007 hozzászólására (») Feb 1, 2014 /
 
Idézet:
„Míg meleg, meg nem lehet bekapcsolni sem”


Ez zavar hogy be lehet
Következő: »»   247 / 375
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
XDT.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem