Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Börze
 
Témaindító: llaci56, idő: Jan 12, 2009
  1. Kőrösi Csoma Sándor Kőbányai Kulturális Központ Rádióamatőr találkozó és börze: börze időpontok.
Lapozás: OK   24 / 146
(#) zolee1209 hozzászólása Máj 9, 2009 /
 
Légyszi srácok, hozzatok nekem egy szkópcsövet, mert mindjárt rívafakadok, hogy mennyi csövet kínálnak fel, és ebből nem lesz az enyém egy sem! :rinya:
(#) Ricsi89 válasza zolee1209 hozzászólására (») Máj 9, 2009 /
 
Ott van VIM által felkínált cső. csapjál le rá, most!
Sajnos és nem tudok menni. Ma reggel szóltak, hogy közbejött valami. :no:
(#) CIROKL válasza zolee1209 hozzászólására (») Máj 9, 2009 /
 
Idézet:
„Ott van VIM által felkínált cső. csapjál le rá, most!
Megszavazom hogy ez már legyen a tiéd ! Gondolom a többiek is benne lesznek ?
(#) rockersrac válasza CIROKL hozzászólására (») Máj 9, 2009 /
 
Csatlakozom CirokL-hez!
(#) DuMatyi hozzászólása Máj 9, 2009 /
 
Idézet:
„Te jössz Imivel meg Peti mivel így tudtok beszélgetni a Zoli meg jön velem mivel én is Zoli vagyok”


Ezt írta Köbzoli. Ha minden érintettnek jó, írjon!

Nevek feloldása: Imi=Imi65, Zoli=Köbzoli, Zoli=zolee1209, Peti= _ampervadasz_, én=én
(#) mark.budai válasza (Felhasználó 15355) hozzászólására (») Máj 9, 2009 /
 
Akkor ezt vigye Zoli. Én kör alakút keresnék leginkább, de lehet, hogy semmilyet. Igazából a szkópcsöves órát kipróbálnám, de alacsony anódfeszültségű(300V) csővel.
(#) zolee1209 válasza DuMatyi hozzászólására (») Máj 9, 2009 /
 
Idézet:
„én=én”
Te=én...
Igen, nekem megfelel! Úgy látom, hosszú napnak nézek elébe!
(#) zolee1209 válasza mark.budai hozzászólására (») Máj 9, 2009 /
 
Szia! Ha csöves órát szeretnél építeni, vegyél fel msn-re, beszéljük meg gyorsába! Lehet, tudok segíteni!
(#) DuMatyi válasza mark.budai hozzászólására (») Máj 9, 2009 /
 
El lehet felejteni. A szkópcsövek minimális anódfeszültsége 600 volt. Az alatt nem működnek. Feszültségkétszerezővel, 100 µF 450 voltos elkókkal a 250 volt váltóból lehet csinálni nagy anódfeszt. Megoldható (A szkóp osztójának terhelése elhanyagolható, gakorlatilag csúcsegyenirányítással dolgozunk...)
(#) DuMatyi hozzászólása Máj 9, 2009 /
 
MŰSORVÁLTOZÁS!

Mivel a Népligetnél találkozunk, és gr89 nem jön, ezért én olyannal mennék, ami 7:30 ra van fent! Az előtte lévő mint falujáró. Annak 20 perccel több a menetideje, ami azt jelenti, hogy kb 50 perccel előbb kellene felkelnem! Megvárnátok? 7:30 ra érek be! Lemegyek a Metro aluljáróba, a Népliget kijáratnál! Akinek jobb találkozó hely javaslata van, szóljon!
(#) Müszi válasza DuMatyi hozzászólására (») Máj 9, 2009 /
 
Müszi=x???
(#) zolee1209 válasza DuMatyi hozzászólására (») Máj 9, 2009 /
 
Majd holnap személyesen egyeztetek a többiekkel, nemsokára indulok Pestre és ott nincsen gépem...
De szerintem megvárunk! :yes:
(#) Gafly válasza Frankye hozzászólására (») Máj 9, 2009 /
 
Elvileg én is ott leszek fehér ingben, fekete kord nadrágban és bajszomal (hogy mit fogok venni és miért azt nem tudom ).
(#) DuMatyi válasza Gafly hozzászólására (») Máj 9, 2009 /
 
Akkor Frankye-vel nehogy össze akasszátok a bajuszt!
(#) _ampervadasz_ hozzászólása Máj 9, 2009 /
 
Jóestét mindenkinek! Húúúú! Rossz topicba jöttem volna, be, de én úgy látom hogy itt nyílt házzasság közvetítés is folyik??!

Aludni se tudok, az izgalom miatt. Nagyon várom a holnapot. Csak el ne aludjak. Matyi meigérte,
Idézet:
„ha elalszom a levágott hajammal fog felrángatni Pestre”
!


szerk.: és tényleg rossz helyre jöttem, a börzés topicba akartam írni!
(#) burgdavid hozzászólása Máj 9, 2009 /
 
Összepakoltam a sokaknak beígért holmikat, a Twingó-hintó menetre kész
Akinek zsugorcsőre van szüksége, az jelentkezzen nálam, 65 métert viszek, remélem jut majd mindenkinek. Pénzt nem fogadok el érte, maximum valami alaktrészt cserébe
Köbzolival, és egy itteni sráccal megyünk majd. Remélem addig megtalálom a hobbielektronikás pólómat és abba feszítek, ha nem, akkor egy sötétlila Prognózisosban leszek

üdv!
(#) burgdavid válasza burgdavid hozzászólására (») Máj 10, 2009 /
 
Na indulok is nemsokára
(#) CIROKL hozzászólása Máj 10, 2009 /
 
Most indulok a nagy Budapestre Börzézni !
(#) Gafly válasza DuMatyi hozzászólására (») Máj 10, 2009 /
 
Szerintem ettől úgy megijedt hogy nem mert eljönni De vegre talalkoztam par topic társsal (bár sajnos egy kézen meg tudom őket számolni). No és persze már megint vettem valamit amit nem is gondoltam hogy fogok Mellesleg szerintetek ez nem volt egy kicsit kisebb mint a multkori nosztalgia börze?
(#) SzervízMacska hozzászólása Máj 10, 2009 /
 
Sziasztok! Jó volt, hogy ilyen sokan összeverődtünk ma. Zolinak és Iminek köszönöm a szíves invitálást, elnézést, hogy a lejárt kötelező biztosítással nem mertem nekivágni az útnak. Talán majd legközelebb... Azért balesetmentes hazaérést és kellemes szalonnázást mindenkinek!
További szép napot!

Üdv: SzervízMacska
(#) Frankye válasza SzervízMacska hozzászólására (») Máj 10, 2009 /
 
Jelentem, hogy sikeresen és szerencsésen hazatértem én is.
Sokakat megismertem, bár még bajban vagyok az arcok és a nickek összepárosításával, de azét Köbüki Zolit felismertem.
Ampervadász Petinek rosszallásomat fejezem ki, amiért eltűnt, mielőtt bemutatkozhattunk volna egymásnak, így (ahogy az OFF-ban írtam már) csak messziről láttam, miközben beszélgetett (kivételesen nem kedvenc és egyedülálló könyvtárosunkkal, Matyival!), és jómagam is átvettem Matyi "nagy kommunikátor" szerepét. Nyelv-Ész Lacival jót beszélgettünk, és örülök, hogy végre személyesen megismerhettem Müszit, Burgdávidot, Imit, Cirok Lacit, Kocsgabot, meg még jó néhány fórumtársat!
Gazdagabb lettem egy csomó élménnyel, néhány személyes ismerettséggel, valamint egy táblaműszerrel (ampermérővel).
Ja, és persze remekül éreztem magam!
(#) Danaman hozzászólása Máj 10, 2009 /
 
Úgyvolt hogy én is megyek de rajtam kívül álló okok miatt mégsem tudtam elmenni a börzére .
(#) Frankye válasza Danaman hozzászólására (») Máj 10, 2009 /
 
Ezt sajnálom. Gondolom, Te is...
(#) Ricsi89 válasza Danaman hozzászólására (») Máj 10, 2009 /
 
Én is így jártam. Majd egymásikra elmegyek és akkor előre be lesz jelentve, hogy az a nap foglalt és semmi más programot ne tervezzenek. :yes: Mondjuk a szombat az jobb is, mert akkor aznap is tudok menni, nem kell előző nap felmenni. Igaz akkor is csak kb 9-re érek oda, de legalább ott leszek. Hétköznap persze van olyan vonat is, ami 7-re fent van. :no:
(#) zoly15 válasza Frankye hozzászólására (») Máj 10, 2009 /
 
Én valószínűleg sose fogok elmenni, pedig jó lenne..
Sajnos nagyon messze van..
Nekem sajnos nem jutott a "börze"
(#) Ricsi89 válasza zoly15 hozzászólására (») Máj 10, 2009 /
 
Ennél messzebb, ahonnan én mennék már nem nagyon lehetsz messzebb, mert akkor már külföldön lennél. Nekem "csak"300km, de úgy döntöttem, hogy most nyáron elmegyek egyre az 100%. :yes:
(#) mark.budai hozzászólása Máj 10, 2009 /
 
A csövesek még nem értek haza? Tudtok róluk valamit? Senki sincs fennt a csövs erősítő témából. [off] Én meg itt unatkozok...
(#) Danaman válasza Frankye hozzászólására (») Máj 10, 2009 /
 
De még menyire, hogy sajnálom... Pedig vettem is volna pár dolgot
(#) kocos válasza mark.budai hozzászólására (») Máj 10, 2009 /
 
Nekem haza sem kellett érnem , mert elaludam
(#) mark.budai válasza (Felhasználó 13571) hozzászólására (») Máj 10, 2009 /
 
Jó Neked! Vettetek csöveket? Milyeneket? 300B ?
Következő: »»   24 / 146
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
XDT.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem