Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » A műhely (bemutató topik, ahol az alkotások készülnek)
Ez a műhelyünkről készült képek, leírások, mi miért oda került, hogy lehetne még jobb hozzászólások témája.
Lapozás: OK   112 / 308
(#) nagy hoho válasza andras1 hozzászólására (») Jan 30, 2011 /
 
Már egy ideje szemezek ezekkel a műszerekkel. Nem tudod, árat is közölnek valahol?
(#) mex válasza nagy hoho hozzászólására (») Jan 30, 2011 /
 
(#) nagy hoho válasza mex hozzászólására (») Jan 30, 2011 /
 
Köszi, megnéztem.
(#) rockersrac hozzászólása Feb 1, 2011 /
 
Legutóbbi börzén hozzájutottam egy pákához, hegyet kellett benne cserélnem, ami tegnap meg is történt, plusz vettem hozzá szivacsot, a tartót pedig haveromtól kaptam, de a tartót majd le kell rozsdátlanítani telljesen, és be lesz nikkelezve, megelőzvén a további rozsdásodást! Bár ,,cseppet" rumli van, nálam a szerelés ezzel jár!
(#) djgombi válasza rockersrac hozzászólására (») Feb 1, 2011 /
 
Nálam kétszer ekkora az asztal és nem néz ki különbül!
(#) rockersrac válasza djgombi hozzászólására (») Feb 1, 2011 /
 
2x ekkora? Biztos vagy ebben? ez egy kb 2,5m széles, és 1 méter mély asztal! Ez most csak saccolás
(#) djgombi válasza rockersrac hozzászólására (») Feb 1, 2011 /
 
Áá nem tűnt akkorának. Nálam is kb ekkora van
(#) nagy hoho válasza rockersrac hozzászólására (») Feb 1, 2011 /
 
A gitár pengető le ne essen mert nem tudsz játszani. Ez a kupi teljesen egészséges, így nem kell a fiókokban keresgélni mert minden szem előtt van az asztalon.
Csak azt nem értem a vízmérték mire kell, csak nem H- hidat építesz
(#) Gafly válasza nagy hoho hozzászólására (») Feb 3, 2011 / 2
 
Ó, ez a kupi szinte semmi semmi. Látnátok az egyémet
Hoho, én vízmértéket és gitárpengetőt én nem láttam, viszont fültisztító pálcikát és karabínert igen
(#) vikipapa válasza Gafly hozzászólására (») Feb 3, 2011 2 /
 
Véletlenül rákattintottam az "Ez a hozzászólás nem ide való"-ra. Esetleg nem lehetne visszavonni?
(#) joko1313 válasza rockersrac hozzászólására (») Feb 3, 2011 /
 
Ez neked "rumli"?
Ha rend lenne ,nem dolgoznál semmit sem.
A rumli nálam organizált bordel és mindent megtalálok.
A muhelyemet ha látnád...
(#) nagy hoho válasza Gafly hozzászólására (») Feb 3, 2011 /
 
A vízmérték az alsó labelló alatt van, egy sárga állított hasáb kulcskarikával. A gitárpengető az utolsó képen a hungarocell bal alsó sarkánál egy lekerekített ALFA feliratú müa. lapocska.
(#) Gafly válasza nagy hoho hozzászólására (») Feb 4, 2011 /
 
Megvannak, de csak a segitségeddel és akkor is csak többszöri nekifutásra (a fehér gitárpengető fehér hungarocellen nehéz volt)
Teszek fel akkor én is pár képet.
(#) Gafly válasza nagy hoho hozzászólására (») Feb 4, 2011 /
 
És itt a második fele. Felhivom a figyelmet hogy a szervizmacska nem az aki a fórumon regisztrált user...
(#) Ktulu válasza Gafly hozzászólására (») Feb 4, 2011 /
 
Kulin Gyorgy - A tavcso vilaga
Iszonyat jo konyv, imadtam.
(#) nagy hoho válasza Gafly hozzászólására (») Feb 4, 2011 /
 
Egy ilyen műhelybe csak üldögélnék és nézelődnék. Az a zöld katonai vevő ismerős.Vagy 35 évvel ezelőtt A HA7KSV titkára voltam. A műhelyed egy szállodai szoba az én 3,2 m2-es lukamhoz képest. Viszont gyorsan betudom fűteni.
(#) blackdog hozzászólása Feb 6, 2011 /
 
Sziasztok!

A napokban lettem gazdagabb egy TR-1600 multiméterrel.
A mérőkábelek nem eredetiek azok az én műveim.
Eddig csak egy kézi multim volt így jól jött és szeretem a régi magyar műszereket.
(#) Müszi válasza blackdog hozzászólására (») Feb 6, 2011 /
 
Tök jó kis müszer ez, nekem hasonló volt LED-es kijelzővel, nagyot tetszett!
(#) blackdog válasza Müszi hozzászólására (») Feb 6, 2011 /
 
Mikor haza hoztam persze, hogy az első dolgom az volt, hogy szétszedjem. Pont akkor jött le az asszony mikor össze szereltem. Azt mondta: "Jé milyen ügyes vagy. Ezt te csináltad?"
Nem tudtam nemet mondani.
Annyira kicsi és egyszerű szerkezet...
(#) zoly15 válasza blackdog hozzászólására (») Feb 7, 2011 /
 
Szép kis szerkezet! Nekem a LED kijelzős verzió van Vetem alkatrész áron. Kis kontakt hiba az IC foglalatokba, miután kijavítottam nagyon jó cimbik lettünk! TR 1696
(#) blackdog válasza zoly15 hozzászólására (») Feb 8, 2011 /
 
Valami kis kontakt hiba itt is lehet mert nem áll stabilan nullán és mérés közben is ingadozik a tizedes. Majd, ha lesz időm megnézem.
Az enyémnek a lelke egyébként egy 7106 IC
(#) zoly15 válasza blackdog hozzászólására (») Feb 8, 2011 /
 
Nekem valami számomra ismeretlen IC(k) a lelke. De ez nem számít, jó kis műszer és kész!
(#) Mzolee válasza zoly15 hozzászólására (») Feb 10, 2011 /
 
Végre végre végre...

Sikerült beszereznem pár ilyen szekrényt, ha valakinek van a közelében "Let's Do It" nevű üzletlánc ott mától indult az akció. 2690Ft / db - Made in Germany!

Ha valaki anno a Lidl-ben vett ilyet akkor leírhatná a méreteit, mert mintha ez nagyobb lenne.
(#) BarnaPili válasza Mzolee hozzászólására (») Feb 10, 2011 /
 
Melyik ez a lets do it?
(#) BarnaPili válasza (Felhasználó 13571) hozzászólására (») Feb 10, 2011 /
 
Köszi.Komáromtól messze van.
(#) zozz12 hozzászólása Feb 10, 2011 /
 
Üdv!
Nógrádker...tehát nekem jó, mert leszaladok a városba és ott van egy ilyen bolt. Érdemes megvenni egy (vagy több ilyen) "szekrényt" úgy, hogy még csak tervbe van (tehát nem biztos) a műhely?
(#) IMi válasza Mzolee hozzászólására (») Feb 10, 2011 /
 
Szia!
Pont ezt ajánlottam egy másik totyikban..... :yes:
Bővebben: Link
(#) koczka válasza Mzolee hozzászólására (») Feb 10, 2011 /
 
ßaumax-ban is lehet mostanság kapni ilyen szortírozot igaz az csak 21 fiókos.
(#) andras1 válasza (Felhasználó 13571) hozzászólására (») Feb 10, 2011 /
 
Itt is van nálunk a városban

Minden egyebet is ott veszek. Az a jó benne, hogy minden igényt kielégítő a választék. Az atom gagyi kínaitól a legprofibb Fein bosch és makita gépekig terjed a kínálat. Mindenki kiválaszthatja a neki és pénztárcájának megfelelőt.
itt
(#) szamóca hozzászólása Feb 11, 2011 /
 
Beszereztem egy ilyet.
Kipróbáltam az elektronikus nyomatékhatárolóját egy M4-es csavarral. Ott már kiold pöpecen.
Nagyon szerszám!
Következő: »»   112 / 308
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
XDT.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem