Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Börze
 
Témaindító: llaci56, idő: Jan 12, 2009
  1. Kőrösi Csoma Sándor Kőbányai Kulturális Központ Rádióamatőr találkozó és börze: börze időpontok.
Lapozás: OK   32 / 147
(#) Danaman hozzászólása Máj 23, 2009 /
 
Na ezt a börzét is kihagytam, bár úgy volt hogy megyek de mentségemre szóljon hogy egy ismerősnél voltam aki adott egy rahedli "lim-lomot" köztük Unitra Grundig Licence magnót 2db-ot meg egy tesla lemezlejátszós rádiós erősítőt...
(#) TyeDa válasza Danaman hozzászólására (») Máj 23, 2009 /
 
Olyan Unitra magnó faternek is van

Sikerült először eljutnom a Puskás börzére, benéztem egy fél órára.
Amúgy Szarvason lakom, ott is van rádióamatőr börze augusztus utolsó hétvégéjén, azt ki ismeri? Voltatok már ott? Szerintem jó kis összejövetel!
(#) WaRL0 hozzászólása Máj 23, 2009 /
 
Sziasztok. Nem tudjatok hogy nyaron valamikor nem lessz Borze valahol Komarom kozeleben ?

Koszi;Sziasztok
(#) _ampervadasz_ válasza WaRL0 hozzászólására (») Máj 23, 2009 /
 
Üdv. Komáromi vagyok én is, de semmi hasonlórol nemtudok hogy lenne.
(#) poros válasza _ampervadasz_ hozzászólására (») Máj 23, 2009 /
 
Hát ezért kár nekem is csak 35km lenne és arra talán még időm is volna. :yes:
(#) WaRL0 válasza poros hozzászólására (») Máj 23, 2009 /
 
Hat en meg szlovakiai vagyok es nekem is ugy 35km-re lenne de.
(#) Danaman válasza (Felhasználó 13571) hozzászólására (») Máj 23, 2009 /
 
Azért mégis csak 2db Orsós magnó + egy csomó más cucc, és ha nem hozom el délután vitte volna az elektronikai hulladékosba... De következőn ott leszek főleg hogy mostmár majd kell is vennem pár dolgot...
(#) slogan válasza Danaman hozzászólására (») Máj 23, 2009 /
 
Sziasztok !

Eláruljátok nekem - hogy ne keljen 60 oldalt átolvasnom - ,hogy Pesten ,esetleg környékén mikor és hol van(nak) börzék ?

Gondolom van olyan ,ami rendszeresen van ....

Köszi

Üdv : István
(#) CIROKL válasza slogan hozzászólására (») Máj 23, 2009 /
 
Hát ne is olvasd el a 60 oldalt csak csupán az elsőt ! Fő az egészség ! vigyázz is a szemedre ?
(#) Ricsi89 válasza CIROKL hozzászólására (») Máj 23, 2009 /
 
És az első oldalon is csak az első hsz-ben lévő linket kellene megnézni.
(#) slogan válasza (Felhasználó 13571) hozzászólására (») Máj 23, 2009 /
 
Köszi mindkettőtőknek !

Pont a Gyáli úti suliba jártam
(#) lpcollector hozzászólása Máj 26, 2009 /
 
Egy másik fórumon, Action2K azt írta a július 11-es börzéről hogy az csak kis börze, nem nosztalgiás, kihagyható.
Ez most mit jelent?
Eddig csak egyetlen börzére jutottam el az "nagy börze volt", de nyáron valószínüleg, éppen akkor járok Pesten amikor "kis börze" lesz.
Csöveket, alkatrészeket ilyenkor is lehet kapni, csak a régi rádiók hiányoznak, vagy az árusok is a "nagy börzére" készülnek?
(#) Imi65 válasza lpcollector hozzászólására (») Máj 26, 2009 /
 
Kérdezzétek meg a helyszínről Matyit, mert - ha jól emlékszem - nem a Puskás Szki-ban lesz az elkövetkezendő kettő. :nemtudom:
(#) slogan válasza Imi65 hozzászólására (») Máj 26, 2009 /
 
Pdig kiírás szerint igen ..... (?)
(#) lpcollector válasza Imi65 hozzászólására (») Máj 26, 2009 /
 
Engem elsősorban a júliusi időpontok és ezek szerint a változó helyszínek érdekelnének?
No meg a tapasztalatotok, hogy érdemes-e felkeresni a "kis börzéket" is csőügyben, arra is kimennek árulni a "szakik"? Néhány orosz csövet csak itt sikerült beszereznem. Júliusban pedig talán a környéken leszek. Ha Szombathelyről indulnék, csak 10 órára érnék a helyszínre, de gondolom akkor ott már senkit sem találnék...
(#) llaci56 válasza Imi65 hozzászólására (») Máj 26, 2009 /
 
Imi! a következő két Puskás börze nem a Puskásban lesz?
(#) rockersrac válasza Imi65 hozzászólására (») Máj 27, 2009 /
 
Nekem úgy rémlik,hogy a következő(07.06.) börze még a puskásban lesz,és utána 12-én vagy hogy lesz egy kihelyezett börze!
(#) Imi65 válasza llaci56 hozzászólására (») Máj 27, 2009 /
 
Tényleg vicces, de Matyi bőszen mutogatta a táblát a nagyteremben, hogy nem. Valahol Csepelen lesz - ha jól tudom - de én nem nagyon foglalkoztam vele, inkább azonnal meghoztam a döntést, hogy: Akkor inkább ezeket kihagyom. :nemtudom:
(#) llaci56 válasza Imi65 hozzászólására (») Máj 27, 2009 /
 
Oda pedig csak egy köpésnyire van Csepel. Amúgy nem tudom, miért kell találgatni. E topik első hozzászólás(om)ban ott van a Link is. Sem a 07.06 -ot, sem utána a 12.-ét nem látom benne.
(#) Gafly válasza Imi65 hozzászólására (») Máj 27, 2009 /
 
Gondolom a Burabu-ra gondolt, az Junius 12....14.
(#) lpcollector válasza Gafly hozzászólására (») Máj 27, 2009 /
 
Itt ezt találtam róla:
Idézet:
„ezen a szombaton itt lesz a budapesti börze!”
(#) Imi65 válasza lpcollector hozzászólására (») Máj 27, 2009 /
 
10 óra már tényleg a "vég kezdete". Kicsit hamarabb kéne jönnöd, bár én sem szoktam 9 óránál előbb aodaérni, így nem tud(hat)om, mi van akkor.
(#) lpcollector válasza Imi65 hozzászólására (») Máj 27, 2009 /
 
Ahonnan nyáron indulnék 8.10-kor érne a buszom éppen a Népligethez, így Téged még meg is előzhetnélek
A mi hobbinkhoz való cuccokból a kis börzék sem szűkölködnek?
(#) Imi65 válasza lpcollector hozzászólására (») Máj 27, 2009 /
 
Találni ezt-azt. Még legutóbb is, csak nekem ez egyre inkább arról szól, hogy találkozás. Matyival - mondhatni - rutinszerűen összefutunk, és van még egy-két rendszeres tag. Aztán meg a lányom elég hamar elkezd "piszkálni", nem kéne már mennünk? Az utolsón csak éppen megjelentem, kb 3/4 órára, aztán már mentem is másfelé.
(#) lpcollector válasza Imi65 hozzászólására (») Máj 27, 2009 /
 
Az egyik fiammal készülék én is felmenni, de Ő még a navigáláshoz is kicsi, nemhogy a vezetéshez, így inkább a buszt választottam.
Szarvasról két órával elöbb felérek, mint Szombathelyről.
Sajnos még a netről sem lehet hozzáférni azokhoz az orosz csövekhez, amiket ott a börzén sikerült beszereznem.
(#) rockersrac válasza Imi65 hozzászólására (») Máj 27, 2009 /
 
,, Aztán meg a lányom elég hamar elkezd "piszkálni", nem kéne már mennünk?" Ilyenkor mondani kell neki,hogy nem kéne még mennetek! Az a gyanúm,legközelebb lehet kerülnöm kell Szandit,mert ,, gyilkolás" veszélye áll fent részéről! amúgy engem sose nehéz megismerni börzén,mert ha másnem akkor a szimatszatyor ott virít az oldalamon,meg hát az öltözködési stílusom is eléggé feltünő jelenséggé tesz! Most akkor hogy lesz a következő börze(ke)? ki megy,ki nem megy,meg ilyesmi infokra lennék kiváncsi! :beka2: Én igyekszem minél rendszeresebben járkálni börzére,mert jó dolgokat lehet ottan találni,meg a társaság is nagyon jó!
(#) Imi65 válasza rockersrac hozzászólására (») Máj 27, 2009 /
 
[OFF]
Idézet:
„Az a gyanúm,legközelebb lehet kerülnöm kell Szandit,mert ,, gyilkolás" veszélye áll fent részéről!”

Dehogyis. Téged kedvel, mert egyrészt Ő is volt rocker csaj, másrészt meg azért, mert "bevédted" a kutyáját.
(#) rockersrac válasza Imi65 hozzászólására (») Máj 27, 2009 /
 
Ennek örülök! Bevédtem,mert tetszik az a kutya nagyon! Nekünk is volt kutyánk,méghozzá 3 puli kutyánk volt,csak aztán szülők szétmentek(tudom nem szép dolog ezt írni,de hála égnek hogy végre szétmentek,mert már kibírhatatlan volt néha ami otthon ment ,de így jobb mindenkinek) és költözésnél el kellett őket ajándékozni. Mellesleg,meeeg továbbra is amondó vagyok,hogy nagyon aranyos az a kutya!(mind ,, példányilag" mind pedig fajtailag! ) No,sayonara estig!
(#) zolee1209 válasza rockersrac hozzászólására (») Máj 27, 2009 /
 
Nagyon véded a kutyust! Talán be akarsz kerülni Imiék családi körébe? :hehe:
(#) rockersrac válasza zolee1209 hozzászólására (») Máj 27, 2009 /
 
Nem állt szándékomban! Csak azért védem,a kutyát,mert szerintem aranyos! :beka2: :banplz: :hehe:
Következő: »»   32 / 147
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
XDT.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem