Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Kapcsolási rajzot keresek
 
Témaindító: Kallai Csaba, idő: Márc 11, 2006
Témakörök:
Lapozás: OK   142 / 375
(#) koczka hozzászólása Okt 19, 2010 /
 
Üdv

Keresem azt az avr-es kapcsolási rajzot amivel ki/be lehet kapcsolgatni bármilyen típusú tv-t ?
(#) huba válasza koczka hozzászólására (») Okt 19, 2010 /
 
Itt megtalálod Bővebben: Link Átportolták más mikrovezérlőre is. Én atmega8-al építettem meg. A kulcs a TV-B-Gone
(#) koczka válasza huba hozzászólására (») Okt 19, 2010 /
 
Köszi szépen
(#) andras1 hozzászólása Okt 19, 2010 /
 
Sziasztok!

Keresek bármilyen professzionális intercom kapcsolási rajzot.
elvárások:

-fejegység+övcsatos alegység(ek)
-1 csatorna elég
-2ér+árnyékoláson el kell mennie a táp+signal+alarmnak
-rendelkezzen alarm funkcióval ( gomb megnyomásra másik félnél relét húz amire bármi köthető)

Az ASL nevű cég gyárt ilyen professzionális berendezéseket, és tudtommal elég sokat utángyártottak belőle itthon.
itt is van egy, de nem biztos hogy ez a legjobb, korszerűbb, egyszerűbb stb.

köszi
(#) Sebi válasza andras1 hozzászólására (») Okt 20, 2010 /
 
Ez jól kidolgozott áramkörnek látszik és mivel kompatibilis a gyárival, feltételezhetjük, hogy azokban sincs erősen különböző megoldás.
A feladat nem akkora kihívás, hogy azon töprengjünk, mennyire korszerű vagy sem a kapcsolás (akár öregebb IC-kkel is műköik).
Az a véleményem: ha a feladatát ellátja, árban jobb, mint a gyári (nyilván), akkor meg kell építeni.
A kivitelezés lényege inkább a szép doboz, stabil csatlakozók kiválasztása lesz.
(#) mullergabor hozzászólása Okt 21, 2010 /
 
Hello.nekem egy aiwa dx-m77es cd lejátszó kacsolási rajza kellene.az interneten még szinte képet se találok róla nemhogy kapcsolási rajzot.ez egy olyan ketyere amin nics 220as dugó meg semmilyen csatlakozási pont
csak egy IDE kábelhez hasonló vezeték jön ki belőle.azon mehet minden.találtam a lomosban a cégnél és meg akarom javítani.aki tud segíteni az az email címemre küldjön üzenetet(****.hu)előre is köszönöm.
(#) Jocojoco hozzászólása Okt 22, 2010 /
 
380v-os áramforrás (aggregátor) kapcsolási rajzát keresem. A konkrét típus BA 4/2.5-3/1 Szeretném megjavítani a barátomnak, mert kevésbé hozzáértő villanyszerelő már kiszerelt belőle néhány alkatrészt és nem tette vissza. Ha más, csak hasonló 3 fázisú kapcsolási rajzot tud valaki küldeni, azt is szívesen elfogadom, mert nagyot segít vele. Ebben a gépben 6 dióda (SKN 45/08) és 3 db kondenzátor (30mf AC 450v) állítja elő a gerjesztő áramot. A többi műszer és kivezetések-csatlakozók nem lettek bántva első vizsgálatom alapján. Ha valaki tud segítsen, KÖSZÖNÖM!
(#) horika111 hozzászólása Okt 23, 2010 /
 
sziasztok én egy olyan inverter kapcsolási rajzot keresek ami a 12dc -ből nekem 220v 1.5-2kw csinál
(#) Sebi válasza horika111 hozzászólására (») Okt 24, 2010 /
 
Jól meggondoltad?

12V-on ez 160A áramfelvételt jelent, ez az egyik oka, hogy ilyen teljesítményűt legalább 36, vagy 48V-os bemenettel gyártanak.
Persze nem lehetetlen, de a veszteségek és a költségek aránytalanul nagyobbak lesznek 12V -nál.
Autós felhasználásra vannak készen kaphatók, megépítése nem kezdőknek való projekt.
(#) djgabi_8 hozzászólása Okt 24, 2010 /
 
Helló!
Egy DC motor-hoz szeretnék motorvédőt építeni, szükségem lenne egy kapcsoládi rajzra. A motor adatai: 30V 2A.
Tudna valaki segíteni? :eek2:
(#) saraha hozzászólása Okt 24, 2010 /
 
Sziasztok.
Powertech PTC-11C(teszkós vagy ilyesmi..gagyi ) akksitöltőnek keresném a kapcsolási rajzát.
(#) atexdj hozzászólása Okt 25, 2010 /
 
sziasztok forum társak lenne 1 kérdésem nincs valakinek kapcsolási rajza nordmende pa 1100 hoz. vagy nem tudjátok hogyn lehet bemérni benne a végfok íct stk 0040-es van benne.előreis köszi a segítséget.

Felhívnám a figyelmedet a nagybetűs mondatkezdésre, és a chat-szlenges rövidítések mellőzésére.
szamóca
(#) szamóca válasza atexdj hozzászólására (») Okt 25, 2010 /
 
Az STK hibrid halálát többnyire a kimenetén jelentkező egyenfeszültség szokta elárulni.
(#) mester118 hozzászólása Okt 25, 2010 /
 
hello
vaillant Gázkazán elektromos kapcsolási rajz érdekelne.
ha valakinek van vagy tudja hol érdemes keresni irjon
köszönöm
(#) zoly15 válasza mester118 hozzászólására (») Okt 25, 2010 /
 
Milyen gázkazán? Turbós? Turbós kombi? Kombi átfolyós? Kombi HMV tárolós?
(#) Fantasy hozzászólása Okt 29, 2010 /
 
Üdv!
Kádár Géza Rádió-és tv vevőkészülékek 1970-1971 című könyvéből keresem az Orion Orilux AT1461A típusú készülékről szóló teljes leírást. Ha valakinek meglenne szkennelt formában, tegye fel valahogyan. Mellékeltem egy képet a könyv borítójáról. Előre is köszönöm.
(#) Dániel X hozzászólása Okt 29, 2010 /
 
Hali!

3.5 mmes nyákba építhető kapcsolós jack csati kapcsolása kéne mit hova kössek?
(#) golem hozzászólása Okt 30, 2010 /
 
Sziasztok!
Ennek az erősitőnek a kapcs rajzára lenne szükségem.
(#) Doncso válasza golem hozzászólására (») Okt 30, 2010 /
 
(#) golem hozzászólása Okt 30, 2010 /
 
Köszönöm de nem tudom le tölteni
(#) golem válasza Doncso hozzászólására (») Okt 30, 2010 /
 
Szia!
Nem lehet le tölteni mert nincs fent.
(#) Dániel X válasza (Felhasználó 13571) hozzászólására (») Okt 30, 2010 /
 
Hát igen csak az a bajom hogy nekem összesen a csati hátulján 5 láb van! Azt hogy kössem?

Bővebben: Link
(#) Doncso válasza golem hozzászólására (») Okt 30, 2010 /
 
Nekem jön.
(#) Tarbur hozzászólása Okt 30, 2010 /
 
Sziasztok!

Csipogóhoz keresek kapcsolási rajzot. Ezt szeretném megépíteni egy jelmezhez Bővebben: Link . A lényeg, hogy gyorsuljon a csipogás. Minél egyszerűbb és primitívebb megoldás lenne jó, amit akár lengőbe is össze lehetne dobni gyorsan.
Köszönöm.
(#) Dániel X válasza (Felhasználó 13571) hozzászólására (») Okt 30, 2010 /
 
Hát valahogy akkor sem tudom! Ha nincs benne csati 2 2 zár ami egymás mellet van ha van csati akkor az egyik oldali a másik oldalival zár! NA most ebből kiindulva fogalmam sincs hogyan kössem be hangszóró elé!
(#) Dániel X válasza Dániel X hozzászólására (») Okt 30, 2010 /
 
M uszály mindegyik lábat bekötni? nem elég ha csak azt kötöm ami akkor zár amikor a csati benn van?
(#) kadarist válasza Fantasy hozzászólására (») Okt 30, 2010 /
 
Szia!
Az Orilux leírása és rajzai.

Orilux.djvu
    
(#) lacek29 hozzászólása Okt 30, 2010 /
 
Sziasztok.JVC MX K1R mini hifi-hez keresek rajzot.
(#) mineral válasza lacek29 hozzászólására (») Okt 30, 2010 /
 
Szia! Nem K10R véletlenül? Arról találtam csak. K1R-t nem.

Bővebben: Link
(#) Litux hozzászólása Okt 30, 2010 /
 
Hello!
Olyan kapcsolási rajzot keresek,hogy 8 led,villog,de egyzser csak kettő,és szépen sorba!!
köszi!
Hello!
Következő: »»   142 / 375
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
XDT.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem