Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Elektronikai témájú könyvek újságok
Lapozás: OK   9 / 67
(#) venom2009 hozzászólása Márc 8, 2009 /
 
Idézet:
„Az adott fájl nem létezik. Valószínűleg a tulajdonosa már törölte rendszerünkből.”


Ha lehetne újra és máshová...Köszönöm.
(#) llaci56 válasza (Felhasználó 15355) hozzászólására (») Márc 8, 2009 /
 
A datahu nagyon sz@r, többször kell új elérést kérni.
(#) valve hozzászólása Márc 9, 2009 /
 
Valakinek nincs meg véletlenül az alábbi könyvek valamelyik-e? (kiadva 2003 -ban 1080 oldal)

En :: Electronic Devices (Thomas Floyd)
Ro :: Dispozitive Electronice (Thomas Floyd)

Bővebben: Link
(#) venom2009 hozzászólása Márc 9, 2009 /
 
Köszönöm, végre sikerült (IDM rulez!) elnézést a sza...kodásért.
(#) koval hozzászólása Márc 11, 2009 /
 
sziasztok!
én még új vagyok az elektronikában de már csináltam mindenféle dolgot pl.:motoros játékkocsit, ledeket raktam rá a biciklim kerekére stb.és arra szeretném kérni titeket hogy ha ismertek valami olyan könyvet(kezdőknek!!!) ahol mindenféle elektronikai kütyük vannak lehetőleg kapcsolási rajzzal együtt akkor leírnátok-e le nekem a könyv címét? vagy ha ismertek valami weboldal a hobbielektronikán kívül akkor az is jó.előre kösz!
(#) valve válasza koval hozzászólására (») Márc 11, 2009 /
 
(#) Pulyka válasza koval hozzászólására (») Márc 11, 2009 /
 
Helló
Régebben találkoztam a Hobbielektronika,és a Rádiótechnika könyvvel is!
Hogy ma még kaphatók-e azt nem tudom,de nekünk régóta megvan
Szétnézhetsz itt a HE-n a kapcsolásokban és azon belül a kezdőknek szóló részben is.
De a videópályázat is segít a kezdőknek,legalábbis ahogy én olvastam ott az is a cél,hogy a kezdők jobban megértsék a dolgokat
én a PIC programozásra lennék kíváncsi

Üdv.
Tomi
(#) Doncso hozzászólása Márc 13, 2009 /
 
Sziasztok, rengeteg doksit találtam ezen a PULSE-oldalon, DC-n le tudtam tölteni nagyon sokat, nagyon szuper, olyan könyveket találtam amit már régóta kerestem, itt a HUB címe, nekem nem kért jelszót semmit.

dchub://pulse.mine.nu/

Üdv.
(#) venom2009 válasza (Felhasználó 15355) hozzászólására (») Márc 13, 2009 /
 
IDM = Ez
(#) masi1 hozzászólása Ápr 24, 2009 /
 
Ismét van egy kis letöltenivaló:Bővebben: Link
(#) pumpa hozzászólása Máj 6, 2009 /
 
Sziasztok!
Nem tud valaki infót adni: Jakabfalvy Gyula IMI motorok szervizkönyvéről nem találom a hálón, pedig 29 szervizkönyvet írt az illető.
Üdv:pumpa
(#) llaci56 válasza pumpa hozzászólására (») Máj 7, 2009 /
 
Ezeket találtam neked a bibliográfiában. Ha érdekel valamelyik, meg tudom rendelni.
(Az "IMI" motor nyilván az "Ipari Műszergyár Iklad" rövidítése.)

1. Változtatható fordulatú szellőzők szabályzó szekrényeinek szervizkönyve és katalógusa
Magyar Média
1984
1240,-
Pillanatnyi ár: 860,- (- 30%)

2. Általános célú motorok szervízkönyve és katalógusa/Service Manual and Catalogue
Ipari Műszergyár Iklad
1983
előjegyezhető

3. Benzinmotoros áramfejlesztőgépek szervízkönyve és katalógusa
Ipari Műszergyár Iklad

4. Speciális motorok szervizkönyve és katalógusa Jakabfalvy Gyula
Ipari Műszergyár Iklad
1982
előjegyezhető

5. Speciális motorok szervizkönyve és katalógusa
Ipari Műszergyár Iklad

előjegyezhető

6. Szivattyúk és vízellátó berendezések
Ipari Műszergyár IKLAD Hungary
1984
előjegyezhető

(#) pumpa válasza llaci56 hozzászólására (») Máj 7, 2009 /
 

Szia!
Először is gratulálok nagyon ügyes vagy, hogy ennyi könyvet találtál.Az az igazság, hogy szivesen elolvasnám őket majd ráérő időmben mert nagyon érdekel, de ezt az egészet megvenni nem akarom, esetleg könyvtárat nem tudsz véletlenül ahonnan ki lehetne kölcsönözni vagy lemásolva meglenne valakinek az nagyon jó lenne.
Mindenesetre köszönöm a segítségedet.
üdv:pumpa
(#) llaci56 válasza pumpa hozzászólására (») Máj 8, 2009 /
 
Könyvtárt nem tudok, - írtam volna. Ez egy antikvárium, ahol elég komoly bibliográfiával rendelkeznek, és akár elő is jegyezhetők a könyvek.
(#) valve válasza pumpa hozzászólására (») Máj 8, 2009 /
 
"megvenni nem akarom" - Esetleg elektronikus formátum?!
(#) llaci56 válasza valve hozzászólására (») Máj 8, 2009 /
 
Tedd fel ide nyugodtan az elérhetőségét! Szerintem ilyet kérdezni is felesleges.
(#) lidi válasza Szebence hozzászólására (») Máj 8, 2009 /
 
És mitszólnátok egy ilyen kis gyűjtőhelyhez: Bővebben: Link
Ide bárki felthet dolgokat. Amit bárki le is szedhet.
(#) valve válasza lidi hozzászólására (») Máj 8, 2009 /
 
Nemtudom, hogyan fogják tolerálni a moderátorok. Most töltöm a Hobbi Elektronika Füzetek 1-2-3-at...
(viszont van vagy 6dvd-nyi anyag és ahogy látom a tárhely korlátozott 5Gb)
(Ha lenne egy tárhely ahol egyben szépen rendezetten lehetne tárolni az összes 25-35Gb elektronikai folyóiratokat-anyagokat akkor lehet rászánnám magam, hogy mindenki által elérhetőek legyenek.)
(#) lidi válasza valve hozzászólására (») Máj 8, 2009 /
 
Hát igen, "csak 5Gb". Viszont annyi ilyen 5Gb -osat csinálunk amennyit akarunk. Majd, még én is pakolok fel, csak itt benn nincs most több. Ja, meg még annyi hogy 1 file max 100mb lehet.
(#) Frankye válasza valve hozzászólására (») Máj 9, 2009 /
 
Nagyon rendes a felajánlás Tőled, de - pusztán barátilag figyelmeztetlek! - a JusztiszMord (ja, nem: ArtisJus)-ék (szerzői jogvédők) nagyon vizslatják mostanság (már egy ideje) széles e netet, a jogsértő anyagok miatt. Jobb esetben "csak" törlik a szerverről az anyagot, rosszabb esetben bírósággal, rendőrséggel, határőrséggel, vámossággal, tűzoltósággal, mentőséggel, miegymássággal fenyegetnek/büntetnek...
(#) lidi válasza Frankye hozzászólására (») Máj 9, 2009 /
 
Az ezzel az egésszel a baj, hogy amíg ők az újságban arról cikkeznek hogy ma már eljárt az idő az ingyen másolgatás felett (mint az a komcsi időszakban megszokottá vált), ők sem tartanak lépést a korral. Tehát pl én hajlandó lennék fizetni a lapszámokért, amiket letölthetnék pdf -ben. Persze nem annyit mint amennyibe most a papír újság kerül + amit a kiadók , terjesztők zsebretesznek. Ez a kb 1000 ft -os ár laponként, aminek a fele reklám, másik fele régebbi cikkek újra leközlése kicsit sok. Kb az egész évfolyamért lehetne ennyit elkérni. És ezt még sokan ki is fizetnék szerintem. Persze részükről is kényelmes a megosztókat okolni. Pedig lehetne inkább alternatívát kínálni.
(#) inborn hozzászólása Máj 9, 2009 /
 
„aminek a fele reklám, másik fele régebbi cikkek újra leközlése”

Ezért nem fizetek érte én sem.
Pedig, 1976-tól 1990-ig szorgalmasan vásároltam. (Rádiótechnika)
(#) gg630504 válasza inborn hozzászólására (») Máj 9, 2009 /
 
Harmadik fele pedig a Ham-Bazárban kapható alkatrészek alkalmazástechnikai példatára.
Én '76-tól visszamenőleg is megvettem kb. 1960-ig.
(#) Norberto hozzászólása Máj 20, 2009 /
 
Találtam ma egy kisebb aranybányát!

Iszonyatosan rengeteg egyetemi jegyzet érhető el ITT sok témakörben! Jelenlegi és leendő főiskolás, egyetemi hallgatók számára igazi kincsek találhatóak meg, a jegyzetek nagy része nagyon tetszetős PDF formátumban van fönt, sok-sok oldallal, magyarázós stílusban! //van olyan jegyzet, ami több, mint 700 oldalas!!!//

Csak győzzétek olvasni
(#) feki00 válasza Norberto hozzászólására (») Máj 20, 2009 /
 
Hihi
Kicsit meglepődtem hogy itt találom ezt a linket, elég gyakran megfordultam de sajnos nem hobbi célból.
A koleszosoknak is van egy jegyzetszervere, ahol viszont elég bőségesen vannak diák és forráskódok is a pdfek mellet.

A link: http://jegyzet.sth.sze.hu
(#) mex válasza (Felhasználó 15355) hozzászólására (») Jún 5, 2009 /
 
Meg. :yes:
(#) mex válasza (Felhasználó 15355) hozzászólására (») Jún 5, 2009 /
 
Nagy a terjedelem,majd felrakom valahová.
(#) valve válasza (Felhasználó 15355) hozzászólására (») Jún 5, 2009 /
 
Privát üzenet ment...
(#) mex válasza (Felhasználó 15355) hozzászólására (») Jún 6, 2009 /
 
Küldtem én is....
(#) pagaby hozzászólása Jún 11, 2009 /
 
Sziasztok!

A Rádiótechnika újság 2008 januári számában van egy kapcsolóüzemű akkomulátortöltő leírás.
Valaki be tudná nekem azokat az oldalakat szkennelni vagy lefényképezni vagy valami.

Előre is köszönöm!
Következő: »»   9 / 67
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
XDT.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem