Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » [OFF] Pihenő pákások témája - Elektronika, és politikamentes topik
Lapozás: OK   270 / 3571
(#) zenetom válasza DuMatyi hozzászólására (») Dec 11, 2008 /
 
Nézzétek csak milyen sokan vagyunk az oldalon:yes:
(#) DuMatyi válasza zenetom hozzászólására (») Dec 11, 2008 /
 
"csak" 366-an
(#) DuMatyi válasza DuMatyi hozzászólására (») Dec 11, 2008 /
 
Egyébként az egész sport tisztaságát kétségbe vonom! Ekkora eredményeket nem igazán lehet elérni dopping nélkül!!! Phelps fél medence hossz előnnyel megy... a startnál....
(#) lapose válasza googa hozzászólására (») Dec 11, 2008 /
 
Így más!
Szerencsere az én gólyabulimon több százan voltak, így nem volt gond!
De pont ezért nem megyek soha a feleségem osztálytalálkozójára! Akik együttjártak azok tudnak egymással beszélgetni, de a többiek? Inkább kimaradok belőle!

Pogoparty!
Jó az! Annó még a Feketelyukban voltam Ricsekoncerten, meg Vaszlavik Gazember László-n! Na ott volt tombolás!
Kicsit ironikus volt, hogy akkoriban, felette volt a HIT-gyülinek a csarnoka!
(#) _ampervadasz_ válasza DuMatyi hozzászólására (») Dec 11, 2008 /
 
Ne törödjünk az olimpiával, énszerintem beszéljük az ünnepekről, hogy ki mit fog csinálni? Esetleg valami csíny a főnökkel, vagy valami! Nekem már az is olimpia, ha kimozdulok otthonról, és elmegyek valahová, még sem nyavajgok, hogy hol az aranyérem?! Ja és nem doppingolok!
(#) zolee1209 válasza _ampervadasz_ hozzászólására (») Dec 11, 2008 /
 
Idézet:
„hogy hol az aranyérem?!”

Nem inkább aranyerem? Bocsi, de nem bírtam ki!
(#) Szebence hozzászólása Dec 11, 2008 /
 
Sziasztok!

Életbevágóan fontos lenne egy olyan programot találnom, ami felveszi a hangot, ami elhagyja a hangkártyát...
Valaki tud ilyen programot mondani? Elég csak a nevét megmondani. Nagyon fontos lenne.

Előre is köszönöm
(#) zenetom válasza Szebence hozzászólására (») Dec 11, 2008 /
 
Bármilyen hangszerkesztő, pl GoldWave, Nero Wave editor.... Amikor veszed föl a hangot, akkor a hangoknál a vezérlőpultban (vagy ahol eléred) a Sztereó keverőt kell beállítani, a Mikrofont pedig kikapcsolni.

hang.JPG
    
(#) zolee1209 hozzászólása Dec 11, 2008 /
 
Nem rossz ez az új Akai erősítős topic! Bővebben: Link
Az, hogy még nem keresett, nem használta az URL gombot, még csak- csak elmegy. De hogy a link egy új téma nyitására mutasson?
(#) DuMatyi válasza zolee1209 hozzászólására (») Dec 11, 2008 /
 
Ott az ötös!

Nagy a csend!
(#) Szebence válasza zenetom hozzászólására (») Dec 11, 2008 /
 
Köszönöm szépen, életet mentettél!
Holnap szalagavató és hagyomány szerint műsort ad elő az osszes végzős osztály és ma találták még ki a műsor egy kis részét, amihez kell még 2 hangefekt én meg nem rég értem haza és most kell megcsinálnom az utolsó pillanatban......
(#) Szárnyas válasza lapose hozzászólására (») Dec 11, 2008 /
 
VHK koncerten is voltál a Feketelyukban? Sajnos nekem nem adatott meg.
(#) Norberto válasza Szebence hozzászólására (») Dec 11, 2008 /
 
Én esetleg tudok még egy programot ajánlani, ez pedig nem más, mint az AIMP nevezetű. Ingyenes, végtelenül egyszerű program, teljesen hasonlít a WinAmp-hoz. Tud magyarul is, a beépített hangfelvevőjének a neve érdekes módon: Felvevő. Ezzel szoktam pl. netrádiókról zenéket menteni magamnak. Beállítható, hogy pl. alapból 192 kbps-es CBR MP3-ban vegyen föl.

Ja, és sehol az ég világon nem kell hozzá a gépben turkálni. Sem a vezérlőpulton, sem a tálcán, sehol...
(#) _ampervadasz_ válasza zolee1209 hozzászólására (») Dec 11, 2008 /
 
odaba**ós!
(#) Norberto hozzászólása Dec 11, 2008 /
 
Én manapság találtam rá egy nagyon érdekes és egyben nagyon hangulatos zenére (vagy mondhatnám, zenei műfajra), bár szerintem nem túl sokaknak jönnek be az ilyesmi különlegesebb zenék úgy igazán, de azért linkelem:

LINK
(#) lapose válasza Szárnyas hozzászólására (») Dec 11, 2008 /
 
Sajnos nem! a Vágtázó Halottkémek az kimaradt!
(#) Szebence válasza Norberto hozzászólására (») Dec 11, 2008 /
 
Köszönöm a Te válaszod is!!
Amúgy kicsit csaltam, mert kaptam egy 3. megoldást, mégpedig a windows media hangrögzítőt... igaz, az csak 1 percet tud felvenni, de nekem kb 4-5 másodperc most elég!
Kicsit kapkodok.... azért tényleg köszönöm!!


ui.: esetleg most labdapattogó hangot keresek.
Tehát olyan hang efektre lenne szükségem,ahol nem folymatosan pattogtatják a labdát, hanem feldobják és pattog... és közbe nincs semmlyen zavaró "idegen" hangzás...
Esetleg ebben tud valaki segíteni, mer ezt már nem találok...
(#) Szárnyas válasza lapose hozzászólására (») Dec 11, 2008 /
 
Akkor meghallgathatod őket, ha még érdekel, mert jövőre újra összeállnak és április 25-én koncertet adnak a PeCsa-ban Vágtázó Életerő néven.
(#) lapose válasza Szárnyas hozzászólására (») Dec 11, 2008 /
 
Ezt a Vágtázó Életerő -t hallottam, de álmomban sem gondoltam, hogy róluk van szó!
(#) Szárnyas válasza lapose hozzászólására (») Dec 11, 2008 /
 
Azért Vágtázó Életerő néven adnak koncertet, mert nem a megszünésük előtti utolsó felállásban lépnek fel, Ipacs László a volt dobos nincs köztük és ezért nem akarták a VHK nevet használni. Bővebben: Link
Én biztos hogy ott leszek!
(#) DuMatyi válasza Norberto hozzászólására (») Dec 11, 2008 /
 
Ha már a különlegességeknél tartunk:

Íme: Small faces Small faces 2 Spencer davis group Anmals-House of the rising sun Yardbirds Yardbirds2 - bocs, csak mp3-ban van meg jobb minőségben

Ennyit ízelítőül a zenei izlésemből. Ez korántsem a teljes lista

Üdv!
Matthew
(#) Norberto válasza DuMatyi hozzászólására (») Dec 11, 2008 /
 
Animals - House of the rising sun

Ez nálam is a TOP50-ben szerintem benne van simán. De kinek nem?
(#) DuMatyi válasza Norberto hozzászólására (») Dec 11, 2008 /
 
Bakeliten kergetem---de hiába....
(#) lapose válasza Norberto hozzászólására (») Dec 11, 2008 /
 
Szia!

Ha már a kedvenceknél vagyunk:

Kraftwerk: The modell
Eurytmics: Sweet dreams
Hasel O'Connor: Will You?
(#) DuMatyi válasza lapose hozzászólására (») Dec 12, 2008 /
 
Hmm... 80as évek elektronikus... Nagyon jó!

Nem Annie Lenox véletlenül?
(#) DuMatyi válasza DuMatyi hozzászólására (») Dec 12, 2008 /
 
illetve keresem
(#) lapose válasza DuMatyi hozzászólására (») Dec 12, 2008 /
 
Szia!


Igen az Eurytmics Ann Lennox és David A Stewart-ból állt!
Később Ann szólókarierbe kezdett, David meg nagy sikerrel zenéket szerzett!
(#) lapose válasza DuMatyi hozzászólására (») Dec 12, 2008 /
 
(#) Action2K válasza lapose hozzászólására (») Dec 12, 2008 /
 
XXXI. századi mese

Kedves gyerekek!

Réges- régen, egy messzi galaxisban, annak is a föld nevű bolygóján és annak holdján egy kis lépést tett meg egy ember, de nagy lépés volt ez az emberiség számára!
Pont abban az évben született meg az én A2K, rendes nevén Action2K nevű köbükapám.
Ennek örömére az akkori angliai Hyde Park-ban tartottak egy kis ünnepséget. Megkérték a gördülő kövek névre hallgató fiatal kis együttest, hogy a zenéjükkel szórakoztassák az összegyűlt néhány vendéget. Előadtak egy, a ma közismert Zi-Zi Labor együttestől egy számot. El is hoztam nektek az erről készült, ma már elavult 2D-s fotografikus felvételt. Fogadjátok sok szeretettel! Aztán sipirc a regeneráló burkotokba, mert holnap nagy nap vár rátok! Felnőtt egyedként léptek ki az életbe!

És íme a dalocska.
(#) lapose válasza Action2K hozzászólására (») Dec 12, 2008 /
 
Szia!

Jó a szöveg!

Az első klipp amit a Magyar TV-ben láttam!
Bővebben: Link
Következő: »»   270 / 3571
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
XDT.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem