Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » [OFF] Pihenő pákások témája - Elektronika, és politikamentes topik
Lapozás: OK   1465 / 3587
(#) zoly15 válasza (Felhasználó 13571) hozzászólására (») Dec 15, 2010 /
 
Igen, azok még autók ma is.. már ami megmaradt mára :no:
(#) DuMatyi hozzászólása Dec 15, 2010 /
 
Az egyik barátom csinálta ezt a valamit. Elfogulatlan véleményeket kérek, tetszik, nem tetszik?
(#) zoly15 válasza DuMatyi hozzászólására (») Dec 15, 2010 /
 
A hajadba mikor tűzöd? :gumicsirke:
(#) MaTe193 válasza DuMatyi hozzászólására (») Dec 15, 2010 /
 
Nahát...Nem semmi! De pontosan mi is lenne ez?A szárnyai(?) celofánból vannak?
(#) DuMatyi válasza zoly15 hozzászólására (») Dec 15, 2010 /
 
Milyen hajamba?
(#) DuMatyi válasza MaTe193 hozzászólására (») Dec 15, 2010 /
 
Nem tudom, csak szerinte nem lett jó. Szerintem meg szép lett, és állítólag elfogult vagyok. Lánykának lesz ajándékba.
(#) nagy hoho válasza DuMatyi hozzászólására (») Dec 15, 2010 /
 
A barátod még nem látott szitakötőt! De mint műalkotás egész jó.
(#) GAtesz hozzászólása Dec 15, 2010 /
 
Szeretem ezt az oldalt! Mármint a hobbielktronika.hu-t.
Naponta több órán keresztül képes vagyok olvasni! :vigyor5:
(#) nikolatesla válasza Action2K hozzászólására (») Dec 15, 2010 /
 
Az jó is bár én nem nagyon iszom csak néha-néha de akkor sem sokat. Általában jó az ha a sok részeg közt van egy józan is aki fel szedi a földről vagy az árokból.
Szerintem én vagyis mi csak durrogtatni fogunk vagyis nem sok látványa lesz.
Holnap meg jön a csomagom abban lesz az ez évi cuccos majd teszek fel képeket. Annyi,hogy most nem viszem túlzásba mint tavaly ([OFF]tavaly 45ezeret vertem el tűzijátékra de most csak 10ezert)
Bár a csajokat sem felejtjük el.
(#) Rober_4 válasza GAtesz hozzászólására (») Dec 15, 2010 /
 
Hát aki lassan olvas... :hide:
(#) Georgee válasza nikolatesla hozzászólására (») Dec 15, 2010 /
 
Szerintem fölösleges eldurrogtatni a pénzt, vagyis én igy vagyok vele, ha már azt a keveset összedolgozom.
(#) Rober_4 hozzászólása Dec 15, 2010 /
 
Ha már hideg:
Tegnap próbáltam befordulni az utcánkból az ovi utcájába a gyerekért menet, oszt az autó meg le se sz*rta mit akarok ment egyenesen tovább. Ma meg a bringás fórumtársakkal ellentétben felvettük a korcsolyát, és korcsolyáztunk az utcában, meg a környező mellékutcákban. Tükörjég volt mindenütt. Most jöttünk haza. Hihetetlen volt! Csináltam videót is de sajnos túl sötét lett... De ez így sokkal jobb, mért is kell az utakat sózni tulajdonképpen?
(#) nikolatesla válasza Georgee hozzászólására (») Dec 15, 2010 /
 
Az évnek utolsó napján meg tehetjük. Azért a kevés pénzért max 4db IGBT-vehetek mást nem nagyon
De ilyen cuccban sokat és ami meg marad eladom haveroknak...
(#) Rober_4 válasza (Felhasználó 13571) hozzászólására (») Dec 15, 2010 /
 
Én egy Trabanttal jártam ugyanígy. Évnyitó értekezlet volt egy jó forró augusztus végi napon. (kis pezsgővel)
Aztán hazafele jövet nyomom neki, oszt szerencsétlenkedik előttem egy trabantos, majd megindul. Nyomom neki vagányul, hogy majd szélárnyékból kihúzok, oszt megelőzöm, aztán egyszer csak rájött, hogy pont itt akar megállni, én meg bekopogtam a hátsó szélvédőn. De ekkor jöttem rá, hogy a Trabant kifejezetten puha, rugalmas műanyag. Leszállok róla nagy nehezen, a bringa eleje tropa, a tabantos meg észre sem vette, mi történt, ment tovább

(Persze ha akkor nem töröm össze a bringát sosem rakom össze ezt:
Bővebben: Link)
(#) zolee1209 válasza Georgee hozzászólására (») Dec 15, 2010 /
 
Inkább elpöfékeled... Bár én egy szót sem szólok... :hide: :smoke:
(#) vilmosd válasza Abukodonozo hozzászólására (») Dec 15, 2010 /
 
Hali
Sok szo esik ezekrol a dolgokrol a svajci Daeniken konyveiben es filmjeiben. Pl "A múlt megoldatlan rejtélyei " cimu filmben sokminden mellett errol az eszkozrol is beszel. Nem azt mondom hogy minden igaz a filmben, de elgondolkodtato dolgok keszultek ezekben az idokben, es hozza kell tenni meg, hogy Kr. elott azert meg nem volt kotelezo az iskolaztatas, tehat az emberek java maximum a birkakhoz es a szamarakhoz konyitott valamit (esetleg a tevekhez). Egy ember aki tudott csinalni szeket, asztalt az mar nagy mesternek tartottak a tobbiek.
Csa Vili
(#) nagy hoho válasza Rober_4 hozzászólására (») Dec 15, 2010 /
 
A szelep Neked is olyan amiben középen van egy kis pucuka amit ha meg nyomok akkor jön a levegő? Ki volt az az őrült aki ezt kitalálta? A feleségemnek is ez a márka van de ha pumpálni kell akkor szívok mint a torkos borz.
(#) Rober_4 válasza nagy hoho hozzászólására (») Dec 15, 2010 /
 
Ezek a kommersz fekete műanyag 400Ft-os pumpák jók hozzá általában. (nem a kínai) Meg vettem is egy kis feketét amit a kerékpárra lehetett akasztani. (Mondjuk le is esett egyszer a Hungária Körúton, majdnem elütöttek miatta )
(#) nagy hoho válasza Rober_4 hozzászólására (») Dec 16, 2010 /
 
Kösz. Nekünk eltűnt a pumpa. Majd nézek valahol.
(#) _ampervadasz_ válasza (Felhasználó 13571) hozzászólására (») Dec 16, 2010 /
 
Ez jó volt tetszett. Máris szomszédolok.
(#) varttina válasza nikolatesla hozzászólására (») Dec 16, 2010 /
 
Valószínű a Kékesre megyünk. Sötétedéstől pirkadatig a hegyen leszünk.
(#) ThodEE válasza (Felhasználó 13571) hozzászólására (») Dec 16, 2010 /
 
Köszönöm
(#) nikolatesla válasza varttina hozzászólására (») Dec 16, 2010 /
 
Kis romantika?? Aztán kicsit be üt pezsgő meg más és aztán ár nem séta lesz...
(#) varttina válasza nikolatesla hozzászólására (») Dec 16, 2010 /
 
Pezsgőzés csak a csúcson lesz. Aztán majd lehoz minket a hegyről a gravitáció.
Egyébként Ő lenne Vera.
(#) nikolatesla válasza varttina hozzászólására (») Dec 16, 2010 /
 
Őrá most nem tudok semmit sem mondani,nem az én korosztályom. De örülünk,hogy végre sikerült valakivel össze jönni!
Egyébként mi a foglalkozása?
(#) Action2K válasza varttina hozzászólására (») Dec 16, 2010 /
 
Nekem sem a korosztályom, de csini.
(#) varttina válasza nikolatesla hozzászólására (») Dec 16, 2010 /
 
Jelenleg TV-ket rak össze egy multicégnél, külömben szociális gyermek, és ifjúsági ügyintéző lenne a végzettsége.
Bár összeköltöztünk, nem jöttünk még össze, valószínű nem is fogunk (bár nem lehet tudni mit hoz még a jövő). Érdekes eset a kettőnk kapcsolata. Ez is rám jellemző, valahogyan mindig fura helyzetekbe keveredek.
Egyébként szerintem közelebb áll korban Hozzád, mint hozzám.
(#) DuMatyi válasza Georgee hozzászólására (») Dec 16, 2010 /
 
Pontosan. Mivel megdolgozol érte, más az értékítéleted.
(#) bankimajki válasza DuMatyi hozzászólására (») Dec 16, 2010 /
 
De viszont ha mindig csak melózol és kuporgatsz, akkor eltelik az életed anélkül hogy kiélveznéd a lehetőségeket. (Kompromisszumot kell kötni, szerintem.)
(#) DuMatyi válasza bankimajki hozzászólására (») Dec 16, 2010 /
 
Azért álljon meg a menet, hogy 13 éves kölök 45 ezret elb...sz tűzijátékra. De ez nem az én dolgom, hanem a szüleié. Az mondjuk 2 havi ösztöndíjad.
Következő: »»   1465 / 3587
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
XDT.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem