Fórum témák

» Több friss téma
Fórum » [OFF] Pihenő pákások témája - Elektronika, és politikamentes topik
Lapozás: OK   1464 / 3571
(#) poros válasza vilmosd hozzászólására (») Dec 15, 2010 /
 
Egy hasonlóan elgondolkoztató dolog ez is.http://www.terebess.hu/keletkultinfo/lexikon/piri_reis.html
(#) Abukodonozo válasza mineral hozzászólására (») Dec 15, 2010 /
 
Idézet:
„Nem tolom, nem vágom mire gondolsz.”


Elnézést, hirtelen azt hittem, hogy egy oldalról beszélünk, én konkrétan erről beszéltem. Valószínű, hogy az ilyen cuccokat több oldalon is posztolják, de itt is vannak jó cuccok!
(#) Abukodonozo válasza vilmosd hozzászólására (») Dec 15, 2010 /
 
Érdekes amit mondasz, jó lenne többet tudni róla. Hirtelen felindulásom ellenére még dög voltam elolvasni a cikket... :hide:
(#) zoly15 hozzászólása Dec 15, 2010 /
 
Üdv mindenkinek! Úgy látom nagy a csend Így gondoltam írok... Úgy is rég írtam már ide... Jövök haza a melóból biciklivel... Elhagytam a srácokat aztán egyszer csak nézek vissza hogy hol járnak.. ...majd a következő pillanatban már a földön voltam Olyan hirtelen történt hogy nem tudtam csinálni semmit. Gyorsabban mentem mint kellett volna, valamint az út olyan volt mint a tükör jég. De nagyon jó volt! Úgy estem el hogy én háttal a földön és "ültem az ülésen" háton csúsztam. De nagyon jó volt úgy csúszni. Kb 20 métert csúszhattam, majd felültem és elgurultam. Ha akarnám nem tudnám megcsinálni még egyszer
(#) Norberto válasza zoly15 hozzászólására (») Dec 15, 2010 /
 
Emmán bátor dolog! Én is nagy biciklis vagyok, de mínusz 5 fokban nem is merek rágondolni. Jégkocka lenne belőlem a 15 perces utat követően. :eek2:
(#) zoly15 válasza Norberto hozzászólására (») Dec 15, 2010 /
 
Én nem fáztam Csak reggel a -12 fokban... De nem kell hajtani mint a bolond Egyébként csak az arcom fázott.. Pulóver, kabát... két nadrág Gondolkodom egy símaszkban.. De akkor meg kio tudja minek gondolnának engem...
(#) MaTe193 válasza Norberto hozzászólására (») Dec 15, 2010 /
 
Társulok! Nyáron le sem lehet szedni a bicikliről,most meg... Gyalog járok reggelente,azt' majd meg fagyok.Ettől függetlenül élvezem a telet.
(#) Norberto válasza zoly15 hozzászólására (») Dec 15, 2010 /
 
Idézet:
„De nem kell hajtani mint a bolond”


Márpedig a bicikli azé van, hogy a 45 perces gyalogút helyett 10 vagy 15 perc legyen ugyanaz, biciklivel.

Jó ötlet az a símaszk, támogatom!
(#) DuMatyi válasza Norberto hozzászólására (») Dec 15, 2010 /
 
Idézet:
„Jó ötlet az a símaszk, támogatom!”
Azért így bankba ne menjél be, mert félreértik.
(#) nikolatesla hozzászólása Dec 15, 2010 /
 
Jó estét!
Vissza tértem az élők sorába. Nehezen de ki bírtam 2napot gép nélkül...

Egy kérdés: Ki, mit csinál szilveszterkor?
(#) Action2K válasza nikolatesla hozzászólására (») Dec 15, 2010 /
 
Idézet:
„Nehezen de ki bírtam 2napot gép nélkül...”
Észre sem vettem, hogy nem vagy itt. :hide:
Idézet:
„Ki, mit csinál szilveszterkor?”

Elmegyek a kupiba a fiammal, jól berúgunk, meg ... azt addig maradunk, míg ki nem dobnak. Aztán elmegyünk, szét petárdázzuk az Andrássy utat, megy a Hősök terét. Utána még elmegyünk valamelyik puccos ivaldába józanodni. Nem teccik? Mér, nem ez a trendi?
(#) Norberto válasza Action2K hozzászólására (») Dec 15, 2010 /
 
Társulhatok? Megteccett a műsor!
(#) zoly15 válasza DuMatyi hozzászólására (») Dec 15, 2010 /
 
Erre célozgattam :bummafejbe:
(#) zoly15 válasza Norberto hozzászólására (») Dec 15, 2010 /
 
Az rendben is van... De megér egy arcüreg gyulladást a sietség?
(#) zoly15 válasza nikolatesla hozzászólására (») Dec 15, 2010 /
 
Idézet:
„Egy kérdés: Ki, mit csinál szilveszterkor?”
Gondolom mindenki iszik
(#) zoly15 válasza Action2K hozzászólására (») Dec 15, 2010 /
 
Valami lányokat nem felejtettél ki? :hide:
(#) Georgee válasza zoly15 hozzászólására (») Dec 15, 2010 /
 
Nekem csajok meg alkohol Még mondjuk messze van, az is lehet hogy itthon leszek.
(#) mineral válasza zoly15 hozzászólására (») Dec 15, 2010 /
 
Ez biztosan így lesz. mindenki inni fog. Csak lesz aki anyatejet és biztos lesz olyan is aki egy vödör Whiskyt.
(#) Müszi válasza Norberto hozzászólására (») Dec 15, 2010 /
 
Én egy két napja mentem motorral az autósboltba olajszüröt venni a kicsibe, hát azon a 8 perces uton, még a ***m is lefagyott, pedig jól felöltöztem
(#) Norberto válasza zoly15 hozzászólására (») Dec 15, 2010 /
 
Nem tudom, hogy megéri-e. Sosem volt olyanom. Még az is lehet, hogy jó érzés. De menő, az a minimum.

Idézet:
„Gyerekek az iskolában:
- Kézzed, Zottya! Pénteken kimentem kerózni, hallodeee... akkorát tanyáztam, jujjj, Főd is beleremegett! Ja, meg mutter alig adott rám valamit, azt szombatra arcüreggyulladást kaptam-eee... bementünk kórházba is, meg minden, megskubiztam a nővérkéket is ám!
Többiek:
- :eek2: Úúú, de menőőő csávó ez a Tibi, figyelitek?! 2 évre szóló arcüreggyulladást szerzett magának szombaton. Úúú, de menőőő, utánozzuk le őtet! Újjj, de király ez a csávó itt a zosztályban!”
(#) szamóca válasza Müszi hozzászólására (») Dec 15, 2010 /
 
Ha felöltöztél volna, nem fagyott volna le.
(#) zoly15 válasza Georgee hozzászólására (») Dec 15, 2010 /
 
Kivételesen én is fogk inni.. a csajokat nem tudni.. jó 'vón
(#) zoly15 válasza Norberto hozzászólására (») Dec 15, 2010 /
 
Te mekkora egy :taps:
(#) Georgee válasza zoly15 hozzászólására (») Dec 15, 2010 /
 
Gyere át hozzánk bulizni azt hiszem lesz választék!!!
(#) lui144 válasza Müszi hozzászólására (») Dec 15, 2010 /
 
Akkor jobban fel kellett volna öltözni, de úgy hogy ott is védve legyen.
(#) Norberto válasza zoly15 hozzászólására (») Dec 15, 2010 /
 
Tudom.

Azért van ez, mert kipihent vagyok.

Vége az idei félévnek. (Már csak 2 vizsgám van hátra, semmi több. Utána egy mégkönnyebb félév, 3 tantárggyal. Mellette egy szakdolgozatleadás, majd megvédés + államvizsga. Ja, meg mindeközben még meg kell csináljak egy középfokú német írásbelit.)

De én azért örülök, hogy nem törted el semmidet. Csontrepedésben már volt részem, nem egy könnyen felejthető élmény. Hidegfront érkezésekor néha fáj a repedés helyénél a csont.
(#) zoly15 válasza Norberto hozzászólására (») Dec 15, 2010 /
 
Én valami érthetetlen körülmények között kifolyólag erős csontozatú vagyok Nem tört el soha semmim.. Pedig ha akarta volna eltörhetett volna.. Volt a nyáron egy kis incidensem hogy 30 kiló behatása a kézfejemre.. akarom mondani egyik ujjamra. Semmi gond nem volt, se repedés se semmi! Csak kicsípte a bőrt, no meg leesett a körmöm.. Amióta visszanő tta köröm ott sokkal de sokkal keményebb De visszatérve.. Reflexből úgy estem hogy még csak meg sem ütöttem magam! Még élveztem hogy csúszok.. Míg a bicó váltó védőjével felszántottam az utat
(#) kowi válasza Norberto hozzászólására (») Dec 15, 2010 /
 
legalább érzed hogy megvan (a csontod)
(#) kowi hozzászólása Dec 15, 2010 /
 
Legnagyobb bicajos élményem az volt amikor siettem melóba és mivel késésbe voltam az előző műszak(vagy 150ember) kint állt a portánál én meg tekerek mint az őrült a bicikli tároló előtt tükör jég előtte megfeküdtem becsúsztam a bicajok közé és csokorba szedtem őket.
(#) kowi válasza (Felhasználó 13571) hozzászólására (») Dec 15, 2010 /
 
azok az autók még össze voltak rakva
Következő: »»   1464 / 3571
Bejelentkezés

Belépés

Hirdetés
XDT.hu
Az oldalon sütiket használunk a helyes működéshez. Bővebb információt az adatvédelmi szabályzatban olvashatsz. Megértettem