Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Amatőr Audiokészülék Építők Találkozója

Bővebb olvasni-látnivalók az AAÉT hivatalos honlapján. http://aaet.nhely.hu

Lapozás: OK   2 / 84
(#) rockersrac válasza Gubán_Gábor hozzászólására (») Ápr 12, 2009 /
 
hmm azthiszem ez jó lesz nagyon!
(#) ngyzoli hozzászólása Ápr 12, 2009 /
 
Ezt jó ötletnek tartom,mindösszesen annyit fűznék hozzá,h ilyen jellegű találkozónak alkalmas helyszínt találni irgalmatlanul nehéz.A helységek optimális mérete,akusztikája,az egymástól való izoláltság,ja,és persze ne kerüljön vagyonokba,h csak a legfontosabbakat említsem...már ezt sem könnyű összehozni.Talán érdekelne engem is,bár szabadidő szempontjából nagyon rosszul állok.
(#) Müszi hozzászólása Ápr 12, 2009 /
 
Ha Kecskeméten lesz részemről kilőve. Nincs pénzem az útra, túl messze van :rinya: :rinya: :rinya: :rinya: :rinya:
Laci azért bejelölhetsz, Dombóvári vagyok.
(#) zolee1209 válasza Müszi hozzászólására (») Ápr 12, 2009 /
 
P***ba már Müszi! Ez nem tuom, hogy hanyadik ilyen, hogy azért kámpicsorogsz, mert nem tudsz jönni ilyen, meg olyan okok miatt! Bocs a mogorva hangnemért, de zavar a negativitásod! Túlságosan katód vagy! Légy egy kicsit anód, menj locsolkodni, gyűjtögess az útra és gyere el! Ez parancs!
(#) mark.budai válasza zolee1209 hozzászólására (») Ápr 13, 2009 /
 
[off]Tényleg egy kicsit anódnak kéne lennie, Én most rács vagyok . Én tegnap locsoltam azt, akihez ma nem megyünk, már kerestem 3000-t. Nem erről szól, de mindig azt mondom, hogy nem kell, de ha van, fogadjuk el ezt.
Idézet:
„Ez parancs!”

Hát ha Köbzoli ezt elolvassa, akkor megint el akar hívni, akárcsak a börzére. De mondom, rács vagyok, nem vagyok annyira pozitív, mint az anód, de nem is negatív, mint a katód.
Aztán már repülök innen a sok OFF miatt.
(#) Kovidivi válasza Action2K hozzászólására (») Ápr 13, 2009 /
 
Szia!
Ez a hozzászólás eléggé biztató Jelölj be engem is Domaszékről. Beszélek még Kaqkk-kal, szerintem ő is jönne szívesen, ha lesz ideje. Azért mindenki úgy készüljön, hogy ha bármi probléma adódik, tovább tudjon lépni. Gondolok itt az elosztókra, stb. Szerintem akár nyílt téren is meg lehet hallgatni hangfalakat, természetesen nem úgy fog szólni, ahogy kellene, de ez a találkozó arról fog szólni, hogy megcsodáljuk egymás művét, és elbeszélgetünk, megismerjük a fórumtársakat Én már kíváncsian várom Kecskemét pedig nagyon jó hely az ország közepén! Üdv!
(#) Müszi válasza zolee1209 hozzászólására (») Ápr 13, 2009 /
 
Hello!

1. Nincsenek gazdag rokonaim, női ismerős is kevés.
"Gyűjtögessél": szerinted miből?

"Ez parancs!": rendben! Állod az útiköltségem?

üdv: Müszi
(#) mark.budai válasza Müszi hozzászólására (») Ápr 13, 2009 /
 
156.8km *2 (vissza út is)=313,6km. Az autó, ha 6l-t eszik 100km-en, és az üzemanyag 300FT, akkor az megvan 5645Ft-ból, ha jól számolom. Ennyit ma összelocsolhattál volna.
Idézet:
„Laci azért bejelölhetsz, Dombóvári vagyok.”
Ennyi erővel kifizeti Neked az utat, nem, és akkor nem csak Ővele találkozol most, hanem mindenkivel, aki ott lesz. Tudtommal nem abba az irányba lakik Laci (ugye Lacival Action2K-ra gondolsz) Kecskeméttől, mint Te, mert Ő ugye Esztergomban lakik, Pesttől Mifelénk (én, Zoli, Máté, ...) .
(#) Müszi válasza mark.budai hozzászólására (») Ápr 13, 2009 /
 
Látom nem olvastad mit írtam,,

Idézet:
„1. Nincsenek gazdag rokonaim, női ismerős is kevés.”


Ha fel tudok valahogy jutni, feljutok, ha nem, akkor nem. Nem tőlem függ.

üdv
(#) mark.budai válasza mark.budai hozzászólására (») Ápr 13, 2009 /
 
Bejelölhetsz- félreolvastam, bocsi! bejöhetsznek olvastam, hülyeség az egész, amit írtam. Ha persze úgy gondoltad, hogy jelöljön be Téged is, hogy lehet, hogy elmész.
(#) Müszi válasza mark.budai hozzászólására (») Ápr 13, 2009 /
 
Én szivesen, ezer örömmel mennék, de most, hogy a szüleim munkahelye se biztos, hogy merjünk utazgatni bárhova is?

üdv
(#) mark.budai válasza Müszi hozzászólására (») Ápr 13, 2009 /
 
Elolvastam! "női ismerős is kevés" én sem ismerem az egész megyét.
(#) Doncso válasza mark.budai hozzászólására (») Ápr 13, 2009 /
 
Márk, állitsd már le magad ! Ne gyerekeskedj. Ha nem tud menni, akkor nem tud. Manapság a válság miatt nekem egy 900Ft-os fújós festék is gondot okoz, nemhogy 5-6000Ft benzinre, így meg tudom érteni, nem kell kiscsibe módjára rárohanni arra akit egy nagytyúk egyszer megcsíp!
Én is elmennék szívesen, de nekem jelenleg nem tellik rá, ez nem szégyen, ez magyarország.
(#) sándor hozzászólása Ápr 14, 2009 /
 
Sziasztok! Egy ?-et rakhattok nekem is Kiskunfélegyháza mellé.Pontos időpont hiányában nem tudom ráérek-e?Viszont érdekelnének az erősítők,a börze és az egész hangulat .Ha elfogadtok egy kezdő elektróst .Legalább kimozdulok a négy fal közül...
(#) hapro válasza Action2K hozzászólására (») Ápr 14, 2009 /
 
Egy ?-et tegyél légyszíves a Bp. VIII. kerülethez is. Esetleg viszek is majd valamit.
(#) Gafly hozzászólása Ápr 14, 2009 /
 
Budapestre egy feltételes strigulát behúzhatsz.
Arra gondoltam hogy távolabbról jövők a lányokat esetleg leadhatják a strandon, valószinűleg a templom előtti csúszkálást úgyis hamar elúnják
(#) Action2K válasza sándor hozzászólására (») Ápr 14, 2009 /
 
Idézet:
„Ha elfogadtok egy kezdő elektróst .Legalább kimozdulok a négy fal közül...”

Gyere, szeretettel látunk. Miért ne jöhetne kezdő? Amatőr tali, vagy nem? Ja, és nem csak az jöhet, akinek van mit hoznia is! Sokan vannak, akik még nem láttak élőben csöves erősítőket, a nagy High End-ekre meg eséllye sincs bejutni, nem beszélve a baráti beszélgetésekre, szakmai tanácsokra. És itt kihangsúlyozottan a szakmai részét is beleértve. Annó (kb. 20-25 éve) voltam jópár szakmai kiállításokon, rendezvényeken, ahol az amatőröket elég félvállról vették. Kedvesek voltak, de... Mit ne mondjak, nem volt valami lelkesítő érzés. Látatlanban állítom, mi nem ilyenek vagyunk, mi is keztük valahol. Persze Ők is, csak azt már elfelejtették.
(#) Action2K válasza Gafly hozzászólására (») Ápr 14, 2009 /
 
Ez nem igazság! Én is szeretek pancsizni. Láttátok mekkora csövek vannak a medence mellett. Ha azok üvegből lennének, megtöltve némi vassal, s kiszívva a levegő belőle Rá a 20kV... apám! Mekkorát szólna!
(#) mark.budai válasza Action2K hozzászólására (») Ápr 14, 2009 /
 
[off]Még sztereó is lehetne... Inkább 60kV legyen, ja, meg A osztályban !
(#) sándor válasza Action2K hozzászólására (») Ápr 14, 2009 /
 
Köszönöm a biztató szavakat,még egy ok hogy kimozduljak itthonról és találkozzak olyan emberekkel akik azt csinálják amit én is szeretek/szeretnék! Remélem összejön
(#) JZoli válasza Action2K hozzászólására (») Ápr 14, 2009 /
 
Ez is valami ilyen jellegű dologról szól:Bővebben: Link.Csak érdekesség képpen linkeltem.
(#) Danaman válasza JZoli hozzászólására (») Ápr 14, 2009 /
 
A végén az a nixi óra hát az nagyon odavág
(#) Action2K válasza JZoli hozzászólására (») Ápr 14, 2009 /
 
Köszönjük! Nagyon szép gyöngyszemek gyűjteménye. Mellesleg a helyszin is hangulatos.
Na, ezekután csak több kedve lett mindenkinek a talihoz!

Aztán aki tud, majd fotózzon ám a talin, mert szeretnék egy jó kis weblapot összerakni a taliról.
(#) fazksg válasza Doncso hozzászólására (») Ápr 14, 2009 /
 
Nem, szerintem ez a "Szép, új világ" (Arthur Huxley). Nehogy azt hidd, hogy csak nálunk van ez. És attól, hogy most ***ul állsz anyagilag (én is), attól Magyarország még nagybetű...
Üdv: FazksG


Moderálva. Off-ban sem kellene trágárul beszélni...
-- kobold
(#) lamalas hozzászólása Ápr 14, 2009 /
 
Udv,

Latom nem kizaro ok a felvezetos cucc szoval en is megyek ha az idopont is jo lesz es be tudok szervezni egy kocsit is amivel a cuccaimat tudjuk szallitani.
(#) mark.budai válasza Danaman hozzászólására (») Ápr 14, 2009 /
 
Ezt egy német ember csinálta. DCF77 óra Nixie-csövekkel topik elején belinkelte valaki a saját oldalát.
Action2K: De ez a rendezvény nyílt területen lenne, nem, tehát nem bennt az épületben.

Szerk.: Én aztán megjegyzem ezeket a képeket ! Bővebben: Link
(#) Action2K válasza mark.budai hozzászólására (») Ápr 14, 2009 /
 
Idézet:
„ez a rendezvény nyílt területen lenne”

Ezt még senki nem állította, és nem is lenne nagyon jó ötlet. Sem az erős kánikulai napsütést, sem az esetleges nyári záport nem dijjazná egyikőnk sem, hát még a technika. Ez nem afféle kerti partinak való összejövetel.
(#) mark.budai válasza Action2K hozzászólására (») Ápr 14, 2009 /
 
Kérdőjelet akartam utána, de félreütöttem. Még a csöves erősítő készítése témában olvastam egy ilyen hsz.-t, hogy kinnt lesz,[off] hétvégén ültem a napon, és már most sütötte a hátam, 10 perc múlva odébb mentem, mert nem bírtam, aztán még csak április van...
(#) EcoPityu válasza JZoli hozzászólására (») Ápr 15, 2009 /
 
A -ülye németek... Én is ilyet akarok...
De ott lettem volna..csak annyira nem kenem a dolycsot!
Nekünk is kéne ilyen képsorozat!
/bár előbb jöjjön létre!/
(#) Doncso válasza fazksg hozzászólására (») Ápr 15, 2009 /
 
Bocs, igazad van. Magyarország.
Következő: »»   2 / 84
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
XDT.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem