Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Erősítő mindig és mindig
Mielőtt kérdezel, a következő két dolgot ellenőrizd! I. A helyes tápfeszültségek megléte. II. A kimeneten van-e egyenfeszültség. Élesztés.
Lapozás: OK   351 / 2500
(#) J-O-E válasza banyaiakos hozzászólására (») Aug 30, 2009 /
 
Hú ez olyan "archív" minőségű fénymásolás hogy olvashatatlan, amikor készült még nem találták fel csak a 150DPI-s sannert aki ebből meg tudja építeni az inkább tervezzen újat. GIG mindegyik de hogy mi? Egy része Német, egy része Angol de valaki oda irta a fólia oldalt Magyarul Na megyek építek kettőt.
(#) szulek hozzászólása Aug 31, 2009 /
 
Helló! ehez a sub-hoz milyen olcsó erősítőt ajánlotok? A sub-ból kettő van. A segítségeteket előre is köszönöm.

e0-orig.jpg
    
(#) Action2K válasza szulek hozzászólására (») Aug 31, 2009 /
 
Bővebben: Link
Hangszórónként egy ilyen.
(#) szulek válasza Action2K hozzászólására (») Aug 31, 2009 /
 
hello! ahoz a hangszóróhoz nem kevés a 100W?
(#) Tomi20 válasza szulek hozzászólására (») Aug 31, 2009 /
 
Nem, a Somogyi sosem volt híres (ebben az árkategóriában) a jól terhelhető hangszórókról. Ez tökéletesen elég lesz.
(#) djgombi válasza Action2K hozzászólására (») Aug 31, 2009 /
 
Vagy TDA7294
(#) djgombi válasza szulek hozzászólására (») Aug 31, 2009 /
 
Max 150W. De imádkozz, hogy a bevezető szál ne törjön el sose.
(#) Action2K válasza djgombi hozzászólására (») Aug 31, 2009 /
 
Akár. A lényeg, hogy 100W fölöttivel nem kéne nagyon eröltetni.
(#) szulek válasza djgombi hozzászólására (») Aug 31, 2009 /
 
ok! A 100W-os erősítőt fogom hozzáépíteni. Csak azt nem értem hogy milyért azt írják rá hogy 350W/250W mikor csak 100W-ot tud?
(#) djgombi válasza szulek hozzászólására (») Aug 31, 2009 /
 
REKLÁÁÁÁM!
(#) martin96 válasza szulek hozzászólására (») Aug 31, 2009 /
 
nekemis van egy sal hangszóróm sal bst 60 ez hangra max 20watt lehet.Annyival is van megterhelve de már nemnagyon bírja.
(#) CIROKL válasza djgombi hozzászólására (») Aug 31, 2009 /
 
Nem reklám , csak Kínai !
(#) szulek válasza martin96 hozzászólására (») Aug 31, 2009 /
 
(#) djgombi válasza szulek hozzászólására (») Aug 31, 2009 /
 
Talán az első. De drágább 1000-el.
(#) Tomi20 válasza szulek hozzászólására (») Aug 31, 2009 /
 
Az 1600-as az mono, tehát kettőt kell venned. A másik, az egy panelon van két csatorna. Teljesítményre ugyanaz, de Én az 1600Ft-osra voksolnék, olcsóbban is jössz ki, meg nincs benne TDA IC.
(#) Jihad Joe hozzászólása Aug 31, 2009 /
 
szevasztok
csináltam egy erősítőt az előerősítő az jó de a végfok nem működik. Az a baja hogy mikor bekepcsolom rendes a jelalak de szép lassan csökken és 2-3 mp múlva már csak egy egyenes van a szkóp képernyőjén. A tanár is átnézt de ő se jött rá hogy mi a baja erről a végfokról van szó ez 60V-os
aztán adott egy másikat az +-35 V-os (táppal adta)és ha ennek a tápnak a -35V-os részét rákötöm az előerősítő főldjére a +35V-ot meg a +60V-os részére a tanár szerint így jó de szerintem nem mert nem ugyan ott van a földjük vagy az nem számít?
légyszi segítsetek
(#) troby válasza szulek hozzászólására (») Aug 31, 2009 /
 
Helló ha a második erősítőnél maradnál akkor érdekelne a kapcsolás. De sztem is az a jobb. Köszi
(#) J-O-E válasza szulek hozzászólására (») Aug 31, 2009 /
 
Két MONO végfok jobb mint egy STEREO egybe integrált TDA ha a TO3 tokozás nem gond válaszd inkább az 2x1600.-Ft végfokot.
(#) Bassmester válasza szulek hozzászólására (») Aug 31, 2009 /
 
Egyik sem lehet nagy szám, de kapcsolási rajz nélkül még ötletelni sem lehet korrekt módon, arra vonatkozóan, hogy melyik jobb. Miért akarsz kitből építeni? Nem tudsz nyákot csinálni? Ezekre az árakra még postaköltséget is számolhatsz. Szerintem érdemesebb lenne egy jól bevált, sokak által megépített kapcsolást választani.
(#) szulek válasza Tomi20 hozzászólására (») Aug 31, 2009 /
 
Hello! Úgy gondoltam hogy csinálok egy 2x200W-os erősítőt úgy hogy ebből az erősítőből veszek négyet csak az a baj hogy nincs 40V- os trafóm nem tudnátok segíteni abban hogy hogyan tudnám meghajtani egy 24V/700W-os trafóval?
http://www.hestore.hu/termek_10027685.html
(#) troby válasza szulek hozzászólására (») Aug 31, 2009 /
 
Helló szerintem is jobb lenne ha nem kit-ben vennéd. Amúgy meg a 700W os trafóról te hogyan akarsz 2X200W ot meghajtani, meg ha jól latom akkor annak az erősítőnek szimmetrikus táp kell tehát a tied nem nagyon jo.
(#) Bassmester válasza szulek hozzászólására (») Aug 31, 2009 /
 
24V-os trafóval nem tudsz ekkora teljesítményű erősítőt táplálni. Át kell tekerni a trafót 2x30V AC-ra és ha valóban átvisz 700W-ot az a vas, akkor még jó is lesz. Hogy gondoltad a 2x200W-ot? Hidalni akarsz 2-2 db-ot? Akkor invertáló fokozatot is csinálnod kell eléjük.
(#) masterknave válasza Bassmester hozzászólására (») Aug 31, 2009 /
 
J-035

Ez a 100W -os tranzisztoros. Én is kíváncsi lennék a hangjára
(#) sound.man válasza masterknave hozzászólására (») Aug 31, 2009 /
 
Picit mintha hasonlítana a BEAG erősítőihez.. nem?
(#) szulek válasza Bassmester hozzászólására (») Aug 31, 2009 /
 
Hello! Ennek a trafónak van 12V-os kimenete is erről megtudok róla hajtani egy autóba való erősítőt?
(#) durdag01 hozzászólása Aug 31, 2009 /
 
Sziasztok. Gyorsan felemelték az árát sok terméknek! Bővebben: Link
(#) masterknave válasza durdag01 hozzászólására (») Aug 31, 2009 /
 
Nem emelték fel azt!

Csak ha bejelentkezel a bruttót mutatja

Engem is becsapott már
(#) Bassmester válasza szulek hozzászólására (») Aug 31, 2009 /
 
Az autós végfokoknak nagy az áramigényük, akkumulátoros üzemre tervezik őket, és a feszültségesést sem szeretik. Nagyon megrángatná a trafódat és egy kicsit nagyobb terhelésre, befulladna az erősítő, vagy a védelem kapcsolná le. Inkább más megoldáson gondolkozz.
(#) durdag01 hozzászólása Aug 31, 2009 /
 
Igazad van tényleg!!
(#) J-O-E válasza masterknave hozzászólására (») Aug 31, 2009 /
 
Nem lehet ez olyan rossz, tápom van hozzá enyiért érdemes egy próbát tenni mit tud. Csak időm nincs...
Következő: »»   351 / 2500
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
XDT.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem