Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » HESTORE.hu
 
Témaindító: Topi, idő: Máj 8, 2009
HESTORE elektronikai alkatrész kis- és nagykereskedelem - Elérhetőségek

Ez a fórum a HESTORE.hu alkatrész áruház műszaki, webes és beszerzési kérdéseire jött létre, nem hivatalos kapcsolatfelvételi lehetőségként kötetlen formában. HESTORE-os ügyintézők fel-fel néznek ide szabadidejükben is, de hivatalos ügyfélszolgálati és rendelésekkel kapcsolatos kérdésekkel továbbra is ügyfélszolgálat keresendő.

Ügyfélszolgálat: info@hestore.hu (+36 1 783 3436)
Lapozás: OK   127 / 172
(#) Bakman válasza Remci hozzászólására (») Szept 6, 2015 /
 
Minden variációban.
(#) Remci válasza Bakman hozzászólására (») Szept 6, 2015 /
 
Akkor jó. Köszönöm mind hármótoknak.
(#) hzsolt94 hozzászólása Szept 6, 2015 /
 
Sziasztok!

Egy újabb egzotikus eszközt keresek, A3979 léptetőmotor vezérlőt. Ezt is lehet nálatok kérni?

Válaszotokat előre is köszönöm.
A hozzászólás módosítva: Szept 6, 2015
(#) Flashrider hozzászólása Szept 7, 2015 /
 
Üdv HeStore!

Pc917 sharp típusú opto csatoló kellene nekem,van valami jó helyettesítő? Az oldalon nem találom a 917-est.
(#) Swindler válasza hzsolt94 hozzászólására (») Szept 8, 2015 /
 
Üdv!
Köszönjük az érdeklődést. Jelenleg EZT a típust tudjuk beszerezni.
(#) Swindler válasza Flashrider hozzászólására (») Szept 8, 2015 /
 
Üdv!
Köszönjük az érdeklődést. A keresett típus jelenleg nem elérhető forrásainknál. Sajnálatos módon a helyettesítővel is hasonló a helyzet. Ha mindenképpen ez a típus szükséges akkor sajnos marad az eBay
(#) Flashrider hozzászólása Szept 8, 2015 /
 
Köszi a választ! Most veszem csak észre hogy elîrtam... Már este volt nekem
Pc817 kell,az meg van jó sok nálatok. Este küldők megrendelést!
Üdv:Attila
(#) rascal hozzászólása Szept 13, 2015 /
 
Sziasztok!
Ez a tápegység ic, betévedt a video áramkörök közé: LNK304PG
(#) Wind-Storm hozzászólása Szept 13, 2015 / 1
 
Helló!

Építő jellegű kommentem volna:
Hasznos lenne (legalábbis számomra) ha a "Rendeléseim" menüpontban a lezárult rendelések alatti listában továbbra is kattinthatóak lennének linkként a terméknevek, mert utólag visszanézve az ott szereplő adatokból első ránézésre nem mindig nyilvánvaló hogy micsoda.
Gondolom nem lenne túl nagy dolog megoldani, hogyha átvétel előtt kattintható, akkor utána is az legyen.
(#) Bari- hozzászólása Szept 14, 2015 /
 
Sziasztok!

Érdeklődnék, hogy BMP085 nyomásérzékelőt be tudtok e szerezni és milyen árban.

Előre is köszönöm a választ!
A hozzászólás módosítva: Szept 14, 2015
(#) HE Enci hozzászólása Szept 14, 2015 /
 
Kedves Bari,

Egy kis türelmedet kérjük a termékkel kapcsolatban, szakértő kollégáim visszajelzése alapján pár nap múlva elérhető lesz oldalunkon.
(#) trickentrack hozzászólása Szept 16, 2015 /
 
Üdv!

Tudnátok linkelni egy trafót HEStore ban mert sehol nem találok, lehet rossz helyen keresem.
Paraméter:

Primer: 230v
Szekunder: 25v 75VA

Előre is köszönöm!
(#) kameleon2 válasza trickentrack hozzászólására (») Szept 16, 2015 /
 
Én nagy hirtelen csak ezt találtam a HEStoreban.
(#) Müszi hozzászólása Szept 23, 2015 /
 
Kedves Hestore,

Sürgősen szükségem lenne IRS2186 FET meghajtó IC-re, SOIC tokozásban, 3db-ra. Mennyiért, illetve mekkora átfutási idővel tudnátok nekem beszerezni ?

üdv:Müszi
(#) HE Enci hozzászólása Szept 23, 2015 /
 
Kedves Müszi,

Köszönjük megkeresésed. A terméket megvásárolhatod oldalunkon Bővebben: Link Azt a rendelés leadásától számítva 3-4 munkanap múlva tudjuk kiadni.

Üdv: Enci
A hozzászólás módosítva: Szept 24, 2015
(#) Wind-Storm hozzászólása Szept 26, 2015 /
 
Helló!

TO92-es tokozásban nem terveztek árulni BSS84 -hez hasonló P csatornás FET-et?
Köszi!
A hozzászólás módosítva: Szept 26, 2015
(#) proli007 válasza Wind-Storm hozzászólására (») Szept 26, 2015 / 1
 
A BS250 nemmegfelelő?
(#) Wind-Storm válasza proli007 hozzászólására (») Szept 26, 2015 /
 
Elkerülte a figyelmem, pedig végső soron igen.
Köszi!
(#) rascal válasza rascal hozzászólására (») Szept 27, 2015 /
 
Szerintem a hivatkozott hozzászólás elkerülte a figyelmeteket, vagy szándékosan maradt ott az ic?
(#) szucsistvan123 hozzászólása Szept 27, 2015 /
 
Sziasztok!
Azt szeretném kérdezni, hogy nem e tudnátok beszerezni egy ilyen, vagy ehhez hasonló méretű műanyag dobozt? Nem muszáj elemtartósnak lennie.
(kerestem, de nem találtam a HEstore-on)
(#) Swindler válasza szucsistvan123 hozzászólására (») Szept 28, 2015 / 1
 
Üdv!
Pont ilyet sajnos még nem találtunk, egyelőre EZ a típus áll legközelebb az eredeti elképzeléshez. Egy kis átalakítással megfelelő lehet a kívánt célra? Amint az eredetileg kért dobozt vagy ahhoz a most javasoltnál közelebb álló terméket találunk, jelentkezünk.
(#) szucsistvan123 válasza Swindler hozzászólására (») Szept 28, 2015 /
 
Szia!
Tökéletes! Köszönöm szépen!
(#) holex hozzászólása Szept 29, 2015 /
 
Sziasztok, LCD modulhoz (20x4) előlapi beépítő keret várható, hogy lesz a kínálatban?
(#) mark.budai hozzászólása Szept 29, 2015 / 1
 
Sziasztok! Csupán egy észrevételt szeretnék megosztani, ami nem nagy dolog, mégis kicsit kellemetlen. A Hestore.hu oldalán ugye minden alkatrészből fel van tüntetve, hogy jelenleg mennyi van raktáron. E mellett nem lehetne feltüntetni, hogy az csak a külső raktárból elérhető? Van most is folyamatban egy nagyon sok tételből álló rendelésem, ami három tétel miatt csúszik, pedig fontos lenne, hogy időben ideérjen. Nem életbe vágóan, csak nem hiányzott ez a pár nap csúszás. Viszont ha ezt rendelés előtt tudom, akkor máshogy válogatom össze az alkatrészeket. Jelenleg az sem lehetséges, hogy felhívom az ügyfélszolgálatot, mert a többi tétel is összefügg ezekkel, ha ezeket módosítom, mást is kéne. Fél rendelést meg mégsem módosíthatok telefonon keresztül.
Mennyire lenne nehéz megoldani ezt a problémát? Tényleg, csak egy sor kéne, hogy "Csak külső készletről elérhető, szállítási idő x nap" Persze tudom, hogy ez nem csak egy sor megírásáról szól.
(#) Topi válasza mark.budai hozzászólására (») Szept 30, 2015 / 2
 
Kedves Márk!

Hamarosan megújul a HESTORE webáruház, ahol látható lesz a különböző alkatrészek sokkal bővebb raktárkészlet információja, napokkal és mennyiségekkel is, pont az általad vázolt észrevétel megoldása érdekében.

Köszi,

-- Topi
(#) HE Enci hozzászólása Szept 30, 2015 /
 
Kedves Holex,

LCD modulhoz a következő keretek találhatóak jelenleg kínálatunkban Bővebben: Link

Üdv,
Enci
(#) mark.budai válasza Topi hozzászólására (») Szept 30, 2015 /
 
Szia Topi!
Köszönöm szépen a kielégítő választ, ezek szerint beletrafáltam! Kíváncsian várom az új felületet!

Üdv!
(#) Helios hozzászólása Szept 30, 2015 /
 
Üdv!

Érdeklődni szeretnék hogy a NYÁK trafók szekundereihez miért nincs oda írva hogy hány mA-el terhelhető?
(#) szucsistvan123 válasza Helios hozzászólására (») Szept 30, 2015 /
 
Rá van írva, hogy hány VA (wattos)-es, és ebből kiszámolható hány A-el terhelhető..
(#) Helios válasza szucsistvan123 hozzászólására (») Szept 30, 2015 /
 
Én azzal tisztában vagyok de a VA tudomásom szerint nem egyenlő a W-al.
Következő: »»   127 / 172
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
XDT.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem