Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Ki mit épített?
 
Témaindító: Dióda, idő: Jan 26, 2006
Ez a téma ha úgy tetszik a mi "kiállítótermünk", nem pedig a ki mit csinált volna másképpen, mások helyett, és legfőképpen nem javítós téma. Minden készüléknek van saját témája, ott kell kitárgyalni a részleteket!
FONTOS! A kapcsolási rajzok keresésére is van saját téma, ott keressetek rajzokat!
Lapozás: OK   165 / 1679
(#) Demson válasza jdani hozzászólására (») Dec 28, 2007 /
 
na igen, mert ugy akkor a közepe szinte mindig világitana és az ugy ojan igy meg hogyha nagy a basz akor néha kivillan az egész nade nekem nem mert gyenge a trafó
(#) watt válasza Demson hozzászólására (») Dec 28, 2007 /
 
Ember! Hányingert kapok attól ahogy írsz!
Nem szégyenled magad!
(#) Moderátor hozzászólása watt hozzászólására (») Dec 28, 2007
 
XXVII §. Ha egy hozzászólást csak azért írunk meg, hogy kritizáljuk a másik mondandójában talált helyesírási hibá(ka)t, ne küldjük el. Vagy minket küldenek el, de melegebb éghajlatokra. A fórumozók nem szeretik az önjelölt nyelvtanszakértőket. Meg azokat is persze, akik képtelen leírni normálisan egy mondatot, de ez most egy más téma.
(#) watt válasza (») Dec 28, 2007 /
 
Ez nem helyesírási hiba, ez egy szégyenletesen igénytelen megfogalmazás és viselkedés hozzászólásokon keresztül, amit ha szó nélkül hagyunk az egész hobbielektronika színvonalát érinti!

Igénytelen emberekkel nem vagyok hajlandó egy fórumon tartózkodni!
Inkább elhúzok innen, ha ezt a vonalat támogatjátok!
Tudom nem leszek nagy veszteség, ezért erre nem is kell felhívnotok a figyelmemet!
(#) Müszi válasza watt hozzászólására (») Dec 28, 2007 /
 
És ha diszgráfiás a srác akkor mi van?
És ha tényleg az akkor tagadjuk ki őt, csak azért mert nemtud írnMert Te ezt írtad le átfogalmazva.
(#) valve válasza watt hozzászólására (») Dec 28, 2007 /
 
Off; watt, halehet már ezért mondj ilyeneket,.. Hagyd a maciba bele,..
(#) Moderátor hozzászólása Demson hozzászólására (») Dec 28, 2007
 
No! Demson! Próbálj meg legközelebb érthetően leírt és megfogalmazott mondatokat kreálni. Ha körbenézel a fórumon, azért nagyjából mindenki igyekszik ezeket az alapvető szabályokat betartani. Mindenkinek az a legjobb, ha nem kell egy szöveget 10-szer elolvasni ahhoz, hogy mindenki értse a tartalmát!

A szabályok kb. azok, mint amiket a nyelvtan órán tanítanak:
- mondatot nagybetűvel próbáljuk kezdeni
- megpróbálunk elválasztó írásjeleket megfelelő helyekre tenni (vessző, kötőjel, pontosvessző, kettőspont)
- mondatot megfelelő írásjellel próbáljuk zárni (felkiáltójel, pont, kérdőjel)

Azt hiszem, ezeket nem ojan nehéz betartani...

Ha valaki még ékezet nélkül ír, az még az utolsó határ, amit elviselnek itt néhányan... de azért lehetőség szerint a juk, ojan, hejesírás, ijesmi, tályszólás stb. szavaktól mentesüljünk! Főleg ne direkt módon, menőzésből írjuk le ezeket!
(#) Demson válasza (») Dec 28, 2007 /
 
Elnézést szeretnék kérni a rendetlen irásmódom miatt. A közeljövőben rendesebben fogok irni és odafigyelek mindenre . Köszönöm hogy felfigyeltél rám. Most még ujjvagyok ezen az oldalon, eddig csak a haverokkal beszélgettünk és ott nemszámitott. De amugy is rendesen kell irni. mégegyszer elnézést és már megjavulok. Ha mégis gondok lennének akor szóllj!
(#) még1MbR hozzászólása Dec 28, 2007 /
 
Szerintem két dolog miatt kell normális módon írni a fórumokba:

1. a többi fórumtársat megtiszteljük vele, hogy nem csak úgy össze-vissza "oda okádunk" pár sort, majd mindenki bogarássza, mi a fenéről van szó...

2. a saját írásmódunk önmagunkról is erősen árulkodik.. könnyű bárkinek lejáratnia magát mások előtt, anélkül, hogy tudna róla.
(#) razor hozzászólása Dec 28, 2007 /
 
Üdv mindenkinek!

Nemrég lett kész az időzítő áramköröm (lustaságomat legyőzve építettem meg ) A kapcsolás a 92-es Rádiótechnika évkönyvéből van. Szerencsére rögtön működött az áramkör! - elmaradtak a füstkísérletek
(#) jdani válasza még1MbR hozzászólására (») Dec 28, 2007 /
 
Én is így kezdtem, és hát később rájöttem, hogy nem kell, csak illik helyesen írni. Én a deguss.hobbielektronika oldalon, írtam a saját cikkeim, és ott jöttem rá igazán, hogy illik helyesen írni.
(#) valve válasza razor hozzászólására (») Dec 28, 2007 /
 
De teljesen pöpec lett a "füstkísérletek" ellenére is,.. Ilyesmi az én stílúsom is,..
(#) jdani válasza razor hozzászólására (») Dec 28, 2007 /
 
Szép! Esztétikus lett! A nyákról nem tudnál képet küldeni?
(#) Attila86 hozzászólása Dec 28, 2007 /
 
Karácsony előttre terveztem, de csak mostanra tudtam feltenni az oldalamra:

http://pa-elektronika.fw.hu

Kapcsolások/Spektrum analizátor II
(#) valve válasza Attila86 hozzászólására (») Dec 28, 2007 /
 
Hát ehhez minden elismerésem! Lehetett munka vele,.. (ez már volt egy hsz -ben régebb?)
(#) zoly15 válasza Attila86 hozzászólására (») Dec 28, 2007 /
 
szia!
nagyon szép
látom nem unatkoztál az ünnepek alatt
(#) Attila86 válasza valve hozzászólására (») Dec 28, 2007 /
 
Igen volt, de akkor még nem volt kész.
(#) Erick hozzászólása Dec 28, 2007 /
 
Hellóztok!!
Én éppen most lettem kész a PCB féle labortáppal!
24V-ot és 4A-ert tud.
Nekem tetszik de várom a véleményeket,és az építő kritikákat!!!

Bocs a rossz minőségű képekért de valami van a gépemmel!!!
(#) Erick válasza (») Dec 28, 2007 /
 
Elnézést de tudom hogy hogy kell beállítani az autofocust !!Csak az volt a baj hogy koszos volt a lencséje a gépnek és ezért nem volt jo!!
Az előző képeket nyugodtan le lehet törölni mert már van jobb és átméretezett képem!!
De azért mégegyszer elnézést kérek az előbbi képekért!!!
(#) Balázs válasza Erick hozzászólására (») Dec 28, 2007 /
 
Homályos vagy nem, a táp az szépen néz ki!
(#) Norberto válasza Erick hozzászólására (») Dec 28, 2007 /
 
A külvilága az nagyon korrekt, de a belvilága az kicsit kesze-kusza! Még nincs veszve semmi, használj te is kábelkötegelőt! Ez a TE igaz barátod! Bátran ajánlom!
(#) Moderátor hozzászólása Erick hozzászólására (») Dec 28, 2007
 
Töröltem a felesleges hozzászólásokat.
(#) tomi134 válasza levii hozzászólására (») Dec 28, 2007 /
 
Gratulalok Nagyon szep !!!!!!!!
Elkuldhetned a kapcsolasi tajzot!
Tenyleg nagyon szep alig varom lasam mikor kesz lesz!
(#) watt hozzászólása Dec 28, 2007 /
 
Karácsonyra készítettem egy karácsonyfa fényfüzért 80 égőből(szálanként 10 égő, és 8 szál van). Azért csak most teszem fel, mert nagyon nehezen tudtam átkonvertálni a 280megás avi-t. A kapcsolásban egy 18F2320 van(ez volt a fiókban), és ezért a 14 féle effekt majdnem tele is tölti. Eredetileg egy 18F2620-at terveztem bele, de nem gondoltam időben a megvételére. Később kicserélem...

Karácsonyfa_fény_divx
A fájl mérete 6mega és rar formátumú.
Az áramkörről később lesznek képeim.
(#) jdani hozzászólása Dec 28, 2007 /
 
csak nekem nem megy a videó?
(#) szabi83 válasza watt hozzászólására (») Dec 28, 2007 /
 
Hát ez nagyon jó lett :eek2:!
Gratulálok
(#) Tom025 válasza watt hozzászólására (») Dec 28, 2007 /
 
Nekem lejátssza a videót, szép munka.. Mondjuk én nem vagyok oda ezekért a villódzó fényekért, a színenként egymásba áthalványodás ami még tetszik. Azért várom a további képeket, érdekel a kivitelezés - gondolom multiplexes...
(#) Topi válasza watt hozzászólására (») Dec 28, 2007 /
 
Nekem sem tetszik a villódzó fényfüzér, maximum egy szép nyugodt lassú átfade-elés.
Ilyen moodlamp style
(#) jdani hozzászólása Dec 28, 2007 /
 
Letöltöttem másodszor a videót, és már megyen.
És nekem nagyon tetszik. Már kiváncsi vagyok a képekre
(#) watt hozzászólása Dec 28, 2007 /
 
Végül is az átmeneteket is meg lehet oldani, csak át kell írni a progit! (egyébként nekem is megfordult a fejemben)
A multiplexes kérdésre igen a válasz. A jó benne, hogy egy 28lábú PIC elég.
A villogás egyébként nem bántó, mert csak a videó tökéletlensége miatt néz úgy ki, hogy nagy a kontraszt. Igazából nem erős a fénye.
Következő: »»   165 / 1679
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
XDT.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem