Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Creative P580 5.1 potméter
 
Témaindító: Kriszuka, idő: Okt 2, 2011
Témakörök:
Lapozás: OK   1 / 1
(#) Kriszuka hozzászólása Okt 2, 2011 /
 
Sziasztok! Teljesen láma vagyok a témában, ezért szeretném tudni h az említett hangrendszer vezetékes távirrányítójának potméterét hogyan lehet javítani, esetleg cserélni? Egyébként az a problémám vele h folyton hullámzik a hangerő, elviselhetetlenül idegesítő már. Hol lehet ilyen potit kapni?? Köszi előre is!!!
(#) DaviS válasza Kriszuka hozzászólására (») Okt 2, 2011 /
 
Ha tennél fel képet az említett potméterről, esetleg tudnék segíteni.
(#) Kriszuka hozzászólása Okt 2, 2011 /
 
Persze parancsolj..

DSC00351.JPG
    
(#) Marko Ramiusz válasza DaviS hozzászólására (») Okt 2, 2011 /
 
Szia! Miből gondolod, hogy a potenciométer a hibás? Egyébként az írásodban a "h" betű mit jelent? Üdv.: Yoe
(#) Kriszuka hozzászólása Okt 2, 2011 /
 
Hali! "hogy"-ot szoktam rövidíteni h-val . A "ha"-t általában kiírom. No, időközben jutottam annyira hogy azt a villát - értsétek jól - szóval neki kicsit felhajtottam a végeit így jobb érintkezése van, kapott egy kevés kontakt spray-t és majdnem tökéletes. Azért csak majdnem mert láttam a vezetékelés is meg van törve, így amiatt IS van a "hangerő-hullámzás". De sokkal jobb, a poti volt a legnagyobb ludas, még akk is ha tudom hogy átmeneti megoldás mert ugyanez lesz.. Ha van 5let tartósabb megoldásra szívesen veszem. Köszi!
(#) DaviS válasza Kriszuka hozzászólására (») Okt 2, 2011 /
 
Örülök hogy megtudtad csinálni, mert szerintem ilyen potit csak bontani tudtál volna.
(#) birs válasza Kriszuka hozzászólására (») Okt 3, 2011 /
 
Szia!

Még egy kis wd40-et fújjál bele és akkor tökéletes lesz
hosszabb távon is.
(#) strobi válasza Kriszuka hozzászólására (») Okt 9, 2011 /
 
wd40 pár hónapra megoldja a problémád, de a műanyag részeket viszont tönkre teszi, emiatt ha állítod nehezebben fog járni. Ha később is használni akarod a rendszert, szerintem érdemes lenne gondolkozni egy újfajta hangerőszabályzó építésében előbb vagy utóbb, esetleg egy hozzáértőt megkérni erre.
Következő: »»   1 / 1
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
XDT.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem