Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » [OFF] Pihenő pákások témája - Elektronika, és politikamentes topik
Lapozás: OK   269 / 3580
(#) Action2K válasza maTaKee hozzászólására (») Dec 11, 2008 /
 
Dehogy vesszük ezt már kitárgyaltuk tegnap este.
Virtuóz egy pasi a szólógitáros az már szent!

Tetszik! Bejön!
(#) DuMatyi válasza zenetom hozzászólására (») Dec 11, 2008 /
 
ajjaj, az ifjúság ilyen korán alkoholizál... Bezzeg a mi időnkben (is ez volt a helyzet... ) Ugye, Action2k?
(#) Topi válasza DuMatyi hozzászólására (») Dec 11, 2008 /
 
Hááát... Akár tetszik sokmindenkinek akár nem, azért az ivást már a középiskolában gyakorolni kell, mert a főiskolán egy-két buli alkalmával, vagy a kultúrált baráti sörözésekkor csúnyán ott lehet maradni, ha az ember nem "előgyakorlott".

És ezt annak ellenére így vallom, hogy én maximálisan a kultúrált alkohol fogyasztók közé tartozom, nem bírom a seggrészeg hányós partikat.
(#) googa hozzászólása Dec 11, 2008 /
 
A barátnőm elment gólyabálozni az egyetemre.
Igen csak kedvemre valóan volt kirittyentve. Kicsit féltékeny is vagyok... Utálok mindenkit aki a közelében lesz ma...
(#) DuMatyi válasza Topi hozzászólására (») Dec 11, 2008 /
 
igen, csak vkinek kell vezetni is! év vagyok az a valaki általában,mert én abszolút antialkoholista vagyok!
Nekem nem kell inni a jólérzem magamat hangulathoz...
Izlésekés pofonok..

Különben is az európai történelem szerves része volt az ivás
(#) Topi válasza DuMatyi hozzászólására (») Dec 11, 2008 /
 
Ha iszom, nem vezetek. Ez nálam azért alap.

Egyébként félre értettél. Nem azt írtam hogy leiszod magad, hanem iszol. Annak is megvan a hangulata, mikor barátokkal beülsz egy - sajnos magyarországon nagyon kevés van - pub-a.
Ez a kultúrált hely, hangulatos, nem dőlnek rád részegek. És ez nem is az üvöltő zenés büdös kocsma.

Mert valahogy nem bírom a totál részeg embereket.
(#) googa válasza DuMatyi hozzászólására (») Dec 11, 2008 /
 
Na tessék Testvérem! Én meg azt hittem, hogy egyedül vagyok ezzel az antialkoholizmussal. Egyik jó tulajdonságom, hogy állandóan jókedvű tudok lenni és másokat is fel tudok pörgetni. Amint legurul némi alkohol máris szomorkás és lusta leszek. Nálam ez éppen fordítva működik, mint ahogy másoktól hallom. Jó, hogy nem vagyok egyedül ezzel. Csak akkor lennénk bajban, ha egy társaságban lennénk, mert két dudás ugye egy csárdában...
(#) zenetom válasza DuMatyi hozzászólására (») Dec 11, 2008 /
 
Bizony a mai bulizós fiatalok isznak rendesen.
Pedig mértéktartóan kell inni. Mérték a vödör, tartó az asztal
Itt olvastam még régen..
Szerencsére én még vissza bírom magam tartani. Sőt...
(#) Topi válasza zenetom hozzászólására (») Dec 11, 2008 /
 
Ez csak akaraterő kérdése. Ugyan úgy ahogy a dohányzás vagy egyéb... Soha nem szoknék rá a dohányzásra. Ez csak akarat kérdése. Ugyan úgy, ahogy az is, tudod hol a határ az ivásban.
(#) zenetom válasza Topi hozzászólására (») Dec 11, 2008 /
 
A dohányzás az nállam más. Arra ránézni se tudok. Reggel amikor megyek a suliba vonattal inkább fél órát állok mint hogy beüljek a dohányzóba. Egyszerűen rühellem azt a sz*rt. Olyan rossz hogy a sok tini meg szívja mint ha az élete múlna rajta. És számomra az a legkiábrándítóbb hogy meglátok egy szép lányt és az a rohadt cigaretta ott fityeg az ujjai között.
Elnézést a vulgáris kifejezésékért.
(#) lapose válasza googa hozzászólására (») Dec 11, 2008 /
 
Szia!

Nem mentél vele??
(#) szilva válasza googa hozzászólására (») Dec 11, 2008 /
 
Én sem ittam még meg életemben egy felesnél vagy egy pohár sörnél többet soha. Valahogy nem is hiányzik. Az én gyengém a kakaó, abból mértéktelen sokat meg bírok inni egy helyben
(#) zenetom válasza szilva hozzászólására (») Dec 11, 2008 /
 
Idézet:
„felesnél vagy egy pohár sörnél többet soha”

Ez komoly?
(#) szilva válasza zenetom hozzászólására (») Dec 11, 2008 /
 
Persze, ezeket is csak akkor, amikor valami "esemény" volt és muszáj volt koccintani (pl. az esküvőmön).
(#) DuMatyi válasza Topi hozzászólására (») Dec 11, 2008 /
 
Az az igazság, hogy kicsit félek az ivástól. Nagyon letagikus tudok lenni néha, attól félek, hogy az ivás kihozná és megerősítené ezt!

Topi: Pub - sosem voltam, tudom, hogy kulturhely
Baján van egy pincekocsma.annak is megvan a hangulata! A fősülin eddig csak boldog részegekkel találkoztam! Amikor jön a "földönmászok" szakasz, addigra én nem vagyok ott. Így kell megoldani! Van egy olyan szakasz amikor mindenki a keblére ölel---akik csípnek józanon, azok. Akik ki nem állhatnak, azok meg nem... A következő szakasz meg nekem nagyon unszimpatikus! Az nem sokkal az előzőt követi, a hányok-földönmászok... na, ott nem vagyok! Fentebb írtam.

Googa: el kell fogadni hogy van akinek kell ez. Nekem nem, és aki bulikon iszik, azt elfogadom, de nem földönmászásig... Sok barátom, haverom ilyen. Aki józanon jófej, az szalonspiccesen is!!! Mindegyik meg tud állni! Nagyritkán van kivétel
Nem lennénk bajban, mert megértenénk egymást!


Üdv: Matthew
(#) googa válasza lapose hozzászólására (») Dec 11, 2008 /
 
Azt mondta elmehetek, ha akarok, de a többiek sem hoznak külsőst... Na most ezek után legyek útban?! Kinőttem már az ilyen agyalásokból, de azért néha mégis furcsán érint. Ezt csak az a szerelem nevű betegság csinálja bennem..hogy rohadjon meg, aki kitalálta.
(#) _ampervadasz_ válasza Frankye hozzászólására (») Dec 11, 2008 /
 
Eztettszett!
(#) hapro válasza DuMatyi hozzászólására (») Dec 11, 2008 /
 
Te bajai vagy?
Az Armstrongra gondolsz az nem rossz hely?
(#) _ampervadasz_ hozzászólása Dec 11, 2008 /
 
Szevasztok! Látom "görbűl az este!" !
Csak hogy beszáljak a "vitába": a muterom amikor a konyhában elkezd cigizni, és nállam be van csukva az ajtó én már akkor megérzem és rühellem! Vagyis utálom, és semmilyen mértékben nem tűröm meg a cigarettát. Az alkoholt sem szeretem, meg vagyok nélküle, mondjuk már a haverok már egy párszor belevittek egy két alkohol partyba, amiből háát nem jöttem ki jól. Összesen négyszer voltam életemben befolyásoltság alatt. A vörösbor az finom, illetve a Soproni, Bordi, illetve a kozel. Még magamtól, soha nem vettem alkoholt, idáig mindig csak kináltak.
Amúgy nem szeretem én sem az egymást lehányós pizsamás, hálóparty -s bulikat. ( kivéve a hálóparty -t, ott én voltam a "renszergazda" )
(#) DuMatyi válasza hapro hozzászólására (») Dec 11, 2008 /
 
Honnan tudtad?
Aladics Imit ismered? Nem vagyok bajai, csak itt járok az EJF-re

(#) googa válasza DuMatyi hozzászólására (») Dec 11, 2008 /
 
Szudár Zsoltit ismeritek bajaiak?
(#) Topi válasza DuMatyi hozzászólására (») Dec 11, 2008 /
 
Még a középsikolában voltak olyan osztálytársaim, akik valami eszméletlen viccesek voltak amikor ittak. Volt amelyik este a lámpánál próbálta elkapni a szúnyogokat, de volt olyan is, aki ittasan rendkívül instabil állapotú lett idegileg és nem ajánlom senkinek, hogy mint táborfőnök éjjel, alsóbivalyb*sznádon, kocsival az erdei úton keresse az örülten elrohanó osztálytársát.

Az előbbinél azért kell józan maradni, mert irdatlanul vicces és jobban szórakozol - hogy a másik mennyire szánalmasan viselkedik - a másiknál meg azért kell józan maradni, mert azért az a hülye felelősség, és józan ész.

A táborokban én a középiskolában, mint szervező vettem részt 99%-ban, mert az első után rámbízták. És gyanítom nem döntöttek rosszul, ahogy a visszajelzéseket kaptam.
(#) _ampervadasz_ hozzászólása Dec 11, 2008 /
 
Egyedül a vizipia nem zavar, mert annak jó az illata.
(#) Topi válasza _ampervadasz_ hozzászólására (») Dec 11, 2008 /
 
De az megint másról szól. Az nem az önpusztítás, hanem ismételten a társasági szórakozás. Illetve cselekvés, egy másik közben.
(#) DuMatyi válasza googa hozzászólására (») Dec 11, 2008 /
 
Nem. Én csak 23 vagyok... Ha minden igaz, jövőre végzek végre! Én Fehérváron, Balatonakarattyán és Veszprémben éltem le az életemet! Jelenleg Baján vagyok átmeneti lakos.

A Strongról annyit, hogy én oda délutánonként szoktam lejárni, nem akkor amikor a rockkoncertek vannak, mert valahogy nem adják sehol az általam kedvelt zenei stílusokat - a rock nem áll tőlem messze, de a metalt nem szeretem... Az a baj, hogy a strongban is vannak pogóparty-k...
(#) Action2K válasza DuMatyi hozzászólására (») Dec 11, 2008 /
 
Idézet:
„pogóparty”

Na az aztán az ön és közveszélyeztetés kategória!

Én sose fogok eljutni oda, ha annyit innák akkor lezsibbadok és bealszok
(#) _ampervadasz_ válasza Topi hozzászólására (») Dec 11, 2008 /
 
Tudom tuom, csak gondoltam megosztom, amúgy már egy éve semmilyen formában nem vettem magamhoz alkoholt.
(#) googa hozzászólása Dec 11, 2008 /
 
Na tessék, Pars Krisztián kalapácsvető olimpikon, most kapja meg az ezüst érmet, mert két - előtte végzett - versenyzőt utólagosan kizártak dopping miatt.
Nekem erről az a véleményem, hogy akit ott a verseny előtt nem kapnak el doppinggal, azt már nem illene bolygatni...
(#) DuMatyi válasza _ampervadasz_ hozzászólására (») Dec 11, 2008 /
 
helyes, de az nem (mindig) rossz, ha a többi iszik...
(#) DuMatyi válasza googa hozzászólására (») Dec 11, 2008 /
 
Bocs, "testvérem", de ellenvetek! Eléggé gusztustalan a doppingolás! Pais Krisztiánnak meg sosem adatik me az az érzés, hogy dobogón álljon,két "ember" miatt...

Matthew
Következő: »»   269 / 3580
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
XDT.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem