Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Felajánlás, azaz ingyen elvihető
Ez a téma arról szól, hogy ha valakinek van elfekvő alkatrésze (készlete) ajándékba, akkor legyen hova feltennie, ne vesszen kárba, tehát nem kereső téma, ezért nem írjuk be, nekem erre vagy arra van szükségem. Ami még fontosabb, hogy ha fent van valami, akkor NE privátban írjatok rá, hanem itt, mert úgy a fair!
Fontos, hogy ha az adatlapon a felajánlást tevő lakóhelye nincs megjelölve, akkor legalább a hozzászólásba írja bele, hol található a felajánlott termék, különösen, ha személyes átvétel preferált! A pontos lakcímet, telefonszámot viszont csak privát üzenetben, vagy e-mailben írjátok meg, nyilvánosan, a fórumba ne, mert visszaélésre adhat módot!

Ebben a topikban gazdát cserélt árucikkeket tilos az apróhirdetésben meghirdetni.
Lapozás: OK   217 / 678
(#) LacaWatt válasza janigel hozzászólására (») Júl 9, 2018 /
 
Kösz (tegnap még megvolt és azóta senki sem jelentkezett érte...)
A hozzászólás módosítva: Júl 9, 2018
(#) janigel válasza LacaWatt hozzászólására (») Júl 9, 2018 /
 
Igen, de ő sajnos csak privátban stoppolta, és már későn vettem észre.
Bocsi, tudom hogy nem igazán fer, de ez van.
(#) sany válasza LacaWatt hozzászólására (») Júl 9, 2018 /
 
Ez van, így volt korrekt... A sárga rész felül meg dísznek van.
(#) LacaWatt válasza sany hozzászólására (») Júl 9, 2018 / 1
 
Köszönöm kedves sany!
Tehát akkor már tudom ki jelentett be/fel. Bizonyára a be/feljelentő még soha sem hibázott az életében és a helyett, hogy inkább nekem szólt volna a be/feljelentést választotta. Érdekes! Mint ahogy az is, ha már hivatkozik a dísznek való fenti sárga részre, azt szelektívan teszi, nevezetesen nem idézi ezt a rész: "Ami még fontosabb, hogy ha fent van valami, akkor NE privátban írjatok rá, hanem itt, mert úgy a fair!" No comment...
(#) Moderátor hozzászólása LacaWatt hozzászólására (») Júl 9, 2018
 
Kedves LacaWatt!
Az, hogy valaki jószándékúan jelzi, hogy Te nem tudsz olvasni, vagy nem érted meg annak a mondatnak a súlyát, mely szerint:
"A pontos lakcímet, telefonszámot viszont csak privát üzenetben, vagy e-mailben írjátok meg, nyilvánosan, a fórumba ne, mert visszaélésre adhat módot!", nem annak a hibája, aki ír miatta a moderátornak. Inkább megköszönni illenék, hogy kiszedtük a nyilvános fórumrészből, amelyet - sajnálatosan, de kikerülhetetlenül - nem csak jószándékú emberek olvasnak.
(#) pipi válasza LacaWatt hozzászólására (») Júl 9, 2018 / 1
 
Én vagyok a bűnös
Itt jelentkeztem a lámpára, Janigel rékérdezett kell-e a led is, mert addig senkinek nem kellett.
Magánba az egyeztetésnél írtam hogy jöhet a led is.
Bővebben: Link
Ha nagyon szeretnéd, viheted a ledet.
A hozzászólás módosítva: Júl 9, 2018
(#) LacaWatt válasza LacaWatt hozzászólására (») Júl 10, 2018 /
 
Gondolkoztam, hogy írjak-e még a fentiek után bármit is az üggyel kapcsolatban, de egy dologra azért rá kívánok mutatni, azután részemről lezártnak tartom az ügyet.
Kedves Moderátor!
Ha valaki valóban jó szándékú, akkor észrevételét az érintettnek privátban jelzi (pl. hogy figyelmetlen volt, vagy nem felelt meg a szabályzatnak). Bocsánat, de én így szoktam és ezért ezt tartom jó szándékúnak és nem azt, hogy azonnal a moderátornak ír, azután még okoskodik is a fórumon. Szerintem ez éppen hogy nem visz előre (mint tudjuk a stílus minősít is egyben), de lehet, hogy csak én gondolom rosszul... Ez esetben én kérek elnézést, de az én szótáramban ezt másnak szokták nevezni, de azt inkább nem írom ide...
Kedves pipi!
Nem vagy bűnös, mint ahogy szerintem én sem. Figyelmetlenek voltunk ennyi az egész. De ezért még nem kellene keresztre feszítenünk egymást.
A magam nevében mindenkitől elnézést kérek ezért és ígérem a jövőben jobban figyelek majd, egyben - ahogy fent is írtam - részemről lezártnak tartom az ügyet.
További szép napot mindenkinek, Laca
(#) nedudgi válasza LacaWatt hozzászólására (») Júl 10, 2018 /
 
Elég baj az, hogy lezártnak tekinted az ügyet. Nem lehet elégszer figyelmeztetni az egyszeri embereket, hogy olvassák el ami oda van írva a képernyőre, különös tekintettel arra, hogy az egy jószándékú figyelmeztetés. Mint ahogy az is jóidulat, amit Te okoskodásnak hiszel.
A moderátor közvetlen értesítése szintén egy jószándékú gesztus, a nyilvánosságra hozott, bizalmas adat illetéktelen felhasználásának a lehetőségét csökkenti.
(#) LacaWatt válasza pipi hozzászólására (») Júl 10, 2018 / 1
 
Kedves pipi!
Köszönöm, értem és meg is értem az estet. Semmi gond sincs. Amennyiben szükséged van rá vigyed nyugodtan, nem hiszem, hogy apróságokért egymás torkának kellene essünk! Ha nem kell, csak azért vinnéd el, mert egyébként is mész a lámpákét és ezt jelezed számomra, akkor természetesen örömmel veszem és elhozom én.
Üdv, Laca
(#) LacaWatt válasza nedudgi hozzászólására (») Júl 10, 2018 /
 
Szia! Igazad van, rosszul fogalmaztam: kioktat. Valóban ez a helyes megnevezés. Az okoskodást ezennel visszavonom! Üdv, Laca
(#) pipi válasza LacaWatt hozzászólására (») Júl 10, 2018 /
 
ok, akkor elviszem
(#) janigel válasza LacaWatt hozzászólására (») Júl 10, 2018 /
 
Szia!
Köszi a pozitív hozzáállásodat, remélem nem vertem éket közétek.
Akkor ez lezárult, pipi-é a led lámpa.
Rendes vagy.
Üdv minden jót …janigel
(#) Gabó hozzászólása Júl 10, 2018 / 1
 
Egy dolgot nem értek....
Idézem fentről a sárgából:
"A pontos lakcímet, telefonszámot viszont csak privát üzenetben, vagy e-mailben írjátok meg, nyilvánosan, a fórumba ne, mert visszaélésre adhat módot!"
Ok pontos lakcímet ne írjon.... meg tb számot meg stb...
DE!!! ott az apró!! Ott meg lehet adni az emailt meg tel számot is.... meg helyet is.... Persze nem pontos címmel, de az már részletkérdés... Akkor a foumba visszaélhetnek vele, apróba nem????? Hogy is van ez??
(#) Imi65 hozzászólása Júl 10, 2018 /
 
VIDEOTON TS 2822 OSD TXT ST TV + távirányító. A TV hibás, pár napja párnatorzítás keletkezett a képernyőn (csak oldalt, alul-felül nem), mára teljesen leállt. Budapest XVIII. kerületben átvehető, aki lát benne fantáziát.
(#) Gafly hozzászólása Júl 10, 2018 /
 
Most pénteken még (és soha többet, reményeim szerint) lehet jönni Szentesre műhelyt üríteni.
(#) bbb válasza Gabó hozzászólására (») Júl 10, 2018 /
 
Idézet:
„Akkor a foumba visszaélhetnek vele, apróba nem?????”

Dehogynem. Ott is vissza lehet vele élni, csak ott nincs kirakva figyelmeztetés. Nem véletlen, hogy pl. a jófogásos oldalon se egyből látod az elérhetőséget, hanem a mutasd gombra kell előtte kattintani. Sajnos, ami megjelenik bármelyik felületen adat, azzal lehet élni és visszaélni is egyből, csak ez nincs teljesen tudatosítva.
(#) janigel hozzászólása Júl 12, 2018 /
 
Elvihető cuccok.
A kapcsoló üzemű tápok működnek.
Csak személyes átvétel lehetséges.
Nézd meg az adatlapomat.
Bp. X. kerület kőbánya
(#) janigel hozzászólása Júl 12, 2018 /
 
Ezek kellenek valakinek ?
Bővebben: Link
A nyomógombos kép csak azért van, hogy lásd milyen való a nyákba.
Csak személyes átvétel lehetséges.
Nézd meg az adatlapomat.
Bp. X. kerület kőbánya
A hozzászólás módosítva: Júl 12, 2018
(#) tbarath válasza janigel hozzászólására (») Júl 12, 2018 /
 
Ezekre bejelentkeznék, ha meg nem előztek.
(#) janigel válasza tbarath hozzászólására (») Júl 12, 2018 /
 
Ok, tiéd, de érte kell jönni.
(#) tbarath válasza janigel hozzászólására (») Júl 12, 2018 /
 
Persze. A többit gondolom privátban.
(#) tbarath válasza janigel hozzászólására (») Júl 12, 2018 /
 
Akkor vinném ezt is
(#) janigel válasza tbarath hozzászólására (») Júl 12, 2018 /
 
Oké, ez is elkelt.
(#) Epu2 hozzászólása Júl 13, 2018 /
 
Üdv! Ingyen vihető, de nem szeretnék postázni. Bontott, javított, (repedés ragasztva, újra színezve), régi lakókocsi lámpák 1 pár, komplett. Utánfutó lámpa 1 pár, régóta vergődik, talán már hiányos a bele. Prizmák, komplett. Budapest.
A hozzászólás módosítva: Júl 13, 2018
(#) Peter65 válasza janigel hozzászólására (») Júl 13, 2018 /
 
Szia!
Ha a rack toldó panelok megvannak, azok érdekelnének.
(#) vargham válasza Epu2 hozzászólására (») Júl 13, 2018 /
 
Hello! Engem érdekelnek.
(#) tbarath válasza Peter65 hozzászólására (») Júl 13, 2018 / 1
 
Szia,

Én azt a csomagot foglaltam janigel fórumtárstól, ha minden jól megy jövő héten veszem át. Viszont rack toldó panelra pont nincs szükségem, szóval felőlem lehet a Tied.
Ha janigel nem szeretné megbontani az egységet, akkor tőlem átvehető (miután átvettem), de ha megbontaná nekem úgy is jó, ez esetben lemondok róla.

t
(#) janigel válasza Peter65 hozzászólására (») Júl 13, 2018 /
 
Szia!
Ezek szerint Tiéd a döntés, de ha kell, akkor érte kell jönni kőbányára.
Vagy megbeszéled tbarath fórumtárssal, hogy Tőle veszed át.
A döntést tudnom kell.
(#) Peter65 válasza janigel hozzászólására (») Júl 13, 2018 /
 
Sziasztok!
Köszönöm mindkettőtök nagyvonalú hozzáállását.
Nekem Kőbánya közelebb lenne, mint a XIII kerület, ha lehetséges ott venném át. A többit magánban.
(#) tbarath válasza Peter65 hozzászólására (») Júl 13, 2018 /
 
Másik lehetőség a IX. kerület, hétköznap délután errefelé vagyok
Következő: »»   217 / 678
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
XDT.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem