Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » [OFF] Pihenő pákások témája - Elektronika, és politikamentes topik
Lapozás: OK   403 / 3569
(#) Action2K válasza vicsys hozzászólására (») Feb 14, 2009 /
 
Gondolom a DI-604-es igaz? Nem izzik a tápja? A feszültséglöketektől hamar eltud szállni a tápja.
(#) vicsys válasza Action2K hozzászólására (») Feb 14, 2009 /
 
Nem izzik. Teljesen korrekt!
(#) zoly15 válasza zenetom hozzászólására (») Feb 14, 2009 /
 
Idézet:
„meg lehet kérdezni Gé kollégát is”

Engem is meglehet
Csak nekem a "régi verzió van"

Üdv!
(#) llaci56 válasza vicsys hozzászólására (») Feb 14, 2009 /
 
D-Link, Edimax, SMC... Kb. ennyibe kerülnek, ill. most a forint mélyrepülésével picit feljebb mentek.
Edimax 7e, - én most mellette teszem le a voksomat a kommersz routerek közül. Előtte az SMC volt a kedvencem.
(#) llaci56 válasza aderka hozzászólására (») Feb 14, 2009 /
 
Amit itt írnak:
Idézet:
„1 WAN port, 4 LAN port, Auto MDI/MDIX, 2x, 3x eXtended Range™, 64/128/152-bit WEP, WPA/WPA2, WPA-PSK/WPA2-PSK titkosítás, IP, Domain, MAC cím...”


minden mai routernek tudni kell. (alap!)
(#) wg_kezdo hozzászólása Feb 14, 2009 /
 
Nekem van egy Dlink meg egy SMC.
Az SMC-nek jobb a wireless-e, de a Dlink stabilabb. (utóbbit úgy értsd, hogy mondjuk fél évente egyszer lefagy olyan tárolás mellett, hogy a gurulós székemmel állandóan megtaposom.
Szerintem a legolcsóbbat vedd nincs lényeges különbség, ha tényleg csak arra kell, hogy két gép között oszd meg a netet.
(#) Norberto válasza aderka hozzászólására (») Feb 14, 2009 /
 
Egyetlen jótanács, !kizárólag neked!: SMC márkát azt lehetőleg felejtsd el, ha sokáig szeretnél élni és nyugodt perceket szeretnél netezés közben. A sorban a legutolsó legyen a vásárlólistádon.
(#) Müszi válasza wg_kezdo hozzászólására (») Feb 14, 2009 /
 
Nekünk a TP-LINK-től a WR340G vált be, mi a netmegosztáson kívül fájlmásolásra is használjuk.
Stabil kis szerkezet, a WLAN is tök jó benne.

üdv
(#) wg_kezdo hozzászólása Feb 14, 2009 /
 
Ja meg nem utolsó szempont, hogy van-e adsl modemed, mert ha igen és az dlink akkor a Dlink routert rá lehet rakni és úgy sokkal esztétikusabb
Én eredetileg pinket szerettem volna, de csak szürke volt
(#) llaci56 válasza wg_kezdo hozzászólására (») Feb 14, 2009 /
 
Nem gray? (...ha már pink...)
(#) llaci56 válasza Norberto hozzászólására (») Feb 14, 2009 /
 
Mi a gondod az SMC-vel? Tíz cégemnél (értsd: mint rendszergazda) van Barricade, és futnak gond nélkül.
(#) wg_kezdo válasza llaci56 hozzászólására (») Feb 14, 2009 /
 
Neeem, mert a pink az egy különleges szín aminek nincs magyar megfelelője, de a gray-nek van.

(ha ezt egyszer megértem felnövök a mai fiatalokhoz).

llaci56-al egyetértek nekem is SMC-m volt sokáig és tökéletesen működik nincsen semmi baja.
Na jó néha elveszíti a beállításokat
(#) llaci56 válasza wg_kezdo hozzászólására (») Feb 14, 2009 /
 
A rózsaszín az nem magyar?
Az SMC -vel kapcsolatban tényleg érdekel, hogy kinek, milyen gondja van vele. Egyszer volt, hogy itt-ott elkezdtek fagyni, de egy gyors firmware frissítés, és azóta nincs gond velük. A 10 routernél összesen nem voltam 20 -szor kint az üzembehelyezésük óta. (cca 6 éve.) Sose veszített el beállítást egyik sem, pedig backupolva van mind, nehogy azért oda kelljen mennem.
Nem utolsó szempont az sem, hogy igyekeztem mindig, mindenhol azonos típust tartani, hogy egyszer kelljen beállítani.
(#) wg_kezdo válasza llaci56 hozzászólására (») Feb 14, 2009 /
 
A pink az nem rózsaszín még ha szó szerinti fordításban azt is jelenti. (és itt hagytam abba a színek megértését hál' istennek a lányom még nem kezdte el).

Nekem csak annyit csinál, hogy időnként elveszíti a beállításait.
Ezért is használom most a dlinket azzal még nem volt ilyen gondom.
Mondjuk smc-nél még nem frissítettem semmit, de D-linknél sem .
(#) llaci56 válasza wg_kezdo hozzászólására (») Feb 14, 2009 /
 
Hajdan, mikor képes voltam videokat szét meg összeszedni, (ott voltak ám kábelkötegek!) a "pink" feliratnál mindig a rózsaszínt dugtam fel, és működött...
(#) wg_kezdo válasza llaci56 hozzászólására (») Feb 14, 2009 /
 
szerintem amúgy a sötét rózsaszín kapta a Pink nevet mivel az sokkal rövidebb. és ki az a hülye aki azt mondja:
"Sötét rózsaszín rajongó vagyok"
ez jobban hangzik:
"Pink rajongó vagyok"
(#) Frankye válasza llaci56 hozzászólására (») Feb 14, 2009 /
 
Igaz, de mára a "pink" önálló színnévvé vált. Se nem lila, se nem rózsaszín, hanem valahol a kettő között... Mint a magenta a T-Izénél.

Wg_kezdo! Még egy apróság a hitellel kapcsolatban: Ha valaminek a THM-ja 0%, akkor az azt jelenti a gyakorlatban, hogy a kamatot már beleépítették az árba. Magyarán: Ha a termék 90,- Ft lenne, a kamata meg összesen 10,- Ft, akkor simán kiírják, hogy THM: 0%, Ár: 100,- Ft. Tehát a kamatot akkor is megfizeted, csak nem kamatként, hanem árban! (Ez a marketing-fogás...)
(#) wg_kezdo válasza Frankye hozzászólására (») Feb 14, 2009 /
 
Természetesen ez is egy módszer.
Akkor lehet alkalmazni, ha az árverseny megengedi a terméknél. Ha máshol ugyanazt megkapja 90 Ft-ért akkor nehezen alkalmazható.
A vásárló szempontjából az eredmény ugyanaz
(#) wg_kezdo válasza Frankye hozzászólására (») Feb 14, 2009 /
 
Amúgy Frankye nem kell idegeskedni.
Ha máshol megkapja olcsóbban akkor ott kell megvenni, ha pedig csak így lehet megkapni el kell dönteni, hogy megéri-e.
Én mondjuk soha semmit sem veszek hitelre főleg nem laptopot.
(#) Action2K válasza wg_kezdo hozzászólására (») Feb 14, 2009 /
 
Pink - Link

Érdemes végignézni! Tanulságos! Az utolsó képkockákon a válasz arra, hogy mi is a pink. Nem éri odatekerni

Na megyek készülődni, az asszonnyal megyünk farsangolni. (bálba)

Ui.: Köbüki merre jár ma? Ő már reggeltől bálozik?
(#) llaci56 válasza Frankye hozzászólására (») Feb 14, 2009 /
 
Idézet:
„Mint a magenta a T-Izénél”


Köszi, így most már tényleg értem!
(#) llaci56 válasza Action2K hozzászólására (») Feb 14, 2009 /
 
Szerintem ne folytassuk a pink elemzését! Vakuljon meg a hintalovam, ha ebből a filmből értettem valamit... Láttam benne rózsaszínt, az igaz.
(#) Frankye válasza wg_kezdo hozzászólására (») Feb 14, 2009 /
 
Nem idegeskedek, csak nem szeretem, ha hülyének néznek. Még ha marketinges az illető, akkor sem. (Márpedig a marketingesektől, akik reklámokat készítenek, egyéb gonoszságok is kitelnek.)
(#) wg_kezdo válasza Frankye hozzászólására (») Feb 14, 2009 /
 
A marketing a válság egyik fő okozója, mint tudjuk.
Elég, ha a nyaggatási faktor és egyéb borzalmakra gondolsz.
Ajánlom figyelmedbe a The Corporation című filmet és könyvet. Elég jól bemutatja, hogyan is kell alkalmazni nagyüzembe és mik a hatásai.
(#) Frankye válasza wg_kezdo hozzászólására (») Feb 14, 2009 /
 
Kösz a tippet. Sajnos a Cégnél ismerek néhány marketingest, elég okádási alapot kapok tőlük is..
(#) googa hozzászólása Feb 14, 2009 /
 
Sziasztok! Jó régen írtam Nektek, de azért szoktam olvasgatni amiket írtok.
Az jutott ma eszembe, hogy régen volt tubusos májkrém, meg utitárskrém. Láttatok ilyet, hasonlót mostanában? Nagyon hiányzik a pocakomnak! Üdv! goo
(#) llaci56 válasza googa hozzászólására (») Feb 14, 2009 /
 
Külsőleg, vagy belsőleg?
(#) googa válasza llaci56 hozzászólására (») Feb 14, 2009 /
 
Belsőleg Nagyon finom kaja volt, puha zsemlével.
(#) _ampervadasz_ válasza googa hozzászólására (») Feb 14, 2009 /
 
Még találni ilyet, szerencsencsére, és én is nagyon hiányolom, mert már én is régen ettem.

Jajj de pofátlan vagyok nem is köszönök! Jóestét mindenkinek! Helló googa, tényleg régen láttunk már!

szerk.: éppen megint takarítok, mert a por mindent belep, és nagy az összevisszaság.
(#) llaci56 válasza (Felhasználó 13571) hozzászólására (») Feb 14, 2009 /
 
Megjöttél Zolikám?! Már azt hittük, hogy szabin vagy.
Következő: »»   403 / 3569
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
XDT.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem