Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » Ki mit épített?
 
Témaindító: Dióda, idő: Jan 26, 2006
Ez a téma ha úgy tetszik a mi "kiállítótermünk", nem pedig a ki mit csinált volna másképpen, mások helyett, és legfőképpen nem javítós téma. Minden készüléknek van saját témája, ott kell kitárgyalni a részleteket!
FONTOS! A kapcsolási rajzok keresésére is van saját téma, ott keressetek rajzokat!
Lapozás: OK   947 / 1683
(#) emersys válasza dudassandor1 hozzászólására (») Okt 6, 2012 /
 
Szia.
Elismerésem csak ismét
(#) skero válasza dudassandor1 hozzászólására (») Okt 6, 2012 /
 
Jó nézni az ilyen profi munkát. Gratulálok.
(#) dudassandor1 válasza emersys hozzászólására (») Okt 6, 2012 /
 
Köszönöm szépen, de a te paneljaidhoz még nem ér fel!
(#) dudassandor1 válasza skero hozzászólására (») Okt 6, 2012 /
 
Köszönöm neked is Skero Úr!
(#) dudassandor1 válasza _vl_ hozzászólására (») Okt 6, 2012 / 1
 
Persze, hogy megkérdezheted! Alapvetően nem bonyolult, egy csőtoll, fehér tinta és a megfelelő méretű betűsablon. A fekete festésre elkészül a felirat, majd egy lakkréteg a felületre ami megvédi a felvitt szöveget. Ennyi.
(#) aulac válasza fordkapcs hozzászólására (») Okt 6, 2012 /
 
Hogy megvédjem soos csaba nicktársamat:
A CLIPP egy mozaikszó.
Computer-assisted Learning in Pediatrics Program.
Am.: Gyermekgyógyászat Számítógéppel segített tanulása.
Gondolom ezt akarta írni.
A hozzászólás módosítva: Okt 6, 2012
(#) Zoli_bácsi hozzászólása Okt 7, 2012 /
 
Lassan finisbe érek a labortáppal. (2.7.1) Mondanom sem kell, ez is első rugásra, problémamentesen indult. Az I ki max trimmere 10K. Így a határértékek 30V/3,5A alakulnak. Már csak a dobozba kell beletenni és a hiányzó kábeleket bekötni. A dobozba már kevésbé tudtam volna így lefotózni, mert olyan a doboz kialakítása. Arról, illetve a teljesen kész tápról majd külső képet csinálok.
A hozzászólás módosítva: Okt 7, 2012
(#) Alkotó válasza Zoli_bácsi hozzászólására (») Okt 7, 2012 /
 
Példaértékű. Gratulálok! Ez a verzió még nem tartalmazta a mérést, azt hogyan oldod meg?
(#) CIROKL válasza Zoli_bácsi hozzászólására (») Okt 7, 2012 /
 
Csodaszép !
(#) dudassandor1 válasza Zoli_bácsi hozzászólására (») Okt 7, 2012 /
 
Pazar! Számomra élvezet nézni, rend és fegyelem van benne. Gratulálok hozzá, kíváncsian várom a végeredményt!
(#) Frankye válasza Zoli_bácsi hozzászólására (») Okt 7, 2012 /
 
Ahogyan a többiek is írták, kiváló munka, elismerésem! Bár többször is láthatnánk ilyen szép munkákat! (Kíváncsian várom a bedobozolt változatot, egészen biztos, hogy az is ilyen szép lesz.)
(#) zenetom válasza Zoli_bácsi hozzászólására (») Okt 7, 2012 /
 
Csatlakozom az előttem szólókhoz.
Egy kérdés (úgy általában végülis mindenkitől kérdezem) - mivel vágtad le a NYÁK-ot? Nekem mindig van valami baj a NYÁK szélével (ferde, "gödrös"..stb).
(#) Zoli_bácsi válasza Alkotó hozzászólására (») Okt 7, 2012 /
 
Uraim, köszönöm szépen a szavakat. Ezt nem kapkodtam el, kellő alázattal és odafigyeléssel próbáltam építeni. Úgy gondolom, hogy a pontos és igényes munka már félsiker.

zenetom: Én rendszerint fémfűrésszel, vagy karos lemezollóval vágom a nyákot. A vágás nyomait pedig 100-as csiszolóvászonnal távolítom el. (Asztalra rögzítem a csiszolóvásznat, majd azon élében húzom, tolom a nyákot.)

Alkotó:
Köszönöm szépen!

A beállítással, élesztéssel semmi gond nem volt.

Idézet:
„Ez a verzió még nem tartalmazta a mérést, azt hogyan oldod meg?”
Bocsánat, nem értem. A panelműszerekre gondolsz? Ha igen, akkor az A-B-C pontokra kötöm a panelmérőket a leírásod alapján. Az előző verziónál is remekül bevált.
(#) eyess válasza Zoli_bácsi hozzászólására (») Okt 7, 2012 /
 
Tényleg tiszta , és átlátható .Egy picinyke észrevételem lenne a ventilátor az pont oda fog kerülni ahol most van , vagy majd a doboz hátuljára , és csak a fotózás miatt lett oda téve ?
Mert vagy a borda felől fogja a meleg levegő melegíteni a hálózati trafót , vagy fordítva.
(#) Zoli_bácsi válasza eyess hozzászólására (») Okt 7, 2012 /
 
Köszönöm!

A ventilátor az ott marad, ahol most is látható a fotón. A trafó felől fújja le a hőt a bordáról. A dobozon máshol nincs ventilátor. Ez lehet hibás tervezés, igazad lehet. Bár eddig -az előző tápom is ilyen - nem volt gond. Ez a mostani trafó még nagyobb teljesítményű, mint kellene. (7A-es) Majd a gyakorlat megmutatja, hogy kell e furatolni a doboz oldalát, hogy távozzék a meleg levegő, amit a ventilátor lefúj a bordáról.
(#) qvasz2 válasza Zoli_bácsi hozzászólására (») Okt 7, 2012 /
 
Nincs azzal semmi gond, legalább a trafón is mozog a levegő!
(#) eyess válasza Zoli_bácsi hozzászólására (») Okt 7, 2012 /
 
Értem nem láttam puffer kondikat , de ha épp szélirányba esik hamarabb kiszáradnak , talán még ennyi ami fontos lehet.Tetszik ez a lapos kivitel tervek közt van hasomló építése nekem is , ahogy majd időm engedi.
(#) lajos1969 hozzászólása Okt 7, 2012 /
 
Legújabb alkotásom.
A dobozolás még hátra van.
(#) eyess válasza lajos1969 hozzászólására (») Okt 7, 2012 /
 
Ez négy csatornás lenne ugye ?
Én még nem fedném fel amivel készülök , de ütős lesz az is még pár dolog szükségeltetik hozzá mindig várom a postást mint a messiást.
(#) skero válasza lajos1969 hozzászólására (») Okt 7, 2012 / 1
 
Szia! Nem tudom mi ez ,de nagyon jól néz ki . Az azért látszik rajta ,hogy profi munka.
(#) lajos1969 válasza eyess hozzászólására (») Okt 7, 2012 /
 
Nem tudom mire gondoltál de ez egy ilyen szerkezet! Bővebben: Link
A hozzászólás módosítva: Okt 7, 2012
(#) eyess válasza lajos1969 hozzászólására (») Okt 7, 2012 /
 
Én egy négy csatornás Sequencernek néztem .De ez a Midibox névre hallgató készülék nem biztos , hogy valós név.Ugyanis tény , hogy midi állományokat dolgoz fel , de egy frekvencia változtató , és szabályozható kitöltésű hangképzést kapunk a kimeneten , és delay tól kezdve bár az egy kicsit necces volt .A midi az egy olyan dolog ami, most ha van egy midi billentyűzet az azokon beállított hangok , effektek , szólaltathatók meg persze ott is variálható formába.Az itt látott készüléken meg csak egy midi állomány variálhatóságára láttunk példát.De egyébként ötletes.
(#) Laslie válasza Zoli_bácsi hozzászólására (») Okt 7, 2012 /
 
Szép, igényes kivitelezés!
(#) bikau válasza Zoli_bácsi hozzászólására (») Okt 8, 2012 /
 
Hát ez gyönyörőszép , áttekinthető , ész szerelhető majd esetleg ( : ....
Azt megkérdezhetem hogy milyen alapkapcsolás alapján dolgoztál ??
(#) Zoli_bácsi válasza bikau hozzászólására (») Okt 8, 2012 /
 
Köszönöm szépen! Néztem a dobozt, nem lesz olyan vészes.

Pioneer és Alkotó által készített kapcsolás és nyákterv alapján készítettem. Ezt már egyszer megépítettem, és remekül működik, szerintem nagyon ki van találva. Tökéletesen működik ez a példány is. Ezt a kapcsolást, illetve minden ezzel kapcsolatos dokumentációt a "labortápegység készítése" című témában lehet megtalálni. (a kapcsolás 2.7.1-es verzió.) (Annyi módosítással, hogy az I ki max trimmer 50K. - 2.7.4. verzió)
A hozzászólás módosítva: Okt 8, 2012
(#) Szpisti válasza lajos1969 hozzászólására (») Okt 8, 2012 /
 

Thorsten Klose látta már? ??
A hozzászólás módosítva: Okt 8, 2012
(#) bikau válasza Zoli_bácsi hozzászólására (») Okt 8, 2012 /
 
Köszi szépen ( :
(#) dudassandor1 válasza lajos1969 hozzászólására (») Okt 8, 2012 /
 
Ez igen komolynak néz ki! Tetszik és gratula hozzá!
(#) lajos1969 válasza dudassandor1 hozzászólására (») Okt 8, 2012 /
 
Köszi! Meg mindenkinek! Még csak most ismerkedem vele de tényleg elég komoly s sokat tud!
(#) audiofeeel válasza lajos1969 hozzászólására (») Okt 9, 2012 /
 
Szép, csak a potisapkákba lehet belekötni, de abba nagyon... A fogkrémes tubus kupakja is néha jobb lenne
Következő: »»   947 / 1683
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
XDT.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem