Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Ki mit épített?
 
Témaindító: Dióda, idő: Jan 26, 2006
Ez a téma ha úgy tetszik a mi "kiállítótermünk", nem pedig a ki mit csinált volna másképpen, mások helyett, és legfőképpen nem javítós téma. Minden készüléknek van saját témája, ott kell kitárgyalni a részleteket!
FONTOS! A kapcsolási rajzok keresésére is van saját téma, ott keressetek rajzokat!
Lapozás: OK   666 / 1680
(#) kowi hozzászólása Dec 14, 2010 /
 
Sziasztok!
Végre rávettem magam hogy az egyik művem feltöltsem.
Eddig nem mertem mert sokan kigúnyoljátok más munkáját hozzáteszem nekem se műhelyem se gépeim nincsenek csak egy két dolog a szobámba és teljesen önállóan tanultam az elektronikát, meg itt az oldalon a segítőkész emberektől. nekik köszönöm főleg Ciroknak mert sok mindent adott.
Na de beszéljenek a képek!
(#) kowi hozzászólása Dec 14, 2010 /
 
Kicsit kicsik lettek a képek...
Bocsi
(#) zolika60 válasza kowi hozzászólására (») Dec 14, 2010 /
 
Jó ez, bár a csavarok háromnegyede felesleges. Gondolom volt bőven.
(#) newman92 válasza kowi hozzászólására (») Dec 14, 2010 /
 
Szerintem nincs ezzel semmi baj! Simán lekörözted a tákolmányaim küllemét...
(#) G-Lex válasza kowi hozzászólására (») Dec 14, 2010 /
 
Hát szégyenkezni nincs okod! Gratulálok!
Nekem kifejezetten tetszik az a sok csavar. Mindig is imádtam az ilyen sűrűn csavarozott designt.
(#) kowi hozzászólása Dec 14, 2010 /
 
Ezt nem hittem volna hogy sok pozitívumot kapok,jólesett, köszönöm!
(#) CIROKL válasza kowi hozzászólására (») Dec 14, 2010 /
 
Nincs ezzel semmi gond a csavarok akinek nem tetszenek az ne nézze .
Csövesből ez az első remélem lesz folytatás , az még szebb és szebb lesz .
Gratulálok szépen összehoztad ez a lényeg , nekem mint mondtam is lehetett volna egy kicsit kisebb a külalak .
A csöves topikba kértem volna a bemutatását .
(#) tiggersoft válasza kowi hozzászólására (») Dec 14, 2010 /
 
Csak egyetlen negytivumot emlitenék (amit te is):
Kicsik a képek és igy kevésbé élvezetes a gyönyörködés! Nagyobb képeket...
Komolyan: sok mühellyel rendelkező is felkötheti a gatyáját (fúróját,reszelőjét...)...
(#) DanyyX válasza kowi hozzászólására (») Dec 14, 2010 /
 
Ez teljesen korrekt, nem úgy nézel ki mint akinek se műhelye, se szerszáma Hozzáértés van meg tehetség, az a lényeg.
(#) SALáta válasza kowi hozzászólására (») Dec 15, 2010 /
 
Teljesen jó, én még csövesbe nem is mertem belevágni soha. Nekem tetszik. Én a helyedben következő projectként műhelyt építenék mert ezzel bizonyítottad hogy tehetség van, és ez ha van is ezközbeli hiányosságod akkor azt szépen áthidalja. Azt is bizonyítottad hogy 99 százalék tehetség 1 százalék ezköz kell csak.
(#) lidi válasza kowi hozzászólására (») Dec 15, 2010 /
 
Sokan kigúnyoljuk más munkáját ???!!

Szerintem el vagy tévedve, hidd el annak se könnyű aki kritikát ír, nem szívesen rontja el az ember a másik kedvét. De néha muszáj leírni, mert ebből tanul, fejlődik a másik. Itt nem láttam még olyat hogy valaki munkáját alaptalanul lehúzták volna. A másik irány inkább előfordul néha, de ezzel nincs baj, legalább lelkesítik egymást
(#) mark.budai válasza kowi hozzászólására (») Dec 15, 2010 /
 
Szép lett ez! A saját magad munkáját megkönnyítve a hátlapra kirakhattad volna azt a biztifoglalatot, ha már felfogatható. Meg csak egy kis dolog, igazából nem is lényeges.. A középső trafótakaróból kilógó csavarra legközelebb zárt anyát tegyél, szerintem úgy sokkal jobban mutat a csavar. De szép így is!
(#) klemo86 válasza kowi hozzászólására (») Dec 15, 2010 /
 
Most ezt a hozzászólást miért kellett kivenni? Neki is van EM83-asa, és megkérdeztem, hogy hol van a cuccról…
(#) vicsys válasza kowi hozzászólására (») Dec 15, 2010 / 1
 
Idézet:
„Eddig nem mertem mert sokan kigúnyoljátok más munkáját”

Én ezt nem mondanám. Neked sincs okod szégyenkezni. Szép munka, gratula.
(#) kowi hozzászólása Dec 15, 2010 /
 
Köszönök mindent!
Klemo az em 83 a gu 50 erősítőre megy hamarosan kész a trafók és azt kezdem.
És így belegondolva tényleg nem ok nélkül írtok kritikát.
Műhelyt szeretnék de anyagilag nem állok úgy
(#) Collector hozzászólása Dec 15, 2010 /
 
Tegnap elkészültem a kis marx generátorommal (magyar nevén lökőfeszültség generátor). Jobban tetszik, mint vártam
Bővebben: Link
(#) klemo86 válasza kowi hozzászólására (») Dec 15, 2010 /
 
Remélem 5C9S-szel irányítod majd egyen
(#) zoly15 válasza Collector hozzászólására (») Dec 15, 2010 /
 
Szépen szórja a villámokat!
(#) CIROKL hozzászólása Dec 15, 2010 /
 
Sziasztok mindenki ! A legfrissebb műveim ITT megtekinthetőek ! :hide:
(#) Rumcájsz válasza kowi hozzászólására (») Dec 15, 2010 /
 
Látszik a munkádon a sok ráfordított idő, energia és nem utolsó sorban kézi munka! Nekem is tetszik a munkád! Egy ilyen alkotás közzétételekor kapott sok pozitiv vélemény pedig a munkádat dícséri! Ez egy összecsiszolt készülék és egy kiherélt PC tápba hányt cucc között!
Csak igy tovább !
CIROKL - Rád is ugyanez vonatkozik, jó a kézügyességed és igényes a munkád!
(#) Cirboja hozzászólása Dec 15, 2010 /
 
Sziasztok! Régebben a B5 topicba volt belinkelve a Symasym 5 végfok, ezt építettem meg.Egy régi DVD dobozába került 2SC5200/2SA1943 tranyókkal a végén.
(#) CIROKL válasza Cirboja hozzászólására (») Dec 15, 2010 /
 
Szép munka , gratula hozzá !
A hűtés elég neki láttam már egy pár Symasym5 véget de azokon az egy csatornán is nagyobb borda volt mint nálad a kettőn .
(#) Cirboja válasza CIROKL hozzászólására (») Dec 15, 2010 /
 
Több is mint elég.Ha szobahangerőn megy órákig még "kézmeleg"csak,pedig a nyugalmi áramot 50-ről 100mA-ra emeltem .Az offset pedig a kis tranyók válogatásával 1-2mV lett.
(#) CIROKL válasza Cirboja hozzászólására (») Dec 15, 2010 /
 
Értem és köszöntem .
(#) Cirboja válasza CIROKL hozzászólására (») Dec 15, 2010 /
 
Én is köszönöm a dicséretet!
(#) vicsys hozzászólása Dec 15, 2010 /
 
Az apukám a fejébe vette, hogy ellenőrizni fogja a radiátorok és a szoba hőmérsékletét. Megkért, hogy csináljak neki egy hőmérőt. Elkezdtem, szépen alakul, de még nincs kész. Addig is 1-2 kép a műről.
(#) CIROKL válasza vicsys hozzászólására (») Dec 15, 2010 /
 
Erre nem lehet semmit mondani , ez egyszerűen profi !
(#) klemo86 válasza Cirboja hozzászólására (») Dec 15, 2010 /
 
Nagyon szép az egész, kivéve az elején az a LED Az valahogy nem illik a képbe (egy 2mm-es flat top a kapcsoló fölé vagy mellé…) De ez legyen a legkevesebb
(#) tiggersoft válasza vicsys hozzászólására (») Dec 15, 2010 /
 
Szép lett. Akár óra is lehetne benne, hogy tudja mikor mérte...
(#) vicsys válasza CIROKL hozzászólására (») Dec 15, 2010 /
 
Köszi!
A lényeget le sem írtam! Tehát: kiírja a mért hőfokot 3 digiten és a negyedik digit meg egy nagy C betű, hogy az se maradjon üresen. A nyomógombbal pedig a kijelző fényereje növelhető-csökkenthető, amit a memóriába el is ment. (Mielőtt valaki megkérdezné: nem, nem mutatja az időt!)
Következő: »»   666 / 1680
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
XDT.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem